Článek

Vyhrál stamiliony. Peníze ale rozházel a skončil na ulici

 
Muž za Anglie vyhrál v loterii 500 miliónů korun, ale veškeré peníze záhy utratil a nakonec skončil na ulici. Říkáte si, že utratit půl miliardy není možné za celý život? Kdepak! Angličan Michael Carroll to dokázal za pár měsíců. A zdaleka není sám.
18.03.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Carroll (4 články) , Michael Carroll (4 články) , Michael Carroll (1 článek) , Michael Carroll (1 článek) , Michael Carroll (1 článek)
Podobné články

V 19 letech vyhrál stamilióny. Peníze rozházel a skončil na dávkách

 
Angličan Michael Carroll si uměl užívat života. Poté, co v roce 2002 vyhrál v 19 letech v loterii necelých 10 miliónů liber (podle tehdejšího kurzu kolem 500 miliónů Kč), řádil jako utržený ze řetězu a divoce utrácel. Po 10 letech mu nic nezbylo a byl nucen hledat pomoc u státu. Před pár dny začal pracovat jako dělník v továrně na sušenky a doufá v návrat do normálního života.
19.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Carroll (4 články) , Michael Carroll (4 články)

Drobný se dál patlá v omluvě Gottovi! Teď urazil Patrasovou a otřel se i o mrtvou Bartošovou!

 
Zpěvák Milan Drobný (71), který si to u Karla Gotta (77) rozházel tím, že se opřel do jeho ženy Ivany, se snaží žehlit situaci veřejnou omluvou. V ní si to ale rozházel zase s jinými kolegy, a dokonce se nehezky otřel o mrtvou Ivetu Bartošovou (†48)!
23.10.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5627 článků) , Iveta Bartošová (6787 článků) , Milan Drobný (160 článků) , Ivana Bartošová (40 článků)

To je ale čuně! Přitáhl odpadky v pytli k popelnicím a pak je tam rozházel

 
Naprosto nepochopitelně se choval mladý Plzeňan (26), který se rozhodl nedaleko centra města zbavit se odpadků. Místo, aby je hodil do kontejneru, přitáhl k popelnicím úhledně nacpané do pytle a pak je rozházel po okolí.
22.02.2018 12:40 |

podobné články

Za prostitutky jsem rozházel celé jmění, přiznává Jackie Chan

 
Akční herec a mistr bojových umění Jackie Chan (64) vydal životopisnou knihu. V té přiznává, že rozházel miliony dolarů za prostitutky, hazard a opulentní večeře s přáteli.
30.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (48 článků)

Jackie Chan: Za prostitutky jsem rozházel celé jmění

 
Akční herec a mistr bojových umění Jackie Chan nemá problém vytvořit mediální skandál. Když neprosazuje své homofobní názory, kvůli kterým s ním nekomunikuje jeho lesbická dcera, pak otevřeně hovoří o svém vlastním sexuálním životě, který rozhodně nezapadá do představy konzervativního člověka. Čtyřiašedesátiletý Chan vydává vlastní životopisnou knihu, v níž přiznává, že rozházel miliony za prostitutky, hazard a opulentní večeře s přáteli.
03.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jackie Chan (48 článků)

Rušení a obnovování školních osnov stojí daňové poplatníky stamilióny

 
Český učitel si musí připadat jako v Kocourkově. Zrušení osnov na základních a středních školách stálo daňové poplatníky stamilióny korun. Teď se k osnovám, dnes nazývaným standardy, ministr Josef Dobeš (VV) postupně vrací. Za další stamilióny.
31.10.2011 23:50 |

podobné články

Rušení a obnovování školních osnov stojí daňové poplatníky stamilióny

 
Český učitel si musí připadat jako v Kocourkově. Zrušení osnov na základních a středních školách stálo daňové poplatníky stamilióny korun. Teď se k osnovám, dnes nazývaným standardy, ministr Josef Dobeš (VV) postupně vrací. Za další stamilióny.
01.11.2011 04:10 |

podobné články

Muž rozhazoval peníze v nákupním centru, skončil v želízkách

 
V rukou policie skončil devětadvacetiletý muž, který se v pátek pokusil rozdmýchat sváteční náladu tím, že v nákupním středisku v Bloomingtonu v Minnesotě rozházel tisíc dolarových bankovek. V pondělí o tom informovala agentura AP.
03.12.2013 13:55 |

podobné články

V obchodě rozhazoval peníze, policisté ho zatkli za výtržnost!

 
V rukou policie skončil devětadvacetiletý muž, který se v pátek pokusil rozdmýchat sváteční náladu tím, že v nákupním středisku v Bloomingtonu v Minnesotě rozházel tisíc dolarových bankovek.
02.12.2013 21:10 |

podobné články

Syn zpronevěřil tátovi 400 tisíc: Nezaplatil za něj sanatoriu a prodal jeho majetek!

 
Peníze určené na zaplacení pobytu otce v sanatoriu zpronevěřil mladík (22) z Ostravy. Otci dělal opatrovníka a peníze místo na zaplacení pobytu v sanatoriu rozházel za vlastní potřeby.
31.03.2017 12:50 |

podobné články

Bohatá panička naletěla o 37 let mladšímu milenci: Pláchl jí s 22 miliony!

 
Rozvedená a bohatá panička uvěřila svému o 37 let mladšímu zajíčkovi z Rumunska, že ji miluje. Půjčila mu 22 milionů korun. Chtěla, aby se dostal z těžké životní situace. Ten však peníze rozházel za hazard, drahé vozy a dárky. Důvěřivé ženě zbyly jen oči pro pláč. Nezůstalo jí nic. Ani zajíček, ani peníze. Rozhodla se ho proto hnát před soud.
27.07.2018 12:40 |

podobné články

Vážně nemocný chlapeček (†2) zemřel: Otec rozházel peníze ze sbírky za prostitutky a drogy!

 
Dobrotu tisíců dárců zneužil otec vážně nemocného hocha. Dvouletý Brazilec Joao Miguel trpěl vážnou nemocí, a aby se jeho stav zlepšil, musel podstoupit nákladnou léčbu. Na jeho podporu proto vznikla veřejná sbírka, kam lidé zaslali v přepočtu miliony korun. Jenže otec nemocného hocha Matheus Alves (37) finance místo do synova zdraví investoval do luxusního životního stylu. Peníze mimo jiné rozhazoval i za prostitutky. Malý Joao své léky nedostal a zemřel.
25.10.2019 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Joao Miguel (1 článek) , Matheus Matheus (1 článek) , Matheus Matheus (1 článek) , Matheus Matheus (1 článek) , Miguel Miguel (3 články) , Miguel Miguel (3 články) , Matheus Matheus (1 článek) , Miguel Miguel (3 články)

Mocný ODSák a stamiliony ČEZu: Kalousek nadával, Bradáčová konala

 
Stamiliony korun ze solárního byznysu mohly končit u vlivných lobbistů či politiků. V roce 2011 na to upozornil Finančně analytický útvar Ministerstva financí protikorupční policii, ale ta po dvou měsících případ založila, aniž by o něm informovala státní zastupitelství. Peněžní toky vedly do společnosti, která má na Kypru stejné sídlo jako firma lobbisty Ivo Rittiga.
30.04.2013 14:55 |

podobné články

Neuvěříte: Osvalení čeští sportovci se stamilióny na kontech tvrdí, že mají hnusné postavy

 
Kdekdo by za jejich figury dal bůhvíco (však i ty jim přinášejí ročně na konta stamilióny korun), ale hokejové hvězdy NHL, KHL a dalších evropských lig tvrdí, že jsou na tom pěkně bídně!
06.07.2013 18:55 |

podobné články

Česká armáda plánuje modernizaci budov. Bude to stát stamiliony

 
Armáda plánuje modernizaci budov za stamiliony korun, objekty chce zateplit a plynofikovat. Podle původních plánů měly práce stát téměř půl miliardy korun. Dosud vypsané zakázky jsou ale proti plánům výrazně levnější, armáda by tak měla desítky milionů ušetřit. ČTK to dnes sdělila ředitelka příspěvkové organizace Ministerstva obrany Armádní Servisní (AS-PO) Dagmar Kynclová.
15.08.2014 19:21 |

podobné články

Za chyby úředníků platí stát stamilióny, zpět je ale nevymáhá

 
Již několik let si vláda odkládá do tajemné kapitoly státního rozpočtu nazvané Všeobecná pokladní správa „pro strýčka Příhodu“ stamilióny, aby měla z čeho platit škody.
26.01.2015 11:17 |

podobné články

Pražské služby si za stamiliony najaly Kočkovu firmu

 
Společnost Pražské služby, která nedávno vyhrála téměř devítimiliardový tendr na osmiletou údržbu ulic metropole, si za stamiliony najala jako subdodavatele firmu Prostor vlastněnou Janem Kočkou.
17.08.2010 13:50 |

podobné články

Pražské služby si najaly za stamilióny Kočkovu firmu

 
Společnost Pražské služby, která nedávno vyhrála téměř devítimiliardový tendr na osmiletou údržbu ulic metropole, si za stamilióny najala jako subdodavatele firmu Prostor vlastněnou Janem Kočkou, synem dlouholetého pořadatele Matějské pouti. Uvedl to server Týden.cz.
17.08.2010 14:11 |

podobné články

Pojišťovny hlásí málo peněz na zdravotní péči, VZP přesto utratí stamiliony za bezpečnostní systém

 
Ve zdravotnictví je příští rok potřeba ušetřit asi dvě miliardy, Všeobecná zdravotní pojišťovna si přesto může dovolit zaplatit stamiliony za bezpečnostní systém, píše v sobotním vydání deník Mladá fronta Dnes.
29.11.2010 13:45 |

podobné články