Článek

Vyklopili hnůj. „Porušili slib,“ stěžuje si Výborný. Jenže co ten Jurečkův? Je tu připomínka

 
Zemědělci ve čtvrtek opět přijeli do Prahy protestovat a mimo jiné vyklopili hromadu hnoje na silnici a koleje před Strakovou akademií. Ministr Výborný (KDU-ČSL) to považuje za porušení slibu demonstrantů, že nijak nenaruší dopravu v hlavním městě. Přitom jsou to podle poslankyně ANO Margity Balaštíkové spíše lidovci, kdo nedodržuje sliby, jak upozorňuje i Zemědělský svaz ČR. V roce 2022 totiž ministr práce a sociálních věcí a šéf lidovců Marian Jurečka slíbil zemědělcům řadu věcí, které ale dodnes vláda nenaplnila.
07.03.2024 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1169 článků)
Podobné články

„Ten hnůj je ruský?“ Výsměch vládě za hromádku. I ministrovi

 
Je ten hnůj před Úřadem vlády ČR proruský, nebo prozápadní, není jasno pozorovatelům probíhající zemědělské demonstrace. Na čem se ale někteří shodnou je to, že teď je hnůj před budovou vlády i uvnitř. Vzhledem k jednání vlády, se chovají jako andílci, zaznělo také. Chci férovou diskusi, hnůj není poctivý přístup, nechal se slyšet také ministr zemědělství Výborný.
07.03.2024 12:05 |

podobné články

Jednou nohou v kriminále. „Fialův hnůj“ už dohnal zemědělce

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Všichni jsme jednou nohou v kriminále a úřady si už došláply na ty zemědělce, kteří v březnu protestovali s traktory v Praze, či dokonce vyklopili hnůj před Úřad vlády. Tvrdí to alespoň moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. A zrušený pronájem sálu v Bruselu? To prý on zažil na vlastní kůži i u nás.
17.04.2024 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (658 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (379 článků)

Popeláři vyklopili bezdomovce do vozu, ten nepřežil

 
Popelářský vůz v Tachově usmrtil místního pětadvacetiletého bezdomovce. Muž podle policie spal v kontejneru s papírem a popeláři ho vyklopili do vozu. Když zjistili, že je uvnitř, bylo už pozdě.
20.11.2009 13:20 |

podobné články

Chudák babička! Záchranáři ji při manévru vyklopili do ledového oceánu

 
Třiasedmdesátiletá britská důchodkyně bojuje v nemocnici o život poté, co ji záchranáři nechtěně vyklopili poblíž norského pobřeží do vod Severního ledového oceánu. Žena je v intenzivní péči lékařů, uvedl ve čtvrtek server televizní stanice SkyNews.
21.04.2011 18:40 |

podobné články

Zdravotníci při život zachraňující akci vyklopili dárcovské srdce na chodník

 
Tisícům televizních diváků v Mexiku se tuto středu zastavilo srdce napětím. Zdravotníci totiž před kamerami zaváhali při převozu lidského orgánu určeného k transplantaci. Těsně před cílem totiž srdce vyklopili na zem.
13.01.2012 12:05 |

podobné články

Srdce, které zdravotníci vyklopili na chodník, zachránilo mladou ženu

 
V polovině ledna oblétlo světová média video, na kterém mexičtí zdravotníci vyklopili na chodník srdce připravené k transplantaci. Stali se kvůli tomu terčem kritiky a posměchu, svůj omyl ale vzápětí napravili. Transplantace proběhla úspěšně a zmíněné srdce už pravidelně bije v těle mladé ženy.
26.01.2012 13:20 |

podobné články

Prasečí chřipka překazila svatební slib Heidi Klum a Sealovi!

 
Heidi Klum a Seal měli v plánu obnovit svůj manželský slib v Mexiku. Prasečí chřipka je donutila vše zrušit. Modelka a zpěvák obnovují svůj slib pravidelně každý rok v Costa Careyes v Mexiku. Letos jim v jejich plánu zabránil virus A/H1N1. Pár očekává letos svého čtvrtého potomka. Brali se 10. května v roce 2005. Od té doby obnovují svůj slib každý rok na tom samém místě. Letos si svůj obřad zopakují v LA, podle Life & Style. „Heidi měla strach z uzavření hranic a o své tři malé děti,“ uvedl zdroj magazínu. „A samozřejmě, je těhotná.“ Mluvčí Heidi vše potvrzuje: „Heidi a Seal se rozhodli letos obnovit svůj svatební slib doma v LA.“
03.05.2009 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (627 článků) , Seal (181 článků)

Výborný šel na testy na koronavirus. Exšéf lidovců: Markéta (†45) by byla na děti pyšná

 
Chvíle strachu z nákazy koronavirem zažíval i bývalý šéf KDU-ČSL Marek Výborný (43). Při léčbě chřipky totiž začal kašlat, byl proto na testech. V poslední době tráví čas především se svými třemi školou povinnými dětmi. Na Vendelína, Amálku a Míšu zůstal po loňské náhlé smrti manželky Markéty (†45) sám. Oproti jiným rodičům má ale při domácí výuce Výborný výhodu. V minulosti totiž pracoval jako ředitel gymnázia, a tak si s učením doma umí hravě poradit. Ve volných chvílích s dětmi šil roušky. Míša a Amálka je pak roznášeli potřebným. „Věřím, že to vše Markéta prožívá s námi,“ vzpomněl na manželku Výborný v roušce se srdíčky v rozhovoru pro Blesk Zprávy.
27.03.2020 06:20 |

podobné články

Generál Blaško: Migranti žijí na hromadě hnoje a ten hnůj vozí k nám. Jak mě může obohatit někdo, kdo v životě nesáhl na práci, vy vymetené mozky?

 
ROZHOVOR „Tito lidé (sluníčkáři) nás zatahují někam do bažin, odkud není úniku. Bahno je bahno. Divím se tomu, že si nikdo z nich nedokáže spočítat, když všichni hájí zájmy těch chudáků, přitom jsou to z devadesáti devíti procent ekonomičtí migranti, kdo je bude živit. Nezlobte se na mě, ale to jsou vymetené mozky, které vůbec nejsou schopny domyslet důsledky svého jednání,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz generálmajor Hynek Blaško. „Jak mě může obohacovat někdo, kdo v životě nesáhl na práci, přijde sem a dělá bordel? Oni jsou zvyklí tam žít na hromadě hnoje, tak nám ten hnůj přivážejí i sem. Jsou tak zvyklí žít. Já jejich způsob života neuznávám, mně se nelíbí, já ho tady nechci,“ konstatuje.
19.06.2018 04:50 |

podobné články

Dusno a hádky ve Sněmovně. Pak vystoupil v ČT šéf lidovců: Oni porušili zákon...

 
Vyšší poplatek za katastr nemovitostí, vyšší rodičovský příspěvek, to bylo včerejší nečekané rozhodnutí poslanců, hlasovat se mělo až v pátek. Projednávání obou zákonů provázely hádky a vzájemné obviňování ze záměrného zdržování schůze. Kriticky na toto téma ve čtvrtečním pořadu Interview na ČT24 promluvil předseda KDU-ČSL Marek Výborný, podle kterého poslanci předčasným hlasováním porušili zákon.
08.11.2019 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (137 článků)

Studenti prestižní švédské školy, kam chodil i princ Carl Philip, museli jíst hnůj

 
Dosud byla švédská internátní škola Lundsberg vyhlášenou vzdělávací institucí, jíž jméno dělala sama skutečnost, že ji absolvoval také švédský princ Carl Philip. Jenže poslední týdny se o ní mluví jako o instituci, v níž studenti praktikovali zvěrstva popsaná v románu Pán much. Mladíci se tam totiž brutálně šikanovali, někteří jedinci museli jíst hnůj a jiní zase orálně uspokojovat vyvolené.
25.05.2012 15:45 |

podobné články

Moderátorka Eva Decastelo v šoku: Místo modelingu musela kydat hnůj!

 
Pořádné překvapení zažila moderátorka Top star magazínu Eva Decastelo (34), když se vydala natočit reportáž na statek hvězdy seriálu Cesty domů, Martina Krause (30). Ten ji totiž ihned zapřáhl jako námezdní sílu. A nedal pokoj, dokud mu nevykydala hnůj ve stájích!
10.04.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1071 článků) , Martin Kraus (174 článků) , Martin Kraus (174 článků) , Eva Martino (135 článků)

Moderátorka Eva Decastelo v šoku: Místo modelingu musela kydat hnůj!

 
Pořádné překvapení zažila moderátorka Top star magazínu Eva Decastelo (34), když se vydala natočit reportáž na statek hvězdy seriálu Cesty domů, Martina Krause (30). Ten ji totiž ihned zapřáhl jako námezdní sílu. A nedal pokoj, dokud mu nevykydala hnůj ve stájích!
10.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1071 článků) , Martin Kraus (174 článků) , Martin Kraus (174 článků) , Eva Martino (135 článků)

Budu ministr zemědělců i spotřebitelů, věří Výborný. Takáč se musel smát

 
MONITORING MÉDIÍ Nový ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL) je první den ve funkci; chce být ministrem zemědělců, lesáků, vodohospodářů a také spotřebitelů. „Musíme tu prostě hledat tu vyváženost, prostě nikdy nemůže ten zápas skonči 10:0,“ uvedl ministr v pořadu Interview ČT24. Moderátor Takáč se nad jeho plány chvílemi až pousmíval. Jeho cílem je především komunikace se všemi, což jeho předchůdce Zdeněk Nekula nezvládal úplně dobře. „Pokud někdo toto nezvládá, tak to vždy toho politika nebo tu politickou stranu poškozuje,“ připustil Výborný, jenž je připraven čelit lobbistickým tlakům.
29.06.2023 21:15 |

podobné články

SuperVáclav, který sypal hnůj před VZP, je zřejmě reklamní tah

 
SuperVáclav, který pomazal lejnem pejskaře či vysypal hnůj před VZP, je podle serveru iDNES.cz v civilu Karel Mařík. Jedná se o pořadatele dětských táborů a v minulosti také účastníka reklamních kampaní pro T-Mobile či televizi Prima. Pravděpodobně se u jeho akcí v ulicích Prahy jedná ve skutečnosti o další marketingový tah.
19.10.2011 15:25 |

podobné články

Decastelo, jak ji neznáte! U Krause kydala hnůj

 
V roztrhaných džínách, o pět velikostí větší staré bundě a gumovkách vypadala krásná moderátorka spíš jako bezdomovec. A když Eva Decastelo přeházela seno, vykydala a vyvezla hnůj a nasekala dříví, tak přesně tak i "voněla". A to vše podstoupila kvůli českému Belmondovi, herci Martinu Krausovi.
10.04.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (1071 článků) , Martin Kraus (174 článků) , Martin Kraus (174 článků)

Pravicový hnůj, padlo. A slovenský levicový politik pohrozil Bruselu a zastal se Řeků

 
Poslanec Národní rady Slovenské republiky a předseda výboru Národní rady pro evropské záležitosti Ľuboš Blaha se na svém facebookovém profilu sháněl po rozhovoru, který poskytl v souvislosti s řeckým referendem pro Denník N. Důvod je prostý – nemá Denník N předplacený. V komentářích je pak tento list dokonce nazván jako pravicový hnůj.
07.07.2015 13:31 |

podobné články

Miliony much útočí! Svědčí jim sucho, vyschlá půda a nezaoraný hnůj

 
Vedro a mouchy decimují obec Zhoř na Tachovsku. Miliony much útočí na obyvatele. Místní mají jasno! Je sucho, půda je jako kámen, a tak se nepodařilo pořádně zaorat slepičí hnůj v polích. A právě odtud se mouchy šíří.
07.08.2015 11:30 |

podobné články

VIDEO Hnůj! Mstivá a závistivá křeč odcházejícího režimu sluníčkářů. Karel Srp je zhnusen tím, co si přečetl proti Zemanovi

 
Stupňující útoky na prezidenta Miloše Zeman jsou křečí „končícího sluníčkářského režimu“. ParlamentnímListům.cz to řekl předseda Jazzové sekce a letitý prezidentův blízký přítel Karel Srp. „Je to hnůj, co čtu proti Zemanovi. Hnusárny se budou stupňovat, ale normální lidi to neovlivní, u nich bude Zeman hrdina,“ řekl Srp.
04.07.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků)