Článek

Výměna o problémech s výchovou: Slzy, rozmazlená Amálka a čí jsou vlastně ty děti

 
Již ve středu bude televize Nova vysílat nový díl kontroverzního pořadu Výměna manželek. Tentokrát se představí dvě početné rodiny, které sice nebudí hlasité kontroverze, ale problémy mají. Jak se dvěma maminkám podaří zvládnout cizí domácnost?
30.03.2021 19:35 |

podobné články

Podobné články

Amálka (8) se rozchodí jen po nákladné léčbě: Pomoci jí chtějí i hokejisté Jágrova Kladna!

 
Měla se narodit jako úplně zdravé miminko, ale místo toho se Amálka (8) už jako novorozenec musela potýkat s vážnými zdravotními komplikacemi. Děvčátko se narodilo s velmi vzácným syndromem, který zabrzdil její vývoj. Díky speciálním rehabilitacím dělá Amálka konečně velké pokroky, jde však o velmi nákladnou léčbu, kterou rodina z vlastních zdrojů hradit nedokáže. Amálce se proto rozhodli pomoci kladenští hokejisté v čele s útočníkem Jakubem Valským, který tak trochu zapojí i svého dávného mentora, Jaromíra Jágra!
14.12.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3088 článků) , Jakub Valský (2 články)

Amálka a Jozífek se narodili předčasně: Chlapeček zemřel, holčička bojuje s nelehkým osudem

 
Dvojčátka Amálka a Jozífek se narodila ve 25. týdnu těhotenství. Amálka tehdy vážila pouhých 700 gramů a její bráška bohužel po deseti dnech zemřel. Dnes už čtyřletá holčička bojuje o lepší a kvalitnější život. Má za sebou několik operací hlavy a nevidí. Velký pokrok dělá po neurorehabilitacích, na ty ale rodině docházejí peníze.
06.08.2021 06:00 |

podobné články

Výměna manželek plná slz: Dostaneš facku, hrozil svému synovi otec. Rozmazlená holčička dala všem zabrat

 
Nejnovější díl Výměny manželek se sice nesl v klidnějším duchu, než je u tohoto pořadu zvykem, ale přesto se několik menších dramat odehrálo. Tentokrát se do pořadu přihlásila jedna čtyřčlenná a jedna pětičlenná rodina, přičemž každá má svým způsobem problém s komunikací a výchovou. Poradili si náhradní maminky v jiné domácnosti a zvládnou k tomu navíc i kupu cizích dětí a nového manžela?
31.03.2021 21:35 |

podobné články

Amálka Jiřiny Jiráskové: Nejsmutnější pes na světě!

 
Jiřina Jirásková (78) bojuje po těžké operaci o život v pražské nemocnici na Karlově náměstí! A její pejsek Amálka (3 měsíce) zoufale čeká na svou paničku.
24.09.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (449 článků)

Malá Amálka z dokumentu České televize Čtyři v tom zemřela. Obrovský smutek prožívá nejen její rodina

 
Nemocná Amálka, která se objevila v druhé řadě dokumentu České televize Čtyři v tom, bohužel před čtrnácti dny zemřela.
15.10.2014 11:10 |

podobné články

Zemřela Amálka (†3), malá hrdinka pořadu Čtyři v tom

 
„Je nám moc líto, že vám tohle musíme oznámit. Před 14 dny zemřela Amálka. Z respektu k Veroničině rodině jsme čekali, až dostaneme ke zveřejnění této tragické zprávy souhlas. Jménem rodiny děkujeme za projevená slova soustrasti,“ tohle oznámení plné bolesti se dnes objevilo na facebookovém profilu pořadu.
15.10.2014 11:35 |

podobné články

Smrt velké lásky Jiřiny Jiráskové (†81): Amálka už je v nebi!

 
Slavná přítelkyně Jiřiny Jiráskové (†81) už je v psím nebi. Fenka francouzského buldočka Amálka, kterou herečka brala s sebou do divadla i na večírky, skončila svou pozemskou pouť. Přežila svou paničku o sedm let.
19.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (449 článků)

Hasiče Tomáše zabil opilý řidič: Doma na něj čekala sedmiměsíční dcerka Amálka

 
Pět dní bojoval Tomáš o život v nemocnici, poté, co do jeho vozidla narazil opilý řidič. Příběh dobrovolného hasiče, na kterého doma čekala sedmiměsíční dcerka Amálka, zasáhl celé Slovensko. Tomášovi kolegové a přátelé z Dobrovolného hasičského sboru Spišský Štvrtok na sociálních sítích prosili všechny, aby darovali Tomášovi krev. Ovšem přes veškerou pomoc veřejnosti devětadvacetiletý muž svůj boj v pondělí prohrál.
01.04.2020 10:10 |

podobné články

Amálka (3) se „skleněnými kostmi“: Malé tělíčko zvládlo více než deset zlomenin! Další už nepočítám, říká maminka

 
Tak malá a už si prožila tolik bolestí. Amálka (3) z Prahy se narodila se vzácným nevyléčitelným onemocněním osteogenesis imperfekta, které se vyznačuje nadměrnou křehkostí kostí. Holčička do prvních dvou let svého života prodělala už deset vážných zlomenin! Ty další už její maminka raději přestala počítat...
04.06.2020 06:25 |

podobné články

Markéta Konvičková o předčasném porodu: Byla to rychlovka, za 10 minut byla Amálka venku

 
Zpěvačka Markéta Konvičková (26), které se na počátku týdne stala maminkou, rodila předčasně - termín porodu jí lékaři stanovili až za dva či tři týdny! Přesto však šlo všechno jako po másle a mladá umělkyně, byť prvorodička, nyní promluvila o tom, jak její dcera Amálka přišla na svět…
18.09.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (468 článků)

Usměvavá Amálka (3) špatně vidí a bojuje s obrnou, má jediné přání: Maminko, chci chodit!

 
Usměvavou a milou, ale také od narození nemocemi sužovanou holčičkou je Amálka Ručkayová (3) z Rychvaldu. Nechodí, špatně vidí a trpí i řadou dalších neduhů. Přesto je to velká bojovnice a nejvíce ze všeho si přeje právě chodit.
27.11.2020 13:50 |

podobné články

Trojčátka neměla po porodu dohromady ani dvě kila! Viktorka, Amálka a Žofinka překvapily i lékaře

 
Viktorka, Amálka a Žofinka. Trojčátka, která se po narození zařadila mezi největší dětské bojovnice. Jejich porodní váha byla dohromady 1670 g. Bohužel se to podepsalo na jejich zdravotním stavu a všechny tři holčičky se perou se zákeřným onemocněním – dětskou mozkovou obrnou… Pomoci jim teď plánuje Nadační fond KlaPeto!
20.04.2021 20:45 |

podobné články

TSB: Programy dopravní výchovy prošlo letos téměř 6000 dětí

 
Dopravně-bezpečnostní dopolední program pro mateřské nebo základní školy, kterým pod názvem Dny s dopravní výchovou letos prošlo téměř 6 000 dětí, je pro rok 2017 ukončen. Program, který je pro školy v Libereckém kraji bezplatný, bude pokračovat i v roce 2018. V tomto roce budou probíhat Dny s dopravní výchovou v novém, inovativním kabátu.
01.12.2017 18:15 |

podobné články

Bývalá kamarádka Ivanky Trumpové odhalila: Je rozmazlená a manipulativní! Tady jsou důkazy

 
Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa (74) Ivanka (39) prý byla na střední škole rozmazlená a manipulativní, tvrdí její bývalá nejlepší kamarádka Lysandra Ohrstromová (38). Napsala to aspoň ve své osobní zpovědi pro časopis Vanity Fair.
28.11.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5892 článků)

Výměna manželek a selhání ve výchově: Karolína krade peníze, čtyřletá dvojčata bijí i vlastního otce

 
V nové epizodě oblíbené reality show Výměna manželek 2021 se diváci setkali s rodinou z Rudníku, Marií (39), Lukášem (28) a Karolínou (12). Na druhé straně diváci poznali Dášu (31), Pepu (31), Jožka (4) a Juraje (4), kteří žijí v Horních Měcholupech. Ačkoliv rodina z Rudníku má velký problém s alkoholem, obě rodiny mají jednu věc společnou - problém s výchovou dětí. Karolína svého nevlastního otce absolutně nerespektuje a čtyřletá dvojčata neznají meze, mlátí svou náhradní matku, otce i babičku.
11.02.2021 08:01 |

podobné články

Manželka z Výměny neudržela slzy: Plíseň, bordel, smrad, okomentovala dočasné bydliště

 
Reality show Výměna manželek v premiérovém díle představí rodinu Aleny (40) a Lucie (34). Zatímco první jmenovaná se přihlásila proto, aby zjistila, jak se žije v jiných rodinách, druhá chtěla dopřát jiné ženě zkušenost s výchovou více dětí.
05.01.2021 16:05 |

podobné články

Výměna manželek pro otrlé: Šílená ignorace! Kristýna měla šok z agresivní Amálky

 
Na jedné straně rozmazlená malá holka, na straně druhé partner s nezájmem k dětem nevlastním i vlastním. Středeční Výměna manželek byla o kompromisech a na první pohled i planých slibech.
31.03.2021 21:45 |

podobné články

Rozmazlená Suri Cruise: Šílená scéna kvůli dece!

 
O tom, že je dcera herce Toma Cruise (49) a herečky Katie Holmes (32) rozmazlená, nepochybuje snad nikdo. Přesto ale poslední scéna Suri (5), jako vystřižená z filmu Největší fracek světa, zaskočila kdekoho. Důvodem jejího dětského vzteku byla skutečnost, že měla s maminkou odcestovat z New Yorku do Londýna bez své oblíbené deky. A to tahle malá dračice odmítala připustit. Vztekala se, brečela, jak když ji na nože berou, a hystericky řvala. Zklidnila se teprve, když svou deka dostala.
02.09.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1032 článků) , Suri Cruise (291 článků)

Matka šestileté miss: "Isabella miluje luxus, ale není rozmazlená!"

 
Isabelle Barrett je šest let a je milionářka. Dětská miss a bývalá hvězda televizní show Toddlers and Tiaras vydělává na vlastní značce šperků a kosmetiky. "Nechceme ale, aby byla rozmazlená," tvrdí její matka a obchodní partnerka Susanna (39).
15.04.2013 19:00 |

podobné články