Článek

„Vydírají je těly jejich blízkých.“ Rodiny obětí ze sestřeleného boeingu mají zákaz mluvit

 
Rodiny Íránců, kteří zemřeli na palubě sestřeleného ukrajinského boeingu, jsou pod nátlakem vlády. S odkazem na íránské novináře žijící ve Spojených státech o tom informoval kanadský deník The National Post a přidal detaily. „Režim tlačí na pozůstalé, vůdci jsou si vědomi toho, že pokud je rodiny obviní ze smrti jejich milovaných, jejich vláda padne,“ sdělil zdroj reportérům.
16.01.2020 20:15 |

podobné články

Podobné články

Další konvoj s mrtvými ze sestřeleného boeingu dorazil do východoukrajinského Charkova

 
Další konvoj s ostatky obětí z havárie malajsijského letounu na východě Ukrajiny dorazil v neděli do Charkova. Místo havárie sestřeleného boeingu je dosud pod dohledem mezinárodních expertů, kteří zkoumají okolnosti tragédie.
03.08.2014 17:00 |

podobné články

Oběti ze sestřeleného boeingu jsou konečně doma! Po měsíci!

 
Na letišti v malajsijském Kuala Lumpuru dnes přistál letoun s prvními těly a urnami 20 malajsijských cestujících, kteří v polovině července zahynuli při katastrofě Boeingu 777 nad východní Ukrajinou. Vláda dnešek vyhlásila dnem smutku a vyzvala obyvatelstvo k pietní vzpomínce a minutě ticha.
22.08.2014 22:00 |

podobné články

První zpráva z vyšetřování tragédie sestřeleného boeingu vyjde v září

 
Počátkem příštího měsíce zveřejní nizozemští vyšetřovatelé první zprávu o tragickém letu MH17 malajsijského boeingu sestřeleného na Ukrajině. Ve čtvrtek to napsal ruský list Kommersant s odkazem na nizozemský bezpečnostní úřad OVV, který se incidentem zabývá.
14.08.2014 09:40 |

podobné články

Pátrači objevili další těla z boeingu sestřeleného nad Ukrajinou

 
Skupina nizozemských vojáků, působících beze zbraní na východu Ukrajiny, našla "malé množství lidských pozůstatků", patřících obětem ze sestřeleného malajsijského letounu z letu MH 17.
03.02.2015 07:05 |

podobné články

Írán nakonec černé skříňky sestřeleného letounu neodevzdá. Analýzu provede sám

 
Teherán popírá zprávu, že se rozhodl poslat do Kyjeva takzvané černé skřínky z ukrajinského letadla sestřeleného v Íránu. S odkazem na íránskou tiskovou agenturu IRNA to v neděli napsala agentura Reuters. Informaci, že íránské úřady předají Ukrajincům záznamníky s údaji o letu dopravního boeingu, na jehož palubě zahynulo všech 176 osob, přinesla v sobotu íránská agentura Tasním. Írán tvrdí, že jeho revoluční gardy ukrajinský stroj minulý týden krátce po startu z teheránského letiště sestřelily omylem.
18.01.2020 15:50 |

podobné články

Směšných pět tisíc pro rodiny obětí boeingu sestřeleného nad Ukrajinou

 
Každá rodina pasažérů sestřelených nad Ukrajinou dostane od společnosti Malaysia Airlines 5 tisíc dolarů (100 tisíc korun). Peníze mají sloužit k "zajištění okamžitých ekonomických potřeb rodin". Na zákonné právo o kompenzaci rodiny stále čekají.
21.07.2014 14:40 |

podobné články

V troskách sestřeleného letadla umíraly děti i celé rodiny. Nejmladší oběti byl pouhý rok

 
Novomanželé, akademici, rodiny. Íránci, Kanaďané, Švédové, Afghánci, Britové, Němci, Ukrajinci, celkem 176 osob, včetně 20 dětí, zemřelo během středečního neštěstí, kdy se krátce po svém vzletu z íránského letiště zřítil Boeing 737-800 ukrajinské společnosti Ukraine International Airlines (UIA). Nejmladší oběti byl pouhý rok. Co přesně se během několika minut letu na trase Teherán-Kyjev stalo, není jasné. Zatím se jen spekuluje o tom, co stojí za smrtí tolika lidí, západní politici v čele s kanadským premiérem Justinem Trudeauem a americkým prezidentem Donaldem Trumpem jsou toho názoru, že letoun omylem sestřelil Írán. Zatímco probíhá vyšetřování, rodiny a blízcí obětí se scházejí při vzpomínkových akcích.
10.01.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4798 článků)

Jak se hraje za ženskou asasínku - dojmy z AC III: Liberation

 
Nesmí se mluvit o příběhu. Nesmí se mluvit o velikosti týmu. Nesmí se mluvit o budoucnosti hry. Nesmí se mluvit o spojení s Assassin's Creed III. Nesmí se mluvit o multiplayeru. O čem se může mluvit? O Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita. Ale, nezapomeňte, nesmí se mluvit o... Producent Martin Capel působí skromně. Nesměle naznačuje, že by se chtěl bavit o hře, o...
22.12.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6814 článků)

Mladý Holanďan vtipkoval o ztraceném malajsijském letadle, zemřel na palubě sestřeleného boeingu

 
Malajsie má opravdu špatný rok. Na jaře se ztratilo jedno z jejich letadel, které "dodnes není nikdo schopen vypátrat":http://www.extra.cz/5-nejvetsich-konspiracnich-teorii-o-zmizelem-malajskem-letadle-ktere-z-nich-verite, a ani po více jak čtvrt roce "neexistují žádné indicie, kde by se mohlo nacházet":http://www.extra.cz/to-je-vtip-vysetrovatele-zmizeleho-boeingu-jsou-opet-na-zacatku-celou-dobu-hledali-na-spatnem-miste.
18.07.2014 11:45 |

podobné články

Vlak smrti dojel do Charkova: Těla obětí z MH17 přepraví do Nizozemí Hercules

 
Všudypřítomný mrtvolný zápach a hrůzná podívaná pro kolemjdoucí. Tak to vypadalo na nádraží v Torezu předtím, než se vlak s těly obětí ze sestřeleného letounu MH17 vydal na cestu. Nyní dorazil do Charkova. Odtud by měly ostatky zamířit na identifikaci do Nizozemí - transportním speciálem značky Hercules.
22.07.2014 13:20 |

podobné články

Šílené osudy sestřeleného boeingu: Britská rodina zázrakem přežila, Nizozemec si dělal z letu legraci, pak zemřel

 
"Sestřelení malajsijského boeingu poblíž ukrajinského Doněcku":http://www.extra.cz/zabery-horiciho-malajsijskeho-letadla-boeing-byl-sestrelen-k-odpovednosti-se-nikdo-nehlasi už od včerejška otřásá světem, děsivý a tragický čin nejenže bude mít mezinárodní dohry a odborníci se obávají i odvetných akcí, ale osud malajsijského letadla přináší i neuvěřitelné příběhy.
18.07.2014 13:05 |

podobné články

ZÓNA SMRTI! Trosky sestřeleného boeingu leží na ploše 13 km čtverečných

 
Díváte se na místo zkázy. Právě tady došlo k obrovské tragédii, při níž zahynulo 298 nevinných lidí. Ano, jedná se o místo dopadu boeingu, který byl ve čtvrtek sestřelen nad Ukrajinou.
22.07.2014 17:25 |

podobné články

Černé skříňky z boeingu se budou dešifrovat v Británii

 
Černé skříňky z údajně sestřeleného malajsijského boeingu, které Malajsie získala od proruských separatistů na východě Ukrajiny, budou odeslány do laboratoří v Británii. Agentuře Reuters to řekl náměstek malajsijského ministra dopravy, jehož země o tom rozhodla. Vysvětlil, že britské laboratoře jsou ve vztahu k místu katastrofy nejbližším pracovištěm, které má od Mezinárodní organizace pro civilní letectví povolení k analýze těchto palubních záznamníků.
23.07.2014 08:55 |

podobné články

Experti na místě sestřeleného boeingu přerušili vyšetřování kvůli bezpečnosti

 
Více než stovka zahraničních expertů z vyšetřovacího týmu v pondělí opět dorazila k východoukrajinské obci Hrabove, kde má i nadále pokračovat průzkum trosek malajsijského boeingu. K plnění svých úkolů ale experti nepřistoupili, čekají na vyhodnocení bezpečnostní situace. Oznámila to ve Vídni v tiskové zprávě Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE). 
04.08.2014 14:35 |

podobné články

Proč měl kyslíkovou masku jediný pasažér sestřeleného boeingu?

 
Jeden z cestujících malajsijského boeingu, který v červenci havaroval na východě Ukrajiny, měl podle nizozemské prokuratury na sobě dýchací masku. Přestože by to mohlo vyvolávat řadu spekulací, původní verzi o sestřelení letounu to vůbec neodporuje, jak upozorňuje ruský zkušební pilot v rozhovoru pro portál Slon.ru. 
09.10.2014 16:21 |

podobné články

Nizozemští experti prý odjeli bez trosek sestřeleného boeingu

 
Přeprava trosek malajsijského boeingu z letu MH17, který byl v červenci sestřelen nad východní Ukrajinou, nebude moci začít v pondělí, jak se původně plánovalo. Uvedla to dnes agentura AFP s odvoláním na vyjádření povstaleckých předáků v Doněcku.
09.11.2014 20:21 |

podobné články

V ostatcích pasažérů sestřeleného boeingu byly střepy Buku, tvrdí Ukrajinci

 
V tělech cestujících z malajsijského boeingu, který se loni zřítil na východě Ukrajiny, byly střepiny ze střely Buk, jak tvrdí vedoucí ukrajinských expertů v mezinárodním vyšetřujícím týmu Vasyl Vovk. Vyšetřovatelé už v srpnu uvedli, že úlomky nalezené mezi troskami letadla nejspíš skutečně patřily Buku. 
08.10.2015 09:35 |

podobné články

Tak to je maso: Internetem koluje plánek sestřeleného letadla i s osobními údaji cestujících, podívejte se!

 
Okolo "sestřeleného letadla malajsijských aerolinek":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-tela-obeti-katastrof-byla-v-mediich-tabu-nez-prisel-let-mh17-zacala-nova-era už toho bylo opravdu hodně, ale to, co se právě objevilo na jistém americkém webu, to přesahuje "všechny meze":http://www.extra.cz/zbrojni-analytik-o-malajsijske-katastrofe-to-nebyla-nehoda-ale-vrazda-jake-ma-dukazy.
22.07.2014 13:50 |

podobné články

Těla obětí jsou v Nizozemsku: Na mrtvé z letu MH17 čekali král s královnou

 
Král Willem Alexander držel za ruku královnu Maximu, byly to pro ně těžké chvíle. Na letišti v nizozemském Eindhovenu přistála letadla s prvními čtyřiceti rakvemi obětí Boeingu 777, sestřeleného nad východní Ukrajinou. Mezi 298 lidmi na palubě bylo 193 Nizozemců...
23.07.2014 18:00 |

podobné články