Článek

»Vykrádají« tanečníky z Tváře! Mirka a Michal to znovu rozjedou

 
Tanečníci z Tvoje tvář má známý hlas opět na na televizních obrazovkách. Do show Love Island zamířila Mirka Pikolová (27) a všem tak předvede nejen dokonalou postavu, ale také pořádně zamíchá kartami osudu. Michal Pribylinec (29) zase zkouší štěstí v talentové show SuperStar, jelikož v tanci už dokázal téměř vše.
08.10.2021 09:05 |

podobné články

Podobné články

»Vykrádají« tanečníky z Tváře! Mirka a Michal to znovu rozjedou

 
Tanečníci z Tvoje tvář má známý hlas opět na na televizních obrazovkách. Do show Love Island zamířila Mirka Pikolová (27) a všem tak předvede nejen dokonalou postavu, ale také pořádně zamíchá kartami osudu. Michal Pribylinec (29) zase zkouší štěstí v talentové show SuperStar, jelikož v tanci už dokázal téměř vše.
08.10.2021 05:15 |

podobné články

Soutěže SuperStar a Love Island: »Vykrádají« tanečníky z Tváře!

 
Tanečníci z Tvoje tvář má známý hlas opět na televizních obrazovkách. Do show Love Island zamířila Mirka Pikolová (27) a všem tak předvede nejen dokonalou postavu, ale také pořádně zamíchá kartami osudu. Michal Pribylinec (29) zase zkouší štěstí v talentové show SuperStar, jelikož v tanci už dokázal téměř vše.
11.10.2021 07:15 |

podobné články

Zloději vykrádají hroby básníků. Po Demlovi vyrabovali i hrob Otokara Březiny

 
Zloděje na Vysočině zřejmě zaujala poezie. Vykrádají tu hroby světoznámých básníků.
24.10.2010 17:00 |

podobné články

Jako v Kobře 11: V Německu se vykrádají kamiony přímo za jízdy!

 
Neobvyklý druh krádeží se rozmáhá na dálnicích v nejlidnatější německé zemi Severním Porýní - Vestfálsku. Zloději zde za jízdy vykrádají nákladní vozy.
15.08.2014 14:15 |

podobné články

My komunisté udáváme kurs, ostatní jen vykrádají náš skvělý program, ohromil kandidát pražskou debatu. Hannig se chce inspirovat v Singapuru a trestat

 
Český rozhlas uspořádal debatu pro kandidáty na pražského primátora. Ve studiu se sešlo osm mužů a předháněli se, kdo toho nabídne voličům víc, co pro ně zařídí, a přemýšleli nad tím, jak Praha vypadala před 30 lety a jak bude vypadat za 30 let. Jaromír Petelík (KSČM) zdůrazňoval, že komunisté tady už 30 let udávají směr a ostatní strany jen vykrádají jejich program. Kandidát hnutí ANO na primátora Petr Stuchlík sliboval, že opraví či postaví 250 sportovišť. Lídr Rozumných Petr Hannig promluvil o migrantech...
01.10.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hannig (43 článků)

NeVyVolená lesbička Mirka je pět dní na svobodě: Víme, jak rodina reagovala na její orientaci

 
Mirka Sokolová před pěti dny opustila vilu VyVolených. Čas tráví především se svojí rodinou, která teprve v reality show zjistila, že je Mirka na holky a má přítelkyni Pavlínu. Mirka tak měla co vysvětlovat.
04.10.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Sokolová (6 článků)

Divadla a kina se rozjedou až jako poslední

 
Kulturní akce se rozjedou koncem května a začátkem června. Muzea, galerie, výstavní síně a zoo se otevřou už 25. května. Divadla, hrady a zámky pak o dva týdny později.
14.04.2020 19:15 |

podobné články

Maláčová: Stanjura už se představuje jako ministr Babišovy vlády. Rozjedou smrtící stroje

 
ROZHOVOR Jaké jsou výsledky ČSSD v současné vládě? Kdo má zásluhy za vyšší důchody či pomoc zaměstnancům při covidu? Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová pro ParlamentníListy.cz mluví o spolupráci s hnutím ANO a varuje před jeho společnou vládou s ODS. Zbyněk Stanjura už se prý představuje jako budoucí ministr. „Rozjedou smrtící stroj a rozkrádání,” tvrdí ministryně.
15.09.2021 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (308 článků)

Madonna hledala tanečníky v klubu. Pro svou mega show

 
Vybírá si ty nejlepší tanečníky
02.08.2010 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Trailer: Let's Dance 3D

 
Osiřelý streetový tanečník Luke se snaží vyhnout vystěhování ze starého skladiště v New Yorku, které je pro něj jediným domovem. Na tomto místě se scházejí mladí tanečníci z celého světa. Tito lidé mají taneční skupinu House of Pirates. Aby její členové přežili, musí porazit své dlouholeté rivaly House of Samurai v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke hledá ve městě nové talenty, které pomůžou jeho skupině vyhrát soutěž. Najde dva tanečníky, streetovou tanečnici Natalii a Moosa (Robert Alexander 3), komediálního tanečníka. Moos je nyní v prvním ročníku na New Yorské universitě. Natalie má ovšem tajemství, které Lukovi neřekla a které může zničit jejich začínající lásku a vše, co Piráti vybudovali. Skupina dá dohromady úžasnou taneční choreografii, jenže tu jim soupeřící skupina Samurajů ukradne. Jak se čas krátí, Moose se musí obrátit na svou starou skupinu MSA o pomoc. Teď však nastanou otázky, zda budou Piráti a MSA schopni dát dohromady novou taneční sestavu na poslední chvíli. A bude dost dobrá, aby porazili zatím nejlepší streetové tanečníky světa? To se dozvíme.
30.08.2010 21:16 |

podobné články

Maurerová se odvázala, při dražbě nenápadně svlékala tanečníky

 
Herečka a moderátorka Michaela Maurerová se při charitativní dražbě České televize pěkně odvázala. Poté, co projevila zájem o lahve zdobené soutěžícími ze StarDance, některé tanečníky nenápadně svlékala.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (197 článků)

Demonstranty ve Vietnamu zaháněli tanečníky a cvičenci aerobiku. Úspěšně!

 
Vietnamské úřady přišly s revolučním způsobem, jak potlačit vyzrát nad davem. Proti účastníkům antičínské demonstrace dnes nenasadili policii, jak bývá obvyklé, nýbrž tanečníky a cvičence aerobiku. A povedlo se!
16.02.2014 09:05 |

podobné články

Náruživá Madonna musí mít v posteli zajíčka: Teď je to 26letý tanečník!

 
Když hledá žena dokonalou mužskou postavu, přiměřené osvalení a pružnost vrbového proutku, musí se poohlédnout mezi tanečníky. Není-li dotyčný zrovna gay, bude dokonalým milencem ženy. Ví to také pětapadesátiletá zpěvačka Madonna. A tak když se rozešla s tanečníkem Brahimem Zaibatem, začala hledat opět mezi tanečníky. A sbalila šestadvacetiletého Timora Steffense. Ten je tak – opět – mladší o více než polovinu jejího vlastního věku.
24.06.2014 11:00 |

podobné články

NÚLK: Seminář pro tanečníky slováckého verbuňku

 
Pravidelný seminář pro tanečníky slováckého verbuňku se uskuteční v sobotu 4. března od 9.00 hodin v Růžovém salonku zámku Strážnice.
26.02.2017 10:40 |

podobné články

Kritici Macrona ve varu: Vadí jim snímek s LGBT tanečníky a show v Elysejském paláci

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron oslavil v Elysejském paláci Mezinárodní den hudby tak, jak nikdo nečekal. Ve své rezidenci uspořádal taneční noc, na akci vystoupili známí umělci ze scény eloktronické hudby a taneční LGBT skupina. Macron a jeho manželka Brigitte se s tanečníky vyfotili, prezident však kvůli snímku sklidil od opozice výsměch a kritiku, Macron podle nich znehodnocuje prezidentský status, informoval deník Telegraph.
25.06.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (539 článků)

Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně

 
Muzikant Michal David si po padesátce znovu zkouší otcovskou roli. S manželkou se starají o svého vnuka Sebastiana, který za pár dní oslaví třetí narozeniny. Chtějí, aby jejich dcera Klára dostudovala. Další články k tématu: Michal David je dědeček, vnuk Sebastian se narodil předčasně Michal David má vlastní kalendář, pózuje s kolegy i synem Michal David si do největší české haly přivede Lucii Vondráčkovou Michal David je romantik, manželce dal k narozeninám prsten a vzal ji do Benátek Party u Michala Davida: slavil jeho vnuk, malý Svoboda i malá Gottová
17.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1858 článků) , Michal David (1594 článků)

Mirka (33) stále čeká na záchranu tváře: Operaci zmařila nová mutace koronaviru

 
Už jsou to dva roky, co se Česko složilo Mirce Dobešové (33) na novou tvář. Mladé ženě se po vyoperování agresivního nádoru dere na povrch titanová mřížka, její obličej se bortí, její zrak je ohrožen. Fotografie Mirky vyvolaly velkou vlnu solidarity a nejen čtenáři Blesku jí poslali na transparentní účet přes šest milionů korun. Jenže Mirka na svou vysněnou operaci stále čeká. V červnu 2020 měla ještě naději, jenže s příchodem nové mutace koronaviru se sen o záchraně tváře opět vzdálil.
09.01.2021 05:35 |

podobné články

Mirka Čejková: Kila navíc a obličej zalitý potem!

 
Bývalá zprávařka Mirka Čejková vždy patřila mezi ženy, jejichž krásu nebylo nutné zpochybňovat. Na akci v jednom kasinu se ale Mirka ujala moderování a možná špatný pudr nebo nefungující větrání způsobily, že se její obličej leskl jako kluziště. Rázný postoj s rukama v bok navíc nelichotí postavě. Hodnotila módní redaktorka Markéta H.
05.05.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (230 článků)

Mirka (22) promluvila o nehodě: Jeli jsme od benzínky a...

 
Mají se silniční piráti, kteří zřejmě zavinili osudnou nehodu u Slaného, začít bát? Přítelkyně Daniela Ryčla (†25) Mirka Š. (22) se zotavuje ze zranění. A právě ona by se možná mohla stát klíčovou svědkyní při vyšetřování tragédie, při níž 21. května zemřel její přítel. Na její výpovědi bude záležet, jestli budou bezohlední silniční piráti potrestáni, nebo spravedlnosti uniknou. Novinářům ale Mirka zatím řekla pouze to, že si na nehodu nepamatuje.
30.05.2011 16:25 |

podobné články