Článek

Vypadni, nemáš tu co dělat. Šéf běloruského fotbalu vyhoštěn z ČR

 
Předseda Běloruské fotbalové asociace Vladimir Bazanov, který v Česku doprovázel ženský národní tým, musí opustit naši vlast. Nařídila mu to česká policie, čas má do dnešního dne. S krokem policie vyjádřil pro Deník N souhlas i ministr zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD). Podle jeho slov nemají v Česku podporovatelé Alexandra Lukašenka co pohledávat.
01.12.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (260 článků)
Podobné články

Ministr Zaorálek: Přijetí běloruského aktivisty Alese Bjaljackého

 
Ministr zahraničních věcí ČR Lubomír Zaorálek přijal dne 5. srpna 2014 v Černínském paláci předního běloruského aktivistu Alese Bjaljackého, zakladatele nejrespektovanější běloruské lidskoprávní organizace Vjasna, která poskytuje právní a finanční pomoc obětem represí běloruského režimu.
05.08.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2839 článků)

Habera vyhání Šepse: Dávno tu nemáš co dělat!

 
Velký oblíbenec fanoušků Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps (16) dostal od poroty stopku! Reggae v jeho podání už porotu nebaví, chce slyšet zpěv a ne chroptění. Fanoušci a především fanynky jsou ale jiného názoru! Habera si však stojí za svým. "Ty už tu dávno nemáš, co dělat," řekl natvrdo Šepsovi Habera.
25.04.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (116 článků)

Šéf běloruského fotbalu musí opustit Česko

 
Policie nařídila předsedovi běloruského fotbalového svazu Vladimiru Bazanovovi opustit Českou republiku. Úterní zápas fotbalistek v Opavě se nakonec beztak nehrál, protože tři běloruské hráčky měly pozitivní test na koronavirus.
01.12.2021 14:00 |

podobné články

Když nesouhlasíš s islámem, tak vypadni. Další zásadní vyjádření Tomio Okamury k soužití s muslimy

 
"Odmítám slova českých muslimů, kteří nás veřejně vyzývají: Odstěhujte se odsud, nelíbí-li se vám islám," hřímá šéf Úsvitu Tomio Okamura. "Ty, který nesouhlasíš s islámem – vypadni!" Tak prý píší čeští muslimové na Sharia for Czechia. Okamura však většinu energie věnuje apelu na občany, aby podpořili jeho Úsvit, který prý je ve sněmovně se svým programem přímé demokracie zcela osamocen.
27.01.2015 17:47 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2851 článků)

Vypadni do Ruska, noviny ti zakazujeme. Turecko zakázalo Sputnik a vyhostilo šéfredaktora

 
Agentura Reuters informuje o tom, že ruský Sputnik má v Turecku problém. Médiu, které vzniklo v roce 2014 za účelem podávání informací světu z ruského pohledu, byl v zemi půlměsíce zablokován web. A šéfredaktor turecké verze Sputniku byl vyhoštěn ze země.
20.04.2016 20:00 |

podobné články

Okamura (Úsvit): Ty, který nesouhlasíš s islámem – vypadni

 
Odmítám slova českých muslimů, kteří nás veřejně vyzývají: „Odstěhujte se odsud, nelíbí-li se vám islám. Je jedno, že ses tu narodil a my ne nebo že tu my prosazujeme práva neslučitelná s tradičním českým životem. Ty, který nesouhlasíš s islámem – vypadni!“
27.01.2015 15:32 |

podobné články

Řidička tramvaje vyhodila cestujícího se slovy: Ku*va, seš blbej, vole? Vypadni ven!

 
V Brně se pomátla řidička tramvaje. „Ku*va, seš blbej, vole, nebo vymaštěnej? Vypadni ven, nebo zavolám policajty. Ne*er mě!“ s těmito slovy vyrazila ze dveří staršího pána, který si u ní chtěl koupit lístek.
10.11.2015 05:05 |

podobné články

„Vypadni odsud!“ Student vyrušil vraha 17 lidí při nabíjení, dostal milost

 
Chris McKenna (15) je studentem floridské střední školy, na které Nikolas Cruz (19) ve středu postřílel 17 lidí. A i když Chris narazil na vraha na chodbě během šestiminutového masakru také, přežil. Nikolase totiž vyrušil při nabíjení zbraně. „Vypadni odsud,“ řekl mu střelec, pak ho nechal jít. Příběh přinesl web deníku Daily Mail.
16.02.2018 10:50 |

podobné články

„Pozvracím se.“ „Aha, chvilkaři.“ „Vypadni!“ Dusný mítink Andreje Babiše. O Zemanovi i základně USA v Česku

 
REPORTÁŽ Čau lidi? „Ty vole!“ „Abych se nepozvracel z tohoto člověka!“ Premiér Andrej Babiš si na besedě, kde se míchal bouřlivý potlesk s hrubými nadávkami, neodpustil poznámku o tom, jak je ta demokracie super. Při debatě s veřejností na Valašsku ho někteří nechtěli nechat domluvit. Tedy do té doby, než nejhlasitějšího odpůrce vyprovodili příznivci slovy: „Vypadni!“ Punc atmosféře dodal místní starosta z hnutí ANO, který nemohl uvěřit, že provokatér pochází z Rožnova pod Radhoštěm. Premiér hovořil o pomoci Číně zasažené koronavirem, odmítl americkou základnu a popsal, jak se rozmnožují kandidáti na prezidenta. Věnoval se zdravotnictví, dolům a došlo i na elektromobily, auta pro bohaté.
05.02.2020 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24457 článků)

„Sbal prachy a vypadni.“ Mikuláš Minář má krušné svátky. Ač mu pomáhají

 
Mikuláš Minář dále schytává kritiku kvůli zjištěním serveru Novinky.cz o financích Lidí PRO. „Možná se Minář podíval na film Sbal prachy a vypadni a pochopil,“ prohodil komentátor Petr Holec. „Že ale lidi v rámci dobra ojebe až takhle, to by neřekl ani cynik ve mně,“ pronesl také. Ale aktivista a politik měl i zastání. 6 milionů podle některých členů TOP 09 a Pirátů je adekvátní na dobu, kdy Lidé PRO fungovali.
05.04.2021 14:05 |

podobné články

Vypadni. Kanálem. Tvůj táta a estébáci. Kalousek naložil Babišovi ještě brutálněji než normálně

 
Miroslav Kalousek se pustil do premiéra Andreje Babiše za jeho týdenní hlášení. „Dej si slivovici a koláček a vypadni taky. Třeba tím kanálem,“ napsal bývalý poslanec na Twitteru. Babiš totiž informoval o otevření zmodernizovaného Baťova kanálu. Kalousek zkritizoval i otce současného premiéra.
31.05.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24457 článků) , Miroslav Kalousek (7558 článků)

Tenhle vzkaz od manželky v lednici muži najít nechtějí

 
Pokud začnete nekontrolovatelně přibírat a vaší ženě se to nelíbí, je možné, že vás bude v lednici čekat tento vzkaz. Komik Arron Crascall v ledničce od své manželky našel cedulku s tímto nápisem: "Nemáš hlad, jenom se nudíš. Vypadni!" Co se na to dá říct?
02.10.2020 21:40 |

podobné články

Pokud na to nemáš, tak nežer. Aulická Jírovcová z KSČM má obavu z vlády pravice za rostoucí krize

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR O své postřehy ze sobotního sjezdu KSČM se podělila s PL.cz kandidátka na předsedkyni Hana Aulická Jírovcová, která byla do 21. října poslankyní za Ústecký kraj. „Rozhádanost a rozpolcenost strany je velká. Je zastaralá, jsou tam skupiny, které řeší záležitosti ve prospěch jednotlivců, nazvala jsem to korytářstvím,“ konstatovala s tím, že je potřeba změna, která ale nebude lehká. „Domnívám se, že velké procento našich straníků na to není připraveno,“ míní. Má obavy z vlády pravice v době stále hlubší krize. „Přístup některých nyní nastupujících vládnoucích lidí jsem vnímala ve stylu ‚pokud na to nemáš, tak nežer‘,“ povšimla si.
24.10.2021 00:00 |

podobné články

Felix Slováček přes eXtra.cz posílá poslední vzkaz Gelemové: Přestaň urážet Dádu, nemáš na to právo

 
Osobní dopis Felixe Slováčka Lucii GelemovéJak musel milovat i jiné než jiJak mu pomohla a jak on pomohl jíReakce na výhrůžky„Přestaň urážet Dádu. Nemáš na to právo“
20.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1441 článků)

PELTA = nenáviděný muž českého fotbalu! Pošlete kontroverznímu bossovi VZKAZ

 
Šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta je bezpochyby muž oddaný fotbalu, schopný manažer, ale také muž, který figuroval v korupční kauze s pány Horníkem a Košťálem. Je také majitelem Jablonce a v současné době má nálepku nejvíce nenáviděného muže v českém fotbalu. Proč?
13.05.2014 17:25 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Brutální zásah policie: Ubila kandidáta na prezidenta?

 
Režim běloruského diktátora Alexandra Lukašenka stále vězní údajné organizátory  protivládní demonstrace. V Minsku se teď šíří pověsti, že jeden z prezidentských kandidátů, považovaný za nejvýznamnějšího běloruského básníka současnosti, na následky policejního útoku zemřel.
27.12.2010 19:50 |

podobné články

Poláci omylem zadrželi běloruského disidenta Michaleviče

 
AKTUALIZOVÁNO. Policie dnes na varšavském letišti na několik hodin zadržela běloruského disidenta Aljakseje Michaleviče, o jehož vydání usiluje Bělorusko a kterému politický azyl poskytla Česká republika. Po intervenci polského ministerstva zahraničí, které incident označilo za "chybu (polské) prokuratury", byl Michalevič propuštěn.
12.12.2011 19:00 |

podobné články

Interpolem hledaní zločinci se volně procházejí po ulicích Minsku

 
Další z klanu bývalých kyrgyzských vůdců se uchýlil pod křídla běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka. Bratr svrženého kyrgyzského prezidenta Žanyš Bakijev, mezinárodně stíhaný za krveprolití při protivládních vzpourách v Kyrgyzstánu v roce 2010, se v klidu prochází po bulvárech běloruského hlavního města Minsku. Vyfotil ho běloruský opoziční aktivista Michail Paškevič.
20.08.2012 13:40 |

podobné články