Článek

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (187 článků) , Meghan Markle (769 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1112 článků)
Podobné články

Jak zlepšit držení těla

 
Špatné držení těla je problém, který se dotýká stále většího počtu lidí. Může za to především stále se rozmáhající trend sedavého zaměstnání, ale stejně tak i čas, který trávíme u televize nebo počítače. Kdekdo by si možná mohl myslet, že vadné držení těla je problém pouze estetický, ale není to pravda. Máte-li špatné držení těla, pak tím ovlivňujete nejen to, jak vypadáte, ale především si zaděláváte na celou řadu zdravotních obtíží. Zlepšit si držení svého těla přitom není vůbec složité. Nejlepší na tom je, že je to všechno tak jednoduché, ale výsledky jsou fenomenální. V dnešním článku vám poradíme, jak na to. Jak zlepšit držení těla Pokud si nedáte záležet na správném držení těla, zaděláte si na nepříjemné zdravotní problémy. Patří mezi ně především bolesti zad, bolesti hlavy nebo krční páteře. Měli byste se snažit držet tělo ve správné poloze za jakékoli situace, tedy nejen při chůzi, ale i při sezení u stolu, při práci na počítači nebo jízdě v autě. Na následujícím videu se můžete podívat, jak zlepšit držení vašeho těla. Uvidíte, že na tom vůbec nic není. Zpočátku můžete pociťovat mírné nepohodlí, případně tah v oblasti zad. Nebojte se, tyto pocity brzy odezní. Čím rychleji se naučíte držet své tělo ve správné poloze, tím rychleji vám to přijde přirozené a tyhle pocity zmizí. Na videu se dozvíte, jak zlepšit držení svého těla v několika pozicích. Rozhodně nepodceňujte pozici, ve které stojíte nebo sedíte. Příspěvek Jak zlepšit držení těla pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Expertka analyzovala řeč těla Harryho a Meghan: Co úplně marně tutlali?

 
Britská expertka na řeč těla si vzala na paškál prince Harryho (35) a Meghan (38) při jejich první oficiální návštěvě Londýna po ohlášení odstoupení ze svých královských funkcí. A má jasno v tom, zda byli manželé skutečně tak veselí, nebo své úsměvy jen hráli. Analytička prozradila i to, kterými gesty dává Meghan najevo jasnou převahu nad svým údajně submisivním manželem.
11.03.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1112 článků)

Odborníci na řeč těla rozklíčovali zpověď Meghan a Harryho: Upřímný vztek, nebo divadlo?!

 
Na nedělním rozhovoru vévodů ze Sussexu bylo poznat, že oba manželé mluví otevřeně a ze srdce. U líčení zdrcujících faktů ukápla slza, při sdílení radostných okamžiků vznikal široký úsměv na tváři. Někdy hovořili věcně. Byla to však řeč těla, jež na ně provalila i to, co prozradit nechtěli...
09.03.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1112 článků)

Jak to bylo s tajnou svatbou Harryho a Meghan? Vévodkyně je evidentně zmatená, říká úředník

 
Jedním z témat, o nichž byla řeč v rozhovoru vévody a vévodkyně ze Sussexu, Harryho  (36) a Meghan  (39) , s Oprah Winfrey, byla svatba páru v roce 2018. Meghan uvedla, že velkolepá veselka, kterou sledovaly miliony lidí po celém světě, byla jen naoko a pár se vzal už tři dny před ní . Britská média nyní přišla s dokumentem, který slova Meghan vyvrací.
22.03.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (187 článků) , Harry Harry (1112 článků)

První slova z Buckinghamského paláce. Jak královna reagovala na kontroverzní rozhovor prince Harryho a Meghan?

 
Kontroverzní rozhovor prince Harryho  (36) a jeho manželky Meghan  (39) v pořadu televizní stanice CBS vzbudil pozdvižení po celém světě. Meghan v rozhovoru, který vedla s Oprah Winfrey, promluvila mimo jiné o rasismu v královské rodině. Nejmenovaný člen královské rodiny měl prý vyjádřit obavy z toho, že syn Harryho a Meghan Archie bude tmavší barvy pleti.
09.03.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (187 článků) , Harry Harry (1112 článků)

Nervózní Harry, superklidná Meghan i zoufalá bejvalka! Co na svatebčany prozradila řeč těla

 
Zvolali ANO a slíbili si věčnou lásku, co ale o sobě a svém vztahu řekli snoubenci Harry a Meghan nevědomky? Britská média se po královské svatbě spolu s odborníky zaměřila na řeč těla nejen novomanželů, ale i ženichova bratra Williama nebo Harryho bývalé přítelkyně. A ta své hodnocení nebude číst zrovna s nadšením…
20.05.2018 05:35 |

podobné články

Je opravdu Meghan taková mrcha? Odborník na řeč těla řekl všechno!

 
Půvabná manželka prince Harryho (35) Meghan Markleová (38) se objevila bez doprovodu svého chotě na summitu One Young World a odborníci na řeč těla okamžitě zhodnotili její vystupování. A je to rozhodně pozoruhodné: Je totiž sice sebevědomá, ale zároveň poukazují na její zranitelnost…
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1112 článků)

Přetvářka, či upřímnost? Co na Harryho a Meghan prozradila řeč těla?

 
Člověk může říkat, co chce, ale mnohem víc než slova na něj prozradí jeho řeč těla. Jak zapůsobili Harry s Meghan na odborníky v tomto odvětví? Nejvíce šokujícím momentem byla Meghanina zmínka o myšlenkách na sebevraždu.
10.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1112 článků)

Harry a Meghan během rozhovoru s Oprah: Expertka na řeč těla řekla, kdy lhali!

 
Americká expertka zanalyzovala řeč těla a chování prince Harryho (36) a Meghan Markleové (39). Manželé by se možná sami divili, co všechno kromě slov moderátorce Oprah Winfreyové (67) během společného rozhovoru ještě prozradili.
24.03.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1112 článků)

Rozhovor Meghan a Harryho zajímal skoro 50 milionů lidí! Porazil i legendární zpověď Diany (†37)?

 
Terno, jaké tu dlouho nebylo. Více než 49 milionů lidí po celém světě zhlédlo v televizi nebo na streamu rozhovor prince Harryho (36) a Meghan Markleové (39) s moderátorkou Oprah Winfreyovou (67), který v noci na pondělí (středoevropského času) odvysílala CBS. Oznámila to podle agentury Reuters v úterý zmíněná stanice. Překonalo interview ve sledovanosti šokující zpověď princezny Diany (†36) z roku 1995?
10.03.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1112 článků)

William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (769 článků) , Kate Kate (533 článků)

Odborníci na řeč těla tvrdí: Princ Harry je svou přítelkyní znuděný

 
Možná že gesta prince Harryho ještě nestihla analyzovat jeho přítelkyně Meghan Markle a možná si jich nevšiml ani žádný z Jamajčanů, kteří měli tu čest dvojici ve své zemi potkat. Nicméně britští odborníci na řeč těla při pohledu na snímky z Jamajky žasli. Princ Harry podle nich dává velmi jasně najevo, že je svou partnerkou otrávený a znuděný. A zřejmě to nevěští nic dobrého pro vývoj jejich vztahu.
13.03.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (769 článků)

Odborníci na řeč těla promluvili: Kate s Meghan se snaží až moc!

 
Ač se vévodkyně Kate (36) s těhotnou Meghan (37) snažily, jak jen mohly, aby na veřejnosti působily, jako že mezi nimi nejsou žádné pře, odbornice na řeč těla jejich chování odhalily. A navíc napětí v rodině prozradilo chování bratrů a princů Williama (36) s Harrym (34).
27.12.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (533 článků)

Odbornice na řeč těla: Harry a Meghan kopírují Johna a Yoko!

 
Princ Harry (35) s manželkou Meghan (39) se podle odborníka na řeč těla po odchodu z britské královské rodiny snaží stylizovat do jiného slavného páru – Johna Lennona (†40) a Yoko Ono (87).
29.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (236 článků) , Yoko Ono (85 článků) , Harry Harry (1112 článků)

Odbornice na řeč těla o Harrym a Meghan: Hrají si na Lennona a Yoko Ono!

 
Princ Harry (35) s manželkou Meghan (39) se podle odborníka na řeč těla po odchodu z britské královské rodiny snaží stylizovat do jiného slavného páru – Johna Lennona (†40) a Yoko Ono (87).
01.09.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (236 článků) , Yoko Ono (85 článků) , Harry Harry (1112 článků)

Palác ukázal oficiální zásnubní portréty prince Harryho a Meghan Markle

 
Královský palác zveřejnil tři nové portréty snoubenců prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36). O víkendu je pořídil uznávaný módní fotograf Alexi Lubomirski ve Windsoru. Na černobílém snímku se snoubenci usmívají a Meghan Harryho hladí po tváři.
21.12.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (769 článků)

Pippa Middleton na svatbě Meghan a Harryho rozhodně nezazářila: V podivných šatech působila jako stará mladá!

 
V sobotu se konala velkolepá svatba, kterou po celém světě sledovalo zhruba 2,5 miliardy lidí. Britové svatebním dnem doslova žili a bylo až neskutečné sledovat, jak moc ji hltají. Kromě Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) byli lidé zvědaví na rozkošnou Pippu Middleton (34). Spousta lidí má ještě nyní v živé paměti její skvostný zadeček v nádherných šatech na svatbě své sestry. Bohužel musíme říct, že na svatbě Meghan a Harryho tolik nezazářila.
20.05.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (769 článků) , Pippa Middleton (420 článků) , Pippa Middleton (420 článků)

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů

 
Svět je šokován prohlášením Meghan Markle (38) a prince Harryho (35), kteří oznámili, že se vzdávají královských povinností. Prý si chtějí vydělávat sami na sebe a svůj čas rozdělit mezi Anglii a Severní Ameriku. Podle Harryho přátel, kteří promluvili pro britská média, by vévoda ze Sussexu sám takové rozhodnutí nikdy neučinil. Meghan ho prý má omotaného kolem prstu, manipuluje jím jako loutkou a nabádá ho ke krokům, kterými se zprotiví občanům své rodné země. Veřejnost po jejich oznámení volá po tom, aby se současně s královskými povinnostmi vzdali i svých titulů.
10.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (769 článků) , Harry Harry (1112 článků)

Expert na EU silně varuje: Tlak na integraci, euro, společnou armádu. Vzniká výbušná směs. Referendum o dalším členství v EU je nutností. A toto teprve přijde...

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Podle experta na Evropskou unii Jiřího Malého není pro nás členství výhodné. „Z tlačení do integrace, do společné armády, eura a podobně vzniká do budoucna výbušná směs,“ tvrdí ředitel Institutu evropské integrace Newton College. Evropská unie jde prý cestou trestání členů jdoucích proti proudu hlubší integrace, propagandy a ovlivňování voličů mainstreamovými médii. Trvá na tom, že Česká republika by měla odmítat kvóty jako samotný princip řešení migrační krize a stejně tak bychom měli odmítnout i případné sankce.
25.06.2017 00:05 |

podobné články