Článek

Vynález pro boj s virem se vymkl z rukou. Vědec skončil s magnetem v nose v nemocnici

 
Australský astrofyzik Daniel Reardon (27) se snažil přijít s vynálezem, který by lidem usnadňoval život během světové pandemie koronaviru. Během práce na náramku, který by upozornil svého nositele, že se dotknul obličeje, se ale Reardonovi stala drobná nehoda, kvůli níž skončil na pohotovosti. V nosu mu uvázly čtyři magnety, uvedl deník The Guardian. Vědec přiznal, že na jednu stranu chtěl pomoct, na druhou že „zabíjel nudu“.
30.03.2020 22:00 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Gólman Casillas se rýpal v nose, pak pohladil klučinu po tváři

 
Na internetu se objevilo video, ve kterém se gólman Realu Madrid Iker Casillas před utkáním dloube v nose. Pak zkontroluje kopačky a rukou, kterou se před několika okamžiky rýpal v nose pohladí klučinu po své levici.
30.03.2012 10:40 |

podobné články

Zoufalí Řekové: Úmyslně se nakazí virem HIV, aby dostali peníze!

 
Se šokující zprávou přišla světová zdravotnická organizace WHO. Z ní vyplývá, že v Řecku se z důvodu ekonomické krize šíří dobrovolná infikace virem HIV a roste počet sebevražd. Infikovaným přitom v Řecku náleží pomoc v hodnotě 700 eur měsíčně (cca 19 000 korun). šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html V Řecku, které je jednou z nich, se údajně šíří dobrovolná infikace virem HIV a prudce tam rovněž stoupá počet sebevražd. Čtěte více na: http://www.denik.cz/ze_sveta/v-recku-pry-pribyva-lidi-kteri-se-dobrovolne-nakazi-hiv-20131126.html
27.11.2013 07:57 |

podobné články

Sandra Bullock radila školákům: Nešťárejte se v nose!

 
Herečka Sandra Bullock nemůže vystát šťárání v nose. A informovala o tom děti ze střední školy v New Orleans, kam přijela na besedu. Hollywoodská hvězda mladým lidem radila, aby nosili všude s sebou kapesník a nikdy se nešťárali v nose.
22.05.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (274 článků)

Nejmodernější trend v tetování: Teď můžete být roztomilou kráskou s pihami na nose i vy!

 
Sledujete nejmodernější trendy v tetování? Pokud ano, už asi víte, co teď nejvíc frčí! Očividně jsou to pihy na nose. Je pravda, že pihatý nosík nebo obličej jsou považovány za vrchol roztomilosti. A v dnešní době už si prakticky můžete pořídit vše, co vám ke kráse schází. Třeba i ty pihy na nose.
24.02.2017 13:05 |

podobné články

Holčička: Šťourala jsem se doma v nose, abych se připravila. Až sem jsem dosáhla

 
„Příjemné jak dloubání v nose.“ Takto na některých školách popsali testování žáků na koronavirus, které se v pondělí rozjelo. Většina testů dopadla dobře, žáci byli negativní. „Zkoušela jsem si doma šťourat v nose tyčinkou do uší, abych se na test připravila,“ prozradila holčina ze třetí třídy na Praze 4. Všechny děti doufaly, že nikdo nebude pozitivní. „To bychom musely na PCR test a to by nám vyšťourali mozek,“ sdělila jedna dívenka druhé.
13.04.2021 09:25 |

podobné články

Kosmetička při nutném zákroku málem přišla o nos: Dnes ho má dvakrát větší a slýchá ohavné nadávky

 
Brazilka Laudiane Fernandes (42) se narodila s kavernózními hemangiomy na nose, temeni a okolo očí. Zvláště ten na nose jí už od dětství působil problémy, a tak si ho později nechala odstranit. Během zákroku se kůže na nose ovšem zanítila a začal se rozpadat. Lékaři se jí proto snažili zachránit nos pomocí kožního štěpu z tváře. Operace sice pomohla, ale Laudiane má nyní nos dvakrát tak velký a občas to kvůli němu pěkně schytává od haterů.
13.05.2021 05:55 |

podobné články

Znuděný astrofyzik vymýšlel náramek proti koronaviru, skončil s magnety v nose

 
Snaha rozptýlit se v domácí izolaci přivedla nakonec mladého australského vědce Daniela Reardona do nemocnice. Muž s doktorátem z astrofyziky se pokoušel vymyslet přívěsek, který zapípá pokaždé, když se jeho nositel přiblíží rukou k obličeji. Místo objevu však skončil s magnety v nose a musel do nemocnice. Jeho příspěvek v boji s koronavirem tak spočíval v tom, že se doktoři v této nelehké době alespoň pořádně zasmáli.
31.03.2020 20:06 |

podobné články

Drama u Vltavy: Šárka (43) místo odpadu vylovila granát! Ostrou trhavinu tahala z vody magnetem

 
Policejními manévry v pondělí skončil úklid dna řeky u Žofína pro Šárku Kysilkovou z organizace Trash Hero. Místo odpadu totiž magnetem vylovila nebezpečnou výbušninu.
07.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (190 článků)

Řidič zmanipuloval tachograf magnetem!

 
Pražští policisté přistihli řidiče kamionu, který magnetem zastavil kolečko tachografu.
18.02.2011 21:30 |

podobné články

Řidič celníky magnetem neoblafnul

 
Ústečtí celníci odhalili v minulých dnech řidiče, který obelhával záznamové zařízení, tzv. tachograf, magnetem.
22.10.2018 12:15 |

podobné články

Státní dluh Řecka se vymkl kontrole, deficit se stále zvyšuje

 
Řecký státní dluh se vymkl kontrole a vládní opatření ve snaze o ozdravení veřejných financí selhávají. Konstatoval to v dnešní zprávě nezávislý parlamentní výbor expertů. Zpráva vyšla v dnech, kdy v Aténách jedná s vládou inspekční tým "trojky" mezinárodních věřitelů před plánovaným uvolněním další splátky finanční pomoci.
31.08.2011 21:00 |

podobné články

Solární byznys se vymkl kontrole, řekl ERÚ po inspekcích

 
Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková v úterý uvedla, že při kontrolách solárních elektráren nad 1MW výkonu spuštěných v roce 2010 odhalil úřad u většiny z nich pochybení a nedostatky. Vitásková rovněž varovala, že pokud se urychleně nezmění legislativa, bude růst cen energií pokračovat. V nynější podobě se podle ní vymkl solární byznys kontrole.
09.07.2013 12:55 |

podobné články

Solární byznys se vymkl kontrole, řekl ERÚ po inspekcích

 
Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková v úterý uvedla, že při kontrolách solárních elektráren nad 1 MW výkonu spuštěných v roce 2010 odhalil úřad u většiny z nich pochybení a nedostatky. Vitásková rovněž varovala, že pokud se urychleně nezmění legislativa, bude růst cen energií pokračovat. V nynější podobě se podle ní vymkl solární byznys kontrole.
09.07.2013 11:55 |

podobné články

Ohňostroj se vymkl kontrole! Pořadatelé jen zmateně pobíhali! VIDEO

 
Tak tohle se opravdu nepovedlo. Organizátoři nezvládli plánovaný ohňostroj a ten se jim trošku vymkl z kontroly. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo.
22.11.2013 12:27 |

podobné články

Novoroční oheň se vymkl kontrole. Vznikala apokalyptická tornáda

 
Naštěstí bez zranění se obešel novoroční incident v nizozemském Haagu, kde se konalo každoroční soupeření čtvrtí Scheveningen a Duindorp v neobvyklé soutěži. Obyvatelé obou čtvrtí se snaží postavit vyšší věž z dřevěných palet, a vytvořit tak větší oheň než jejich rival. Letošní souboj se však vymkl kontrole a z ohně začala šlehat ohnivá tornáda.
04.01.2019 06:45 |

podobné články

Syn odpustil otci, který ho nakazil virem HIV: Nechtěl na něj platit

 
Dvacet dva let bojuje Američan Brryan Jackson s virem HIV. Mnohem větší boj svádí o to, aby se vyrovnal se skutečností, že ho virem jako miminko nakazil jeho vlastní otec ve snaze ho zabít. Nechtěl na něj totiž platit své exmanželce výživné.
04.10.2013 12:30 |

podobné články

Údajně unesený íránský vědec se vrátil do Teheránu

 
Íránský jaderný vědec Šahram Amírí, kterého údajně loni unesly americké tajné služby do USA, se dnes vrátil do Íránu. Na teheránském letišti se mu podle agentury Reuters dostalo vřelého přijetí rodiny, přivítal jej i vysoký úředník íránského ministerstva zahraničí. Během tiskové konference zopakoval vědec svá dřívější tvrzení.
15.07.2010 09:15 |

podobné články

Šílený věděc tvrdí: Ženy po ovulaci dokáží vyčmuchat hada!

 
Absurdní vědec Nobuo Masataka přišel s "převratným" objevem. Ženy jsou prý skvělým detektorem jedovatých hadů, kteří se plazí v trávě. Ovšem pouze v případě, kdy mají těsně po ovulaci! Opravdu neuvěřitelné, na co může vědec dostat grant, že?
09.03.2012 14:50 |

podobné články

Na Facebook konečně dorazila inteligence. Svou stránku si založil slavný vědec Stephen Hawking!

 
"Planeta Země možná skutečně jednoho dne zanikne":http://www.extra.cz/uznavany-vedec-hawking-tvrdi-ze-nase-planeta-brzy-zanikne-prectete-si-kdy-to-bude, ale Facebook je aspoň prozatím zachráněn. Svou stránku si na něm konečně založil nejproslulejší vědec současnosti, Brit "Stephen Hawking":http://www.extra.cz/tema/stephen-hawking (72).
27.10.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Hawking (109 článků)