Článek

Vycházející hvězda z minisérie Pozadí událostí: Otáhalová promluvila o natáčení a historce s Issovou

 
Čtyřdílný seriál České televize Pozadí událostí, za kterým stojí režisér Jan Hřebejk, získal přízeň diváků. V nové krimikomedii hraje kromě Jitky Čvančarové, Petry Hřebíčkové a Marthy Issové i tanečnice ze StarDance Natálie Otáhalová, pro kterou to byl první větší herecký projekt. Jak na spolupráci s Hřebejkem vzpomíná a jaký úkol jí během natáčení svěřil tatínek? Prozradila to během rozhovoru pro eXtra.cz.
18.09.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků) , Jitka Čvančarová (905 článků) , Martha Issová (355 článků) , Petra Hřebíčková (148 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)
Podobné články

Minisérie s detektivní zápletkou. V Pozadí událostí zazáří i slovenská zpěvačka Katarzia

 
Očekávaná minisérie Pozadí událostí od Jana Hřebejka (55) se objeví na obrazovkách České televize již od této neděle. V hlavních rolích se představí Jiří Havelka, Petra Hřebíčková, Martha Issová či Jitka Čvančarová. Těšit se můžete i na neokoukané tváře. Jednou z nich bude slovenská hudebnice Katarína Kubošiová, známá pod uměleckým jménem Katarzia. Ta se ve své roli snaží skloubit roli matky a umělkyně. Co dalšího Katarzia v rozhovoru pro ČT prozradila?
11.09.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků) , Jiří Havelka (55 článků) , Jitka Čvančarová (905 článků) , Martha Issová (355 článků) , Petra Hřebíčková (148 článků)

Pozadí událostí: Nová minisérie s hvězdným obsazením rozdělila diváky

 
Minisérie Jana Hřebejka Pozadí událostí měla svou premiéru na obrazovkách České televize v neděli večer. V hlavních rolích se představili Jiří Havelka, Petra Hřebíčková, Martha Issová či Jitka Čvančarová. V seriálu si kromě nich zahrála i slovenská hudebnice Katarína Kubošiová, známá pod uměleckým jménem Katarzia. Jak se první díl líbil divákům?
11.09.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků) , Jiří Havelka (55 článků) , Jitka Čvančarová (905 článků) , Martha Issová (355 článků) , Petra Hřebíčková (148 článků)

Issová o roli v Pozadí událostí: Kombinaci kriminalistka-lesba-Hřebejk jsem chtěla rozhodně zažít

 
Herečka Martha Issová je jednou z hvězd minisérie Jana Hřebejka Pozadí událostí. Čím je jí postava kriminalistky lesby blízká a co si myslí o postavení žen a lidí s jinou orientací v profesním životě? To popisuje v tiskové zprávě, kterou máme k dispozici. Minisérie z produkce České televize je právě ve své polovině.
25.09.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků) , Martha Issová (355 článků)

Hvězdy StarDance Onder a Otáhalová: Je mezi nimi něco víc? A s kým to rybář Vágner odjel?

 
Jsou si pořád nablízku a tím neustále přiživují spekulace, že spolu něco mají! Hlavní choreograf StarDance Jan Onder (34) a taneční partnerka Matouše Rumla (34) Natálie Otáhalová (19) spolu v sobotu odcházeli z večírku po StarDance mrazivou pražskou nocí a měli si pořád co říci...
11.11.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Matouš Ruml (105 článků) , Jan Onder (176 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

Krásná tanečnice Otáhalová měla maturák! Kdo z kolegů ze StarDance dorazil?

 
Půvabná tanečnice Natálie Otáhalová (19), která se proslavila účinkováním v populární show StarDance …když hvězdy tančí, se rozvlnila na tanečním parketu i mimo pracovní zakázky. Měla totiž maturitní ples! Kdo z jejích kolegů ji přišel na tak významnou akci podpořit?
10.02.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Otáhalová (46 článků)

Tanec je radost a taky pořádná dřina, shodují se Onder a Otáhalová

 
Tanečníci Jan Onder a Natálie Otáhalová mají mnoho společného. Oba moc rádi cestují a oba se shodují na tom, že tanec je jedna z nejkrásnějších věcí, co znají. Spojuje lidi a vyjadřuje jejich pocity.
19.07.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Tori Spelling (240 článků) , Lily Allen (212 článků) , Guy Ritchie (91 článků)

Onderova krásná tanečnice Otáhalová má »omalovánky« na zádech! A přiznala vážný zdravotní problém

 
Krásná Natálie Otáhalová (20) na sociální síti přiznala nečekaný problém, jaký by u ní nejspíš nikdo nečekal: přestože je coby tanečnice neustále v pohybu a člověk by si myslel, že je její tělo díky tomu zcela perfektní a dokonalé, ve skutečnosti je to docela jinak. Kudrnatá sympaťačka trpí skoliózou páteře…
25.03.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Otáhalová (46 článků)

Krásná Natálie Otáhalová o herectví pro eXtra.cz: Kolega z Božích mlýnů si myslel, že tančím u tyče

 
Česká profesionální tanečnice a finalistka StarDance 2019 Natálie Otáhalová (21) se dala na dráhu herečky. Nejen že si zahrála v kriminálním seriálu Boží mlýny, ale dokonce se mihne i v úspěšném seriálu Slunečná. Talentované krásky jsme se zeptali jak na herectví, tak na to, zda pověsí tanec na hřebík.
20.06.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Otáhalová (46 článků)

Neunesla kritiku a výhrůžky: Starostka obce postižené tornádem se vzdala své funkce

 
Starostka Mikulčic na Hodonínsku Marta Otáhalová (za Nový směr) dnes na schůzi zastupitelstva rezignovala na funkci, složila i mandát zastupitelky. Odůvodnila to tím, že ji opozice i někteří občané kritizovali za postup po červnovém tornádu. Lidé ji osočovali na sociálních sítích, jedna obyvatelka Mikulčic jí vyhrožovala, případem se zabývá policie. Otáhalová ČTK řekla, že důvodem její rezignace byl tlak okolí i nedostatečná podpora radních a zastupitelů. Novým starostou zastupitelé zvolili Josefa Dvořáčka staršího (Těšičané Mikulčané), chtěl dnes vyvolat hlasování o odvolání starostky, jak řekl ČTK.
13.08.2021 07:30 |

podobné články

Rumlova tanečnice Otáhalová: Nová múza Hřebejka?!

 
Natálie Otáhalová (21) na sebe upozornila jako mladičká tanečnice a soutěžící ve StarDance z roku 2019. S partnerem Matoušem Rumlem (35) se tehdy probojovala až do finále. Nyní se jí naskytla herecká příležitost, která se neodmítá. Do filmu si ji totiž vybral režisér Jan Hřebejk (54).
16.10.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků) , Matouš Ruml (105 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

StarDance 2021: Extra rychlá škola tance, Jan Onder a Natálie Otáhalová vás naučí sambu

 
Přichází nová řada StarDance a také plesová sezóna. Taneční pár Jan Onder a Natálie Otáhalová si pro ve spoupráci s eXtra.cz připravili desetidílný kurz, po jehož absolvování budete na parketu zářit jako profíci.
17.10.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (176 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

Tančete jako ve StarDance! Noblesní valčík vás naučí Jan Onder a Natálie Otáhalová

 
Taneční show StarDance je již v plném proudu. V návaznosti na to si hvězdný taneční pár Jan Onder a Natálie Otáhalová ve spolupráci s eXtra.cz připravili desetidílný kurz, po jehož absolvování budete na parketu zářit jako Fred Astaire a Ginger Rogers. Dnešní lekce se zaměří na elegantní vídeňský valčík.
07.11.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Fred Astaire (12 článků) , Ginger Rogers (9 článků) , Jan Onder (176 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

Tančete jako ve StarDance! Vášnivou rumbu vás naučí Jan Onder a Natálie Otáhalová

 
Taneční show StarDance je již v plném proudu. V návaznosti na to si hvězdný taneční pár Jan Onder a Natálie Otáhalová ve spolupráci s eXtra.cz připravili desetidílný kurz, po jehož absolvování budete na parketu zářit jako Fred Astaire a Ginger Rogers. Dnešní lekce se zaměří na rumbu - klidný milostný tanec.
15.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Fred Astaire (12 článků) , Ginger Rogers (9 článků) , Jan Onder (176 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

Tančete jako ve StarDance! Noblesní waltz vás naučí Honza Onder a Natálie Otáhalová

 
Nová řada StarDance se krůček po krůčku blíží do finále. V návaznosti na taneční show si hvězdný taneční pár Jan Onder a Natálie Otáhalová ve spolupráci s eXtra.cz připravili desetidílný kurz, po jehož absolvování budete na parketu zářit jako Fred Astaire a Ginger Rogers. Dnešní lekce se zaměří na lyrický waltz.
05.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Fred Astaire (12 článků) , Ginger Rogers (9 článků) , Jan Onder (176 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

Tančete jako ve StarDance! Vášnivé paso doble vás naučí Honza Onder a Natálie Otáhalová

 
Nová řada StarDance už zná svého vítěze. V návaznosti na taneční soutěž si hvězdný taneční pár Jan Onder a Natálie Otáhalová ve spolupráci s eXtra.cz připravili desetidílný kurz, po jehož absolvování budete na parketu zářit jako Fred Astaire a Ginger Rogers. Poslední lekce je zaměřená na španělské paso doble.
19.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Fred Astaire (12 článků) , Ginger Rogers (9 článků) , Jan Onder (176 článků) , Natálie Otáhalová (46 článků)

ČT: Marie Terezie se v Řeporyjích ujala vlády. Začalo natáčení historické minisérie

 
V řeporyjském skanzenu Řepora padla první klapka dvoudílné historické minisérie Marie Terezie. Natáčela se zde scéna návratu Marie Terezie z Toskánska do Rakouska, kde se po smrti svého otce Karla VI. ujala vlády nad říší. Štáb se po jednodenním natáčení v Řepoře, která se na jeden den proměnila ve zbídačenou rakouskou vesničku, v polovině dubna přesune do Kroměříže.
27.03.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (170 článků) , Maria Karel (74 článků)

Václav Neužil, hvězda nového českého filmu Zátopek: Trpěl studem před Issovou!

 
Partnery si zahráli v divadle i ve filmu několikrát, ale ani to nestačilo, aby Václav Neužil (41) v roli Emila Zátopka (†78) hladce vklouzl do manželství s Marthou Issovou (40), představující jeho Danu (†97). Vnitřně pořád řešil jistý stud...
12.08.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Emil Zátopek (100 článků) , Martha Issová (355 článků)

Vycházející hvězda Martina Babišová: Jsou role, které bych hrát rozhodně nechtěla

 
Vycházející herecká hvězda Martina Babišová (28) září v současné době v novém komediálním filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o bláznivé komedii, novém připravovaném seriálu, ve kterém se překvapivě postavila za kameru, a také o tom, co by jako herečka nechtěla nikdy zažít. 
02.08.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Babišová (16 článků)

Hvězda seriálu Devadesátky Mikluš: Prosbu Hanuše jsem nevyslyšel!

 
Jednoho z vyšetřovatelů minisérie Devadesátky hraje Robert Mikluš (39). Hercova postava kriminalisty Korejse s rozvahou řeší nejtemnější kriminální případy 90. let v čele s králem podsvětí Ivanem Jonákem (†59). Právě kontroverzního podnikatele pak herec skvěle ztvárňuje na divadelních prknech. I z toho důvodu byl nadšen, když se mohl během natáčení minisérie podívat do zchátralého Discolandu Sylvie. Jak si sedl s ostatními herci na place, co říká na velký úspěch seriálu nebo jaká role ho dostala do povědomí televizních diváků? Nejen o tom promluvil v rohovoru pro deník Aha!.
22.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Mikluš (22 článků) , Ivan Jonák (122 článků)