Článek

Vyhrocená tiskovka Clash of the Stars: Rvačky na pódiu i za ním, ochranka měla opět napilno

 
Rvačky na pódiu, ostré slovní přestřelky a ochranka v neustálém zápřahu, tak to opět vypadalo na tiskové konferenci Clash of the Stars, kde promotéři představili osmý galavečer. Událost si nenechala ujít ani redakce eXtra.cz, která pro vás ty nejvyhrocenější momenty zachytila. 
07.05.2024 20:20 |

podobné články

Podobné články

Nechutná tiskovka Clash of the Stars plná vulgarit. Lauberová se porvala se Žralokem, pak přede všemi sundala kalhotky

 
Organizace Clash of the Stars znovu dokázala posunout hranice bizáru. Její tiskovka totiž přinesla řadu vyhrocených momentů, během nichž nechyběly bitky, vulgarity a nakonec i nahota. Největší pozornost na sebe strhla herečka z filmů pro dospělé Nikola Lauberová, která se pustila do křížku se Patrikem Žralokem. Ta byla opět vyvedena z podia, ještě předtím ale stihla stáhnout přede všemi kalhotky. Kontroverzní momenty z místa zachytila reportérka eXtra.cz.
21.01.2024 19:50 |

podobné články

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars: Thajský box bez rukavic v podání Lboye a Icka slibuje potoky krve

 
Šestý galavečer Clash of the Stars opět fanouškům nabídne něco, co dosud ještě nezažili. Na blížícím se turnaji se totiž uskuteční zápas, jehož pravidla znějí jasně: thajský box bez rukavic. Takový duel zažijí úplně poprvé nejen diváci COTS, ale vůbec celá česká bojová scéna. Jedná se o nejdrsnější formu bojových sportů, které se pod záštitou Clash of the Stars zhostí dvojice známých raperů – Icko vs. Lboy. Jejich souboji předcházejí nedořešené osobní spory z minulosti, i když dříve byli přátelé. Mezi oběma nyní panuje velká nevraživost a rivalita, která pro fanoušky přináší mnohem více atraktivity. Jak však vidí výsledek? Podle kurzů u Fortuny je favorit jasný. 
26.10.2023 18:05 |

podobné články

Bugr na Clash of the Stars: Nahá ňadra všude, krutý konec Freescoota a 18 vteřin pepřákového trouby

 
Další akce Clash of the Stars přinesla mnoho. Vzduchem lítala nahá prsa Kariny Pedro a Inked Dory, Freescoot utrpěl drsnou porážku a rozhodl se skončit. Překvapením večera se stal Kluk s kamením, který vyhrál ve trojici s Kalubou a MaxGreenem. Na závěr přišel velký šok, kdy v nejočekávanějším zápase Tadeáše Veselého s youtuberem Faynem se Veselý vzdal hned po osmnácti vteřinách. Celý večer probíhal v O2 universum a streamovaly ho stránky Clash of the Stars. 
12.03.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Pedro (25 článků) , Pedro Pedro (25 článků)

Clash of the Stars čelí závažným obviněním: Vedení mělo ututlat žloutenku u jednoho ze zápasníků. To se brání, nemoc ale nepopřelo

 
Zdá se, že vedení Clash of the Stars lítá v pořádném maléru. Vypluly na povrch informace o tom, že v kanceláři COTS v minulém týdnu úřadovala policie, což nám ostatně organizace potvrdila. Nyní jsou známy bližší okolnosti: influencer Patrik Pešava alias Koleso, který se v kleci objevil na druhém galavečeru Clash of the Stars, měl do zápasu nastoupit se žloutenkou typu C, jak píše antiyoutuber.cz. Promotéři se prý rozhodli závažnou situaci ignorovat. 
22.07.2023 10:55 |

podobné články

Vyhrocený galavečer Clash of the Stars: Rvačky nejen v kleci, ale i po celé hale. Dělo schytal i promotér

 
Šestý galavečer Clash of the Stars je za námi. Turnaj, nesoucí název One Night In Bangkok, opět přinesl fanouškům to, na co několik měsíců netrpělivě čekali: pořádnou show, zábavu, bizár i drama! Ke rvačkám došlo nejen v kleci, ale i na tribuně mezi diváky a do centra potyčky se dostal i Jaromír Soukup. Galavečer s pořadovým číslem 6 zkrátka nabídl pořádnou podívanou a na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás nejlepší momenty zachytila. 
29.10.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (417 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (61 článků) , Aleš Bejr (46 článků)

Kluk s kamením se porval, až vzduchem létaly uši. V Clash of the Stars se utká ve trojici

 
Ondřeje Untermüllera, známého spíše jako Kluka s kamením, čeká zápas s Maxem Greenem a Matoušem Kalubou. Ti se na tiskové konferenci Clash of the Stars poprali, až je musela od sebe odhánět ochranka. Kolem přitom létaly uši Mickey Mouse, které měli influenceři na hlavě. U vyhroceného konfliktu byla i redakce eXtra.cz.
01.02.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Max Green (4 články) , Max Green (4 články) , Mickey Mouse (50 článků) , Mickey Mickey (21 článků)

Hromadná bitka a nahota: V Clash of the Stars lítaly nejen pěsti, ale také podprsenky

 
Chystá se již čtvrtá akce organizace Clash of the Stars. Předtím, než se bojovníci či bojovnice dostanou do oktagonu, je čeká klasické vážení, které vždy zpestří samotnou soutěž. Poslední vážení přineslo i něco víc než obvykle. Mezi sebou se mají utkat dvě ženy ze streamovací platformy TikTok a dvě ženy z OnlyFans. Ty právě ukázaly, jaké jsou jejich největší zbraně, které ukrývají pod podprsenkami. Také na pódiu došlo k velké rvačce, která odhodila dokonce i člena ochranky, jak poté organizace sdílela na svém Instagramu.
11.03.2023 15:15 |

podobné články

Výkaly na Clash of the Stars: Jen ať se v tom vymáchá, míní Lauberová, v kleci ji zabiju, zuří Lady Dee

 
Drahomíra Jůzová alias Lady Dee míří do Clash of the Stars. Hvězdu filmů pro dospělé čeká navíc ještě vyhrocenější souboj, než tušila. Se svou soupeřkou si totiž hodlá vyřídit účty za nechutný útok, kterému čelila na úvodní tiskové konferenci k turnaji č. 7. „V tý kleci ji zabiju,“ nechala se Lady Dee slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla krátce poté, co po ní Nikola Lauberová hodila výkaly. Celý incident, po kterém si známá brunetka dala „spršku“ rovnou na podiu, pro vás naše redakce zachytila. 
12.12.2023 16:10 |

podobné články

Jaromír Soukup spadl na dno do Clash of the Stars: Soupeř Bejr ho zkopal, i svázaný v kazajce

 
Mediální magnát a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup míří do Clash of the Stars. Utká se se známým youtuberem Alešem Bejrem, který si říká „Psychopat Bejr“. Soupeři mají za sebou první staredown i menší potyčku na podiu. Přesto, že Bejr dorazil na tiskovou konferenci COTS v kazajce, Soukupa napadl. 
12.12.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (46 článků) , Jaromír Soukup (417 článků)

Vyhrocená hádka Datla a Kotlára: Obvinění z užívání drog a útěk z živého vysílání

 
Jedním z nejočekávanějších zápasů nadcházejícího turnaje Clash of the Stars je dozajista duel Datel vs. Kotlár, kterým šestý galavečer zmíněné organizace vyvrcholí. Mezi youtuberem Markem "Datlem" Valáškem a Jaroslavem Kotlárem alias "Kotlár Security", kteří se utkají bez rukavic a navíc v otevřené váhové kategorii, panuje velmi vyhrocená situace, což dvojice jasně předvedla i během předzápasové debaty B4THECLASH. V přímém přenosu padlo drsné obvinění z užívání drog, kvůli kterému jeden z aktérů opustil livestream. Hlavní zápas večera bude nejspíš dost vyostřený. 
13.10.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (77 článků)

Liliputi, kung-fu Rom i kamarád Vémoly, který se bude snažit ulovit Žraloka. Clash of the Stars slibuje velkou porci bizáru

 
Šestý galavečer organizace Clash of the Stars je za rohem! Organizátoři po kratší odmlce odtajnili nejen termín nadcházejícího turnaje, ale i kompletní soupisku všech zápasů. Pro fanoušky je opět připravena pořádná dávka bizarní show, dočkají se ale i kvalitnějších soubojů. Kulturista Karlos Benda se utká se třemi soupeři romského původu, přičemž jeden z nich chce Karlose zdolat technikami kung-fu. V kleci se opět objeví i liliput Malej Zmijozel nebo Jaroslav Kotlár, jak organizátoři oznámili na tiskovce, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.
12.09.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (972 článků)

Rande na Clash of the Stars? Xholakys dorazila po boku záhadného fešáka

 
Valérie Holáková alias Xholakys vyrazila na Clash of the Stars nejen po boku své kamarádky, ale také si užívala zábavu s neznámým mužem, což zachytili fotografové eXtra.cz. Xholakys, která se objevila v kleci na prvním turnaji organizace, měla vystoupit i na tom minulém, z vážných důvodů z toho ale sešlo.
01.02.2023 14:40 |

podobné články

Drama v Clash of the Stars: Nejen drsné přestřelky! Kluk s kamením se chtěl zabít

 
Druhý galavečer organizace Clash of the Stars se velmi rychle blíží. Amatérské zápasy známých tváří, populárních influencerů nebo interpretů budou na rozdíl od prvního turnaje tentokrát k vidění i naživo. A že to bude stát za to, potvrzuje i tisková konference k blížící se události. Tam se soupeři opět setkali tváří v tvář a nešetřili ani drsnými výroky směřovanými ke svým protivníkům. Jaké byly nejvýraznější momenty? 
21.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (372 článků)

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars? Rapper Lboy svému soupeři ukáže školu ulice

 
Další turnaj organizace Clash of the Stars, zaměřené na amatérské zápasy známých tváří, se blíží. Opět se na něm utká řada známých influencerů a tentokrát nově i interpretů. Diváci se mohou těšit na několik pikantních soubojů a mezi ty nejzajímavější patří rozhodně dvojice Geybn vs. Lboy. Influencer versus rapper, který prý soupeři ukáže školu ulice. Nejdrsnější duel večera, který samotní organizátoři nazývají "válkou". Jak tohle dopadne?  
24.06.2022 21:45 |

podobné články

Danny z TVTwixx se vrací do Clash of the Stars: Utká se s nevidomým soupeřem. Morální stránka ho netrápí

 
Youtuber Daniel Sonnleiter, vystupující jako Danny Threeman, hlásí návrat do Clash of the Stars. Do klece opět vstoupí na blížícím se pátém galavečeru a utká se s nevidomým influencerem Dragunov Je Pán. Aby se síly vyrovnaly, budou mít oba účastníci zakryté oči. “Nemorální by to bylo, kdybych já viděl, a on ne. On bude mít výhodu, protože celý život nevidí a má lepší vnímání,” říká pro eXtra.cz Danny z TVTwixx. Jak bude duel probíhat a jaká jsou nastavená pravidla? 
26.04.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1127 článků) , Danny Danny (73 článků) , Daniel Daniel (1127 článků) , Daniel Daniel (1127 článků) , Daniel Daniel (673 článků) , Daniel Daniel (1127 článků) , Daniel Daniel (1127 článků) , Daniel Daniel (1127 článků) , Daniel Daniel (1127 článků) , Daniel Daniel (397 článků)

Vypískaný Jaromír Soukup, partner Lucky Bílé, Lela s Karlosem i Ivo Rittig. Galavečer Clash of the Stars plný hvězd

 
Šestý galavečer organizace Clash of the Stars byl plný hvězd nejen v kleci, ale i mimo ni. Turnaj s pořadovým číslem 6 opět navštívily tisíce lidí a přítomní diváci se v O2 Universum mohli setkat hned s desítkami známých tváří. Akci si nenechal ujít ani zápasník Karlos Vémola se svou manželkou Lelou Ceterovou, Ivo Rittig nebo Jan Bendig se svým partnerem Lukášem. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás událost zachytila. Jak se celebrity oblékly a jak si událost užily? 
29.10.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Jan Bendig (423 článků) , Ivo Rittig (160 článků) , Karlos Vémola (972 článků) , Jaromír Soukup (417 článků)

Peklo na Clash of the Stars: Jedna rvačka za druhou, výkaly ve vlasech a Psychopat Bejr v kazajce

 
Promotéři Clash of the Stars oznámili podrobnosti o dalším galavečeru. Známý je nejen termín a místo konání, ale také aktéři celkem čtrnácti zápasů, které se na COTS 7 uskuteční. Během úvodní tiskové konference dostali diváci i malou ochutnávku a zdá se, že je opět nač se těšit. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás nejvýraznější momenty zachytila. Jednalo se o doposud vůbec nejvyhrocenější a nejbizarnější tiskovku, situace se zvrhla v nekontrolovatelný chaos. 
13.12.2023 17:35 |

podobné články

Odporný útok v Clash of the Stars: Kontroverzní Veselý zbaběle napadl soupeře pepřákem z bezprostřední blízkosti

 
Organizace Clash of the Stars udělila první postih. Během natáčení rozhovoru B4THECLASH totiž opět došlo k vyhrocené situaci, kdy jeden z aktérů vytáhl pepřový sprej. Kontroverzní influencer Tadeáš Veselý použil pepřák přímo v živém vysílání a svého soupeře Fayneho zasáhl do očí z blízkosti pár centimetrů. Livestream musel být okamžitě přerušen. Promotéři mu měli za trest udělit vysokou pokutu. 
20.01.2024 14:35 |

podobné články