Článek

Výbuch v pražských Holešovicích: Někteří lidé přišli o vše. Rozjela se velká sousedská pomoc

 
Výbuch a požár domu v pražských Holešovicích způsobil obrovské neštěstí tamním obyvatelům. Mezi ně patří i pan S., kterému výbuch plynu zcela zdemoloval byt. Přišel takřka o všechno. Věci, které mu zůstaly, se vešly do jedné igelitky a i tu mu museli půjčit ochotní sousedé. Toto neštěstí zvedlo mezi Pražany obrovskou vlnu solidarity. Holešovičtí postiženým nabízejí finanční i materiální pomoc, někteří dokonce neváhali poskytnout své byty.
03.07.2020 06:15 |

podobné články

Podobné články

Sousedská pomoc vozí nákupy a léky tisícům seniorů. Zapojil se i Jiří Lábus

 
Iniciativa Sousedská pomoc, která už od poloviny března pomáhá seniorům a dalším skupinám ohroženým nákazou koronavirem, chce ve své činnosti pokračovat i po ukončení nouzového stavu. Mladé dobrovolníky podpořil i známý český herec Jiří Lábus.
06.05.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (200 článků)

Lidé poslali pro oběti požáru v pražských Holešovicích přes 80 tisíc korun

 
Ve středu ráno se v pražských Holešovicích stala tragédie. Požár v jednom z bytů způsobil výbuch, který zranil několik lidí. Někteří sousedé tak mají zničený byt a není možné v něm dál žít. To ale vyvolalo u lidí soucit a posílají jim tak peníze.
03.07.2020 21:10 |

podobné články

Filmové premiéry: Hoří, má panenko, César musí zemřít, Divoši, Sousedská hlídka a Naboř a ujeď!

 
Legendární Formanův film Hoří, má panenko se po 45 letech vrací do kin na digitálně restaurované kopii. Letošní Berlinale vyhrálo vězeňské drama italských bratrů Paola a Vittoria Tavianniových César musí zemřít. Americký režisér Oliver Stone natočil podle stejnojmenného románu Dona Winslowa thriller Divoši. O střetnutí domobrany v americkém zapadákově s mimozemšťany vypráví sci-fi komedie Sousedská hlídka. Bláznivá akční komedie se jmenuje prostě a výstižně Naboř a ujeď!
27.09.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Oliver Stone (89 článků)

Nová DVD: Černobylské deníky, Sousedská hlídka a Druhá šance

 
Tento týden vychází horor Černobylské deníky. Ben Stiler hraje hlavní roli v komedii Sousedská hlídka a Meryl Streepová a Tommy Lee Jones dostávají Druhou šanci.
29.01.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tommy Lee Jones (3 články) , Meryl Streep (203 článků) , Tommy Lee (48 článků) , Tommy Lee (28 článků)

Ostrá sousedská hádka: Muž (34) na druhého vytáhl pistoli, ta selhala

 
Dost ošklivě mohla skončit sousedská hádka v jednom z olomouckých paneláků. Opilý muž (34) chtěl spor s manželským párem od vedle vyřešit vzduchovou pistolí. Dvakrát zmáčkl spoušť, výstřel ale naštěstí nevyšel.
29.01.2013 22:30 |

podobné články

Sousedská párty se zvrhla: Po střelbě zůstal na zemi mrtvý člověk a několik zraněných

 
Sousedská párty na basketbalovém hřišti v Detroitu se v sobotu zvrtla v přestřelku. Jeden člověk zahynul a dva byli zraněni.
21.06.2015 10:30 |

podobné články

Sousedská hádka se zvrtla: Muž (61) skončil s bodnutím v zádech v nemocnici

 
Pořádně vyostřená sousedská hádka se odehrála v Klatovech. Spory dvou mužů tady vyvrcholily tím, že jeden druhého napadl s nožem v ruce a bodnul ho do zad. Zraněný (61) skončil v nemocnici, opilého útočníka (61) si odvezli policisté.
16.09.2017 13:45 |

podobné články

Výbuch bytu v pražských Holešovicích! Jeden mrtvý, oheň z domu vyhnal i matku Anny Polívkové

 
V Praze se neustále něco děje a není to pokaždé příjemná záležitost. V Holešovicích se ve středu ráno ozval obrovský výbuch, který zranil několik lidí. Pražští hasiči informovali o tom, že zasahují v ulici Strojnická. Proběhla dokonce evakuace lidí v domě za pomocí vyváděcích masek, v domě žila i maminka Anny Polívkové - Evelynu Steimarovou (75). Jeden muž přišel o život.
01.07.2020 09:05 |

podobné články

Výbuch bytu v Holešovicích: Steimarová dál zůstává u dcery

 
Výbuch a požár v Holešovicích zabil muže (†57) a vyhnal z bytů přes 50 lidí. Mezi nimi i herečku Evelynu Steimarovou (75), která teď pobývá u dcery Aničky Polívkové (41).
03.07.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Evelyna Steimarová (40 článků)

Luxusní dům v pražských Holešovicích opět evakuují, praskají zdi

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích opouštějí své domovy. Hasiči je znovu evakuují kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
12.05.2012 11:25 |

podobné články

Luxusní dům v pražských Holešovicích opět evakuovali, praskají zdi

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích v sobotu ráno opět opustili své domovy. Hasiči je evakuovali kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Evakuováno bylo 22 lidí. V poledne se ale už vrátili domů.
12.05.2012 12:15 |

podobné články

Luxusnímu domu v pražských Holešovicích praskají zdi, podle statika je ale bezpečný

 
Obyvatelé novostavby Prague Marina v pražských Holešovicích v sobotu ráno opět opustili své domovy. Hasiči je evakuovali kvůli praskání zdí v domě. Právu informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Evakuováno bylo 22 lidí. V poledne se ale už vrátili domů.
12.05.2012 15:25 |

podobné články

Mohutný výbuch vyhnal z bytu herečku Steimarovou! Dcera Polívková ji utěšovala, v domě zemřel muž

 
Obrovské neštěstí se přihodilo ve středu ráno v pražských Holešovicích. Jedním z bytů ve Strojnické ulici otřásl výbuch, který vyvalil obvodovou zeď, takže se plameny dostaly i do vedlejšího bytu ve vedlejším domě. V něm zemřel muž, několik dalších lidí ošetřili záchranáři. Evakuována byla zhruba padesátka lidí, mezi nimi i herečka Evelyna Steimarová. Ta vyběhla před dům jen v županu, vyděšenou ji pak odvedla její dcera, herečka Anna Polívková.
01.07.2020 08:55 |

podobné články

Z domu v Holešovicích po výbuchu evakuovali i herečku Steimarovou: Dcera Anna Polívková přispěchala mamince na pomoc

 
Požár po výbuchu dvou bytů v pražských Holešovicích vyděsil i herečku Evelynu Steimarovou (75) a její dceru Annu Polívkovou  (41) .
01.07.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (226 článků) , Evelyna Steimarová (40 článků) , Anna Steimarová (26 článků)

V pražských Holešovicích zemřel mladík po pádu z okna

 
Pád mladíka na chodník nahlásil v sobotu ráno policii obyvatel domu v pražských Holešovicích. Mladík, oblečený pouze ve spodním prádle, byl na místě mrtev.
10.07.2010 12:50 |

podobné články

V pražských Holešovicích začal velký festival jídla, trvá až do neděle

 
V pražských Holešovicích v sobotu v 11:00 začal nový gastronomický festival, který bude trvat až do nedělního večera. Dvoudenní akce Foodparade je druhou obdobnou akcí, kterou Praha hostí. Foodparade se ovšem vyprofiloval trochu jinak než tradiční Prague Food Festival (PFF). Cenově je dostupnější a spolupracuje s jiným typem podniků.
17.09.2011 17:45 |

podobné články

V domě hrůzy v pražských Holešovicích opět praská: Další evakuace!

 
Jako ve zlém snu si musí připadat majitelé bytů v luxusní čtvrti Prague Marina v pražských Holešovicích. Půlku soboty strávili na chodníku před barákem a třásli se, jestli náhodou nepřijdou o střechu nad hlavou. Necelé dva týdny poté, co se u jejich domu ohnuly ocelové vzpěrné tyče, které pomáhají stavbu držet, začaly se totiž ze zdí opět ozývat zlověstné rány. Proto byli opět evakuováni.
13.05.2012 12:15 |

podobné články

Za nestabilní dům v pražských Holešovicích může nedbalost!

 
Pražští kriminalisté v březnu tohoto roku obvinili v kauze nestabilního domu v pražských Holešovicích celkem čtyři osoby. TN.cz to v pondělí sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.
08.04.2013 14:55 |

podobné články

Otrávili nádrž s desítkami vzácných ryb v Mořském světě v pražských Holešovicích

 
Zaměstnanci Mořského světa, který má svá akvária v pražských Holešovicích v sobotu ráno s hrůzou zjistili, že celá jedna nádrž s vzácnými rybami je plná jen plavajících mrtvolek. Případem se zabývá pražská policie.
25.01.2014 15:45 |

podobné články