Článek

Vyměnila Reného za tohoto urostlého sympaťáka? Petra ze Svatby na první pohled řekla, jak se věci mají

 
Hvězda svatební reality show Petra Malíková se objevila po boku nového muže. S urostlým sympaťákem přidala společnou fotku na sociální sítě a fanoušci ji ihned zasypali gratulacemi. Jenže ne vždy je vše tak, jak se na první pohled může zdát.
29.03.2021 13:10 |

podobné články

Podobné články

Před kamerami se necítila ve své kůži. Petra ze Svatby na první pohled, která nechtěla Reného, promluvila o natáčení show

 
Petra Malíková o sobě v televizní show Svatba na první pohled dala vědět hned na začátku, když poprvé viděla svého experty vybraného ženicha Reného Vrábela. Hned na první pohled dávala najevo, že se tady experti hodně sekli a vyvolený se jí nelíbí . Nakonec to s ním přece jen zkusila, ale páru to beztak nevyšlo, byť René o Petru hodně stál, a dokonce stále nosí televizní snubní prsten.
05.02.2021 09:25 |

podobné články

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Netykavka Petra ze Svatby na první pohled se zamilovala: Reného nechala kvůli staršímu!

 
Uběhlo několik měsíců od vysílání první řady sociálního experimentu a reality show v jednom Svatba na první pohled. A od té doby se dějí věci! Ze čtyř párů to vydrželo jen jednomu a už i Petra Malíková (25) našla svého vysněného muže.
26.03.2021 08:50 |

podobné články

Sympatický ženich René ze Svatby na první pohled: Dnešní ženy jsou jako nanuky!

 
Zatímco Petra (24) ve třetím díle reality show Svatba na první pohled nebyla z Reného (28) napoprvé zrovna nadšená, on jim dával šanci od prvního okamžiku. Z rozhovoru, který poskytl televizi Nova je patrné, že věří na lásku na první pohled. Také ale dobře ví, jak je těžké vybrat si tu pravou...
12.11.2020 18:00 |

podobné články

Souboj nevěst ze Svatby na první pohled: Fňukna Natálka, rázná Štěpánka a netykavka Petra

 
Unikátní experiment Svatba na první pohled dal dohromady už tři manželské páry. Nejdříve si řekli své ano Natálka s Františkem. Jejich svatební cesta ale připomínala spíš peklo než ráj na zemi. Druhý pár, Štěpánka a Pavel, si padl do noty, ale na první neshody už také došlo. Na zatím největší fiasko vypadá svatba Petry a Reného. Petra se krátce po obřadu prakticky zhroutila, protože nadšená ze svého manžela rozhodně nebyla.
14.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (923 článků) , Petr Štěpánek (923 článků) , Petr Pavel (946 článků) , František Štěpánek (21 článků)

Netykavka Petra ze Svatby na první pohled odhodila stud: První nahé foto!

 
Upjatá Petra Malíková (24) z experimentální show televize Nova Svatba na první pohled se po nalezení nového chlapa uvolnila a otevřela jako květina. Stud falešná dočasná manželka namakaného fitness trenéra Reného Vrábela zanechala v minulosti a na fanoušky vystrčila nahý zadeček!
28.04.2021 09:35 |

podobné články

Zákaz pro urostlého milence?! Vondráčková zazdila hokejistu Peksu

 
Lucie Vondráčková (39) během natáčení svého nového videoklipu poznala urostlého hokejového brankáře Marka Peksu (29), se kterým měla mít údajně milostný románek. To dosvědčili i fotoreportéři Blesku, kteří ho přistihli při odchodu z jejího bytu, kde strávil dvě noci! Ovšem na křtu zpěvačky vlasatý hokejista chyběl! Proč?
24.10.2019 10:32 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1946 článků)

Ve Svatbě na první pohled to skřípe: Nešťastné nevěsty ale mají smůlu, rozchod je zakázaný

 
Televizní show Svatba na první pohled dala dohromady už třetí pár. Učitelka z mateřské školky Petra Malíková (24) si vzala fitness trenéra Reného Vrábela (28), na šťastné manželství to ale ani omylem nevypadá. Nevěsta totiž byla ze svého nového ženicha zklamaná hned u oltáře, aniž by s ním promluvila téměř jediné slovo! Petra by tak nejradši ze všeho vycouvala, podobně jako Natálie Mykytenko, obě ženy ale mají smůlu, odchod z natáčení mají zakázaný. Chtě nechtě to tak musí vydržet alespoň měsíc.
12.11.2020 08:56 |

podobné články

Nafoukanost Petry ze Svatby na první pohled nebere konce: Reného s růží poslala do kelu

 
Svatba na první pohled je experiment, který se snaží dát dohromady dva lidi, kteří se neznají a nikdy předtím se neviděli. Třetím párem, který odjel na romantickou svatební cestu a následně se bude snažit žít ve společné domácnosti, je Petra a René. Jejich vztah se ovšem vůbec nevyvíjí růžové. V posledním díle mohli diváci vidět první hádku mezi partnery a ani v příštím díle to nebude jinak. Snaživý René bude chtít zapůsobit na Petru květinou, ale se zlou se potáže.
27.11.2020 19:46 |

podobné články

Diváci pranýřují Radka i experty Svatby: Přešlap! Ti dva se k sobě nikdy nehodili

 
Předposlední díl Svatby na první pohled přinesl mnohá překvapení. Tak například Natálka a František konečně našli společnou řeč a Reného s Petrou sblížil čtyřnohý naháč. Kde to nepřestávalo drhnout, bylo u Simony a Radka. Diváci mají ženichovy sebelítosti po krk a přejí si, aby si jeho manželka našla někoho vyrovnanějšího.
10.12.2020 11:10 |

podobné články

Slováci se pustili do české nevěsty ze Svatby na první pohled: Stádo ovcí, vzkázala jim

 
Show Svatba na první pohled, která loni bodovala u českých diváků, se teď reprízuje u našich slovenských sousedů. Ti tak mají poprvé možnost (pokud se nedívali na českých obrazovkách) vidět i učitelku z mateřské školky Petru a fitness trenéra Reného.
05.06.2021 05:55 |

podobné články

Prachatice: Anketa o největšího stromového sympaťáka 2011 zahájena

 
Zdravé město Prachatice realizuje další aktivitu projektu Prachatickou branou k MA21 a vyhlašuje regionální kolo ankety Strom roku „O největšího stromového sympaťáka města Prachatice" , která probíhá od 1. června do 30. září 2011.
02.06.2011 16:50 |

podobné články

Helena Vondráčková vybere Sympaťáka roku: Budu shovívavá a spravedlivá

 
Zpěvačka Helena Vondráčková je letos v jednom kole. Kromě oslavy 65. narozenin stíhá koncertovat, nahrávat a bude také předsedkyní třetího ročníku soutěže, ve které se rozhodne o nejsympatičtějším muži Česka a Slovenska. "Sympaťákem pro mě byl vždycky Jirka Bartoška," prozradila zpěvačka. Další články k tématu: Zviditelnili se díky chlapci na vozíku, útočí konkurence na Muže roku Žena za pultem Švorcová bude volit Sympaťáka roku
06.09.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1008 článků) , Jiří Bartoška (812 článků)

Sympaťákem roku je slovenský lesník Marek Juhaniak

 
Třetí ročník soutěže o nejsympatičtějšího muže Česka a Slovenska vyhrál pětadvacetiletý lesník Marek Juhaniak z Brezna. Na druhém místě skončil devatenáctiletý kadeřník Daniel Pašek z Kralovic. Třetí příčku obsadil jednadvacetiletý student Martin Čermák ze Světlíku. Další články k tématu: Helena Vondráčková vybere Sympaťáka roku: Budu shovívavá a spravedlivá Žena za pultem Švorcová bude volit Sympaťáka roku Zviditelnili se díky chlapci na vozíku, útočí konkurence na Muže roku
21.09.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1008 článků) , Martin Čermák (37 článků) , Marek Daniel (97 článků) , Dan Martin (157 článků) , Daniel Martin (158 článků)

SOUTĚŽ: Hlasujte o největšího sympaťáka České filharmonie

 
V řadách našeho předního orchestru najdete nejednoho opravdového sympaťáka. Hlasujte pro svého favorita a můžete vyhrát dárkový balíček plný zajímavých cen.
11.02.2013 17:00 |

podobné články

Svědectví manažera Grandhotelu Pupp: Takového sympaťáka, jako je Travolta, jsme tu ještě neměli!

 
Sharon Stone (55), Robert De Niro (69) nebo Danny DeVito (68). V Grandhotelu Pupp v Karlových Varech jsou na celebrity zvyklí. Takového sympaťáka, jako byl John Travolta (59), tu ale ještě neměli.
02.07.2013 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (309 článků) , John Travolta (362 článků) , Robert De Niro (66 článků) , Robert Stone (2 články) , Robert Stone (2 články) , Robert Stone (2 články)

Romana ze Svatby: Jarda pro ni byl hajzl, pak se na něj nalepila jak vosa na bonbon

 
Manželství Romany (27) s Jardou (36) prošlo svou první krizí. Ženich totiž ztratil snubák. Romanino chování k Jardovi nejednoho diváka zarazí. Nejdřív mu řekne, že je hajzl, pak se na něj rozverně lepí jak vosa na bonbon. Reality show Svatba na první pohled představila divákům také nový pár, usměvavou Andreu (25) a sympaťáka Kadriho (29).
16.09.2021 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Romano (21 článků)

Zpověď zklamané nevěsty Petry ze Svatby: Krutá pravda je lepší!

 
Ve třetím díle Svatby na první pohled mohli diváci sledovat den D Reného a Petry. Té mladý trenér zatím do oka příliš nepadl. V rozhovoru pro TV Nova prozradila, jaké má zkušenosti z předchozích vztahů.
13.11.2020 05:20 |

podobné články

Konec vztahu Petry a Reného ze Svatby na první pohled: Co se mezi nimi stalo?

 
Po nedávném oznámení rozchodu prvního páru Natálie Mykytenko (23) a Františka Gebra (36) z reality show Svatba na první pohled to nevyšlo ani Petře Malíkové (24) s Reném Vrábelem (28). Co se mezi nimi stalo? Našli si stejně jako Natália Mykytenko novou lásku? René dokonce promluvil o další svatbě.
02.01.2021 11:10 |

podobné články