Článek

Vyměnili si role? Krásná moderátorka Novy chodí místo ve velké večerní v obleku, přítel si oblíbil sukně

 
Na pozvánce na finále prestižní modelingové soutěže Elite Model Look se objevovala jasná informace přikazující oblečení v úrovni black tie, která pánům doporučuje smoking a dámám dlouhé večerní šaty. Emma Smetana  (27) k tomuto doporučení, které je zároveň příkazem, přistoupila rebelsky po svém a oblékla si dámský smoking.
07.09.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (447 článků)
Podobné články

Znáte hit letošního léta? TuTu sukně!

 
Tylové nebo ,,tutu“ sukně jsou letošním must-have kouskem sezóny. Na tutu sukně jsme si na české módní scéně museli zvyknout, protože se jedná o módní výstřelek, který potřebuje trochu odvahy, ale také módní vkus. To, že si většina tylové sukně spojí s baletkami je už jen přežitek. Nebojte se je nosit, poradíme vám jak na to.
01.06.2017 00:10 |

podobné články

Johnny Depp: Rád nosím sukně

 
Herec Johnny Depp se při natáčení Alenky v říši divů zamiloval do skotské kultury. Ale více než skotský akcent si oblíbil především národní oblečení mužů. „Moc rád nosím sukně,“ přiznal Johnny ke kiltům, v nichž je prý chození nadmíru pohodlné.
01.03.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (731 článků)

Strach z eboly i ignorace: Žena čekala dva dny na letišti v ochranném obleku, muž doprovázel nakaženou bez něj!

 
Strach z eboly se šíří světem rychleji než samotná nemoc, která si vyžádala již téměř 4500 obětí. Žena seděla dlouhé hodiny na letišti v americkém Washingtonu kvůli obavě ze smrtící nemoci v ochranném obleku. V kontrastu s tímto chováním působí neskutečně lehkomyslně zaměstnanec letiště v Dallasu, který doprovázel nakaženou pacientku bez obleku do letadla.
16.10.2014 16:45 |

podobné články

Milujeme sukně: Poradíme vám, s čím je nosit

 
Sukně. Čistě ženská záležitost, kterou si občas obleče každá z nás. Šaty umí nosit každá, ale co sukně? Naučte se s námi, jak je nosit! Máme pro vás tři střihy a tři styly!
31.10.2012 06:05 |

podobné články

Módní téma týdne: Sukně? Ano sukně! Jak v ní získat plný počet hvězd?

 
Stačí jít po ulici, cestovat městskou hromadnou dopravou a pozorovat outfity dívek a žen. Většinou mají kalhoty. Sukně jsou v menšině. Proč vlastně to tak je?
08.04.2017 05:35 |

podobné články

Hejtman cestovatel. Rath si prý oblíbil hlavně Izrael, píši Lidovky

 
Středočeský hejtman David Rath byl velmi zdatným cestovatelem. Jen v roce 2010 podnikl sedm zahraničních cest, přičemž cílem kromě obligátního sídla EU v Bruselu byl například i Tel Aviv. Židovský stát si hejtman vůbec oblíbil, během dvou let tam zavítal přinejmenším třikrát.
25.07.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4415 článků)

Čtyřikrát a dost: Zloděj (48) si oblíbil samoobsluhu, ukradl z ní zboží za půl milionu!

 
Stará láska nerezaví. I tak se dá nazvat počínání otrlého poberty, který si oblíbil prodejnu smíšeného zboží v Lipůvce na Blanensku. Od poloviny letošního dubna ji „navštívil“ čtyřikrát, nakradl proviant za půl milionu korun!
31.07.2017 11:15 |

podobné články

Tenhle český herec má v šatníku nejvíce obleků: Co si myslí o kolezích, kteří chodí jako vágusové?

 
Jedním z mála českých herců, kteří se dokáží obléknout vhodně k příležitosti a vlastní v šatníku nejen bermudy, ale i patnáct, z toho dokonce několik na míru šitých obleků, je Martin Dejdar. Proto jsme s ním také zavedli na téma módy řeč.
20.09.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (439 článků)

Televize Nova prodlužuje Televizní noviny, večerní pořady budou začínat až ve 20.20

 
Zhruba o deset minut se od pondělí 25. června prodlužují Televizní noviny, večerní zprávy televize Nova, dlouhodobě nejsledovanější pořad v zemi. Hlavní večerní program Novy tak bude začínat až ve 20.20. Vedení stanice zatím oficiálně říká „na léto“, není ale vyloučeno, že podobné uspořádání vydrží i dál. Záležet zřejmě bude na výsledcích.
25.06.2012 12:55 |

podobné články

Policie odhalila gang šmíráků: Koukali pod sukně s kamerami na botách!

 
Sexuální fetiše v Japonsku jen kvetou. V zemi, kde lidé chodí odevzdávat použité spodní prádlo do trafiky a jiní si ho tam zase kupují, se nemůže jeden divit, že mají silnou kulturu šmírování. Jenže ani v jediném císařství světa není nakukování pod sukně bez souhlasu ženy legální. A tak teď policie z Kjóta naháněla gang, který vyráběl a prodával speciální boty mající na špičce miniaturní fotoaparáty.
11.07.2014 07:55 |

podobné články

Neznáte ji někdo? Krásná dívka chodí po ulicích úplně nahá, nikdo neví, kde se vzala

 
Práce "policisty":http://www.extra.cz/policiste-zastrelili-zenu-ktera-s-ditetem-v-aute-najela-do-budovy-bileho-domu-mohly-za-jeji-chovani-poporodni-deprese nemusí být vždy tak nudná, jak se může zdát. Například nyní bychom si klidně vyměnili role s šanghajskou policií, která se poslední týdny intenzivně věnuje pátrání po tajemné ženě, jejíž zálibou je odhalování se na veřejných místech. Chudáci musí procházet stovky důkazních snímků, na nichž je žena zcela nahá, a jistě by neměli vynechat ani videa, která kolují po internetu.
12.10.2013 22:10 |

podobné články

Muž v létacím obleku prosvištěl Alpami, těsně nad zemí trefil terč

 
Australskému nadšenci v létacím obleku se povedlo něco, co dosud nikomu jinému na světě. Ve speciálním úboru se vrhl z hory ve francouzských Alpách, kterými proletěl neuvěřitelně nízko nad zemí. Přitom se trefil do připraveného terče v podobě velké ruky, šlo tak o první plácnutí do dlaně typu země-vzduch, uvedla agentura Reuters.
20.12.2014 19:23 |

podobné články

Princezna Babetka? Kdysi slavná herečka před šedesátkou šokuje touhle sexy postavou v mini

 
Byly doby, kdy tahle dáma měla monopol na role půvabných princezen v televizních pohádkách a šla z role do role. Před lety Jarmila Švehlová  (58) zářila na divadelních prknech i televizní obrazovce. Už kolem dvacítky šla z role do role a zářila v hlavních rolích pohádek Panenka z vltavské tůně (1976), O Všudybylovi (1976), O líném Honzovi (1977) či Paví král (1978).
07.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jarmila Švehlová (11 článků)

To je změna: Tento herec se v českých filmech a seriálech nejvíce svléká. Ale sekne mu to i v obleku

 
Vidět herce Hynka Čermáka oblečeného je poněkud netradiční. Ti, kdo sledují seriál Až po uši od Jana Hřebejka, ho spatří nahého v každém díle, stejný režisér jej svlékl i ve filmu Svatá čtveřice, kde si s Jiřím Langmajerem  (48) měnili na sex partnerky. My jej netradičně potkali na zkoušce obleků pro nový film.
26.11.2014 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (421 článků) , Jan Hřebejk (337 článků) , Hynek Čermák (124 článků)

Tito herci vyměnili Zlaté glóby za přehlídkové molo

 
Jsou to hvězdy filmového plátna, ale přesto předávání cen Zlaté glóby vyměnili za přehlídkové molo. Adrien Brody (38), Gary Oldman (53), Tim Roth (50) a William Defoe (56) se místo po červeném koberci v Los Angeles procházeli v Miláně v oblecích značky Prada.
17.01.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Adrien Brody (9 článků) , Gary Oldman (16 článků) , Tim Roth (8 článků)

Místo krátké sukně muslimský šátek: Zemanová oblékla hidžáb!

 
Žádné výjimky. Ani pro prezidentský pár. Ivana Zemanová na návštěvě Abú Zabí oblékla tradiční hidžáb. Miloš Zeman zůstal ve svém obleku.
13.02.2015 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21130 článků) , Ivana Zemanová (347 článků)

Drzost na Glóbech. Kalhoty místo sukně, babiččina noční košile, vzdor proti terorismu i Clooneyho žena jako femme fatale

 
Móda na udílení Zlatých glóbů byla tento rok drzá a nesmlouvavá. Během letošního ročníku to nebyla nudná přehlídka klasické velké večerní s dlouhými sukněmi, ale návštěvníci byli na obvykle formální akci velmi originální.
14.01.2015 08:56 |

podobné články

Čeká vás maturitní ples? Inspirujte se!

 
Není nic hezčího než krásná žena v krásném oblečení, což o večerní róbě platí dvojnásob. Velké večerní totiž vyčarují snad z každé...
16.03.2010 13:40 |

podobné články

Nic netušící moderátorka oznámila ve studiu vlastní zásnuby

 
Na americkou moderátorku Alexu Williamsovou minulý týden čekalo velké překvapení, a to přímo ve studiu. Zrovna dopředu nahrávala prostřihy do večerní relace, když v tom přečetla oznámení svých vlastních zásnub. To se objevilo na čtecím zařízení a moderátorka ho automaticky oznámila. Téměř ihned si to uvědomila, načež se ve studiu objevil její přítel a požádal ji o ruku.
16.07.2014 14:35 |

podobné články