Článek

Výměna manželek ve Svatbě: Kadri se po rozchodu s Andreou svěřil, že chová city k Mirce

 
Andrea a Kadri ze Svatby na první pohled již netvoří pár. Za jejich rozchodem stojí odlišné představy na život, ale také lži, které měl šířit právě Kadri. Problémů zejména ze strany ženicha bylo tolik, že se s nimi Andrea zkrátka nedokázala smířit. Ovšem nyní se zdá, že v experimentu Kadri našel jiné pevné pouto, a to v nevěstě Mirce, která tvoří pár s Petrem. Dojde nakonec k "výměně manželek"?
08.12.2021 14:40 |

podobné články

Podobné články

Fešný Kadri ze Svatby nemá o ženy nouzi: Přijeď za mnou na Valašsko, prosí ho

 
Účastník reality show Svatba na první pohled Kadri Presheva (29) si ve vztahovém experimentu prošel zalíbením v Andree Eliášové (25), po nějaké době si ale přestali rozumět a jejich spojení skončilo drsným rozchodem. Přesto si Kadri ze Svateb odnesl životní zkušenost, kterou mu nikdo nevezme. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil, jak se jeho život po show změnil, zda mu chodí nabídky ke schůzkám, ale také prozradil, kde se vidí za deset let.
21.12.2021 05:15 |

podobné články

NEJDRSNĚJŠÍ VÝMĚNA MANŽELEK VŠECH DOB: Týrání dětí, exekuce, záchod na chodbě a AGRESE!

 
Tahle díl Výměny manželek je nejdrsnější ze všech. Hlavním aktérem je Vladislav, který nemá absolutně žádné morální hodnoty, k ženám se chová jako hulvát a v hlavě má úplně prázdno. Vláďova rodina žije ve sklepení, mají společný záchod v chodbě a téměř živoří. Vláďa se chová jako diktátor, má dluhy, ale do práce rozhodně nepůjde. Tahle Výměna manželek je naprosto šokující!
21.09.2016 23:05 |

podobné články

Dojemné vyznání pod hvězdnou oblohou. Fešák Kadri ze Svateb se před Andreou vyznal ze svých citů

 
Sympatický fešák Kadri a romantička Andrea se poprvé viděli až před oltářem. V reality show Svatba na první pohled si řekli své „ano“ a po veselce odletěli na svatební cestu na exotické Maledivy.
24.09.2021 07:55 |

podobné články

Fešák Kadri ze Svatby na první pohled v slzách: Zemřel mu táta, 12 let bojoval s těžkou nemocí!

 
Účastníka reality show TV Nova Svatba na první pohled Kadri Preshevu (29), který se oženil s Andreou (25), zdrtila zpráva o smrti otce. Tatínek 12 let bojoval s těžkou nemocí a jeho žena se o něj do poslední chvíle starala.
04.10.2021 20:05 |

podobné články

Otazníky nad Andreou a Kadrim. Rozhodnou se pokračovat, nebo se vztah rozpadne?

 
Andrea a Kadri si experiment o měsíc prodloužili kvůli Kadriho onemocnění covidem-19 a izolaci ve Švýcarsku. Bylo jim to ale něco platné? Andrea se od začátku příliš netváří na vztah na dálku. Jak se nakonec rozhodne? Co Kadri nečeká? Odpověď přináší tato ukázka z dvanácté epizody Svatby na první pohled od TV Nova.
30.11.2021 21:50 |

podobné články

Svatba na nože: Rozzuřený Kadri vrací úder ufňukané drbně Andree

 
Svatba na první pohled se změnila v zákopovou válku a Kadri (29) s Andreou (25) na sebe pálí ostrými. Nejprve nevěsta nakydala kýbl špíny na ženicha, ten jí to teď vrací i s úroky.
11.12.2021 21:25 |

podobné články

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Andrea a Kadri ze Svatby jsou párem snů: Rodiče ale nad vztahem lomí rukama

 
Andrea Eliášová (25) a Kadri Presheva (29). Nový pár pořadu TV Nova Svatba na první pohled hraje divákům na city. Oba soutěžící si okamžitě zamilovali. Najdou spolu štěstí, přestože byli jejich rodiče původně proti jejich lásce? Romantická Andrea by si štěstí už konečně zasloužila.
17.09.2021 17:20 |

podobné články

VÝMĚNA MANŽELEK: Žít s diktátorskou lesbičkou Andreou byl očistec!

 
Jak vzpomíná na Výměnu manželek Jitka Dobrovolná, která strávila deset krutých dní v lesbické domácnosti? S Andreou by už na kafe určitě nešla.
28.04.2012 05:10 |

podobné články

Život po Výměně manželek: Pobyt s homofobem Martinem homosexuálům zcela změnil vztah!

 
V prvním díle nové řady pořadu Výměna manželek se diváci seznámili s homosexuálním párem, jež se do pořadu přihlásil kvůli neutichající krizi ve vztahu. Vídali se totiž až příliš často, na druhé straně žila rodina, která se pro změnu nevídala skoro vůbec. Výměna manželek s jejich vztahy a city hodně zamíchala.
02.09.2018 12:05 |

podobné články

Osmou etapu Tour vyhrál Francouz Kadri, druhý dojel Contador, třetí vedoucí Nibali

 
Osmou etapu Tour de France vyhrál po sólovém úniku domácí cyklista Blel Kadri. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil Ital Vincenzo Nibali, který dnes dojel třetí, tři vteřiny za konkurentem v boji o prvenství Španělem Albertem Contadorem a 2:20 minuty za vítězným Kadrim. 
12.07.2014 18:55 |

podobné články

Druhý pár Svatby na první pohled: Uspokojí Kadri Andreiny požadavky?

 
Druhá série divácky oblíbené show Svatba na první pohled už je v plném proudu a ve čtvrtek se divákům představí v pořadí již druhý pár. Tentokrát to budou gentleman Kadri (29) a romantická Andrea (25).
16.09.2021 12:35 |

podobné články

Kadri ze Svatby o náročné Andree: V ložnici jsem se musel hodně snažit

 
Účastník reality show Svatba na první pohled Kadri Presheva (29) prozradil, že návrat z líbánek do reality byl poměrně tvrdý. Zjistil, že není Andrejčin (25) typ, a prozradil, jak se tedy snažil o to, aby se do něj jeho vědou vyvolená manželka zamilovala.
29.10.2021 13:15 |

podobné články

Andrea a Kadri z pořadu Svatba na první pohled: Ostrá hádka a rozchod před kamerami!

 
Jeden z nejoblíbenějších párů pořadu Svatba na první pohled Andrea Eliášová (26) a Kadri Presheva (29) lásku na celý život nakonec neobjevili. V dnešním speciálním díle křehká kráska nebude šetřit obviněními ze lži a drsnými slovy a pořádně svému vědou vybranému – dnes už exmanželovi – zatopí.
09.12.2021 10:10 |

podobné články

Vztah Kadriho a Andrey šel ke dnu jak Titanic: Vánoční hádka v přímém přenosu

 
Andrea a Kadri se na konci velkého sociálního experimentu rozhodli, že spolu zůstanou, byť za sebou měli docela velkou krizi kvůli hrozbě vztahu na dálku. Jenže problém je mezi nimi mnohem hlubší, než tehdy kdokoli tušil. Jak na tom jsou nyní? Co je pro Andreu neodpustitelné a jak na to zareaguje Kadri? Odpověď přináší tato ukázka ze speciálního dílu Svatby na první pohled.
09.12.2021 11:55 |

podobné články

Slzičky ve Svatbě na první pohled: Poničená metlička rozdmýchala Andreiny city

 
V osmém dílu reality show Svatba na první pohled se diváci seznámili s novým a zároveň posledním párem - Katkou (25) a Davidem (28). Kromě nich se kamera vrátila i k těm, kteří již mají po svatbě. Jak si zvykají na společný život? Jak se poprali Andrea (25) a Kadri (29) se vztahem na dálku a co dohnalo Andreu (41) k slzám?
04.11.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: David David (1301 článků)

Výměna manželek! Seriálové krásky si prohodily partnera

 
Zatímco v oblíbené reality show Výměna manželek se partneři prohodí jen na deset dní, v životě seriálových hereček Jany Bernáškové (33) a Henriety Hornáčkové (30) je výměna trvalá. Henrieta totiž podědila Janina bývalého partnera a otce její dcery Justýny divadelního režiséra Davida Drábka (44).
22.08.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (122 článků) , Henrieta Hornáčková (38 článků)

Šílená Výměna manželek: Vyhrožovali mi, že si najdou moji rodinu!

 
Další díl populární reality show Výměna manželek je za námi. A nutno podotknout, že byla velmi ostrá. Na jedné straně stála romská rodina, která preferovala takový volnější způsob života, a na straně druhé až extrémně spořící rodina. No jak jinak mohla dopadnout výměna názorů než pořádným kraválem?
27.10.2016 18:15 |

podobné články

Drsná Výměna manželek má krutou dohru: Nejvíce to odnesly děti sjeté Jany

 
Včerejší Výměna manželek rozlítila lidi snad po celém Česku. Nestává se příliš často, aby reality show vzbuzovala až takové emoce. Jenomže v tomto případě proběhla Výměna u rodin, které měly mezi sebou hodně nevyřešených věcí. Debata mezi osmi očima byla hodně vyostřená, ale to, co následovalo potom, možná nikdo netušil. Spory svých rodičů nejvíce odnesly děti Jany.
31.08.2017 13:40 |

podobné články