Článek

Vyjádření Zdeňka Macury k úmrtí Ivety Bartošové - celá verze

 
CELÉ VYJÁDŘENÍ: Vyjádření Zdeňka Macury přinášíme v celé neupravené verzi. Za jeho formu a obsah nenese odpovědnost redakce TN.cz, ale Zdeněk Macura. Děkujeme za pochopení.
19.05.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Zdeněk Macura (135 článků)
Podobné články

A je to tady: Rychtář byl odsouzen za napadení Macury. Jaký trest si manžel Ivety Bartošové musí odpykat?

 
Manžel Ivety Bartošové  (47) Josef Rychtář  (55) se svým synem Janem vyfasovali za červencové napadení Zdeňka Macury  (39) veřejně prospěšné práce. Soudce Petr Fassati Rychtářovi udělil trest osmdesáti hodin veřejně prospěšných prací, jeho syn dostal o dvacet hodin méně.
08.01.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Za napadení Macury dostali Rychtář se synem obecně prospěšné práce

 
Spor mezi manželem Ivety Bartošové Josefem Rychtářem a jejím obdivovatelem Zdeňkem Macurou dospěl k soudu. Rychtáře a jeho syna obvinil Macura z napadení. Soud jim uložil obecně prospěšné práce, oba se na místě odvolali. Další články k tématu: VIDEO: Macura se převlékl za krále a pronesl novoroční projev Na koncert Bartošové přijel i naondulovaný Macura, vše proběhlo v klidu VIDEO: Rychtář se kvůli Bartošové porval s Macurou. Zasahovala policie Zdeněk Macura se sám přihlásil ke Krausovi, řešili Bartošovou Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové VIDEO: „Architekt“ Macura staví domek z palet: Mohla by tu být i Iveta
08.01.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Souboj Macury a Rychtáře o diagnózu Ivety: Šlo o krvácení do mozku?

 
Zpráva z rentgenového vyšetření Ivety Bartošové (47) v Rakousku má podle Zdeňka Macury (39) dokazovat krvácení do mozku. Josef Rychtář (55) ale tvrdí něco jiného... Jeho Džambulka má prý vrozenou vadu - výduť na mozku!
07.09.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Proroctví zachránce Bartošové Macury: Skončím s Ivetou, až zruší svou žádost o pomoc!

 
Redakce eXtra.cz dostala email od "Zdeňka Macury":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura, zachránce "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47), který se jí nepodařilo příliš rozklíčovat. Zavolali jsme tedy přímo Macurovi, abychom se pokusili poodhalit další záhady uhříněveského trojúhelníku Rychtář, Bartošová, Macura.
12.04.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Týraná žena od Macury Vlaďka Šuleková: Rozvaluje se v posteli po Bartošové!

 
Obráží všechny poslední muže Ivety Bartošové (†48). U zpěvaččina ctitele Zdeňka Macury (40) jí pšenka nekvetla, vdovec Josef Rychtář (56) ji odmítl, a tak »týraná žena« Vlaďka Šuleková (44) odjela za italským hrabětem Domenicem Martuccim (38).
13.08.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Je to tady: Chtějí obnovit vyšetřování smrti Ivety Bartošové (†48)!

 
Zásadní chyby! Těch se podle Zdeňka Macury (40) dopustila vyšetřovací skupina při objasňování tragického úmrtí Ivety Bartošové na kolejích. Zpěvaččin ctitel a samozvaný ochránce týraných žen proto žádá o znovuotevření případu!
02.09.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Neuvěřitelná agrese: Šílený manžel Ivety Bartošové se synem před svědky zmlátili člověka!

 
To snad vážně není možné, co těmto dvěma „individuím“ prochází! Manžel Ivety Bartošové  (47) se asi na pondělek špatně vyspal a rozhodl se, že si do někoho praští. A zatím se zdá, že opět beztrestně! Spolu se synem Janem se pustili do Zdeňka Macury  (39) , který si dovolil jen to, že chtěl vidět provinční koncert Ivety. Tekla krev a policie zareagovala tak, že z místa odvezla pryč Macuru!
25.11.2013 22:57 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení

 
Ctitel Ivety Bartošové Zdeněk Macura už není v databázi hledaných osob. Podle státního zástupce na to není důvod. Po Bartošové je ale stále vyhlášené pátrání, dokud nebude mít policie potvrzeno, že je v pořádku. Macura, který je se zpěvačkou nejspíš v Itálii, nyní kvůli domácímu násilí navrhuje pro policisty školení. Další články k tématu: Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové OBRAZEM: Milenci, manažeři, mecenáši a syn. Dvacet mužů Ivety B. Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Ivetinou jedinou záchranou je léčení, říká Josef Rychtář Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala
09.07.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Podívejte se na celý souboj Macury a Rychtáře: Takhle se na Nově zhádali kvůli Ivetě

 
Pokud jste v neděli večer propásli duel Josefa Rychtáře a Zdeňka Macury, kdy se v TV Nova pohádali kvůli osudu Ivety Bartošové, podívejte se na celý záznam na TN.cz.
22.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Iveto Bartošová, tvůj miláček má průšvih! Policie už jde po Rychtářovi kvůli zmlácení Macury

 
Přijde trest, nebo to Rychtářovi znovu, jako vždy, projde? Pondělní surové napadení sice neodbytného, ale jinak neškodného Zdeňka Macury  (39) , kterému nabančil ve zbabělé přesile se synem Honzou, může mít pro Josefa Rychtáře  (55) , manžela Ivety Bartošové  (47) , vážnou dohru. „Nevylučujeme, že může jít o trestný čin,“ řekla Super.cz policie!
27.11.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Rychtář s lopatou odmaká 80 hodin: U Macury na zahradě nebo v bohnické léčebně?

 
Nový džob pro Džambulčina muže? Za napadení Zdeňka Macury (39) nařídil soud Josefu Rychtářovi (55) celkem 80 hodin veřejně prospěšných prací. Deník Aha! zjišťoval, v jaké profesi by se manžel Ivety Bartošové (47) nejlépe uplatnil...
10.01.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Tajemství Ivety Bartošové: Psychopata k ní přivedla obrovská bída

 
Poslední dobou se doslova roztrhl pytel s událostmi kolem Ivety Bartošové  (46) a jejího prazvláštního ctitele Zdeňka Macury. Muž, jenž tvrdí, že zpěvačku vykoupil ze vztahu s Josefem Rychtářem , chce ji dostat před oltář a jenž se navíc nedávno s popovou divou a jejím přítelem postrkal v jejím domě v Uhříněvsi, se k nejkontroverznější české celebritě dostal prozaicky – v době, kdy prakticky neměla ani na chleba!
24.08.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Léčba Ivety Bartošové v ohrožení. Svéprávnosti ji asi nikdo nezbaví, myslí si odborník

 
Plán Josefa Rychtáře  (55) , který si převzal Ivetu Bartošovou  (47) od Zdeňka Macury  (39) , když po svém nečekaném útěku z minulého týdne ve středu náhle otočila a chtěla se k němu vrátit , nemusí vyjít! Říčanský podnikatel má podmínku, že se k Bartošové vrátí jedině tehdy, když okamžitě nastoupí na protialkoholní léčbu . A ví už prý, jak to zařídit, aby tak jako vždy nemohla podepsat revers. On-line deník Super.cz však hovořil s předním psychiatrem, který situaci nevidí tak růžově a zbavení Ivety svéprávnosti má prakticky za nereálné!
10.07.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Minuta po minutě aneb co se přesně stalo na koncertu Ivety Bartošové

 
O včerejším koncertu Ivety Bartošové (47) ve Svitavách si budou fanoušci povídat ještě dlouho a nejen ti. Kromě hudebního zážitku totiž viděli ještě přídavek v podobě krvavých bitek Ivetiných dvou osudových mužů – manžela Josefa Rychtáře (55) a „ochranitele“ Zdeňka Macury (39). My jsme pro vás celý večer zmapovali.
26.11.2013 20:37 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Všechno se proti němu spiknulo: Amant Ivety Bartošové trestu za porušování domovní svobody neunikne

 
Že by spravedlnost? Když Josef Rychtář  (55) po letním úprku Ivety Bartošové  (47) na dovolenou údajně bez pozvání vlezl do domu protivníka Zdeňka Macury  (39) a bez povolení prohledával jeho pokoj, neobešlo se to bez odezvy. Nájemnice domu spolu s Macurou na prudkého podnikavce podali trestní oznámení. A i když před časem místně příslušný soud odmítl záležitost řešit s tím, že podezřelému hrozí větší flastr za vážnější skutky, teď bude k soudnímu projednání přinucen!
19.03.2014 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Skončí v base za napadení exmanželky? Manžel Ivety Bartošové se zpovídá u soudu. Jeho ex se prý sebepoškozovala

 
Manžel Ivety Bartošové  (47) Josef Rychtář  (55) se dnes podruhé zpovídá u soudu za napadení manželky Dariny a za porušování domovní svobody Zdeňka Macury  (39) . Tomu měl neoprávněně vniknout do domu v době, kdy Macura cestoval po Itálii s Ivetou Bartošovou.
31.03.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

Tajné přípravy pohřbu Ivety Bartošové: Ochranka Madonny a exprezidenta Bushe už mapuje terén

 
Jestli se nějací blázni rozhodnou narušit klidný průběh blížícího se pohřbu Ivety Bartošové  (✝48) , budou mít smůlu. Na triko si ho paradoxně bere Zdeněk Zahradník, majitel bezpečnostní agentury pro VIP klienty, který se zpěvačkou několikrát spolupracoval. Ten už si obešel prostory strašnického krematoria, aby neponechal náhodě všechna možná rizika, odkud by mohl přijít útok šílenců či Zdeňka Macury!
09.05.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Zdeněk Macura (135 článků)

Josef Rychtář dostal nakládačku. Jsi vrah, křičel na něj rozlícený fanoušek Ivety Bartošové

 
Karty se pomalu obracejí. Zatímco doteď na potkání mlátil lidi Josef Rychtář  (56) , nyní se sám manžel Ivety Bartošové  (✝48) stal terčem hněvu rozlíceného fanouška zpěvačky. Ten ho den po Rychtářově zbití Macury napadl kvůli tomu, že si myslí, že má manžel tragicky zesnulé Bartošové na rukách její krev! Nejde ale jen o fingované napadení, aby Rychtář vzbudil lítost?
01.05.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)

TRAPAS! Manžel Bartošové má nové jméno: Prý se jmenuje Zdeněk Rychtář!

 
Při včerejším sledování reportáže o operaci Ivety Bartošové (47) se televizní diváci museli opravdu divit. Televizi se totiž povedl překlep, ze kterého Josef Rychtář (55) určitě nadšený nebude! Zkombinovala totiž jméno úhlavních nepřítelů Zdeňka Macury (39) a Josefa Rychtáře a vytvořila Zdeňka Rychtáře!
12.01.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků)