Článek

Výletníka napadl obří žralok a zakousl se mu do paže! Popsal svůj boj o holý život

 
Oslava narozenin se změnila v hororový zážitek pro Bretta Highlandse z Austrálie. S přáteli si vyjel zarybařit harpunami. Při rybolovu ho však napadl žralok, který se mu zakousl do ramene! Osmatřicetiletý muž si zachránil život díky harpuně, kterou po predátorovi mrštil.
29.05.2021 10:05 |

podobné články

Podobné články

Hororový boj o život: Do matky se zakousl žralok, ta mu vrazila pěst do oka

 
Matka tří dětí Leeanne Ericson (38) zažila moment jak vystřižený z filmu Čelisti. Když plula na surfu poblíž kalifornské pláže San Onofre, napadl ji velký bíly žralok. Ten se jí zakousl do stehna a během mžiku surfařku stáhl pod hladinu. Žena ale naštěstí zareagovala včas a utekla hrobníkovi z lopaty.
14.07.2020 20:40 |

podobné články

Žralok v Egyptě napadl dalšího turistu: Potápěči se zakousl do nohy!

 
Nechybělo mnoho a další dovolená v Egyptě skončila tragédií. Německý turista Dan White (28) se sem vyrazil potápět se svou přítelkyní. Zrovna když byli u oblíbených ostrovů u egyptského pobřeží, turistu napadl žralok a zakousl se mu do nohy. White šokující okamžik zachytil na svou kameru.
19.12.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dan White (2 články) , Daniel White (1 článek) , Dan White (1 článek)

Obří žralok bílý se zakousl do surfaře: Byl velký jako auto, popsal boj o život kamarád

 
Den plný surfování se proměnil v peklo pro kamarády Milese Redferna a Phila Mummerta. Dvojice surfovala na pobřeží Západní Austrálie, když osmadvacetiletého Mummerta napadl žralok bílý. Čtyřmetrový predátor ho shodil z prkna a kousl do nohy.
04.08.2020 10:30 |

podobné články

Děsivé video: Žralok zakousl dívku (†18) na pláži plné lidí!

 
Chtěla si jen zaplavat se svou sestřenicí, ale relax v moři se změnil v holý boj o život, který Bruna Gobbi (†18) prohrála. Napadl ji žralok, který ji vážně pokousal na noze. Brutálnímu zranění pak mladá dívka podlehla.
24.07.2013 19:20 |

podobné články

Mladého elektrikáře napadl obří žralok: Jeho noha po útoku vypadala jako maso na hamburger!

 
Obrovské štěstí v neštěstí měl surfař z amerického státu Oregon. Elektrikář Cole Herrington (20) si užíval vodních radovánek, když k němu zničehonic připlaval obří žralok a zakousl se mu do nohy! Podle jeho mámy po útoku mořského predátora jeho levá noha vypadala jako maso na hamburger. Otisky žraločích zubů byly jasně patrné i na surfu. Podle expertů měl obrovské štěstí, že vůbec přežil.
15.12.2020 10:05 |

podobné články

Známého surfaře zakousl žralok u pláže, která je uzavřena kvůli pandemii koronaviru

 
Ze všeho nejvíc miloval život, svou manželku a surfování. Na prkně sjížděl nejenom mořské vlny, ale sám také surfy vyráběl. V Severní Kalifornii byl pojmem. Bohužel známý surfař Ben Kelly (†26) tragicky zahynul. V moři u pláže, která byla zavřená kvůli pandemii koronaviru, ho zakousl žralok.
11.05.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Kelly (1 článek) , Ben Kelly (1 článek)

Čelisti útočí! Velký bílý žralok se zakousl do nafukovacího člunu

 
Byli sami daleko od pobřeží na nafukovacím člunu a kolem kroužil velký bílý žralok, který se znenadání do boku plavidla zakousl. To není noční múra, ani scéna z thrileru Čelisti, ale děsivý zážitek, na který jen tak nezapomenou američtí filmaři.
08.05.2014 15:05 |

podobné články

Žralok se zakousl ženě do ruky a nepustil

 
K neobvyklému útoku žraloka došlo v neděli na Floridě. Do ruky 23leté ženy se tam zakousl zhruba půlmetrový žralok vouskatý a už se nepustil.
18.05.2016 10:15 |

podobné články

Žralok se rybáři zakousl do motoru jeho lodě

 
Nezvyklý a překvapivý úlovek zaznamenal bahamský rybář James Munroe u ostrova Current na lovu barakud. Do motoru jeho lodě se mu totiž zakousl více než metrový žralok citronový a dlouho se odmítal pustit.
02.10.2018 11:57 |

podobné články

Do muže (30) se v dovolenkovém ráji zakousl žralok. Zachránila ho těhotná manželka

 
Manželé Andrew (30) a Margot Eddyovi si vyrazili zaplavat a potápět se na americké souostroví Florida Keys, pohodový výlet se ale rychle změnil v poměrné drama. Na Eddyho zaútočil žralok, který se mu zakousl do ramena. Jeho těhotná manželka neváhala, skočila do vody a rychle Eddyho dostala do bezpečí. Američan musel být s vážným poraněním letecky převezen do nemocnice, uvedl list Daily Mail.
24.09.2020 21:15 |

podobné články

Surfaře napadl velký bílý žralok. Muž se štěstím přežil

 
S vážnými poraněními břicha a pravé paže skončil v nemocnici australský surfař, kterého u západního pobřeží napadl žralok. Jde už o šestý podobný letošní případ v této oblasti; pět z nich skončilo smrtí, napsal zpravodajský server BBC News.
30.08.2012 08:00 |

podobné články

Plavec vyhrál souboj s mořským predátorem: Dal žralokovi pěstí do nosu!

 
Na oblíbené kalifornské pláži napadl bílý žralok plavce, který trénoval na závody. Boj o život začal, když se mu zakousl do žeber, avšak Steven Robles ho dokázal praštit do čumáku. Žralok ho v tu chvíli pustil a kamarádi ho celého od krve odnesli na pláž. Útok přežil jen se štěstím a podle jeho slov i díky Bohu!
06.07.2014 13:20 |

podobné články

Žralok jí ukousl ruku: Teď bojuje o život!

 
Dovolená na havajském ostrově Maui se pro dvacetiletou Němku změnila v boj o holý život. Při šnorchlování asi 50 metrů od břehu ji totiž napadl žralok a ukousl jí pravou ruku!
17.08.2013 12:10 |

podobné články

Žralok lidojed napadl u ruských pláží druhého člověka

 
Pouhých 30 metrů od břehu napadl dnes ráno velký bílý žralok chlapce u pláže nedaleko Vladivostoku. Chlapec vyvázl jen zázrakem. Žralok mu překousl tepnu na noze.
18.08.2011 20:40 |

podobné články

Jeden neuvěřitelný příběh: Muže napadl žralok, muž žraloka pobodal, pak se sešil a šel na pivo!

 
Nad statečností některých lidí prostě zůstává rozum stát. O víkendu se totiž stalo něco, o čem bude jeden muž vyprávět v "hospodách":http://www.extra.cz/tema/hospoda až do "důchodu":http://www.extra.cz/tema/duchod. Napadl ho totiž v moři velký "žralok":http://www.extra.cz/tema/zralok, ale podařilo se mu ubránit pomocí "nože":http://www.extra.cz/tema/nuz. Utrpěl zranění "nohy":http://www.extra.cz/tema/noha, ale to si ošetřil a zašel do baru na "pivo":http://www.extra.cz/tema/pivo. A až pak šel do "nemocnice":http://www.extra.cz/tema/nemocnice.
29.01.2014 12:45 |

podobné články

Čelisti po něm šly v přímém přenose. Surfař bojoval se žralokem o holý život!

 
Australský surfař Mick Fanning přežil setkání s ozubenou smrtí. Na závodech v Jihoafrické republice ho napadl žralok. Surfař bojoval o holý život, záběry sledovaly tisíce lidí v televizi v přímém přenosu. Fanning nakonec boj se žralokem zvládl bez zranění.
19.07.2015 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Mick Fanning (4 články)

Žralok připlul ke břehům dalšího dovolenkového ráje Čechů. Vyděsil turisty na Krétě

 
Žralok připlaval až k pobřeží řecké pláže Plakias, která se nachází u turisty oblíbeného města Rethymnon na Krétě. Lidem se tak naskytla nevídaná podívaná, kdy se ve vodě objevil přes 1 a půl metru dlouhý žralok. Někteří pohotoví turisté jeho plavbu zachytili na video. Na rozdíl od tragédie v Egyptě, kde žralok zabil Čecha Petra, nedošlo k žádnému incidentu.
15.08.2018 12:40 |

podobné články

Tragická dovolená na Havaji: Žralok ukousl Janě (20) ruku!

 
Dovolená na havajském ostrově Maui se pro dvacetiletou Němku Janu L. změnila v boj o holý život. Při šnorchlování asi 50 metrů od břehu ji totiž napadl žralok a ukousl jí pravou ruku!
17.08.2013 15:50 |

podobné články

Do plavce se zakousl velký bílý žralok. Pěst do nosu mu zachránila život

 
Čtyřicetiletý Steven Robles z Kalifornie koluje světovými médii jako hrdina, který se dokázal vzepřít velkému bílému žralokovi navzdory tomu, že se do něj paryba svými obávanými čelistmi už zakousla. Muž nedbal na bolest a zvířeti začal bušit pěstí do nosu. Žralok boj s kořistí vzdal a uplaval pryč.
14.07.2014 08:50 |

podobné články