Článek

Výbušné informace ke covidu, které se neměly dostat ven. Bývalá reportérka z ČT odhaluje

 
Během covidu vystřídala investigativní novinářka Markéta Dobiášová hned několik médií. Podle svých slov se hned v několika z nich setkala s tím, že zveřejňovat fungování ministerstva za covidu bylo nežádoucí. Podle ní totiž existovalo propojení vlády, médií a byznysu, které profitovalo například z testování PCR testy, i když bylo zbytečné. A úředníci věděli, že to, co navrhují, je nezákonné, uvedla v rozhovoru pro nadační fond Svědomí národa.
20.09.2022 17:25 |

podobné články

Podobné články

Výbušné informace ke covidu, které se neměly dostat ven. Bývalá reportérka z ČT odhaluje

 
Během covidu vystřídala investigativní novinářka Markéta Dobiášová hned několik médií. Podle svých slov se hned v několika z nich setkala s tím, že zveřejňovat fungování ministerstva za covidu bylo nežádoucí. Podle ní totiž existovalo propojení vlády, médií a byznysu, které profitovalo například z testování PCR testy, i když bylo zbytečné. A úředníci věděli, že to, co navrhují, je nezákonné, uvedla v rozhovoru pro nadační fond Svědomí národa.
20.09.2022 16:50 |

podobné články

Reportérka dostala během přímého přenosu v televizi několik pokut

 
Reportérka americké televize dostala pokuty za špatné parkování přímo během přímého přenosu. V něm spolu s odborníkem hodnotila kvality vystavených aut. Jenže někdo ze štábu zřejmě zapomněl zaplatit parkovné, a tak reportérka dostala od policistky bloky přímo ve vysílání, i když se jí reportérka snažila přemluvit, aby s tím pár minut počkala.
31.05.2010 15:00 |

podobné články

Poslední zahraniční reportérka v Charkově: Někdy ani nevím, co je za den, říká Stomatová ze CNN Prima NEWS

 
Reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová (30) a kameraman Ján Schürger jsou již několik dní na Ukrajině, odkud mohou divákům u televizních obrazovek pravidelně přinášet neuvěřitelné záběry a čerstvé informace přímo z ukrajinského Charkova. Poslední česká reportérka nacházející se v této válečné oblasti v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, kam se bude v rámci Ukrajiny přesouvat i jaké obrazy z války se jí navždy vryly do paměti.
27.02.2022 17:45 |

podobné články

Odpor proti očkování je nemoc... Souvisí to s inteligencí. Primář a lékař ve výbušné debatě. Vedle nich reportérka ČT

 
Na sítích se rozpoutala diskuse, zda lidé, kteří se nechtějí očkovat, jsou méně inteligentní než očkovaní; ze zdravotnického prostředí přišly tvrdé ortely. „Existuje korelace mezi neochotou se očkovat a absencí intelektu,“ pustil se do svých kolegů v nemocnici sokolovský primář Martin Straka, načež někdejší národní koordinátor testování na covid-19 Marián Hajdúch ještě přitvrdil. „Rozhodnutí se neočkovat je nemoc. Mělo by se to léčit,“ uhodil odborník a naznačil, že neočkovaní svým postojem utíkají od svých problémů či depresí. Připojila se i známá reportérka České televize, která též vidí souvislost. Mnozí záchranáři, převážející očkované lidi nakažené covidem-19, však sdíleli jiný názor. Varují, že očkování neznamená stoprocentní bezinfekčnost.
10.08.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Straka (82 článků) , Martin Straka (82 článků)

„Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

 
Někdejší elitní policista Robert Šlachta, který se proslavil především policejním zásahem na Úřadu vlády v době, kdy v čele kabinetu stál tehdejší premiér Petr Nečas, se pustil do šéfa týmu Reportérů ČT Marka Wollnera. Kvůli kauze pánů Petra Hlubučka a Michala Redla. Wollner si to nenechal líbit a Šlachtovi odpověděl. Následně se přidala také bývalá reportérka České televize Markéta Dobiášová, jež přinesla své prohlášení na sociální síti Facebook.
01.07.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9391 článků) , Robert Michael (13 článků)

Jak se po těhotenství dostat zpět do formy?

 
Porod máte dávno za sebou, užíváte si svého drobečka a začínáte si pohrávat s otázkou, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. Většinu nabraných kil jste možná nechala na porodním sále, ale ta zbylá se vás pořád drží jako klíště. Ačkoli jste pečlivě nosila zpevňovací pás, trápí vás povolené bříško a co si budeme nalhávat, ani vaše fyzička už není tam, kde bývala před těhotenstvím. Umíme si představit, že vás vaše tělo po porodu trápí a není takové, jaké byste si ho přáli mít. Proto jsme se rozhodli vám prostřednictvím dnešního článku poradit, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. A nemusíte se bát, nebude to nic drastického! Jak se po těhotenství dostat zpět do formy Nezáleží na tom, zda od vašeho porodu uplynulo půl roku nebo rok. Zhubnout, zpevnit své tělo a dosáhnout fyzičky jako před početím by chtěla snad každá žena. Nestyďte se za to, že zrovna teď nevypadáte k nakousnutí. Vaše tělo v těhotenství i při porodu prošlo tolika změnami, že si zasloužíte pochopení. Ale už dost bylo fňukání, jdeme něco dělat! Začnete běhat Běh je jedna z těch aktivit, kterým se může věnovat každý. Neomezuje věkem ani fyzičkou, prostě běháte, když se na to cítíte a sami si zvolíte tempo, kterým se budete prohánět ulicemi. Nepotřebujete ani drahé vybavení, vystačíte si s kvalitní obuví, investovat můžete i do oblečení, ale to už není podmínka. Navíc se dá běhat i s kočárkem, co čehož můžete zapojit i dítko. Choďte plavat Najděte si dvakrát týdně čas, dejte prcka na hlídání tatínkovi a šup do plavek. Další skvělou možností, jak se po těhotenství dostat zpět do formy, je začít plavat. I tady jste pány svého pohybu, tudíž záleží jen na vás, jak rychle poplavete, kolik si dáte bazénů nebo jaký zvolíte styl. Plavání je nenáročné na klouby,... Čtěte více Příspěvek Jak se po těhotenství dostat zpět do formy? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.04.2017 05:05 |

podobné články

Reportérka se prý nebojí špíny ani potu. Ryba ji ale vyděsila k smrti

 
Reportérka Carley Gordonová o sobě uvádí, že se nebojí špíny, potu a tvrdé práce. Hlavně, že z toho je dobrá reportáž. Tato slova nechtěně potvrdila při vstupu o škodlivosti asijských kaprů. Jednoho z nich držela v ruce, když v tom se ryba zatřásla. Reportérka se lekla, pustila rybu a povalila rybáře, přičemž její růžové šaty odhalily víc, než chtěla. Poté ještě před skákající rybou málem vyskočila z lodi.
26.10.2012 18:00 |

podobné články

Nešťastná náhoda, nebo podvod? Reportérka se zřítila z lodi do vody, kameraman zachytil celý pád!

 
Mladá "reportérka":http://www.extra.cz/tema/reporterka dělala "rozhovor":http://www.extra.cz/tema/rozhovor s primátorem holandského města Kampen, jenže si vybrala dost špatnou natáčecí lokaci. Na lodi to totiž rozhodně nebylo bezpečné.
11.04.2014 16:00 |

podobné články

Bývalá reportérka TV Nova Kateřina Kašparová: Zabili mi přítele! Pořád nevím proč...

 
Dlouhých 15 let mlčela. Až nyní se bývalá reportérka TV Nova Kateřina Kašparová (45) odhodlala veřejně promluvit o smrti svého partnera Luďka Krčky (†32). Toho zabili přímo před jejíma očima! „Nikdy jsem se nedozvěděla, proč ho zavraždili,“ řekla ve své 13. komnatě na obrazovce České televize.
01.02.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Nova (79 článků)

Bývalá reportérka Novy je mluvčí Strany svobodných občanů

 
Novou tiskovou mluvčí Strany svobodných občanů se stala bývalá televizní reportérka Kateřina Kašparová (45), která v devadesátých letech patřila k nejznámějším tvářím TV Nova.
14.03.2014 18:35 |

podobné články

Pininfarina Cambiano se znovu odhaluje

 
Již jsme vám ukázali první části konceptu sportovního elektromobilu, které Pinifarina odhaluje na své facebookové stránce. Premiéra byla údajně naplánována do Ženevy. Poslední zveřejněnou indicíí není další fotografie nýbrž teaser video, kde se poprvé odhaluje i zadní část této studie. Podle nás by mohlo jít o jeden z nejkrásnějších elektromobilů, které kdy spatřili světlo světa...
04.02.2012 12:40 |

podobné články

Neznámí útočníci hodili výbušné zařízení na konzulát USA v Mexiku

 
Neznámí útočníci hodili výbušné zařízení na americký konzulát v mexickém pohraničním městě Nuevo Laredo.
11.04.2010 07:55 |

podobné články

Div, že jí ňadra nevypadla ven: Reportérka Primy provokovala muže tímto mega dekoltem

 
Reportérka primáckého TopStaru Martina Jandová se na galavečer Českého slavíka pořádně vyfikla.
27.11.2013 21:17 |

podobné články

Osobnosti: Martin Janda (94 článků) , Martina Jandová (83 článků)

Máte rádi ústřice? Tahle česká reportérka ne. Ochutnávka dopadla neslavně, obsah úst letěl ven

 
Reportérka Primy Andrea Ježková si premiéru v ochutnání ústřice odbyla před kamerou. Příležitost se jí naskytla na škole vaření při přípravě reportáže do tištěného magazínu televize. Do tajů konzumace ústřic se ji pokusila zasvětit kolegyně Martina Jandová.
21.01.2015 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Martin Janda (94 článků) , Martina Jandová (83 článků)

Dobrý den, vnady ven: Nejkrásnější reportérka Primy zhubla a tělo odhalila v pořádně svůdných šatičkách

 
Reportérka primáckých VIP zpráv Lucie Špaková se na oslavu narozenin jedné ze svých nejlepších kamarádek Olgy Lounové  (34) pořádně vyfikla. Vyhledala pomoc vizážisty a kadeřníka a pořídila si i nové šatičky. A pořádně sexy.
07.04.2015 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (425 článků)

Nestoudná reportérka souložila přímo během interview: Vzdychy z rádia poslouchali i její rodiče

 
Rozhlasové vysílání dětem nepřístupné? Ano, i to se může stát. Neobvyklé interview udělala dánská reportérka Louise Fischerová (26), která se po uvolnění restrikcí po pandemii covidu-19 vydala do proslulého swingers klubu blízko Kodaně. Při reportáži se rozhodla naplno vychutnat tamní atmosféru natolik, že při natáčení měla sex!
17.06.2021 21:20 |

podobné články

„Sevření zadku na večírku, incident v kupé. Ne, neřekla jsem si o to!“ Známá reportérka ČT a bývalá miss promluvila

 
Do popředí zájmu se v posledních dnech dostalo téma sexuálního násilí a obtěžování žen v Česku. Ve veřejné diskusi získalo nebývalý prostor v souvislosti s nedávnou výpovědí několika žen, které upozornily, že je nevhodně obtěžoval dnes již exposlanec TOP 09 Dominik Feri. Na poli sexuálních narážek a obtěžování má své zkušenosti i reportérka a moderátorka Linda Bartošová, která v roce 2012 obsadila druhé místo v soutěži Česká Miss. Rozhodla se o nich promluvit v intimní zpovědi na serveru Aktuálně.cz.
08.06.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (130 článků) , Dominik Feri (372 článků)

274 hodin od úrazu po záchranu: Zraněného jeskyňáře konečně vytáhli ven!

 
Již 12. den začal ubíhat od chvíle, kdy německý jeskyňář uvízl pod zemí, zranil se a nemohl se sám dostat ven. Do rozsáhlé a složité záchranné akce se zapojilo na sedm desítek osob, Johanna Westhausera (52) se nakonec podařilo dostat ven!
19.06.2014 13:25 |

podobné články

Válečná reportérka Procházková: Volby nikdo nezpochybnil, tak proč ne komunisty

 
JINÝMA OČIMA Jasná hranice mezi demokratickou a nedospělou Evropou je tam, kde začínají být zpochybňovány volby. I když u nás vyhráli komunisté, nikdo to nezpochybnil. Nicméně lezení do zadku Rusku není dobré a řeči premiéra Petra Nečase o dalajlámismu jsou jen trapné. V Moskvě ho stejně nikdo nezná. Bývalá válečná reportérka Petra Procházková si za tím, co říká, stojí, a o Rusku toho ví opravdu hodně.
25.10.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9391 článků) , Petra Procházková (172 článků)