Článek

Vyhrajte s Blesk Magazínem TV o vstupenky do kina na film Borg/McEnroe

 
Pošlete správnou odpověď a vyhrajte!
08.12.2017 00:05 |

podobné články

Podobné články

V bitvě tenisových legend McEnroe předčil Borga

 
Bývalí nejlepší světoví tenisté John McEnroe a Björn Borg se po dlouhých letech objevili proti sobě v soutěžním zápase a tentokrát měl navrch jednapadesátiletý Američan.
02.05.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Björn Borg (14 článků)

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 4 balíčky k filmu Muži, kteří nenávidí ženy!

 
Muži, kteří nenávidí ženy je první fi lm trilogie literárního bestselleru Stiega Larssona Milénium. Režie se ujal David Fincher a představiteli hlavních rolí jsou Daniel Craig a Rooney Mara. Film je natočen podle prvního dílu trilogie, které se dohromady prodalo 50 milionů kopií ve 46 zemích světa, a která se stala celosvětovým fenoménem. Pod scénářem je podepsán Steven Zaillian.Vyhrajte celou trilogii a lístek do kina! Odpovězte správně na soutěžní otázku Muži, kteří nenávidí ženy je první fi lm trilogie literárního bestselleru Stiega Larssona Milénium.Režie se ujal David Fincher a představiteli hlavních rolí jsou Daniel Craig a Rooney Mara.Film je natočen podle prvního dílu trilogie, které se dohromady prodalo 50 milionů kopiíve 46 zemích světa, a která se stala celosvětovým fenoménem. Pod scénářem je podepsánSteven Zaillian.Vyhrajte celou trilogii a lístek do kina! Odpovězte správně na soutěžní otázku.
04.01.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (313 článků) , David Fincher (29 článků) , Steven Zaillian (1 článek) , Stieg Larsson (45 článků) , Rooney Mara (20 článků)

Tajný svět smajlíků, vraždící panenka Chuckie, nebezpečný Polaroid a další žhavé trailery

 
Uplynulý týden přinesl trailer k snímkům Emoji ve filmu, který ukazuje svět "smajlíků" uvnitř vašeho mobilu, vraždící panenku Chucky, horor Polaroid nebo pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině.  Fanoušky tenisu určitě zaujme film o dvou největších ikonách Borg vs. McEnroe, malé diváky zase animovaná komedie My Little Pony.
07.07.2017 12:05 |

podobné články

Hrajte s Nedělním Aha! a vyhrajte 10x 2 vstupenky do kina!

 
VYHRAJTE LÍSTKY DO KINA CINESTAR K DOBRODRUŽNÉMU SCI-FI FILMU ZEMĚ ZÍTŘKA. Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a jedna z cen může být vaše! Stačí poslat jednu SMS!
17.05.2015 05:11 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Magazínem o 3x sadu knih

 
Soutěžte s Blesk Magazínem a vyhrajte 3x sadu 15ti knih!
13.03.2015 05:10 |

podobné články

Nejlepší ministr financí v EU? Kalousek to není, ale je to Borg

 
Šéf české státní pokladny Miroslav Kalousek se může chlubit tím, že se ocitl v první desítce nejlepších ministrů financí EU. Předstihl ho sice Slovák, který je šestý, ovšem na první příčce se umístil Švéd Anders Borg. Jméno shodné s kdysi nejlepším tenistou světa je ale asi jen náhoda.
23.11.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6480 článků)

FOTO: Návrhář chce na Severní Koreu shodit bombu masové svůdnosti - svoje spodky!

 
Zbraně masové svůdnosti prý vyrábí designér Björn Borg. Novou podzimní kampaň „Björn Borg říká JA! zbraním masové svůdnosti“ chce šířit po celém světě a brzy se dočkají nebývalého dárku také obyvatelé Pchjongjangu.
16.10.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Björn Borg (14 článků)

Největším Švédem všech dob je Borg! Snajpr Ibrahimovič to špatně nesl

 
Björn Borg byl podle Švédů nejlepším sportovcem, který se kdy v zemi narodil. Kanonýr Paris St. Germain Zlatan Ibrahimovič je z toho celý špatný.
24.12.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Zlatan Ibrahimovič (92 článků) , Björn Borg (14 článků)

Štěpánkův zápas nudil, diváky musel pobavit McEnroe

 
Radek Štěpánek publikum na US OPEN v zápase s Djokovičem neuchvátil, show udělal veterán John McEnroe.
08.09.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (852 článků) , Radek John (2465 článků)

'Naštvaný' McEnroe vyzval srandistu Djokoviče

 
VIDEO: John McEnroe se prohnal po modrém koberci na chodbě jako vítr, na sobě bílou košili a krémové kalhoty, v ruce starou dřevěnou raketu a na tváři nadšený úsměv dítěte, které právě vešlo do cukrárny.
09.09.2009 14:00 |

podobné články

McEnroe končí u amerického daviscupového týmu, nahradí jej zřejmě Courier

 
Patrick McEnroe po deseti letech končí jako kapitán amerického tenisového týmu pro Davisův pohár.
06.09.2010 19:45 |

podobné články

John McEnroe: Jestřáb je podfuk!

 
Nač se hádat s rozhodčími, legendární tenisový bouřlivák John McEnroe si vzal na mušku rovnou jestřábí oko. V den svých 53. narozenin si střihnul v San Jose exhibiční čtyřhru a řádil jako zamlada.
17.02.2012 12:10 |

podobné články

Lendl a McEnroe znovu na kurtu. Pořád to mají v ruce!

 
Světový den tenisu oslavily v Hongkongu přímo na kurtu dvě velké legendy tohoto sportu. Američan John McEnroe a Čech Ivan Lendl. Přestože jsou to dnes už statní padesátníci, pořád to mají, jak se říká, v ruce.
05.03.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Lendl (109 článků)

Krutý McEnroe: Federer? Už nic nevyhraje, je pomalý

 
John McEnroe si nebral servítky. Roger Federer prý už žádný grandslam nevyhraje. Americká tenisová legenda vypočítala aktuální slabiny švýcarského fenoména. A výsledek? Fedex je na velký tenis už starý a pomalý...
22.08.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Roger Federer (477 článků)

O zábavu a nejen o ni se na Eurosportu při US Open stará tenisová legenda John McEnroe

 
Závěrečný grandslam letošní US Open vrcholí. Kanál Eurosport monitoruje celou akci. Fanoušky milovaný moderátor a legendární tenista John McEnroe během turnaje trefně a vtipně glosoval zápasy tenisových špiček.
08.09.2017 15:55 |

podobné články

Vyhrajte s Blesk Magazínem TV film Dunkerk na DVD

 
Pošlete správnou odpověď a vyhrajte!
29.12.2017 00:05 |

podobné články

Vyhrajte s Blesk Magazínem TV film Auta 3 na DVD

 
Pošlete správnou odpověď a vyhrajte!
12.01.2018 00:15 |

podobné články

Vyhrajte s Blesk Magazínem TV film Špindl na DVD

 
Pošlete správnou odpověď a vyhrajte!
29.03.2018 00:05 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků dětské kosmetiky Biolane!

 
Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky. Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodně pečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšími vlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistě přírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémem či přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky.Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodněpečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšímivlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistěpřírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémemči přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázkua vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz
04.01.2012 00:15 |

podobné články