Článek

Výkaly v Akvaparku: Plavčíci je odmítali vylovit!

 
VIDEO: Nechutné! Paní Alexandra z Ostravy při plavání narazila v akvaparku na výkaly. Když na to upozornila plavčíky, nepochodila. „Vím, že uhlídat stovky lidí v bazénu je nemožné. Ale ten přístup provozovatelů mě šokoval,“ řekla žena!
25.07.2009 12:20 |

podobné články

Podobné články

Neštěstí v akvaparku! V Liberci se utopil návštěvník!

 
V libereckém akvaparku utonul dnes odpoledne dvaatřicetiletý muž. Přestože plavčíci poskytli muži okamžitou pomoc a zahájili resuscitaci, ve které následně pokračovali přivolaní záchranáři, muže se již nepodařilo zachránit.
14.08.2014 17:45 |

podobné články

Plavčíci, kteří dostali výpověď kvůli taneční parodii, byli přijati zpět

 
Plavčíci z kalifornského El Monte, kteří v září dostali výpověď kvůli parodii slavné písně Gangnam Style, byli přijati zpět do svého zaměstnání. Na úterním zasedání městské rady hlasovali její členové v poměru 3:2 ve prospěch plavčíků. Město navíc najalo společnost, která prověří manažerské praktiky vedení bazénu.
21.10.2012 12:35 |

podobné články

Chlapec (5) se topil před babičkou: Zachraňovali ho tito nezkušení plavčíci

 
Výlet do pardubického akvacentra se stal málem osudným pro pětiletého chlapce, který do něj vyrazil s postarší babičkou. Té předváděl, jak dokáže pod vodou zadržet dlouho dech, a důchodkyně ho neuhlídala. Chlapec se začal topit, když ho pak vytáhli plavčíci z vody, nedýchal. Začal tak závod s časem o jeho život, informovala TV Nova.
27.12.2015 21:10 |

podobné články

Neumějí snad plavat? Na Phelpse a spol. poprvé na hrách dohlížejí u bazénu i plavčíci

 
I když získal americký plavec Michael Phelps rekordních 22 olympijských medailí včetně 18 zlatých, což z něj činí nejúspěšnějšího sportovce v dějinách her, a opravdu se nepředpokládá, že by se během závodů začal on nebo kterýkoliv jiný olympionik topit, musejí na bezpečnost v bazénu během soutěží v Riu de Janeiro dbát plavčíci. Vyžadují to totiž brazilské zákony.
06.08.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Phelps (80 článků) , Michael Michael (1454 článků)

Chlapeček (†8) se utopil na koupališti: Na místě byli čtyři plavčíci

 
Na koupališti ve Zlatnické Dolině na Záhorí na Slovensku se ve středu utopil teprve osmiletý chlapeček. Na koupališti byl se svým tatínkem. V čase tragédie byli na místě navíc čtyři plavčíci, nejhoršímu se však zabránit nepodařilo.
03.08.2017 22:15 |

podobné články

Občan chtěl donést televiznímu reportérovi své výkaly. Takto to dopadlo

 
I přestože dostal 300 hodin obecně prospěšných prací za znečištění nákupního centra výkaly, nebrání mu to v tom, aby pokračoval ve svém řádění. Výkaly nyní donesl do sídla firmy, ve které dle jeho domněnek pracuje novinář, jenž o něm natočil reportáž. Řeč je o čtyřiatřicetiletém Jiřím Primovi. Informaci přinesl server iDnes.cz.
17.08.2015 11:31 |

podobné články

Strážníci zachránili tři topící se lidi. Snažili se vylovit psa

 
Brněnští městští strážníci vytáhli ze Svratky topícího se psa, jeho majitelku i hasiče, který se dvojici pokoušel vylovit před příjezdem strážníků.
06.06.2010 13:50 |

podobné články

Pes mazaně vymyslel, jak vylovit míček z bazénu, aniž by tam musel vlézt

 
Jak vylovit z velkého bazénu tenisák, a přitom se nenamočit? To evidentně vrtalo hlavou psovi jménem Rosie, který žije se svými majiteli na Kanárských ostrovech. Ti ho také natočili, jak „zapeklitý rébus“ vyřešil.
26.07.2015 12:25 |

podobné články

Ženu vyhodili z koupaliště, protože byla moc sexy

 
Blondýnce plavčíci vysvětlili, že má moc malé bikiny, které jsou příliš odhalující, a vyhodili ji z akvaparku. Když nechtěla odejít dobrovolně, zavolali na ni policii.
04.07.2013 16:05 |

podobné články

Dítě, které se topilo v akvaparku, zemřelo v nemocnici

 
Ve Fakultní nemocnici v Motole zemřel ve středu odpoledne čtyřletý chlapec, který se v sobotu večer topil v čestlickém akvaparku na okraji Prahy.
20.01.2010 18:10 |

podobné články

Za smrt chlapce v akvaparku je odpovědný jeho otec

 
V případu lednového utonutí dítěte v čestlickém akvaparku padlo obvinění.
13.04.2010 17:20 |

podobné články

Policie: Za utonutí chlapce v akvaparku může jeho otec

 
V případu lednového utonutí dítěte v čestlickém akvaparku už padlo obvinění. Podle policie je za smrt čtyřletého chlapce zodpovědný jeho otec.
13.04.2010 17:40 |

podobné články

Otec dítěte, které se utopilo v akvaparku, dostal podmínku

 
Kvůli utonutí dítěte v čestlickém akvaparku potrestal ve čtvrtek Okresní soud pro Prahu-východ jeho otce ročním podmíněným trestem. Nepravomocně ho odsoudil za usmrcení z nedbalosti.
12.08.2010 15:10 |

podobné články

Soud v Praze potrestal roční podmínkou muže, jehož syn se utopil v akvaparku

 
Muž, jehož čtyřletý syn se utopil v lednu v akvaparku v Čestlicích u Prahy, odešel ve čtvrtek od Okresního soudu Praha-východ s ročním trestem podmíněně odloženým na dva roky za trestný čin usmrcení z nedbalosti.
12.08.2010 16:11 |

podobné články

Na tobogánu si zpřelámal nohy, syn má zraněnou páteř

 
Jízda na tobogánu v příbramském akvaparku skončila pro Patrika (34) a jeho syna (13) tragicky. Chlapec má pohmožděnou páteř, jeho otec si zlámal obě nohy. Proč? V bazénku, do kterého tobogán ústí, nebyla voda! Vedení akvaparku prý na to vůbec neupozornilo.
05.05.2011 16:40 |

podobné články

Závora do akvaparku vyjde v Pardubicích na 1,5 milionu

 
Nelítostné kritice vystavili plánovaný areál akvaparku pardubičtí zástupci Věcí veřejných. Podle předsedy klubu Pavla Eliáše jde o nešetrné plýtvání s penězi.
21.11.2011 14:30 |

podobné články

Neštěstí ve slovenském akvaparku: Dvě utopené děti (†3, †6)!

 
K obrovské tragédii došlo v úterý v akvaparku v západoslovenském Senci. Za zábavou tam vyrazila i rodina z Kuvajtu, a zatímco si rodiče odskočili do bufetu, nechali děti u bazénu.
06.09.2012 12:10 |

podobné články

To je video: Rasově "korektní" Slováci se s tím fakt nemažou! Ve zprávách měli reportáž o "cikánském akvaparku"!

 
Víte, jak tráví v romské osadě poblíž Prešova Romové první teplý víkend v roce? Přeci v cikánském akvaparku!
22.03.2013 08:20 |

podobné články

Pořádně ujeté slovenské zpravodajství: Romské děti tam očividně kradou Satani!

 
Pamatujete si ještě na zprávy slovenské televize Markíza informující o poněkud "nevšedním cikánském akvaparku":http://www.extra.cz/to-je-video-rasove-korektni-slovaci-se-s-tim-fakt-nemazou-ve-zpravach-meli-reportaz-o-cikanskem-akvaparku? Konkurenční slovenská TV Joj se to rozhodla trumfnout. A tak natočili naprosto nesmyslnou reportáž o tom, jak romské děti v jedné slovenské vesničce kradou samotní Satani!
04.08.2013 15:00 |

podobné články