Článek

„Vykouřená“ režisérka z Českých lvů. Vyjádřil se dobrodruh Přibáň

 
V Pákistánu to jde. V Thajsku to jde. V Bolívii to jde. Jen v Česku jsou ženy nuceny si vybrat. Dobrodruh Dan Přibáň se zlobí.
11.03.2024 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)
Podobné články

„Používají kvalitní árijské suroviny a neberou od židů.“ Přibáň hrotí téma ukrajinská mouka

 
Cestovatel žlutým trabantem Daniel Přibáň se opřel do jedné z českých pekáren, která na twitteru lidem avizovala, že peče pouze z českého obilí. Přibáň to přirovnal k „nástupu antisemitismu v Německu“. „Oni vlastně nedělají nic špatného, jen upozorňují zákazníky, že používají kvalitní árijské suroviny a neberou od židů,“ napsal Přibáň.
28.04.2023 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (379 článků)

Profesor Přibáň: Babišovo hnutí, Okamura a KSČM jsou extremisté

 
Profesor práva Jiří Přibáň, který působí na univerzitě v Cardiffu, tvrdí, že podíváme-li se na letošní volby s odstupem, zjistíme, že odhalily rizika současné české ústavní politiky. A to rostoucí odpor vůči politice, nedůvěru v demokratické volby a hlubokou krizi politických stran. Přibáň to píše v komentáři pro Lidové noviny. Dodává, že vnitrostranický konflikt ČSSD může stranu nakonec posílit.
11.11.2013 12:11 |

podobné články

Jiří Přibáň odkrývá, proč Britové ve skutečnosti hlasovali pro odchod z EU

 
Právník Jiří Přibáň, který již řadu let žije ve waleském Cardiffu, kde přednáší na tamní univerzitě, považuje brexit za protest zástupů odsouzených k chudobě proti elitám, které prý na těchto zástupech chudých spáchaly podvod. Samotné vystoupení Británie z EU považuje Přibáň za velkou chybu.
30.06.2016 20:45 |

podobné články

Profesor Přibáň vyzývá k obraně české ústavy proti Zemanovi, Babišovi, Okamurovi a komunistům

 
Jiří Přibáň, právní filosof působící ve Velké Británii, má za to, že český stranický politický systém se v podstatě zhroutil. Navzdory tomu, že se České republice ekonomicky daří a je bezpečnou zemí, vyslyšeli Češi, Moravané a Slezané hlasy populistů a zvolili si do Parlamentu populistické politiky z hnutí ANO či SPD. A na Hrad Miloše Zemana. Přibáň se zamýšlí nad tím, co nás teď čeká dál.
02.02.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků)

Právník Přibáň kvůli slovům o pověření od prezidenta hrozí Babišovi: Rozvracení republiky, osm až dvanáct let a propadnutí majetku

 
Právník a sociolog Jiří Přibáň upozornil premiéra Andreje Babiše, že by se jeho jednání mohlo zvrhnout k rozvracení republiky. Přibáň na Facebooku zveřejnil paragraf 310 trestního zákoníku o rozvracení republiky v reakci na Babišova slova, že zvažuje přijetí pověření prezidenta Miloše Zemana k tomu, aby se pokusil sestavit vládu.
12.10.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26250 článků) , Miloš Zeman (28062 článků)

Ani slovem se nevymezuje. Smrdutý rybník. Přibáň jde po Vágnerovi

 
Cestovatel Dan Přibáň se na Facebooku znovu pustil do rybáře Jakuba Vágnera pro jeho novoroční projev o svobodě slova i migrantech. „Je zjevně spokojen na jedné lodi s lidmi, kteří škodí naší zemi, a vymezuje se proti těm, kdo jej za to kritizují, a ještě se staví do pozice málem disidenta, který se nebojí říkat ‚pravdu‘,“ kritizuje Přibáň Vágnera.
07.01.2024 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Vágner (453 článků) , Dan Přibáň (64 článků)

ČT mě neživí! Král trabantů Přibáň vyrazil do boje za nezávislou televizi

 
Dobrodruh Dan Přibáň se zastal České televize. Rozhodl se lidem vysvětlit, že veřejnoprávní televize nemusí tancovat tak, jak pískají politici. Ale nemusí tancovat ani podle přání plátců koncesionářských poplatků. Řada lidí dnes říká, že ČT platí občané a veřejnoprávní televize by se podle toho měla chovat. Podle Dana Přibáně je to jinak. Rozhodl se také jednou provždy udělat pořádek v jedné věci. Jednou provždy vysvětlil, že ho ČT neživí.
22.11.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

Vy nemáte 650 tisíc na novou baterku do elektromobilu? Fakt sockoidní proletariát, posmíval se Přibaň z trabantu

 
Dobrodruh a cestovatel Dan Přibáň si rýpl do lidí, kterým se zdá cena baterie do elektromobilů v řádech stovek tisíc korun příliš drahá. „Tady se fakt schází sockoidní proletariát,“ zlomil hůl nad těmi, kterým se elektrobaterie v ceně přesahující 670 tisíc korun jeví až moc vysoká. Ale přišla reakce...
27.08.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

Přibáň: Osvobození Rudou armádou? To pak nacisté osvobodili Ukrajinu a Pobaltí

 
8. května 1945 skončila druhá světová válka. Československo stálo na straně vítězných spojenců. Většinu území Československa osvobodila Rudá armáda. Stejná Rudá armáda, která však na svých bajonetech přinesla autoritářský režim, který v Československu přetrval dalších 40 let. Dobrodruh Dan Přibáň prohlásil, že tento fakt nelze od osvobození oddělit. A není sám.
08.05.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

Co s „dezoláty“? „Hrozby likvidujme v zárodku. Ale diskutujme.“ A filtrování informací

 
MONITORING SÍTÍ Jak se stane, že se ve společnosti objevují cvoci, kteří chtějí demokracii zničit? A mají i oni v demokracii své místo, nebo je třeba je tvrdě potírat? Nad těmito otázkami se zamysleli zakladatel webu Manipulátoři.cz Petr Nutil a dobrodruh a cestoval v jedné osobě Dan Přibáň. Nutil míní, že někteří lidé mají vnitřní nutkání být proti systému. A Přibáň zase má za to, že když dříve média lidem filtrovala informace, tak to pro ně bylo lepší.
09.06.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

Přibáňova expedice trabanty po Tichomoří vstoupí v březnu do českých kin

 
Cestovatel Dan Přibáň podnikl letos se svým devítičlenným týmem dobrodružnou výpravu po Tichomoří. Z australského Perthu jeli přes Východní Timor, Indonésii, Malajsii a Thajsko. Z expedice natočil dokument Trabantem do posledního dechu, který vstoupí do českých kin 17. března. Výprava Dana Přibáně urazila za půl roku 15 291 kilometrů. „Šest měsíců není zase tolik, když pracujete od devíti do pěti, ale hrozně moc, kdy každý den nevíte, kde budete zítra spát. Byla to naše nejdelší nejkratší cesta,“ dodává cestovatel a režisér Dan Přibáň.
14.12.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

Terorista z Manchesteru je prostě zločinec a žádný muslim, říká profesor Přibáň

 
Profesor Jiří Přibáň se přímo z Velké Británie vyjádřil k bestiálnímu útoku v Manchesteru. Útok označil za naprosto odpudivý čin, kterým se však Britové v žádném případě nedají zastrašit.
23.05.2017 21:00 |

podobné články

„Jste každému u p*dele. Pokud umřete doma, žádný problém.“ Přibáň zúčtoval s neočkovanými

 
Novinář a známý cestovatel trabantem Dan Přibáň se při příležitosti blížícího se konce restrikcí – zakazujících neočkovaným vstup do restaurací, služeb a na kulturní a sportovní akce – opět vyjádřil k lidem, kteří nepodstoupili vakcinaci. A nebyla nouze o silná slova. „Jste každému u prdele. Pokud umřete doma a nebudete otravovat v nemocnici, žádný problém,“ vzkazuje cestovatel neočkovaným spoluobčanům.
06.02.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

Válka českých novinářů: Přibáň vyčítá Klicperové a Kutilové práci na Ukrajině. Reakce byla rychlá

 
Pomoc na Ukrajině jako forma zviditelnění? Dan Přibáň, který se proslavil především díky dlouhým cestám svým ikonickým žlutým trabantem, z takové věci neváhal obvinit dvě novinářky. Na sociálních sítích se pustil do Lenky Klicperové, šéfredaktorky Primy Zoom, a Markéty Kutilové, která je reportérkou ČT, kvůli jejich cestě do válkou zasažené země.
18.01.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (64 článků)

„Vzdala to.“ Černochová vynadala Čaputové, že končí. Bojí se, co bude

 
MONITORING Slovensko? „Národ dezolátů“. Takto se o našich nejbližších sousedech vyjádřil dobrodruh Dan Přibáň, který velmi lituje toho, že se slovenská prezidentka Zuzana Čaputová rozhodla neobhajovat svůj mandát. Ministryně obrany Jana Černochová jde ještě dál: Slovenská prezidentka to prý vzdala. První linie se neopouští, uvedla Černochová. Bojí se, že „naši společní trýznitelé“ uvidí, že Čaputovou otrávili a ještě „přitopí pod kotlem“.
21.06.2023 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (975 článků) , Dan Přibáň (64 článků) , Zuzana Čaputova (89 článků)

Bláznivý krotitel lvů: Strčí svou hlavu šelmě do tlamy!

 
Ukrajinský krotitel lvů Vladislav Gončarov si zahrává se životem. Zamkne se v kleci se sedmi lvi a bičíkem v ruce. Šelmy přes něj přeskakují a poslouchají na slovo. Vrcholem show je, když Gončarov strčí svou hlavu do tlamy jednoho z lvů.
25.01.2010 14:35 |

podobné články

VIDEO: Podívejte se, co letos nabídl vegetariánský raut Lvů

 
Revoluce v rautovém servírování na Českém lvu se stále nekoná. Šéf filmových cen Petr Vachler objednal jako tradičně pouze vegetariánský raut. Podívejte se, co se servírovalo a jak vypadaly přípravy před příchodem hladových davů. Další články k tématu: Zákulisí Lvů: Ekonom Sedláček byl namol, Bílá slavila s rodinou v šatně Českým lvům kralují Poupata, cenu za scénář má in memoriam i Havel
04.03.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vachler (65 článků)

Pár vzácných bílých lvů čeká v Hodoníně premiéra

 
V novém výběhu v hodonínské zoo se zabydluje pár bílých jihoafrických lvů, od nichž si pracovníci zařízení do budoucna slibují odchov mláďat. V neděli je oficiálně představí návštěvníkům. Pár bílých jihoafrických lvů, sameček Samba a samička Nadira, je velmi vzácný.
26.03.2014 06:35 |

podobné články

Tohle je fejkový Jim Carrey: Víme, kdo je frajer, který hrál americkou star na Českém lvu

 
Taškařice kolem přítomnosti Jima Carreyho na Českém lvu začíná být hodně nepovedeným vtipem. Lucie Výborná, Jan Svěrák, Alžběta Plívová... Ti všichni ještě dvě hodiny po Českém Lvu tvrdili, že na pódiu opravdu byl Jim Carrey a jak moc byla náročná jednání s jeho americkým agentem...
23.02.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (221 článků) , Jan Svěrák (261 článků) , Lucie Výborná (76 článků)