Článek

„Vyhostit Volného, v Petrohradu závidí.“ Po včerejší Sněmovně bylo zle

 
„Sr*čky. Nejdementnější konspirace, nejhloupější lži. Blé.“ Nezařazený poslanec Lubomír Volný dostal pár pořádných slovních kopanců za to, jak se ve Sněmovně vyjadřoval ke kauze Vrbětice. Například od bývalého premiéra Topolánka, předsedkyně TOP09 nebo novinářů.
21.04.2021 10:40 |

podobné články

Podobné články

Trauma Jakuba Železného. „Ublížil“ mu Volný a pak bylo ještě hůř

 
Moderátor Jakub Železný do vysílání pozval Lubomíra Volného coby lídra Volného bloku pro sněmovní volby. Měl připravené otázky, na které odpovídají všichni lídři, ale s Lubomírem Volným rozhovor probíhal zcela mimo připravený rámec. Volný dal nekompromisně najevo, co si o otázkách z pera České televize myslí. Poté, co se Železný s Volným rozloučil, rozepsal se na sociální síti Twitter o tom, co se dělo po vysílání. Od Volného si prý vyslechl, že je lhář, což ho zasáhlo. A bylo ještě hůř. Pak se totiž dostavili Volného fanoušci.
09.09.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (135 článků)

STUDIE: Ženy si závidí bydlení, muži zase auto. Co nás štve nejvíc?

 
Více než polovina Čechů někdy ostatním lidem závidí, z toho 38 procent zřídka, 13 procent občas a dvě procenta velmi často. Lidé závidí hlavně peníze, vyplývá z průzkumu, který pro Hypoteční banku uskutečnily v únoru mezi téměř tisícovkou respondentů agentury Confess Research a Stem/Mark.
23.04.2014 14:20 |

podobné články

Většina Čechů si závidí úspěch a peníze, potvrdil průzkum

 
Více než polovina Čechů někdy ostatním lidem závidí, z toho 38 procent zřídka, 13 procent občas a dvě procenta velmi často. Lidé závidí hlavně peníze, vyplývá z průzkumu, který pro Hypoteční banku uskutečnily v únoru agentury Confess Research a Stem/Mark mezi téměř tisícovkou respondentů.
23.04.2014 18:30 |

podobné články

Češi = národ závistivců: Podívejte se, co vám nejvíc závidí sousedé i kamarádi!

 
Závist je vlastnost, se kterou se nikdo nechlubí. A v Česku, které se samo považuje za baštu závisti, to platí dvojnásob. Podle průzkumu Hypoteční banky závidí alespoň někdy 52 % z nás. A každého šestého by potěšilo, kdyby ten, komu závidí, o své štěstí přišel.
25.04.2014 05:15 |

podobné články

Lev si to rozdal s boháči z Petrohradu: Miliardy na ledě!

 
Metro bylo narvané už na Karlově náměstí a lidé se nevešli ani na eskalátory. Pražský Lev si to v KHL rozdal v O2 areně s boháči z Petrohradu (3:4). Fans chtěli vidět v akci bohatýra z Petrohradu Ilju Kovalčuka (29). Boháče, který si v New Jersey vydělá za 15 let 1,9 miliardy korun.
07.10.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ilja Kovalčuk (31 článků)

KHL: Průcha pomohl gólem k vítězství Petrohradu

 
Útočník Petrohradu Petr Průcha přispěl jednou trefou a dvěma asistencemi k výhře Petrohradu nad Chanty Mansijskem 5:4 v prodloužení.
04.11.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Průcha (45 článků)

KYJEV SE ZLOBÍ! Nelíbí se mu záměr ČR vyhostit ukrajinské diplomaty

 
Ukrajina se v pondělí ostře ohradila proti záměru českého ministerstva zahraničí vyhostit z ČR ukrajinské diplomaty v odpovědi na vyhoštění dvou českých diplomatů z Kyjeva. Ukrajinské ministerstvo zahraničí záměr české strany vnímá jako "naprosto neadekvátní", píše agentura UNIAN.
16.05.2011 22:30 |

podobné články

Londýn prohrál soud a nesmí vyhostit nebezpečného islámského radikála

 
Britská vláda prohrála odvolání proti rozhodnutí, podle něhož radikální jordánský muslimský duchovní abú Katada nesmí být proti své vůli vyhoštěn z Velké Británie. Muže, jehož označuje za hrozbu pro svou zemi, se Londýn snaží vyhostit už deset let. Ministerstvo vnitra je rozhodnutím odvolacího soudu zklamáno, hodlá ale dál bojovat. 
27.03.2013 14:45 |

podobné články

Chtěli ho vyhostit, teď ho oslavují: Hrdina, který ukryl do mrazáku rukojmí teroristy, dostal občanství

 
Francie udělila občanství maliskému muslimovi (24), který zachránil skupinu lidí před pachatelem teroristického útoku na obchod s košer potravinami v Paříži. Lassana Bathily obdržel osobní doklady při slavnostní ceremonii v přítomnosti francouzského premiéra Manuela Vallse a ministra vnitra Bernarda Cazeneuvea. A přitom ho před pěti lety chtěli ze země vyhostit...
21.01.2015 07:51 |

podobné články

Islamistu chtějí v Norsku odsunout na venkov! Nemohou ho vyhostit

 
Norsko se s ničím nepárá. Když nemůže ze země vyhostit radikálního muslimského duchovního mullu Krekara, chce ho alespoň z Osla přestěhovat do odlehlé vesnice s pouhými 2500 obyvateli.
31.01.2015 20:25 |

podobné články

Švédsko chce vyhostit až 80 tisíc imigrantů

 
Švédsko plánuje vyhostit až polovinu ze 160 tisíc imigrantů, kteří loni do země přišli. Neúspěšní žadatelé o azyl půjdou buď dobrovolně, nebo je k tomu úřady donutí, řekl ministr vnitra Anders Ygeman.
28.01.2016 09:40 |

podobné články

Sobotka se nečekaně rozohnil: Všechny radikální muslimské duchovní vyhostit, žádal

 
Premiér Bohuslav Sobotka se nechal slyšet, že by Západ měl vyhostit radikální muslimské duchovní. Uvedl to v pořadu serveru Blesk.cz Ptám se, pane premiére. Právě boj s radikály je podle Sobotky v současné době klíčový.
21.07.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9572 článků)

Už dvacet let žijí Somálci ve Švýcarsku na dávkách a bez trvalého pobytu. Teď je chtějí vyhostit, ale nejde to kvůli dětem

 
Švýcarský server 20min.ch přinesl příběh manželské dvojice ze Somálska, která do země hor a sýrů dorazila v roce 1997, ale dodnes se nenaučili zdejší jazyk a nenašli si práci. Žijí jen ze sociálních dávek. Není navíc nijak snadné vyhostit je ze země. Tady je důvod.
09.09.2017 21:35 |

podobné články

Hamáček hájí strpění cizince. Pachatele bude možné vyhostit hned, jak se v jeho zemi situace uklidní

 
V České republice se již pár týdnů vede debata o zavedení institutu strpění neúspěšného žadatele o azyl na našem území. Členové Trikolóry Václava Klause nebo poslanci SPD bijí na poplach a tvrdí že kvůli tomuto institutu nebudeme moct z Česka vyhostit neúspěšného žadatele o azyl, ani když spáchá zločin. Ministr vnitra Jan Hamáček však tvrdí, že realita je poněkud jiná.
02.11.2019 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10561 článků) , Jan Hamáček (3253 článků)

Hamáček hájí strpění cizince. Pachatele bude možné vyhostit hned, jak se v jeho zemi situace uklidní

 
V České republice se již pár týdnů vede debata o zavedení institutu strpění neúspěšného žadatele o azyl na našem území. Členové Trikolóry Václava Klause nebo poslanci SPD bijí na poplach a tvrdí, že kvůli tomuto institutu nebudeme moct z Česka vyhostit neúspěšného žadatele o azyl, ani když spáchá zločin. Ministr vnitra Jan Hamáček však tvrdí, že realita je poněkud jiná.
02.11.2019 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10561 článků) , Jan Hamáček (3253 článků)

Je to tady. Vyhostit Rusy, všechny až na dva! zní z neziskovky. Zkušený diplomat má jasno

 
Bezpečnostní centrum spolku „Evropské hodnoty, z. s.“, vydalo doporučení týdne – že Česká republika by měla vyhostit většinu špionážního personálu ruské ambasády. Česko se podle centra stalo „terčem systematické dezinformační kampaně řízené ruskou vládou v ruských médiích“. Martin Svárovský, místopředseda zahraniční komise KDU-ČSL, jenž 19 let pracoval na ministerstvu zahraničí, s vydaným doporučením naprosto souhlasí. „Trvám na tom, že je z věcného hlediska naprosto realistické,“ sdělil.
22.05.2020 21:10 |

podobné články

„Vykastrovat a vyhostit!“ Tomio Okamura vynesl vlastní rozsudek nad imigrantem, který znásilnil mladou Češku

 
ROZHOVOR „Nechal bych ho vykastrovat a okamžitě vyhostit. To je podle mne adekvátní rozsudek,“ říká k trestu pro nelegálního migranta z Libye za znásilnění dívky Tomio Okamura. Předsedovi hnutí SPD a místopředsedovi Sněmovny vadí, že vězeň má nárok na státní léčení, může požádat v polovině trestu o prominutí a navíc se mu do něj započítává vazba. A celou věc srovnává se třemi roky, které hrozily jeho kolegyni Karle Maříkové za výrok o invazi do Evropy. Rozsudek proto považuje za plivnutí do tváře všem.
07.06.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2641 článků)

Živo ve Sněmovně: Vondráček nechal vykázat Volného a Bojka. Fuj, křičeli poslanci

 
V Poslanecké sněmovně bylo při jednání opět živo. Předseda Radek Vondráček vykázal nezařazené poslance Lubomíra Volného a Mariana Bojka. Důvod byl naprosto jednoduchý. Bez roušky ven. Předseda dal navíc svým kolegům poslancům šanci, aby si je nasadili dodatečně, ale neučinili tak.
09.02.2021 15:56 |

podobné články

Trávení volného času podle znamení: Kdo je král večírků a kdo pecivál?

 
Mít trochu volného času je v dnešní době vzácnost. Každý si ho užívá jinak a vliv na to má především znamení, ve kterém jste se narodili. Jsou tací, kteří nevytáhnou paty z domova a válení u televize si vyloženě užívají, někteří zase při troše volného času domov vůbec nevidí, protože navštěvují jednu party za druhou. A jak jste na tom vy?
14.05.2018 17:05 |

podobné články