Článek

Výbušná Lucie (34) z Výměny manželek se vdala za spolužáka s kriminální minulostí

 
Lucie (34), která diváky Výměny manželek v lednovém díle šokovala smrští nadávek směrem k partnerovi, ale hlavně ke druhé účastnici , se vdala. Za manžela pojala přítele Michala, který byl roku 2008 odsouzen na 12 let za vraždu pod vlivem alkoholu a marihuany.
02.03.2021 14:30 |

podobné články

Podobné články

Ze špindíry Lucie z Výměny manželek je paní vrahová: Obří svatební ostuda a kritika nevěsty

 
Není to tak dávno, kdy diváky Výměny manželek doslova šokovala rodina Lucie, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři jí vzali. Náhradní maminka byla zděšena z absence hygienických návyků dětí a z naprostého chaosu ohledně výchovy. Po skončení Výměny manželek se Lucie, lidmi přezdívaná „špindíra“, rozešla se svým partnerem z reality show a nabrnkla si usvědčeného vraha Michala, kterého si nyní vzala. Nebyla by to patrně Lucie, kdyby její svatbu neprovázel pořádný trapas a obrovská kritika veřejnosti.
02.03.2021 12:26 |

podobné články

Potrat kvůli pervitinu? Jana z Výměny manželek čelí kamarádkám z minulosti!

 
Tohle Jana z Výměny manželek nečekala! Když se přihlásila do Výměny manželek, tak nemohla tušit, že si na ni vzpomenou kamarádky ze staré doby. Poslední obvinění je opravdu silná káva.
30.08.2017 18:10 |

podobné články

Jakub z poslední Výměny manželek má kriminální minulost: Seděl na dva roky za pobodání člověka na diskotéce

 
Jakub Kováč z Ostravy, který se zúčastnil středeční Výměny manželek, má za sebou kriminální minulost. Ve svých čerstvých osmnácti letech na diskotéce v Šenově pobodal šestnáctiletého mladíka a odseděl si dva roky ve věznici s ostrahou.
06.10.2017 11:35 |

podobné články

Ukřičená Lucie z Výměny se vdala: Za manžela pojala odsouzeného vraha!

 
„Premiantka“ letošního ročníku Výměny manželek Lucie, veřejnosti známá jako žena s pořádně prořízlou pusou a zanedbanou domácností, se vdala. Za manžela pojala odsouzeného vraha Michala Navrátila. S bývalým spolužákem to dala dohromady krátce po skončení natáčení.
02.03.2021 12:45 |

podobné články

Smutný osud rodiny z Výměny manželek, která měla stále prázdnou lednici: Co se mezi manželi stalo?

 
"Včerejší díl Výměny manželek":http://www.extra.cz/i-takhle-lidi-musi-zit-chuda-rodina-z-vymeny-manzelek-nema-penize-neuverite-z-ceho-vari-obed-pro-ctyrclennou-rodinu přinesl pohled do rodiny Mikových, která se potýkala s nedostatkem peněz. Manželé a rodiče dvou dětí se často hádali právě kvůli penězům a jejich vztah tak utrpěl velké trhliny. Jak se vyvíjel jejich osud po natáčení? Začal se Tomáš víc zajímat o rodinu?
19.10.2013 10:20 |

podobné články

Mačkáním hada to nekončí! Sabina spala s mým Romanem, tvrdí naštvaná Jana z Výměny manželek

 
Pamatujete si Janu z Výměny manželek, která měla strach o své hady? A jejího Romana, který byl na drogách? Jana nyní tvrdí, že Sabina a Roman spolu měli při natáčení Výměny manželek úlet!
06.02.2018 13:45 |

podobné články

Paní vrahová z Výměny manželek svému muži způsobila bolest: Michal si ji chce vzít do hrobu

 
Špindíra Lucie z Výměny manželek, kterou si pamatují všichni diváci lednového dílu kvůli žárlivému záchvatu před, během a po části, kdy se vše řeší mezi osmi očima, se nedávno vdala. A aby viděla, jak moc to s ní propuštěný vrah Michal Navrátil myslí vážně, nechal si na ni a její děti vyrobit věčnou a bolestivou památku.
07.04.2021 11:10 |

podobné články

Lucie z Výměny manželek a krutý ortel: Máte rakovinu, řekli lékaři mamince 8 dětí

 
Lucie Navrátilová z Výměny manželek nyní neprožívá zrovna nejlepší období svého života. Kromě toho, že musí neustále čelit narážkám části veřejnosti, je navíc její rodina a převážně děti pod soudním dohledem. A aby toho nebylo málo, nyní jí lékaři diagnostikovali rakovinu. Lucie se redakci eXtra.cz svěřila, jak se cítí, a sdělila i to, že je s nemocí připravena zatočit. 
11.07.2021 09:20 |

podobné články

Lucie z Výměny manželek pro eXtra.cz: Jsem na dně, mám v sobě nádorové víří

 
Lucie Navrátilová z Výměny manželek v současné době zažívá snad nejhorší chvíle svého života. Již před časem se eXtra.cz svěřila, že patrně trpí rakovinou děložního čípku a čeká ji operace. Sílu a odvahu Lucii dodávají děti a manžel Michal, kteří věří, že se Lucie vyléčí a vše bude zase v pořádku. 
22.07.2021 09:15 |

podobné články

Děsivá slova Lucie z Výměny manželek o týrání postižené dcery: Nemohl ji utišit, tak jí jednu vpálil

 
Lucie po Výměně manželek zažívala skutečně krušné chvíle. Široká veřejnost jí hlavně vyčítala výchovu dětí a celkový přístup k rodině a domácnosti. Nikdo z nich však netušil, čím vším si Lucie musela procházet. Její bývalý přítel Petr sice vydělával pěkné peníze, ale většinu z nich dle slov Lucie utratil za alkohol a drogy. V rozhovoru pro eXtra.cz se Lucie svěřila s tím, že Petr dokonce týral jejich postiženou dcerku.
09.04.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Široká (1 článek)

Zděšení diváci Výměny litují zanedbaných dětí špindíry Lucie: Ta se chystá na deváté

 
První Výměna manželek roku 2021 zařídila divákům obrazovek TV Nova nezapomenutelnou podívanou, o kterou se postarala zejména špindíra Lucie, jež si vyměnila život s manželkou Alenou. Když Alena poprvé viděla stav bytu Lucie, tak jí bylo do pláče. V bytě, kde Lucie vychovávala 4 děti, nechyběla plíseň, špína ani smrad z exkrementů. Divákům televizní show je nejvíce líto jejích dětí. Lucie prý porodila dětí osm, ale polovinu jí už sebraly úřady. Devátému dítěti se prý Lucie přesto nebrání.
07.01.2021 12:11 |

podobné články

Drsná zpověď násosky Gábiny z Výměny manželek: Co o sobě tvrdí? Dost si fandí!

 
V reprízách Výměny manželek jsme se zatím mohli pokochat násoskou Gábinou, která si i během dne v reality show ráda přihnula. Nejedna divoká hádka mezi ní a jejím náhradním manželem probíhala kvůli jejímu pití. Dva a půl roku od Výměny je všechno ale úplně jinak a Gábina je na sebe pyšná.
27.04.2017 15:40 |

podobné články

Sabina z Výměny manželek: Mačkala hady v pornu! Obyčejná brigáda, hájí se

 
„Mačkáš mi hada, debile,“ byla hláška, díky které se z dílu Výměny manželek s drsnou Janou stal hit na internetu. Postupně se ale ukazuje, že druhá rodina, která se v pořadu tvářila jako párek svatoušků, má kostlivce ve skříni. Nejenže Tomáš hrál v gay pornu, ale jeho partnerka z Výměny Sabina se také objevila na videu pro dospělé! Komu mačkala hada ona?
06.02.2018 19:55 |

podobné články

Rodina ze zahulené cimry míří do Výměny manželek. Šokovaná Lucie: To jsou dobytci!

 
Špína, plíseň a smrad z cigaret na pár metrech čtverečních! Energická maminka Lucie z Výměny manželek, kterou uvidíte zítra večer, zažila v pokoji na ubytovně hotová muka!
26.05.2015 05:35 |

podobné články

Zvrat u nechutné Lucie z Výměny manželek: Žije s vrahem!

 
První díl Výměny manželek roku 2021 přinesl pohled na další rodinu, u které byste rozhodně bydlet nechtěli. Hlavní aktérka, kterou diváci nyní označují za špindíru Lucii, se v pořadu TV Nova nepředvedla jako hodná a pořádná maminka, ale jako žena, kterou nezajímají hygienické návyky jejich dětí, a pro kterou je úklid domácnosti velká neznámá. Výměnu završila hysterickou scénou, která se zapsala do dějin. Dnes se u Lucie změnilo mnohé a diváky opět šokovala.
07.01.2021 12:05 |

podobné články

Zvrat u nechutné Lucie z Výměny manželek: Žije s vrahem!

 
První díl Výměny manželek roku 2021 přinesl pohled na další rodinu, u které byste rozhodně bydlet nechtěli. Hlavní aktérka, kterou diváci nyní označují za špindíru Lucii, se v pořadu TV Nova nepředvedla jako hodná a pořádná maminka, ale jako žena, kterou nezajímají hygienické návyky jejich dětí, a pro kterou je úklid domácnosti velká neznámá. Výměnu završila hysterickou scénou, která se zapsala do dějin. Dnes se u Lucie změnilo mnohé a diváky opět šokovala.
08.01.2021 12:25 |

podobné články

Ukřičená Lucie z Výměny manželek: Bouřlivý rozvod se nekoná! Byl to vtip

 
Vytetované jméno své manželky si z krku nakonec odstraňovat nebude. Nechvalně známá účastnice letošní řady Výměny manželek Lucie a její partner, odsouzený vrah Michal, se navzdory dřívějšímu prohlášení o konci vztahu rozvádět nebudou. Šlo prý o žert.
26.05.2021 18:55 |

podobné články

Ukřičená Lucie z Výměny manželek: Obavy diváků ze špatné výchovy dětí! Skončila u soudu

 
Ukřičená Lucie Navrátilová z letošní řady Výměny manželek divákům stále leží v žaludku. A to takovým způsobem, že její rodinu dohnali před soud!
11.07.2021 13:45 |

podobné články

Život se s Lucií z Výměny manželek nemazlí: Ostuda v show, rodina před soudem a zákeřná rakovina

 
Díl Výměny manželek, ve kterém se objevila Lucie Navrátilová, vstoupil do dějin této reality show. Bohužel pro Lucii ne zrovna v dobrém slova smyslu. Od odvysílání dílu Lucie s partnerem Michalem zažívají doslova peklo. Útoky lidí na sociálních sítích neberou konce, rodina skončila kvůli dohledu před soudem a Lucii diagnostikovali rakovinu. 
16.07.2021 16:45 |

podobné články