Článek

Výbuch roušek. Děsný trapas. A vztek hned po volbách

 
V sobotu se ve volebním štábu SPOLU mohutně oslavovalo. Volební vítězství dokonce dalo zapomenout i na jinak povinné respirátory. A samozřejmě že si toho všimli lidé a upozorňují na to na sociálních sítích.
11.10.2021 16:00 |

podobné články

Podobné články

Narvané pláže i bary a pálení roušek. Takhle „slaví“ pokrok v boji s koronavirem v USA

 
První březnový víkend si hned v několika amerických státech lidé užívali bez roušek a dalších restrikcí, s přihlédnutím ke zlepšení situace a úbytku případů koronaviru se státy jako třeba Mississippi rozhodly zrušit povinné nošení roušek. Živo bylo i na Floridě, plno bylo v místních barech i na plážích. V Idahu se zase Američané sešli a po roce nošení roušek, je „rituálně“ spálili. Prezident Joe Biden i experti z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) varovali před unáhleným uvolňování opatření, uvedl list Daily Mail.
07.03.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (602 článků)

Šílené vypětí! Ekvádorská vzpěračka se pomočila při zvedání činky! Když musíš, tak musíš!

 
Vzpírání prostě není sport pro žádné měkkoty. Své o tom ví i Maria Guerrero (30) z Ekvádoru. Chystala se nad hlavu zvednout činku o váze 127 kilo, jenže místo radosti si uřízla děsný trapas.
10.08.2012 12:10 |

podobné články

Šílený překlep Naomi Campbell: Pogratulovala Malárii k Nobelovce!

 
Dlouhých sedm hodin strašil známé čokoládové modelce na twitteru a instagramu děsný překlep. K Nobelově ceně za mír pogratulovala Malárii, místo Malale. To je teda trapas!
12.10.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (336 článků)

Vojtěch zásadně změnil pravidla pro nošení roušek. Ve školách a obchodech jenom podle semaforu

 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) na mimořádné tiskové konferenci ohlásil další změny v povinnosti nošení roušek, která má nastat od 1. září. Debata prošla nějakým vývojem od pondělí. Je to poměrně zásadní změna, a proto jsme se k tomu dnes opět vrátili a došli jsme k úpravě toho mimořádného opatření,“ prohlásil Vojtěch. Po vlně kritiky zmírnil plošné nošení roušek ve školách nebo v obchodech, kde se bude situace řídit podle epidemiologické situace v regionu. Zůstává povinnost roušek v hromadné dopravě nebo na úřadech.
20.08.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1636 článků) , Adam Vojtěch (1266 článků)

Vietnamská komunita ze Zlínska ušila tisíce roušek pro nemocnice i domovy seniorů

 
Početná vietnamská komunita žijící na Zlínsku se hned v počátku koronavirové pandemie nezištně zapojila do dobrovolnické pomoci s šitím bavlněných roušek. S jejich výrobou i distribucí například do nemocnic či do domovů pro seniory pomáhají desítky vietnamských spoluobčanů. Doposud ušili přes 2600 kvalitních bavlněných roušek.
28.03.2020 10:55 |

podobné články

Čínská herečka ukázala podprsenku, kolegyně jí přišlápla šaty

 
Menší trapas se stal čínským herečkám v Pekingu. Herečka Sun Feifei na červeném koberci nechtěně ukázala své spodní prádlo. Kolegyně Fang Ling jí totiž šlápla na šaty. Další články k tématu: Trapas: Heiglové z Chirurgů se při přebírání ceny utrhlo ramínko Trapas filmové Hermiony: na premiéře ukázala kalhotky OBRAZEM: Trapasy hvězd? Neposlušné kalhotky i těsné podprsenky Trapasy celebrit roku 2006 - nahoře i dole bez
14.12.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Fang Fang (9 článků)

Pomeje se pomátl: VIP zprávy bude uvádět jako potápěč

 
Velmi očekávaná premiéra ve VIP zprávách Jiřímu Pomeje (47) pěkně zhořkla. Jeho svérázný způsob moderování nadzdvihl většinu diváků ze židle. „Trapas, trapas, nic než trapas, hrůza, přepínám. Moderovat vsedě na zemi, nemám slov. Na co si hraje? Farmář hledá ženu, tam ať se přihlásí,“ zní v diskuzi u pořadu, kde se slova chvály objevují jen poskrovnu.
20.03.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1768 článků)

Na světě neexistuje nic, co by nespravil Vin Diesel tancující breakdance! Přežije tenhle trapas?

 
Všichni na téhle planetě jsme zažili nějaký ten trapas, který bychom si přáli vymazat z paměti. Nikdo z nás ale nemusel žít 25 let ve strachu, kdy se na veřejnost dostane video, které tento trapas zachycuje. Vin Diesel ano. A ten okamžik je tady!
19.05.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (69 článků)

Těžký úlet: Dášo, legíny proboha už NIKDY!

 
Slavná herečka, žena exprezidenta Havla, Dáša, si bez manžela odskočila na Filmový festival do Zlína. Tentokrát ale před objektivy nepózovala, ale naopak fotografům panicky utíkala. „Nefoťte mě,“ prosila. Že by jí snad dodatečně došlo, jak děsný model oblékla?
12.06.2009 05:05 |

podobné články

Zeptali jsme se za vás: Co dělat, když vás píchne vosa?

 
„Jak by tady bylo krásně, kdyby nebyly ty děsný vosy,“ říká Rudolf Hrušínský alias Franc v kultovním filmu Slavnosti sněženek. Ta samá věta by se dala použít i na letošní léto. Vosy číhají všude. Na koupalištích, na loukách, u stánků s občerstvením. Co dělat, když vám dá vosa žihadlo?
02.08.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (288 článků)

TOP 5: Největší módní trapasy celebrit

 
ANKETA - Představujeme nový seriál. Každé pondělí přineseme pět příponou ‚nej‘ uvozených zajímavostí ze života celebrit, či módy. Tentokrát jsme vybrali pět trapasů nepozorných krasavic. Který byl nejvíc děsný? Hlasujte!
29.03.2010 17:45 |

podobné články

Proč má Nesvadbová děsný účes? Kvůli chlapům!

 
Čtenářka Emma se diví, jak to, že si spisovatelka a šéfka prestižního módního magazínu Nesvadbová, věčně stahuje odbarvováním zničené vlasy do ledabylého, stále stejného ohonu. A proč jí to nikdo nevytkne. Co jí na to odpovídá Františka?
10.01.2011 04:35 |

podobné články

Renč má zpátky řidičák: Prominuli mu trest!

 
Filip Renč (45) jásá! Po půl roce mu vrátili řidičský průkaz. „Řídím si už sám,“ raduje se režisér, který má řidičák už 10 dnů. „Bylo fakt děsný jezdit pořád taxíky, tak jsem o řidičák zažádal a oni mi vyhověli. Prominuli mi zbytek,“ vysvětlil Renč. Jak je ale možné, že Renčovi prominuli zbytek trestu, když měl nasbírat 17 bodů? Vždyť za to je trest rok bez řidičáku!
11.03.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (633 článků)

Děsný liják a... Řím se změnil v Benátky!

 
Italskou metropoli sužují od čtvrtka prudké přívalové deště. Ulice jsou pod vodou, i u legendárního Kolosea se lidé brodí v gumácích. Od břehu Tibery až sem a po Kapitol vzniklo obrovské »jezero«.
22.10.2011 12:10 |

podobné články

Nahá Lady Gaga a její nové video: Sexy nebo děsný?

 
Líbí se vám v tomto videu SVLEČENÁ LADY GAGA?
16.12.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1467 článků)

Senior s důchodem 5500 Kč Jaroslav Cvetler: Už třikrát mě okradli! Bydlí v bytě o velikosti 14 m² a je děsný smolař!

 
Nic nemá, a přesto byl za poslední dva roky třikrát okraden. Jaroslav Cvetler (71) z Brna žije pomalu jako bezdomovec. Po odpracovaných 38 letech má důchod 5500 Kč, takže mu nezbylo nic jiného než se před třemi roky nastěhovat do bývalého skladu nábytku o rozloze 14 m². A to, co má, se mu snaží zloději ještě odnést.
29.08.2012 12:10 |

podobné články

Příšerná bolest! Manželka Krampola Hanka špatně došlápla a takhle to dopadlo

 
Kontroverzní manželka moderátora a herce Jiřího Krampola  (74) Hana Krampolová  (51) má za sebou opravdu děsný rok. Po úmrtí maminky , sexuální aféře , kolapsu její drahé polovičky a skandálu s výhrůžnými esemeskami už to vypadalo, že má to nejhorší za sebou. Jenže ouha! „Špatně jsem na pražských kočkách došlápla a už šest týdnů mě trápí šíleně bolestivý výron,“ svěřila se Super.cz Hanka. „Řekl jsem jí, že je hrozný nemehlo. A ať nepláče. Fotbalisti s tím dál hrajou zápasy,“ mávl rukou její muž.
07.09.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (938 článků)

Poznáte ji? Travestita se převlékl za Bartošovou a napodobil její děsný kokrhel i obličej jak medicinbal

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (46) ještě před necelými dvěma měsíci šokovala svou příšernou vizáží , které vévodil napuchlý obličej s tlustou vrstvou make-upu, jenž připomínal obrovský medicinbal.
13.10.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6898 článků)

Porodní drama české houslistky pokračuje: S miminkem skončila v nemocnici. Známe podrobnosti

 
Markéta Muzikářová, houslistka a šéfka populárního tria In Flagranti, porodila před dvěma týdny prvorozeného syna Nikolase. A jak Super.cz informoval, porod byl pro ni naprosto děsný . Drama ale pokračuje i po propuštění z nemocnice v pražském Podolí.
31.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (35 článků)