Článek

Vyloupené klenotnictví

 
Prodejnu klenotů (na snímku) vyloupili na náměstí 1. Máje v Chomutově tři rusky mluvící lupiči.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Podobné články

Zaměstnanec klenotnictví zkoušel ukrást šperky v upečeném kuřeti

 
Pokus o nejšílenější krádež roku předvedl nejmenovaný zaměstnanec klenotnictví v JAR. Z klenotnictví Browns na severu Johannesburgu se pokusil odnést nespecifikované množství zlata v upečeném kuřeti. Při svém bizarním zločinu byl však chycen.
21.11.2009 07:00 |

podobné články

Devět let vězení a vyhoštění: Soud potrestal dva cizince za přepadení klenotnictví v Praze

 
Za loupež diamantů a šperků z klenotnictví v centru Prahy dnes pražský městský soud potrestal dva cizince devíti lety vězení. Podle obžaloby způsobili škodu 6,8 milionu korun, klenotnictví musí muži podle zatím nepravomocného rozsudku uhradit šest milionů korun.
03.09.2018 12:35 |

podobné články

DĚSIVÁ ZPOVĚĎ z vykradeného klenotnictví: Zloději nám nasadili pouta ze sexshopu!

 
V pondělí dopoledne došlo v klenotnictví v Teplicích k loupežnému přepadení. Lupiči spoutali klenotníka, prodavačky, i zákazníka, klenotnictví vykradli a utekli. U přepadení v ulici Krupská zasahovali policisté ozbrojení samopaly, ti však přijeli s křížkem po funusu, když dorazili, zloději už byli na útěku. Klenotník nyní promluvil o děsivém zážitku a prozradil, jak celé přepadení probíhalo.
18.12.2018 12:45 |

podobné články

Muž (59) přepadl v Rakovníku klenotnictví: Chytli ho do půl hodiny!

 
Klenotnictví v Trojanově ulici v Rakovníku přepadl ve středu odpoledne před 15:00 muž narozený v roce 1959. Prodavačka, kterou ohrožoval dvěma noži, mu vydala hotovost a muž klenotnictví pěšky opustil. Pachatele zadržel po zhruba 30 minutách kriminalista, k činu se přiznal.
02.01.2019 19:45 |

podobné články

Největší perlu na světě vystavuje brněnské klenotnictví

 
V České republice je v těchto dnech vystavován opravdový unikát - největší perla na světě. Přestože ji vystavuje jedno luxusní klenotnictví, mají zájemci o koupi smůlu. V obchodě je perla pouze na okrasu, nikoliv na prodej.
29.04.2009 22:10 |

podobné články

Majitel klenotnictví se postavil lupičům vyzbrojeným sekerou a samurajským mečem

 
Obdivuhodný výkon předvedl majitel klenotnictví z anglického hrabství West Yorkshire John Bradley. V září loňského roku se stal jeho obchod terčem útoku dvou maskovaných lupičů. Muži byli vybavení samurajským mečem a sekerou. Pohotový majitel se však nedal a k velkému překvapení obou zlodějů se na ně vrhl jako v akčním filmu.
22.04.2010 19:10 |

podobné články

Osobnosti: John Bradley (3 články)

Muž v České Třebové vykradl klenotnictví, policie jej za pár hodin dopadla

 
Zloděje, který v noci na středu v České Třebové vyloupil klenotnictví, zatkla policie. Šperky policie vrátila majiteli, uvedla ve čtvrtek policejní mluvčí Eva Sichrová.
27.05.2010 13:45 |

podobné články

VIDEO: LOUPEŽ na kolonádě. Z klenotnictví si odnesli 15 milionů!

 
Lupiči si posvítili na klenotnictví v centru Mariánských Lázní. Utíkají s tučnou kořistí.
15.11.2010 08:20 |

podobné články

Předškolní dítě kradlo v klenotnictví, matka mu dělala komplice

 
Bezpečnostní kamery v malém mexickém klenotnictví načapaly dítě předškolního věku, jak velice obratně krade šperky z pultu a vitríny. Chlapec zřejmě spolupracoval se svou matkou, která v tu chvíli zabavila prodavačky konverzací, aby odlákala od malého lapky pozornost.
16.12.2010 09:35 |

podobné články

Odvážná důchodkyně zahnala svou kabelkou šest zlodějů s kladivy

 
Na šest zlodějů vybavených kladivy se během krádeže šperků z klenotnictví vrhla odvážná důchodkyně a zaútočila na ně svou vlastní kabelkou. Zní to jako humorná, ale nereálná scénka z filmu? Nejspíš ano, ale u luxusního klenotnictví Rolex v anglickém Northamptonu se přesně taková událost v pondělí ráno stala, informoval britský Daily Mail.
08.02.2011 15:35 |

podobné články

Hloupost zlodějky: Nadiktovala v klenotnictví jméno a adresu, pak nakradla šperky za 250 tisíc

 
Zloděj nesmí být hloupý. Osmatřicetiletá Němka z Obernburgu by tudíž neměla být zlodějkou. Minulý týden totiž přišla do klenotnictví s žádostí, aby jí vyčistili náramek. U prodejního pultu nadiktovala své skutečné jméno a adresu, a když prodejce zašel do zadní místnosti, ukradla ze stojanu šperky v přepočtu za 250 tisíc korun a utekla.
28.10.2011 07:35 |

podobné články

Prodavačka se v klenotnictví sama ubránila dvěma zlodějům

 
Prodavačka z klenotnictví ve východočínském městě Nan-tchung se v tomto týdnu projevila jako hrdinka. Sama se totiž ubránila dvěma zlodějům a svým jednáním je zastrašila. Bezpečnostní kamery v obchodě vše natočily.
15.12.2011 12:25 |

podobné články

VIDEO: Agresivní Santa Clausové přepadli klenotnictví!

 
Tři lupiči převlečení za Santy Clause vtrhli se zbraněmi v rukou do klenotnictví v novosibirském Kalininu, zpacifikovali majitele a obchod bleskově vykradli. Celá akce trvala jen tři čtvrtě minuty.
30.12.2011 14:15 |

podobné články

Zloději se při útěku z klenotnictví srazili ve dveřích

 
Pětice mužů, kteří se rozhodli vyloupit klenotnictví v americkém Garden Grove evidentně nepočítalo s tím, že proti nim nastoupí pětašedesátiletá majitelka obchodu a začne po nich střílet. Lupiči se dali na útěk v takovém fofru, až se srazili u dveří, informoval server listu Los Angeles Times.
04.08.2012 20:20 |

podobné články

Lupiči na motorkách: Vybrali klenotnictví!

 
Ne, tohle není snímnek z natáčení akčního filmu! To je skutečné přepadení! Banda čtyř lupičů se sekerami vtrhla na motorkách do nákupního centra Brent Cross přímo v srdci Londýna a se slovy »Teď začne ta pravá legrace!« si to zamířila rovnou do klenotnictví!
08.11.2012 12:05 |

podobné články

Zaláskovaná Borhyová se bude vdávat? Její zajíček přistižen v klenotnictví!

 
Vybíral v nejluxusnějším pražském klenotnictví.
21.05.2013 11:00 |

podobné články

Tomu se říká podnikavý duch: Osmnáctiletá Britka si koupila klenotnictví, ve kterém pracovala jako brigádnice

 
Chtěli byste si koupit firmu či podnik, do kterého jste jako adolescenti chodili na brigády? Jedné Britce se to teď podařilo. Osmnáctiletá Molly Clegg si nedávno dodělala maturitu a rozhodla se, že své úspory na školné využije jiným způsobem, než tím, že půjde na univerzitu - koupila si klenotnictví, ve kterém pracovala jako brigádnice.
21.10.2013 12:55 |

podobné články

Bývalá šéfka oddělení ukradla v klenotnictví Tiffany šperky za 24 milionů korun

 
Na rok a den do vězení poslal v pondělí newyorský soud někdejší zaměstnankyni vyhlášeného klenotnictví Tiffany, která za asi pět let v obchodě nakradla zlaté i platinové řetízky, prsteny s diamanty či náušnice v hodnotě 1,2 milionu dolarů (přes 24 milionů korun).
24.12.2013 21:02 |

podobné články

Malá zlodějka: Dívenka (6) vykradla klenotnictví, matka odvedla pozornost!

 
Jablko nepadá daleko od stromu. Tím se řídila i žena ze Saúdské Arábie, jež ze své dcery udělala komplice. V klenotnictví spolu s další ženou zabavila prodavače a šestiletá dívenka si zatím nepozorovaně odnesla v přepočtu necelé tři miliony korun!
29.12.2013 21:18 |

podobné články