Článek

Výbuch v Havířově způsobil bývalý nájemník! Chtěl zabít své sousedy jako vrah z Frenštátu?

 
Kriminalisté dopadli viníka výbuchu plynu v domě v Havířově na Karvinsku. Jde o čtyřiačtyřicetiletého bývalého obyvatele zničeného bytu, který se k činu přiznal, potvrdil kriminalista Jaroslav Labaj.
26.09.2013 12:25 |

podobné články

Podobné články

Hrůza ve Frenštátu: Policie prozradila, jak vrah výbuch domu připravoval

 
Muž, který úmyslně způsobil výbuch v obytném domě ve Frenštátě pod Radhoštěm, při něm zemřel. Policie proto tento týden případ odložila. Při neštěstí zemřelo šest lidí a dalších 11 bylo zraněno. Policisté dnes novinářům v Ostravě řekli, že viníkem byl problémový nájemník a kverulant Antonín Blažek. Chtěl se pomstít sousedům, s nimiž nevycházel dobře.
24.10.2013 11:15 |

podobné články

Výbuch domu ve Frenštátu: Úkladná vražda? Podezřelý byl v exekuci!

 
Za výbuchem domu ve Frenštátu mohla stát exekuce hlavního podezřelého Antonína B. (†62). Tvrdí to jeho sousedé. Podle jedné z vyšetřovacích verzí chtěl muž své sousedy kvůli exekuci zabít a zabarikádoval kvůli tomu i několik východů.
18.02.2013 18:35 |

podobné články

Ve Frenštátu demolují zbytky domu zničeného výbuchem

 
Pracovníci specializované demoliční firmy začali dnes za hustého sněžení rozebírat zbytky domu číslo 39, který minulou neděli ve Frenštátu pod Radhoštěm na Novojičínsku zcela poškodil výbuch a následný požár. V následujících dnech budou demolovat ještě stojící pravou část objektu, řekl výrobní ředitel společnosti Mrózek Martin Mazur. Po tragické explozi, kterou má pravděpodobně na svědomí problémový nájemník, zemřelo celkem šest lidí, mezi nimi tři děti. 
23.02.2013 16:00 |

podobné články

Vrah z Frenštátu zřejmě podpálil i hájovnu. Nikdo v ní ale neuhořel

 
Antonín Blažek (57) z Frenštátu pod Radhoštěm, který s největší pravděpodobností záměrně vyhodil do vzduchu dům plný lidí, možná už před lety udělal něco podobného v Čeladné – ve vesnici nedaleko Frenštátu. Zapálil tam prý hájovnu, která dřív sloužila jako ubytovna pro dělníky. Tenkrát se ale naštěstí nikomu nic nestalo.
22.02.2013 21:20 |

podobné články

Výbuch paneláku ve Frenštátě: Vyhodil ho do vzduchu problémový nájemník (†62) kvůli dluhům?

 
Ohlušující exploze, křik zoufalých lidí, oheň a dusivý černý kouř probudily v neděli před čtvrtou hodinou ranní centrum Frenštátu pod Radhoštěm. Výbuch plynu doslova roztrhl panelák. Na místě zůstal jeden mrtvý a 11 zraněných, včetně tří dětí. Tím ale zřejmě obrovská tragédie nekončí. Trosky měly pohřbít pět osob, tři malé děti a dva dospělé. Policie ale tuto informaci ještě včera večer odmítala potvrdit.
17.02.2013 18:05 |

podobné články

Začala demolice domu hrůzy, který odpálil masový vrah z Frenštátu

 
Pracovníci specializované demoliční firmy začali dnes za hustého sněžení rozebírat zbytky domu číslo 39, který minulou neděli ve Frenštátu pod Radhoštěm na Novojičínsku zcela poškodil výbuch a následný požár.
25.02.2013 10:30 |

podobné články

Složky IZS zaměstnal v Havířově výbuch plynu

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v pondělí 30.6. dopoledne u výbuchu, k němuž došlo v Havířově. Událost byla na tísňovou linku ohlášena před jedenáctou hodinou s tím, že v panelovém domě v Havířově došlo v jednom z bytů k výbuchu, který zranil muže. Na pomoc události ihned vzlétl vrtulník letecké záchranné služby a vyjela nejbližší posádka rychlé zdravotnické pomoci. První záchranáři dorazili během sedmi minut od převzetí výzvy.
30.06.2014 14:25 |

podobné články

ZÁHADNÝ VÝBUCH V HAVÍŘOVĚ: Expert zjistí, jestli to byl útok jako ve Frenštátě

 
Výbuch v Havířově, který v neděli zničil dva byty ve čtyřpatrovém domě, vyšetřuje policie jako obecné ohrožení z nedbalosti. Potvrdila to policejní mluvčí Zlatuše Viačková a mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela dodal, že na místě pracuje vyšetřovací tým. "Na místo míří také expert na exploze, který by měl zjistit více informací," uvedl Kůdela.
16.09.2013 10:45 |

podobné články

Policie šetří výbuch v Havířově jako ohrožení z nedbalosti

 
Výbuch v Havířově, který v neděli zničil dva prázdné byty ve čtyřpatrovém domě, vyšetřuje policie jako obecné ohrožení z nedbalosti. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Někdo podle ní mohl způsobit únik zemního plynu tím, že manipuloval s jeho rozvodem nebo s odběrným zařízením. Unikající plyn pak naplnil prázdný byt a po zážehu, jehož původ zatím není známý, explodoval. 
16.09.2013 10:50 |

podobné články

Při požáru v Havířově se zranilo 8 lidí! Podpálil nájemník byt kvůli výpovědi?

 
Tři zasahující policisté a jednatřicetiletý obyvatel bytu se dnes po 12:20 nadýchali kouře při požáru bytu v domě v ulici Jožky Jabůrkové v Havířově na Karvinsku. Všichni byli ošetřeni v nemocnici, poté policie muže zadržela. Z domu bylo evakuováno 30 lidí, někteří museli být rovněž ošetřeni. Policisté na místo dorazili, když už byl byt v plamenech. Dveře museli vyrazit.
17.05.2018 20:35 |

podobné články

Exkluzivní foto z Frenštátu: Tady bydlel muž, co odpálil dům i se sousedy

 
Exploze ve Frenštátu pod Radhoštěm byla způsobena úmyslně. Kvůli strachu z exekuce nechal dům vyhodit do povětří zřejmě úmyslně dvaašedesátiletý Antonín B.
18.02.2013 08:50 |

podobné články

Masový vrah z Frenštátu chtěl po radnici odškodnění: Žádal 100 milionů korun!

 
Zatímco policie ještě vyšetřuje případ výbuchu plynu ve Frenštátu pod Radhoštěm, stále více lidí ukazuje na pravděpodobného viníka tragédie Antonína B. (†57). Nyní promluvil i tajemník místního Městského úřadu, který sdělil, že domnělý útočník žádal bezúspěšně po radnici odškodnění 100 milionů.
24.02.2013 11:35 |

podobné články

Výbuch ve Frenštátě způsobil zadlužený nájemník, kterého měli vystěhovat

 
Nedělní výbuch v domě ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku, při kterém minimálně pět lidí zemřelo a 11 utrpělo zranění, byl s největší pravděpodobností úmyslný zločin jednoho z obyvatel domu. Sedmapadesátiletý muž je mezi oběťmi exploze a následného požáru. Policie tuto verzi považuje za prioritní. 
19.02.2013 18:55 |

podobné články

V Havířově na Karvinsku výbuch plynu poničil bytový dům

 
V Havířově na Karvinsku explodoval dnes ráno v obytném domě plyn. Část domu se zřítila. Zatím nejsou hlášeni zranění ani oběti. Podle informací policie a majitele domu, společnosti RPG, měly být oba byty ve čtvrtém patře, kde výbuch nastal, neobydlené. Sutiny prohledali hasiči s termokamerou, ale ještě pro jistotu je prohledávají speciálně vycvičení psi, řekl mluvčí moravskoslezských hasičů Marek Gašparín. 
15.09.2013 11:10 |

podobné články

Osudová chyba: "Není nebezpečný," napsali znalci o vrahovi z Frenšťátu

 
Bestiální vrah z Frenštátu pod Radhoštěm. Tak zná Antonína B. (†57) celé Česko. Tragédii se možná dalo zabránit. Soudní znalci ale před časem v psychologickém posudku uvedli, že bývalý policista a dozorce není svému okolí nebezpečný.
22.02.2013 12:15 |

podobné články

Osudová chyba: "Není nebezpečný," napsali znalci o vrahovi z Frenšťátu

 
Bestiální vrah z Frenštátu pod Radhoštěm. Tak zná Antonína B. (†57) celé Česko. Tragédii se možná dalo zabránit. Soudní znalci ale před časem v psychologickém posudku uvedli, že bývalý policista a dozorce není svému okolí nebezpečný.
24.02.2013 14:43 |

podobné články

Nájemník chtěl z chatky vykouřit vosy, podpálil ale střechu a zranil se

 
Při vykuřování vos z podkroví chatky u rybníka Regent na Tachovsku podpálil v noci ze včerejška na dnešek nájemník podkrovní prostor a střechu chatky. Při hašení se pak i zranil.
20.08.2012 22:15 |

podobné články

HROZIVÉ VIDEO: Výbuch plynu udělal z bytovky ve Frenštátu ruinu

 
Při výbuchu panelového domu ve Frenštátu pod Radhoštěm zemřelo pět lidí včetně tří dětí. Dva bojují v nemocnici o život a dalších šest lidí je zraněno. Jeden člověk je stále pohřešovaný
17.02.2013 14:55 |

podobné články

Hrůza ve Frenštátu: Všude šlehaly plameny! Žena skočila z okna

 
VIDEO: Výbuch ve Frenštátu se stal nedělní tuzemskou událostí číslo jedna. Bohužel značně děsivou. Blesk na místě tragédie získal video, jak to vypadalo krátce poté, co plyn vybuchl. Šlo o pořádné drama. Lidi zachvátil strach, začali křičet. A jedna z obyvatelek domu se pokusila zachránit skokem z okna... Zlomila si obě nohy a skončila v nemocnici!
17.02.2013 20:20 |

podobné články