Článek

Výklad tarotových karet na tento víkend: Váhy, díky kartě Chtíč se zaměřte sami na sebe, Střelce čeká rozhodnutí

 
Víkend je přímo stvořený k odpočinku a je jedno, zda se bude jednat o odpočinek aktivní ve formě nějakého výletu do přírody, jízdě na kole či odpočinek pasivní, kdy se uvelebíte u televize nebo na pohovce s nějakou pěknou knížkou. A že nemáte žádné konkrétní plány? Nevadí! Podívejte se do tarotových karet a ty vám možná napovědí, co s načatým volnem.
14.10.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Výklad tarotových karet na druhý dubnový víkend pro jednotlivá znamení

 
Druhý dubnový víkend bude snad plný slunce. Některá znamení čekají podle tarotových karet příjemné dny, ale některá znamení by se měla mít na pozoru. Pokud chcete vědět, jaký bude váš víkend podle výkladu tarotových karet, čtěte dále.
08.04.2022 06:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na týden: Panny čeká úspěch, Váhy díky kartě Pětka pohárů čeká zklamání

 
Velekněžka? Čtyřka pohárů? Věž? Co znamenají tyto prapodivné názvy? Jsou to symboly tarotových karet, které nám společně s dalšími kartami pomáhají poodhalit naši budoucnost. Pojďme se tedy společně podívat na to, co nás čeká tento týden.
05.09.2022 05:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Panny čeká víkend plný lásky a něžností, Štíry čeká příjemná zpráva

 
Podzim je definitivně tu a s ním i tolik vytoužený víkend! Vy se tak můžete pustit do všeho, co se vám jen zlíbí. A tento víkend má rozhodně co nabídnout. A pokud si nejste jistí s výběrem aktivity, podívejte se společně s námi do tarotových karet, které vám poodhalí, co se o víkendu bude dít!
30.09.2022 08:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Vodnáře čeká neúspěch a špatná nálada, Váhy, hýčkejte sebe a své blízké

 
Připravte se pomocí tarotových karet na nadcházející víkend. Tím, že nahlédnete alespoň trochu do své budoucnosti můžete chránit sebe i své blízké. Vyhněte se konfliktům nebo naopak dokončete vše, co máte rozřešené a doveďte to do zdárného konce!
27.01.2023 18:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento týden pro jednotlivá znamení

 
Čtete rádi horoskopy? Pojďme se společně podívat na netradiční horoskop v podobě výkladu tarotových karet. Původně byly tyto karty používány ke společenské hře, později z tarotových karet naši předci předpovídali budoucnost. Využijme tedy jejich magickou moc a podívejme se, co nás čeká v následující dny
18.07.2022 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na měsíc leden 2023 pro jednotlivá znamení

 
Tarotových karet se lidé mnohdy velmi bojí. Kromě krásných a optimistických karet mají totiž v zásobě také hodně karet negativních, které nás varují před nepříjemnými událostmi. Právě přesnost a upřímnost jsou ale nejlepšími vlastnostmi těchto karet.
12.01.2023 17:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Býci dotáhnou všechny projekty, Raky čeká krásný víkend

 
Co vás čeká tento víkend? Adventní čas bývá časem pohody, lásky a těšení se na vánoční svátky. Bude ale vše probíhat přesně tak, jak bychom si přáli my? Pojďme společně nahlédnout pod tajuplnou pokličku tarotových karet!
16.12.2022 02:30 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Lvy čeká osudové seznámení, Kozorohy čeká smutná zpráva

 
Také se již těšíte na víkend? Máte nějaké plány? Anebo zatím čekáte, jak se vše vyvrbí? Zkuste se podívat na výklad tarotových karet. Plány tak můžete přizpůsobit tomu, co vám karty prozradí. Někdy je totiž lepší se osudu nebránit a poddat se mu. Co se má stát, stane se…
16.09.2022 05:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Blíženci zvládnou všechny nesnáze a překážky, Váhy budou doslova v jednom kole

 
Co nám karty přinesou zajímavého na tento víkend? Užijeme si dny plné štěstí, zábavy a odpočinku nebo nás bude čekat nějaké trápení? Pojďme společně nahlédnout do tarotových karet a poodkrýt si naši budoucnost.
09.12.2022 21:30 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Karta Čtyřka pohárů zní pro Berany pozitivně, opak je však pravdou, Raky čeká víkend plný radosti

 
Co nám karty přinesou zajímavého na tento víkend? Užijeme si dny plné štěstí, zábavy a odpočinku, nebo nás bude čekat nějaké trápení? Pojďme společně nahlédnout do tarotových karet a poodkrýt si naši budoucnost.
19.08.2022 05:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento týden: Váhy se budou cítit trochu zmatení a nerozhodní, Býci se musejí postavit svým strachům a obavám

 
Co vás v týdnu od 27. února čeká podle tarotových karet? Pojďme se podívat na výklad pro jednotlivá znamení a zjistit, co pro vás hvězdy připravily.
27.02.2023 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na 2. únorový víkend: Štíři, pozor na rozmrzelost, Blížencům přinese víkend i nevyřešené spory

 
Jaký asi tak bude nadcházející víkend? Plný překvapení, radosti nebo žalu a strastí? Neklaďte si tyto zbytečné otázky a pojďte společně s námi poodkrýt dávné kouzlo tarotových karet. Co vás čeká a nemine?
11.02.2023 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Panny čekají dny prozářené sluncem, Vodnářům karta Deset holí přinese dny plné klidu a harmonie

 
Jaký pro vás bude následující víkend? Plný dobrodružství, času stráveného s rodinou nebo na vás číhá něco nepěkného? Tohle vše poodhalíte společně s námi pomocí kouzelných tarotových karet! Blíženci, přestaňte se bát, Štíři, buďte s těmi, které milujete a Střelci, spolehněte se sami na sebe!
23.03.2023 09:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na jarní měsíce: Váhy čekají těžká rozhodnutí, Rybám se splní nejtajnější přání

 
Věříte v moc tarotových karet? Pokud ano, pojďte společně s námi poodhalit jejich magické schopnosti a nahlédnout pod pokličku vaší budoucnosti. Chcete vědět, co vás čeká v prvních jarních týdnech? Býci skončí se svými zlozvyky! Štíři budou pečovat o své blízké a Rybám se splní ta nejtajnější přání!
18.03.2023 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend

 
Konec pracovního týdne se již blíží a všichni s nadšením očekáváme víkend. Co nám ale první srpnový víkend s sebou přinese? Podívejme se společně do tarotových karet a prohlédněme si naši budoucnost.
05.08.2022 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na víkend: Víkend je ideálním časem na relaxaci a nabrání nových sil do příštího týdne

 
Nechte se inspirovat výkladem tarotových karet na nadcházející víkend 25.-26.2. a získejte nový pohled na svůj život. Tarotové karty mohou odhalit nejen to, co se bude dít v nejbližších dnech, ale také co se odehrává uvnitř vás a co potřebujete pro svůj osobní růst.
25.02.2023 00:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Nad Býky visí karta Ďábla, Raky Velekněžka nabádá k opatrnosti

 
První adventní víkend již klepe na dveře, a tak tedy společně pojďme poodhalit pomocí tarotových karet, co nás v sobotu a v neděli čeká a nemine.
25.11.2022 05:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento víkend: Panny stojí na pomyslné křižovatce, Štíry čeká láska a zase láska

 
Kdo by se netěšil na víkend! Co nám ale přinese zajímavého? Pojďte společně s námi nakouknout do tarotových karet a poodhalit tak svou budoucnost!
23.12.2022 17:00 |

podobné články

Výklad tarotových karet na tento týden: Býci, zejména v pracovním životě budete tento týden vynikat, Střelci, trpělivost

 
Zimní měsíce, brzká tma a nevlídné počasí v nás probouzejí pocity přemýšlení sami nad sebou a nad svým životem. Nevíte, jak se správně rozhodnout? Podívejte se společně s námi na výklad tarotových karet. Možná se vaše odpovědi ukrývají přímo v nich.
23.01.2023 00:00 |

podobné články