Článek

Výbuch bytu v Holešovicích: Steimarová dál zůstává u dcery

 
Výbuch a požár v Holešovicích zabil muže (†57) a vyhnal z bytů přes 50 lidí. Mezi nimi i herečku Evelynu Steimarovou (75), která teď pobývá u dcery Aničky Polívkové (41).
03.07.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Evelyna Steimarová (40 článků)
Podobné články

Jiřina Steimarová (†91): Utekl jí manžel, vrátil se po 40 letech

 
Legenda českého herectví Jiřina Steimarová (†91) měla velmi pohnutý život. Mohla za to její slabost pro nespoutané muže. Toto dědictví sebou nesly i její děti, herci Jiří Kodet a Evelyna Steimarová.
26.05.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (67 článků) , Evelyna Steimarová (40 článků) , Jiřina Steimarová (4 články)

Nešťastná Steimarová po výbuchu v Holešovicích: Doma má plísně! Zvažuje náhradní řešení

 
Dávná láska Karla Gotta (†80) je už přes měsíc bez střechy nad hlavou. Dům v pražských Holešovicích, kde má svůj byt i herečka Evelyna Steimarová (75), je po červencovém výbuchu a následném požáru stále neobyvatelný.
17.08.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6127 článků) , Evelyna Steimarová (40 článků)

Mohutný výbuch vyhnal z bytu herečku Steimarovou! Dcera Polívková ji utěšovala, v domě zemřel muž

 
Obrovské neštěstí se přihodilo ve středu ráno v pražských Holešovicích. Jedním z bytů ve Strojnické ulici otřásl výbuch, který vyvalil obvodovou zeď, takže se plameny dostaly i do vedlejšího bytu ve vedlejším domě. V něm zemřel muž, několik dalších lidí ošetřili záchranáři. Evakuována byla zhruba padesátka lidí, mezi nimi i herečka Evelyna Steimarová. Ta vyběhla před dům jen v županu, vyděšenou ji pak odvedla její dcera, herečka Anna Polívková.
01.07.2020 08:55 |

podobné články

Steimarová po výbuchu v Holešovicích přišla o střechu nad hlavou: Nemůže domů!

 
Žena mnoha slavných mužů ztratila střechu nad hlavou. Výbuch v holešovickém domě, kde Evelyna Steimarová (75) žije, herečku dočasně přestěhoval k dceři Aničce Polívkové (41). Domů se totiž vrátit ještě nemůže.
03.07.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Evelyna Steimarová (40 článků)

Evelyna Steimarová v Poldovi: Zahrála si se synem svého ex Bolka!

 
Po delší době přijala roli. Herečka Evelyna Steimarová (75) ocenila, že se při natáčení 4. řady seriálu Polda setkala s Vladimírem Polívkou (31), nevlastním bratrem její dcery Aničky Polívkové (41).
13.10.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Evelyna Steimarová (40 článků) , Vladimír Polívka (157 článků) , Vladimír Polívka (148 článků) , Bolek Polívka (599 článků)

Česká glamour girl, turnaj veteránů: Grosslichtová vs Steimarová

 
Dnes se o vaší přízeň utká záhadná Trudy Grosslichtová a ohromující Jiřina Steimarová. Jen vaše hlasy rozhodnou, která postoupí mezi posledních osm a která ostrouhá.
07.08.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Truda Grosslichtová (1 článek) , Jiřina Steimarová (4 články)

GLAMOUR VETERÁNKY: Steimarová rozdrtila Grosslichtovou

 
Záhadná Trudi dlouho odolávala tlaku houževnaté Jiřiny, ale nakonec se musela sklonit před jejím uměním. Jiřina Steimarová, matka herce Jiřího Kodeta, nakonec zůročila své životní zkušenosti, vítězství se nenechala ujít a hladce postoupila do osmifinále. Tam na ní ale čeká favoritka Adina Mandová.
09.08.2009 03:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (67 článků) , Jiřina Steimarová (4 články)

GLAMOUR GIRL (osmifinále): Adina Mandlová vs. Jiřina Steimarová

 
Dnes stanou proti sobě dvě velké herečky, dva různé osudy. Nespoutaná nymfomanka Adina Mandlová a osudem zmítaná Jiřina Steimarová. Čtěte jejich pohnuté a dramatické životní příběhy. Hlasujte, je jen na vás, která postoupí mezi poslední čtyři turnaje o Českou glamour girl veteránek.
10.08.2009 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (124 článků) , Jiřina Steimarová (4 články)

Měla Gotta, Polívku i Freje: Dnes má Evelyna Steimarová důchod 3900 korun!

 
Někdejší idol mnoha mužů Evelyna Steimarová (68) byla vždy svérázná a originální. S muži to uměla a málokdo jí odolal. Karel Gott, Boleslav Polívka, Ladislav Frej, Zdeněk Rytíř a mnoho dalších. Oldřich Vlach, když s ní měl natáčet postelovou scénu, celý se chudák osypal červenými fleky. Dnes by se bez podpory rodiny těžko uživila.
25.10.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6127 článků) , Oldřich Vlach (27 článků) , Evelyna Steimarová (40 článků) , Ladislav Frej (225 článků) , Zdeněk Rytíř (39 článků) , Karel Vlach (8 článků)

Matka Anny Polívkové Evelyna Steimarová a nová žena Bolka Polívky se setkaly tváří v tvář: Víme, jak to dopadlo

 
Herečka Anna Polívková  (34) pozvala na sobotní StarDance oba rodiče. Bolek Polívka  (64) přišel se svojí současnou manželkou Marcelou, matka Aničky Evelyna Steimarová dorazila sama. A všichni zúčastnění dostali společný stůl. Jak to dopadlo? Vjely si životní lásky Bolka Polívky do vlasů?
16.12.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (599 článků) , Anna Polívková (226 článků) , Evelyna Steimarová (40 článků) , Anna Steimarová (26 článků)

Matka Polívkové Steimarová: Žiju za 3900 Kč měsíčně! Musela jsem držet i hladovku

 
Svého času patřila Evelyna Steimarová (68) k nejkrásnějším a žádaným herečkám. Dnes matka Anny Polívkové (34) živoří. Důchod, který pobírá, jí sotva stačí na jídlo. O peníze musí žádat svou dceru.
17.12.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (226 článků) , Evelyna Steimarová (40 článků) , Anna Steimarová (26 článků)

Femme fatale Evelyna Steimarová slaví 75 let: Kteří slavní muži prošli její postelí?

 
Pokud se o nějaké ženě dá říct, že byla onou pověstnou „femme fatale“ českého šoubyznysu, byla to bezpochyby herečka Evelyna Steimarová. Tato dáma sice oslaví 5. června 75. narozeniny, vzdor pokročilému věku však ani dnes neztrácí svůj šarm, jemuž ve své době podlehl nejeden slavný umělec… Jaká známá jména se počítají mezi její milence a bývalé manžely?
05.06.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Evelyna Steimarová (40 článků)

Výbuch v pražských Holešovicích: Někteří lidé přišli o vše. Rozjela se velká sousedská pomoc

 
Výbuch a požár domu v pražských Holešovicích způsobil obrovské neštěstí tamním obyvatelům. Mezi ně patří i pan S., kterému výbuch plynu zcela zdemoloval byt. Přišel takřka o všechno. Věci, které mu zůstaly, se vešly do jedné igelitky a i tu mu museli půjčit ochotní sousedé. Toto neštěstí zvedlo mezi Pražany obrovskou vlnu solidarity. Holešovičtí postiženým nabízejí finanční i materiální pomoc, někteří dokonce neváhali poskytnout své byty.
03.07.2020 06:15 |

podobné články

Výbuch bytu v pražských Holešovicích! Jeden mrtvý, oheň z domu vyhnal i matku Anny Polívkové

 
V Praze se neustále něco děje a není to pokaždé příjemná záležitost. V Holešovicích se ve středu ráno ozval obrovský výbuch, který zranil několik lidí. Pražští hasiči informovali o tom, že zasahují v ulici Strojnická. Proběhla dokonce evakuace lidí v domě za pomocí vyváděcích masek, v domě žila i maminka Anny Polívkové - Evelynu Steimarovou (75). Jeden muž přišel o život.
01.07.2020 09:05 |

podobné články

Divoká privatizace bytů, to je hlavní problém. Místostarosta pražského obvodu popisuje, co napáchal populismus devadesátých let

 
ROZHOVOR „Hlavní problém, který bohužel vytvořili politici po revoluci, byla divoká privatizace bytů, kdy Praze dnes zbylo jen sotva 5 % z celého bytového fondu. Praha tak nejenže ztratila možnost jakkoli určovat a ovlivňovat trh z pozice významného vlastníka bytů, ale nemá dost bytů ani pro veřejný zájem, tzn. pro klíčové profese, jako jsou učitelé, lékaři, policisté,“ vysvětluje vysokou cenu bytů v Praze Ondřej Prokop, místostarosta Prahy 11 a opoziční zastupitel hlavního města Prahy. Ani nyní nejde podle něj bytová politika v Praze úplně správným směrem. „Místo aby se město zaměřilo na řešení těch největších problémů, vybrali si radní k řešení ty okrajové, které se snadno realizují a dobře mediálně prodávají. Jde o opravy zanedbaných bytů nebo věčný boj s Airbnb. Ale jinak zastavili už připravenou výstavbu cca 1000 městských bytů na Černém Mostě, potopili projekt dostupného družstevního bydlení své vlastní radní Hanky Kordové Marvanové,“ všímá si.
12.08.2020 20:50 |

podobné články

Lidé poslali pro oběti požáru v pražských Holešovicích přes 80 tisíc korun

 
Ve středu ráno se v pražských Holešovicích stala tragédie. Požár v jednom z bytů způsobil výbuch, který zranil několik lidí. Někteří sousedé tak mají zničený byt a není možné v něm dál žít. To ale vyvolalo u lidí soucit a posílají jim tak peníze.
03.07.2020 21:10 |

podobné články

OBŘÍ VÝBUCH PLYNU! Z obytného domu zbylo jen torzo!

 
Mohutný výbuch zcela zničil několik bytů v ruském městě Bronnitsy. Za ohromnou explozi může výbuch plynu.
18.10.2011 18:10 |

podobné články

Výbuch plynu zdemoloval v Plzni byt

 
V Plzni na rohu ulic Karlova a Poděbradova zdemoloval výbuch plynu dva propojené byty v 2. NP obytného domu. Na místo se sjely jednotky ze všech plzeňských stanic a jako posila dobrovolní hasiči ze Skvrňan. Výbuch vážně poranil uživatele bytu, ZZS ho odvezla do nemocnice.
17.03.2014 15:35 |

podobné články

Nájmy části městských bytů v Praze půjdou nahoru, plánuje nový radní pro bydlení

 
Za bydlení ve zhruba tří tisícovkách městských bytů platí nájemníci nájmy hluboko pod tržní úrovní bez konkrétního důvodu. Praha bude usilovat o jejich zvýšení. Nebude se to týkat bytů pro potřebné profese nebo sociálně slabé. V rozhovoru s ČTK to ve středu řekl radní pro bydlení Adam Zábranský (Piráti). Magistrát spravuje asi 8 tisíc bytů, další mají ve správě městské části. Zábranský dodal, že magistrát nemá přesné informace o počtu bytů ve správě městských částí, což by se mělo změnit.
28.11.2018 16:50 |

podobné články