Článek

Vyhozená rebelka Fehérová z Hlasu se potají sešla s Michalem Davidem. Chce se dostat do muzikálu?

 
Soutěž Hlas ČeskoSlovenska a incident z konce minulého dílu, kdy se jedna ze soutěžících Simona Fehérová přiopila předtím, než šla se svým konkurentem nacvičovat duet, bude mít dnes večer vyvrcholení. Díky Super.cz již víte, jak dredatá rebelka dopadne. Její kouč Patrik Rytmus Vrbovský ji právě kvůli alkoholu a nevhodnému chování vyhodí. Celá aféra bude mít ale ještě další zajímavou dohru. Problémová Simona nejspíš dokázala udělat dojem na druhého kouče v soutěži – Michala Davida. Ten se totiž s Fehérovou po jejím vyřazení sešel.
01.04.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1302 článků)
Podobné články

Fehérová, kterou Rytmus vyhodil z Hlasu, se tajně sešla s Davidem

 
Simona Fehérová byla bezesporu jednou z nejlepších zpěvaček soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Do přímých přenosů se nedostala jen kvůli nedostatku disciplíny a respektu vůči svému kouči Rytmusovi. Teď podle zdroje z televize Nova hledá pomoc u jiného kouče Hlasu. Sešla se s Michalem Davidem. Další články k tématu: Startovní panák se pro zpěvačku v Hlasu stal osudným Problémy s alkoholem u svěřenců Rytmuse, on sám přitom nepije VIDEO: Finalisté Hlasu slavili na party, Rytmusův tým krotil slinu
12.04.2012 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1302 článků)

Vyhozená rebelka z Hlasu chce dobýt rádia s touto parádní písní. Je v tom ale háček

 
Už víme zcela přesně, proč se rebelka Simona Fehérová (21) po Rytmusově  (34) vyhazovu tajně sešla s koučem Michalem Davidem  (51) .
13.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1302 článků)

Fehérová z Hlasu má kšeft s Davidem

 
Ze soutěže Hlas Česko Slovenska se musela zpěvačka Simona Fehérová (21) pakovat kvůli své náklonnosti k alkoholu, za kterou ji vyhodil rapper Rytmus (37). Talentovaná umělkyně ale truchlit nemusí, naději jí dala schůzka s dalším porotcem Michalem Davidem (51), jenž zatím prozradil, že její budoucnost vidí na alternativní scéně.  
12.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1302 článků)

Rebelka Fehérová v Hlase končí. Rytmus ji vyhodil kvůli jednomu pivu a její proříznuté puse

 
Minulý díl pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska skončil velmi napínavě. Pořad se zastavil v momentu, kdy se mělo rozhodnout, jestli rebelka Simona Fehérová bude postupovat v soutěži dále, nebo jí její opilecké extempore zlomí vaz.
28.03.2012 11:10 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1424 článků) , Michal Hrdlička (654 článků)

Rebelka Fehérová o svém alkoholovém výstupu v Hlasu: Ožralá jsem nebyla a Rytmuse si za to nevážím

 
Simona Fehérová je jednou z nejtalentovanějších zpěvaček Hlasu. Kromě Pepy Vojtka  (46) ji chtěli do svého týmu všichni koučové a Simona se nakonec rozhodla pro Rytmuse  (34) . Rapper o zpěvačce mluvil v superlativech a byl přesvědčený o tom, že si budou perfektně rozumět.
25.03.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (580 článků)

Válka zpěvaček: plachá Rytmusova favoritka versus oblíbenkyně Davida

 
Od začátku pěvecké soutěže je Anna Veselovská horkou favoritkou na získání titulu Hlas ČeskoSlovenska. Z jejího vystoupení byli nadšeni všichni koučové, stejně tak diváci v sále. Během finálových kol jí ale vyrostla konkurence v podobě Ivanny Bagové, která sklidila po vystoupení standing ovation. Další články k tématu: Zpěvačka z Hlasu za rok zhubla sedmnáct kilo, ale zeslábla Z Hlasu vypadla Alžběta Pažoutová a David Bisek Fehérová, kterou Rytmus vyhodil z Hlasu, se tajně sešla s Davidem ANKETA: Hlasujte pro nejhezčí zpěvačku a zpěváka Hlasu
20.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Veselovská (34 článků) , Ivanna Bagová (53 článků) , David Bisek (32 článků) , Anna David (9 článků)

Rebelka Fehérová po vyhazovu z Hlasu: Rytmusi, jsi král!

 
K nejvýraznějším soutěžícím show Hlas Česko Slovenska patří Simona Fehérová (21), přestože do finále nepostoupila. Jako jediná totiž prokázala odvahu a postavila se Rytmusovi.
01.04.2012 20:40 |

podobné články

Experimenty Dary Rolins: nejdřív šperky za miliony, teď tepláky z Bali

 
Zpěvačka Dara Rolins je na změnu image zvyklá. Miluje kombinaci luxusní módy a stylu ulice. Přestože o ni pečuje tým stylistů a vizážistů, poslední slovo v oblékání má právě ona. Další články k tématu: OBRAZEM: Takhle se změnily týmy Rolins a Davida po zásahu vizážistů Fehérová, kterou Rytmus vyhodil z Hlasu, se tajně sešla s Davidem V Hlase skončila i druhá Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová Z Hlasu vypadla Alžběta Pažoutová a David Bisek Zpěvačka z Hlasu za rok zhubla sedmnáct kilo, ale zeslábla
16.04.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků) , Veronika Vrublová (29 článků) , David Bisek (32 článků)

ANKETA: Hlasujte pro nejhezčí zpěvačku a zpěváka Hlasu

 
Přestože v soutěži Hlas ČeskoSlovenska jde hlavně o zpěv, zásah vizážistů a stylistů některým soutěžícím pomohl. Vyberte z týmů Rytmuse a Pepy Vojtka zpěvačku a zpěváka, kteří se vám nejvíce líbí. Další články k tématu: Válka zpěvaček: plachá Rytmusova favoritka versus oblíbenkyně Davida ANKETA: Hlasujte o nejkrásnější zpěvačku Hlasu Fehérová, kterou Rytmus vyhodil z Hlasu, se tajně sešla s Davidem Rytmus a David by si měli dát nastřelit vlasy, míní zpívající kadeřník Vojtek poslal domů rockera Jackyho, Rytmus slušňáka Koubka
22.04.2012 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (580 článků)

Rebelka Fehérová vs. Rytmus: Zastal se jí i Michal David. Vrátí se do hry?

 
Simona Fehérová (21) našla v show Hlas Česko Slovenska odvahu postavit se sebevědomému Rytmusovi, což ji stálo místo ve finále. Rapperovo rozhodnutí ale nemusí být definitivní, navíc se mladé rebelky zastal i Michal David.
29.03.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1302 článků)

Fehérová po vyhazovu z Hlasu: Rytmusi, jsi král!

 
K nejvýraznějším soutěžícím show Hlas Česko Slovenska patří Simona Fehérová (21), přestože do finále nepostoupila. Jako jediná totiž prokázala odvahu a postavila se Rytmusovi.
02.04.2012 11:35 |

podobné články

Fehérová musela po sporu s Rytmusem opustit Hlas: Víme, co jí řekl, když ji vyhazoval!

 
Zpěvačka Simona Fehérova sice nepostoupila do finále show Hlas Česko Slovenska, ale drsnou hádkou s Rytmusem na sebe strhla více pozornosti, než ostatní soutěžící.
28.03.2012 05:15 |

podobné články

Simona „Sisa“ Fehérová: Michal David mi chtěl pomoci

 
Talentovaná zpěvačka Simona „Sisa“ Fehérová pořádně rozvířila atmosféru v soutěži Hlas ČeskoSlovenska. Pro údajnou opilost měla konflikt se svým koučem Rytmusem, jenž jí dal poté sbohem. Na incidentu si smlsla bulvární média, která se předháněla v zaručených a hlavně pikantních zprávách. Nyní zpěvačka uvádí věci na pravou míru.
10.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1302 článků)

„Vláda sem potají vozí migranty!“ A ministr Herman...

 
Z PROFILŮ Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) trpělivě odpovídal na dotaz jednoho ze čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Občan je přesvědčen, že česká vláda potají přijímá migranty a chce od ministra kultury slyšet, proč to dělá. Herman opakovaně vysvětloval, že vláda potají žádné migranty nepřijímá.
17.09.2017 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (605 článků) , Daniel Herman (1067 článků)

Problémy s alkoholem u svěřenců Rytmuse, on sám přitom nepije

 
Rytmus to se zpěváky ve svém týmu nemá vůbec snadné. Soutěžící Hlasu ČeskoSlovenska Imrich Tengeri přijel na zkoušku nepřipravený a po flámu. Rappera však nemile překvapila také "nezávisláčka" Simona Fehérová, která na nácvik dorazila opilá. Další články k tématu: Divokou kartu iDNES.cz Martina Hrabala vyřadil z Hlasu Petr Kutheil ANKETA: Hlasujte o nejkrásnější zpěvačku Hlasu Leoš Mareš o Souboji v Hlasu: Tak našlapané výkony tu ještě nebyly
23.03.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2995 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Problémy s alkoholem u svěřenců Rytmuse, on sám přitom nepije

 
Rytmus to se zpěváky ve svém týmu nemá vůbec snadné. Soutěžící Hlasu ČeskoSlovenska Imrich Tengeri přijel na zkoušku nepřipravený a po flámu. Rappera však nemile překvapila také "nezávisláčka" Simona Fehérová, která na nácvik dorazila opilá. Další články k tématu: Divokou kartu iDNES.cz Martina Hrabala vyřadil z Hlasu Petr Kutheil ANKETA: Hlasujte o nejkrásnější zpěvačku Hlasu Leoš Mareš o Souboji v Hlasu: Tak našlapané výkony tu ještě nebyly
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2995 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Z Hlasu vypadli Katarína Demská a Petr Kutheil

 
Před prvním přenosem, v němž budou soutěžit dohromady zpěváci ze všech čtyř týmů, vypadli z Hlasu ČeskoSlovenska Katarína Demská a Petr Kutheil. Ten ale dostal náplast od svého kouče Michala Davida – roli v novém muzikálu. Další články k tématu: Landa obsadil do muzikálu tváře Hlasu: Vojtek a Kutheil budou kolegové Finalisté Hlasu relaxovali na parníku, houpání působilo i nevolnost OBRAZEM: Jak v zákulisí Hlasu vypadá továrna na krásu Odhalení na party Hlasu: Marešovo srdíčko a obtěžování Dary Rolins
15.05.2012 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků) , Michal David (1302 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

VIDEO: Bagová z Hlasu zpívá Titanic pro iDNES.cz a plánuje, co s výhrou

 
K velkým favoritkám Hlasu ČeskoSlovenska patří osmnáctiletá Ivanna Bagová, která se narodila na Ukrajině, ale bydlí v Topoľčanech. Píseň z Titaniku, kterou zazpívala před postupem do Grandfinále, vystřihla i před kamerou iDNES.cz. V rozhovoru pak přiznala, že by v případě hlavní výhry a finanční odměny obdarovala maminku. Další články k tématu: Dara Rolins ukázala víc, než měla. Postih jí ale nehrozí Hlas ČeskoSlovenska mění hlasování, vypadne polovina soutěžících VIDEO: Podívejte se, jak finalisty Hlasu ždímal větrný tunel Masakr v Hlasu: vypadli Mrózek, Šuľáková, Petráňová a Spalasová Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi Poulíčková z Hlasu: Chci dokázat, že nejsem afektovaná a povrchní holka Polibek od Leoše byla super reklama, říká Miloš Novotný z Hlasu Známe tajný scénář Grandfinále Hlasu ČeskoSlovenska, vystoupí i Kabát
30.05.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků) , Ivanna Bagová (53 článků) , Miloš Novotný (23 článků)