Článek

Výměna manželek: Katka vynesla na světlo nevhodné obtěžování od náhradního manžela

 
Poslední Výměna jednu z žen motivovala k výměně manžela a i v druhé rodině jsou novinky. Obě ženy by si klidně deset dní v jiné rodině zopakovaly, ale Katka by rozhodně chtěla jiného náhradního manžela.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Nová Výměna manželek: Nebezpečný psychoSlávek vyhodil ženu z bytu! »Krávo!« ječel a vyhodil jí věci z balkónu

 
Už ve středu večer odvysílá televize Nova premiérový díl reality show Výměna manželek. Temperamentní Veronika stráví deset dnů u náhradního manžela Slávka, který nejde daleko pro ostrá slova a nebojí se rázně zakročit.
31.03.2015 12:15 |

podobné články

Výměna manželek s alfasamcem Jirkou: Mladičká Lucie zakusí, zač je toho loket!

 
Ani další díl reality show Výměna manželek nebude procházka růžovým sadem. V rodinách se prohodí manželky zvyklé na zcela jiné role v domácnosti. Mladičká Lucie, která není zvyklá uklízet, dostane od náhradního manžela Jirky ledovou sprchu.
05.04.2017 14:15 |

podobné články

Výměna manželek: Ivana syslí obří hromady jídla, náhradní partner Evžen si neví rady

 
Středeční premiérová Výměna manželek bude opět pořádné drama. Tentokrát diváci nahlédnou do života obsesivní Ivany (55), která se pokusí vedle pohodového náhradního manžela Evžena zbavit svého zlozvyku a také na Martinu (50), která se pokusí vyžehlit vztahy mezi otcem a synem v rodině ze Zvíkova.
02.02.2021 17:21 |

podobné články

Výměna manželek: Ivana syslí jídlo jako veverka před zimou, prošlé potraviny způsobily žaludeční problémy

 
Středeční premiérová Výměna manželek byla opět zajímavá. Tentokrát diváci nahlédli do života obsesivní Ivany (55), která se pokusila vedle pohodového náhradního manžela Evžena zbavit svého zlozvyku, a také na Martinu (50), která se snažila vyžehlit vztahy mezi otcem a synem v rodině ze Zvíkova. Z Ivany a jejího neustálého nakupování a hromadění jídla jsou nešťastní nejen členové její domácnosti, ale i náhradní rodina. Martině nebylo zrovna dobře, když musela vyhazovat potraviny, které byly i několik let prošlé.
03.02.2021 21:40 |

podobné články

Nejnechutnější Výměna manželek? Zelenina a ovoce vytažené z popelnice!

 
Ve středu se od 20.20 můžete na TV Nova těšit na další premiérový díl pořadu Výměna manželek, který bude tentokrát skutečně pozoruhodný. Mladý pár totiž ukáže, že jídlo se dá „nakupovat“ i v popelnici, z čehož je dočasná, pořádkumilovná maminka notně v šoku. Podaří se jí náhradního manžela předělat?
19.01.2022 17:05 |

podobné články

Výměna manželek (10): Petra utíká před prolhaným šmírákem do hotelu a výměna je předčasně ukončena

 
Občas si některá z vyměněných manželek „vylosuje“ domácnost, kde se prostě žít nedá. Právě takovou situaci musela řešit sympatická Petra (29). Bála se svého náhradního manžela a v bytě se necítila v bezpečí.
11.02.2022 11:30 |

podobné články

Vypjatá Výměna manželek: Tchyně se ostře pohádala se zetěm, ten ji obratem vykopl z bytu

 
Další dramatická Výměna manželek je tady. Tentokrát se na jedné straně představí pedantská Nikola z Libereckého kraje, která zamíří do malého bytu v Dublinu do rodiny, kde se tolik nedbá na pořádek. Z Irska do Česka zase zamíří pohodová Petra, která se ocitne v rozlehlém domě v rodině s přísným režimem. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 20. března večer.
20.03.2024 11:55 |

podobné články

Ostrá Výměna manželek: Punkerský koncert přímo v bytě a žádost o ruku mezi 8 očima!

 
A máme za sebou další kontroverzní Výměnu manželek, kde se propojily dvě naprosto neslučitelné rodiny. Velkou zkouškou si prošla hlavně punkerka Katka, která musela ukázat, že má opravdu pevné nervy. Vydržet 10 dní vedle naprostého puntičkáře Davida pro ni bylo totiž hodně těžké. Druhá Katka, zdravotní sestřička, zase měla problém s tím, že se po bytě promenáduje Erikův bratr. A to bez ohlášení. A jak to celé dopadlo?
02.03.2016 22:01 |

podobné články

Výměna manželek: Jestli něco cekneš, vezmu na tebe partu kumpánů!

 
Deset dní pekla prý prožívala maminka na mateřské Radka (37) při natáčení středeční Výměny manželek. V romské rodině v Děčíně ji nepřijali. Z výhrůžek náhradního manžela Jardy (41) byla na dně. Zvracela a chtěla všeho nechat.
27.10.2016 05:10 |

podobné články

NEJHORŠÍ VÝMĚNA MANŽELEK VŠECH DOB! »Mačkáš mi hada, debile!«

 
Tohle ve Výměně manželek ještě nezažili! Na desetidenní pobyt v německém městečku Zittau v rodině milovnice hadů Jany (35) jen tak nikdo nezapomene. Maminka Sabina (22) z Prahy musela čelit nejen velkému nepořádku, ale také vulgárnímu slovníku náhradního manžela Romana (24) a hysterické scéně podnapilé Jany, která při závěrečném setkání na svého partnera křičí: „Mačkáš mi hada, debile!“ Nejvíc ji ale – jak říká v rozhovoru pro Aha! – deptalo, že se jí v Česku o děti stará narkomanka!
30.08.2017 05:10 |

podobné články

Vypjatá Výměna manželek: Záplava nadávek, pláč náhradního muže a výhrůžky smrtí

 
Ve středečním díle Výměny manželek nebude nouze o hádky a vyhrocené situace. Tatínek Lukáš se předvede jako náladový člověk, který má za každou cenu pravdu. Lucie, která s ním okusí život v náhradní rodině, se nestačí divit. Na podobné chování není od manžela zvyklá, a tak se dostane do zoufalé situace. Vydrží čistotná Lucie deset dní s žárlivým, podle jejích slov, psychopatem?
18.02.2020 13:36 |

podobné články

Ve Výměně manželek poteče alkohol proudem: Filip kašle na syna a každý den vysedává v hospodě

 
Už ve středu od 20.20 mohou diváci sledovat televizní reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jestli dokáže Jana zvládnout náhradního manžela, který má velmi kladný vztah k alkoholu, a jak si poradí Květa v rodině, která žije na ubytovně a tatínek je navíc nezaměstnaný.
07.10.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (108 článků) , Jan Filip (101 článků)

Lidová zpěvačka Katka je stále odvážnější! Podívejte, jak to rozjela v novém klipu

 
Česká lidová zpěvačka "Katka Peclová":http://www.extra.cz/tema/katka-peclova (20) z legendárního pěveckého dua Katka a Jindra je stále odvážnější. V novém klipu, kde vystupuje sama bez Jindry, "to pořádně rozjela.":http://www.extra.cz/ze-by-nejsilenejsi-ceska-zpevacka-si-konecne-nasla-kluka-i-kdyz-byla-zoufala-ze-sveho-tukaniho-nosu
21.10.2014 15:30 |

podobné články

Katka prodělala agresivní nádor, i s bolestmi jezdí na koni: Poslední závody v ohrožení

 
Kateřina (39) měla odmalička ráda koně. Nebýt lásky k nim, už by tu zřejmě nebyla, nebo se nemohla vůbec hýbat. V šesti letech u ní lékaři objevili agresivní a vzácný nádor a dávali jí dva roky života. Při jedné z devíti operací se dokonce ocitla ve stavu klinické smrti. Dívka se nevzdala, jenže s následky nemoci a hlavně léčby se pere dodnes a její stav se zhoršuje. I když se Katka věnuje jízdě na koni a paradrezuře, letošní sezóna bude tou poslední. Katka by se ráda rozloučila v sedle. Jenže na závody jí nezbývají peníze a Katka se bojí, že přijde o svého milovaného valacha Salvatora.
05.09.2020 05:15 |

podobné články

Výměna manželek: Vladimír je úchyl, chtěl sex s »náhradní« manželkou!

 
Poslední Výměna manželek byla ve znamení sexuálního obtěžování. Vladimír náhradnici za svou neatraktivní ženu uvítal s otevřenou náručí a nejradši by s ní skončil v posteli.
05.05.2012 05:10 |

podobné články

Gábinka promluvila o pití. Ale hlavně o osahávání od Přemka! Tahle Výměna manželek byl fakt hukot!

 
Tahle Výměna manželek byla fakt síla. V jedné domácnosti se sešla alkoholička Gábina a Přemek. Ten má zase pro změnu problém s hracími automaty. Gabča a Přemek nakonec spolu skončili v posteli. Přemek to na Gábinku zkusil a jí se to prý nelíbilo. Čtěte, co Gábina říká dnes o sexuálním obtěžování.
11.06.2015 00:56 |

podobné články

Hysterka a psychopat aneb Nejvýbušnější Výměna manželek: Hádky, rvačky a obtěžování po natáčení!

 
Neustálý řev, sprosté nadávky a fyzické násilí jsou u Petry (29) a Mirka (31) na denním pořádku. Nic na tom nezměnila ani středeční Výměna manželek. Paradoxně je to ještě horší než předtím. Olej do ohně totiž přilévá »druhá manželka« Eva (27)! „Pořád volá Mirkovi a obtěžuje nás,“ prozradila deníku Aha! výbušná Petra.
06.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Petra (119 článků)

Výměna manželek! Seriálové krásky si prohodily partnera

 
Zatímco v oblíbené reality show Výměna manželek se partneři prohodí jen na deset dní, v životě seriálových hereček Jany Bernáškové (33) a Henriety Hornáčkové (30) je výměna trvalá. Henrieta totiž podědila Janina bývalého partnera a otce její dcery Justýny divadelního režiséra Davida Drábka (44).
22.08.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Henrieta Hornáčková (38 článků)

Šílená Výměna manželek: Vyhrožovali mi, že si najdou moji rodinu!

 
Další díl populární reality show Výměna manželek je za námi. A nutno podotknout, že byla velmi ostrá. Na jedné straně stála romská rodina, která preferovala takový volnější způsob života, a na straně druhé až extrémně spořící rodina. No jak jinak mohla dopadnout výměna názorů než pořádným kraválem?
27.10.2016 18:15 |

podobné články