Článek

Výlov Počernického rybníka přinesl raritu. Sumce albína

 
Vylovit ryby z pražského Počernického rybníka a kvůli rozmnožení je převézt do Hostivařské nádrže, rybníka Martiňáku, nazývaného také Čeněk, do Berounky, Vltavy nebo nádrže Slatina. To byl ve čtvrtek hlavní úkol rybářů, kteří si tím zajistili rybaření pro další sezónu. Do nejbližších rybářských revírů se stěhovalo okolo sto dvaceti metráků ryb.
18.10.2013 13:40 |

podobné články

Podobné články

Výlov rybníku v Telči: Čekali na obřího sumce!

 
Začaly výlovy rybníků. Navzdory chladnému a deštivému počasí zahájili včera rybáři v Telči na Jihlavsku nedaleko historického náměstí slavnostní výlov Štěpnického rybníka.
09.10.2011 12:05 |

podobné články

Rybáři poučují Kalouska. Nás inflace nezasáhla, vzkazují

 
REPORTÁŽ Chladivé ráno láká zůstat v peřinách, ale pomyslná vůně svařeného vína s hřebíčkem a smažených ryb zapříčiní, že desítky lidí dobrovolně a s vánoční náladou brzy ráno vstanou a nenechají si ujít výlov rybníka. Co nesmí doma nechat určitě je - peněženka. Čeká je náročný den. Přišli se totiž potěšit a pobavit pohledem na výlov rybníka v Hodoníně, který se každoročně koná začátkem listopadu. Kromě skvělé podívané přinesl letošní ročník i nečekaný závěr. Poučení pro ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09).
10.11.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6706 článků)

Netradiční jarní výlov rybníka Svět: Vytáhnou 100 tun ryb!

 
Ryby už se třesou hrůzou! V Třeboni včera začal po více než dvou letech, a navíc netradičně na jaře, výlov legendárního rybníka Svět. Do terénu vyrazilo 26 rybářů, kteří do pátku naloví zhruba 100 tun ryb.
29.03.2011 12:15 |

podobné články

Rybáři začali výlov největšího českého rybníka Rožmberka

 
Rybáři v pátek ráno začali s výlovem největšího rybníka v Česku, Rožmberka. Výlov, který se koná jednou za dva roky a sledují jej pravidelně tisíce lidí, potrvá tři dny.
12.10.2012 17:10 |

podobné články

Plzeň chystá výlov Drahotínského rybníka: Na prodej bude kapr za 75 a amur za 90 korun

 
Tradiční výlov městského Drahotínského rybníka ve Zruči u Plzně začne v sobotu od osmi hodin. Bude to nejen zajímavá podívaná, ale lidé si budou moci přímo na hrázi koupit i čerstvě vylovené ryby.
24.11.2017 12:45 |

podobné články

Umí být i vzorný taťka: Martin Písařík vyrazil na výlov rybníka s oběma syny i krásnou přítelkyní

 
Obloha sice nebyla bez mráčku a trošku poprchávalo, ale herec Martin Písařík  (39) se přesto vypravil s rodinkou na výlov rybníka. „Využívám každou volnou chvíli, aby kluci nemuseli být pořád jen doma, dostali se na čerstvý vzduch a taky něco zažili,“ svěřil Super.cz ve středočeském Nedvězí, kam vzal syny Patrika a Marka a samozřejmě i partnerku Michaelu.
05.11.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (167 článků)

Zoo Ostrava zve na sobotní výlov rybníka

 
V ostravské zoologické zahradě se v sobotu 10. listopadu uskuteční tradiční výlov rybníka spojený s prodejem ryb. Lovit se bude na rybníku pod výběhem žiraf. Akce potrvá přibližně od 9.30 hodin do poledne.
09.11.2018 20:41 |

podobné články

ZOO v Plzni má albína: Je to klokan a mezi ostatními úplně září

 
Kuriózní raritu, klokana albína má plzeňská zoo. Netradičně zbarvený nováček rozšířil skupinu u návštěvníků velmi oblíbených klokanů rudokrkých.
14.06.2017 16:30 |

podobné články

Povodí Odry připravuje tradiční podzimní výlovy krnovských rybníků

 
Na 28. října 2012 státní podnik Povodí Odry připravil tradiční podzimní výlov krnovského rybníka Výtažník. Výlov bude zahájen zhruba v 9.30 hodin ráno a potrvá přibližně do 13.00 hodin.
15.10.2012 10:20 |

podobné články

Dron natočil výlov vánočních ryb: Sucho jim pomohlo, měly víc potravy

 
V pátek ráno začal v Třeboni třídenní výlov rybníka Rožmberk, rybáři čekají, že z něj získají až 150 tun ryb na Vánoce.
09.10.2015 13:00 |

podobné články

Děsivé podezření šokovalo české rybáře! Vyhodil kapitální sumce na skládku opravdu Jakub Vágner?

 
Na skládce komunálního odpadu v Čáslavi na Kutnohorsku našli mrtvé kapitální sumce. Podle rybářů pocházejí dva sumci z rybníka Pohan, na kterém hospodaří rybář Jakub Vágner. Nejslavnější český rybář se brání, že ryby na skládku určitě nevyhodil.
20.06.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (311 článků)

Vzácnou srnu albína pokousali psi, pomohli jí v zoo

 
Do ústecké zoologické zahrady se v neděli dostala neobvykle zbarvená srna s bílou srstí a červenýma očima. Albína do zoo přivezli městští policisté, kteří ji odchytili u hřbitova v ústecké čtvrti Krásné Březno. Srnu zranili psi, nyní je již v pořádku. V pátek to uvedla mluvčí ústecké zoo Věra Vrabcová.
01.01.2010 23:50 |

podobné články

Ind chce zápis do knihy rekordů, všichni členové jeho rodiny jsou albíni

 
Padesátiletý Ind Rosetauri Pullan má s o pět let mladší manželkou Mani šest dětí. Všichni mají světlou pokožku, bílé vlasy a problémy se zrakem. Všichni jsou totiž albíni. Další články k tématu: Tanzánci poprvé zvolili do parlamentu albína - obvyklou přísadu lektvarů Keňan nabízel albína šamanům, dostal 17 let vězení Tanzánec usekl albínce nohy a pil její krev. Místo štěstí ho čeká poprava V Tanzánii se množí vraždy albínů, šamani z nich vaří lektvary
07.03.2012 16:45 |

podobné články

Černošští albíni dobývají světová přehlídková mola

 
Svět módy se stále častěji snaží ukázat neobvyklé podoby krásy. V reklamních kampaních jsou vidět vychrtlé nebo naopak monstrózně obézní modelky, hvězdou je také mužský model Andrej Pejic, který vypadá jako dívka. V kurzu jsou teď i černoši s bílou kůži a světlými vlasy - albíni. Další články k tématu: Ind chce zápis do knihy rekordů, všichni členové jeho rodiny jsou albíni Tanzánci poprvé zvolili do parlamentu albína - obvyklou přísadu lektvarů Keňan nabízel albína šamanům, dostal 17 let vězení Tanzánec usekl albínce nohy a pil její krev. Místo štěstí ho čeká poprava V Tanzánii se množí vraždy albínů, šamani z nich vaří lektvary
10.02.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Rarita plzeňské zoo: Albína má první mládě, z vaku vyleze až o prázdninách

 
 Kuriózním mládětem klokana se chlubí plzeňská zoo. Místní rarita, bílá klokanice Albína, přivedla na svět prvního potomka. Jmenuje se Jumpy a je také bílý jako sníh.
25.04.2018 15:30 |

podobné články

Na vlastní kůži výlov rybníka: Zima, bahno a voda v trenkách

 
Brzké ranní vstávání, mlha povalující se po polích a uprostřed nich vypuštěný Podleský rybník. Od začátku bylo jasné, že další díl seriálu Na vlastní kůži bude jiný. Studený, špinavý a nakonec i mokrý. Redaktoři Šípu PLUS se účastnili tradičního výlovu rybníka.
25.11.2011 08:55 |

podobné články

Začal výlov Rožmberka, rybáři vyhlížejí Standu

 
Prvním zátahem sítí začali v pátek po 8. hod. rybáři lovit krále rybníka Rožmberk. Ten sice nepatří mezi nejvýnosnější rybníky, co se týče úlovků, ale rozhodně mezi nejnavštěvovanější. Před rokem dorazily na hráz při výlovu našeho největšího rybníka čtyři desítky tisíc lidí. Až do neděle budou návštěvníci čekat také na to, zda se v sítích objeví obří sumec.
11.10.2013 10:30 |

podobné články

VIDEO: Výlov rybníka na ruský způsob

 
Podívejte se, jak se tahá utopené auto z rybníka. Vynalézavým Rusům se podařilo vylovit auto poté, co zmizelo pod ledem. Budete dost překvapení, jak se jim to povedlo. Nato, jaké použilil zařízení, se jim to povedlo.
25.11.2013 22:57 |

podobné články

Český rozhlas odvysílá přímý přenos z výlovu rybníka Rožmberk

 
Výlov největšího českého rybníka Rožmberk se opět blíží a s ním i přímý přenos Českého rozhlasu. Letos se posluchači dočkají 15. října a to hned dvakrát, dopoledne mezi 9. a 10. hodinou s redaktorem a moderátorem Zdeňkem Zajíčkem, odpoledne mezi 14. a 15. hodinou za společného moderování se Světlanou Lavičkovou ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice a Českého rozhlasu Dvojka.
14.10.2016 10:45 |

podobné články