Článek

Vtipů na koronavirus je pořád dost, ty snad nikdy nedojdou

 
Vláda, jak sama prohlásila, přijala razantní opatření v souvislosti s koronavirem. A tak zatímco na území České republiky platí stav nouze, po celém světě je evidentně nouze o toaletní papír, vtipů na téma koronavirus je však pořád dost.
14.03.2020 08:16 |

podobné články

Podobné články

Škodovky, které zůstanou jen na papíře

 
Chtěli byste vidět, jak si hrají ti, kteří vymýšlejí auta? Třeba zase tak, že vymýšlejí auta… taková, která možná nikdy nedojdou na výrobní linky, ale vzbudí zájem, vyvolají diskuzi a naznačí, zda právě tímhle směrem by bylo dobré jít…
06.04.2010 05:15 |

podobné články

Vítěz SuperStar Adamec: Šílený strach o výhru 2,5 miliónu korun, "Nedostanu nic," říká

 
„Podle mě mi nikdy peníze nedojdou na bankovní účet a pokud ano, tak to bude za hodně dlouho," strachuje se vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec  (24) (24). V soutěži vyhrál 100 tisíc eur, v přepočtu dva a půl miliónu korun.
08.06.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (109 článků)

Popelka Kate Middleton: Na svatbu čekala 8 let

 
Je to příběh jak z červené knihovny. On je urozený a slavný, ona krásná a z celkem obyčejné rodiny. Zamilují se do sebe, ale cesta ke svatebnímu oltáři je dlouhá a plná nástrah a také svodů. Několikrát to vypadá, že do cíle nedojdou, ale pokaždé krizi překonají. Pokud se z Kate nestane nevěsta na útěku, příští pátek řekne ANO princi Williamovi.
24.04.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (989 článků)

Takhle se chová pravá ZLATOKOPKA! Mladík ji natočil skrytou kamerou

 
Ale, ale. Kráska na videu jistě věří v upřímnou lásku. A to lásku k plné peněžence. Mladík se ji snaží pozvat na rande a slečna nemá zájem. Dokud nedojdou k luxusnímu autu. No to prostě musíte vidět, co se dělo potom.
17.10.2013 13:40 |

podobné články

Pavlína Filipovská: Pan Ovčáček je blbý. Bašár Asad je vyčuraný a Rusům nevěřím nic! Bude-li Zeman kandidovat, dám se do výroby transparentů

 
ROK 2015 – A CO DÁL? „EU je strašně zpomalená. Na všechno rozhodování se musí svolat jeden summit, pak druhý a pak další jednání, kde se pohádají, pak tam sedí celou noc a nakonec k ničemu kloudnému stejně nedojdou,“ tvrdí o fungování EU herečka a zpěvačka Pavlína Filipovská. V rozhovoru ParlamentníchListů.cz se ovšem snažila odvětit i na jiné otázky související kupříkladu s migrační krizí a s válkou v Sýrii. Neopomněla rozebrat ani domácí politickou scénu...
15.12.2015 04:51 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Filipovská (52 článků)

Autor kreslených vtipů: Když krachovaly banky, nestačil jsem vymýšlet. "Vašku, jsi prase a hovado," nešetřili jsme ani Havla. Zeman sype už hotové vtipy

 
ROZHOVOR Rasistické fóry, vtipy o vozíčkářích, drsná sranda z prezidenta Václava Havla. To všechno mají na kontě kreslíři přispívající do časopisu Sorry, který má podtitul PRavá DEmokratická Legrace (PRDEL). Pro ParlamentníListy.cz vzpomíná Zdeněk Hofman, autor někdy dost drsných kreslených vtipů. A zamýšlí se i nad dnešní hororovou realitou.
19.01.2015 17:42 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5603 článků) , Zdeněk Hofman (1 článek)

Facebook nikdy nespí: 10 nejlepších vtipů o tom, jak si v Domažlicích spletli kominíka s uprchlíkem

 
Česká lidová tvořivost je naprosto unikátní. Nejen kluk s řetízkem prověřil, že jsme schopni vymyslet nekonečnou řadů vtipů, meme a koláží, pokud nás dané téma baví. A co Čechy baví v posledních dnech nejvíce? Hysterka z Domažlic, která hlásila uprchlíka se zbraní, jenže jak už všichni vědí, jednalo se o kominíka.
17.09.2015 11:46 |

podobné články

1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše

 
Tchýně umí být někdy pěkně protivná až nesnesitelná. Tento pojem je starý, jako lidstvo samo. Panuje tvrzení, že slovo tchýně vzniklo spojením dvou slov tchoř a svině. Všichni víme, že vtipů na tchýni existuje nepřeberné množství. Ne vždy musí být však tchýně zlá, pomlouvačná a jedovatá. My si dnes prozradíme 4 tipy, jak být skvělou tchýni stůj, co stůj. Pravdou je, že jsem se do tohoto bádání pustila proto, že i já sama mám syna ve věku, kdy ze mě každým dnem může být (spojení dvou slov) tchýně. Najděte ve všem plusy… Nyní zapomeňte na to, jak jste o své synáčky pečovaly vy. Je více než jasné, že nikdo jim nebude schopen nikdy dát více lásky než vy. To že jste nikdy neolizovala dudlík, že jste vychovala syna v době, kdy se poctivě žehlilo a vyvařovalo je nyní vedlejší. Prostě nová doba si žádá nové metody. To jak se vaše snacha bude starat o své potomky (vaše vnoučata) je čistě její věc. Nesnažte se jí do toho mudrovat a dělat chytrou. Nikdo o to vážně nestojí. Můžete si to říkat sama pro sebe, ale na své okolí se usmívejte. Čerpejte z toho výhody. Vlastní děti máte vychované a už si teoreticky můžete užívat s vnoučátky jen her, procházek a radovánek. Netoužila jste po tom celou dobu? Zdržte se poznámek… Všichni určitě vědí, že nikdo nevaří tak dobře, jako maminka. Kuchařka ošlehaná léty praxe. Nikdy se však nesnažte snachu poučovat, a už vůbec ne zasahovat do jejího kuchyňského prostoru. Možná, že vaše snacha neumí tak perfektní guláš, ale pokud se vás sama nezeptá na radu, své recepty jí nevnucujte. Vzpomeňte si, jak i vy jste před léty musela tvrdě bojovat o své místo v rodině. Když k nim půjdete na návštěvu, nikdy nekontrolujte, jak má uklízeno. Nejste žádná inspekce, ale babička a matka jejího muže.... Čtěte více Příspěvek 1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

Děti koronavirus neničí, mají pořád rýmu a virus cítí konkurenci! Lékařka, která nesmí testovat, promluvila

 
Proč malé děti mohou přenášet koronavirus, ale vlastně jim neničí zdraví? Promluvila Soňa Peková, která vede soukromou laboratoř Tilie. To je pracoviště, které nesmí v současné době testovat na koronavirus. Molekulární bioložka Soňa Peková vyslovila odvážnou hypotézu. A také promluvila o tom, že virus vykazuje charakteristiky, které nejsou přírodní.
15.03.2020 09:06 |

podobné články

Zemřel Mistr vtipu Vladimír Jiránek (†74), táta Boba a Bobka!

 
Tísice vtipů, kultovní Bob a Bobek a dvojice Pat a Mat! Jejich autor, karitaturista Vladimír Jiránek (†74) dnes v noci po těžké nemoci zemřel. Blesku to potvrdila jeho žena Eva Jiránková.
07.11.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Jiránek (27 článků)

Zemřel mistr kresleného vtipu Jaroslav Kerles

 
Jeho výtvarný rukopis patřil neodmyslitelně k časopisu Dikobraz. Kreslíř, karikaturista a ilustrátor Jaroslav Kerles (†74), který nakreslil přes tisíc vtipů a ilustroval desítky knih zemřel, prohrál boj se zákeřnou nemocí.
10.03.2014 05:10 |

podobné články

Řidič z jejich vtipu dostal infarkt a Čtvrtníček u soudu dělal fóry

 
Jen 30 minut trval soud s herci Petrem Čtvrtníčkem (50) a Janem Potměšilem (48). Herci stanuli před soudem kvůli svému vtipu, který skončil tragédií. Muž, kterého herci zastavili coby policisté, dostal z jejich scénky infarkt. Čtvrtníček si u soudu stihl dát sotva kafe a už byl konec...
19.08.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (165 článků) , Jan Potměšil (97 článků)

Štein-Schneiderova sbírka vtipů na židovský způsob

 
Štein-Schneiderovu sbírku vtipů na židovský způsob vydává Garamond. Uspořádal ji Jan Schneider.
04.12.2015 16:10 |

podobné články

50 nejlepších vtipů a failů (nejen) na Silvestra

 
Smích a zábava k poslednímu dni v roce jednoznačně patří! Proto pro vás Blesk vybral 50 nejlepších silvestrovských a vánočních vtipů. S těmi na párty rozhodně budete za baviče!
31.12.2015 20:05 |

podobné články

Umírám jako šťastný a tolerantní člověk. Teror v Berlíně vyvolal přehršli vtipů

 
Po útoku na vánoční trh v Berlíně se na internetu objevila řada více či méně povedených kreslených vtipů.
24.12.2016 10:50 |

podobné články

4 nejšílenější aprílové žerty

 
Tuto sobotu buďte připraveni na cokoliv! Kalendář se totiž obrátí na neslavně známé datum 1. dubna neboli Apríla - a s tím zřejmě přijde i plejáda chytáků a vtipů na cizí účet. Vzdor tomu však doufáme, že bude váš Apríl příjemnější než námi vybraná paleta těch nejhorších aprílových "vtipů" dějin.
30.03.2017 19:25 |

podobné články

Jiří Bartoška na vernisáži vtipů: S Jiránkem jsme propili noci!

 
V karlovarském hotelu Thermal proběhla vernisáž dosud neznámých kreslených vtipů Vladimíra Jiránka (†74) z filmového a divadelního prostředí! Přišel se na ně podívat i prezident právě probíhajícího festivalu Jiří Bartoška (71).
03.07.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (651 článků) , Vladimír Jiránek (27 článků)

15 nejlepších vtipů z Kameňáku: Který máte nejraději vy?

 
Kdo by neznal Kameňák? Scénáře k sérii filmů jsou tvořené z jednoho vtipu za druhým. Zdeněk Troška (65) může být na svá dílka náležitě hrdý, jelikož se těší velké oblibě diváků i dlouho po natočení. Přinášíme vám 15 nejvtipnějších anekdot, které lze ve snímku slyšet.
21.09.2018 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (488 článků)

Pan Novotný je jeden z nejtrapnějších vtipů svého otce. Petříček nechápe hodně věcí. Jan Keller dodává i šílené historky s europoslanci

 
ROZHOVOR „Z dotyčného pána mám dojem, že je jedním z nejtrapnějších vtipů svého otce.“ Delší komentář si umělecký výstup starosty Řeporyjí Pavla Novotného v ruské státní televizi nezaslouží. I to říká profesor Jan Keller v souvislosti se záměrem Novotného stavět nový památník. Známý sociolog a bývalý europoslanec také reaguje na ohrožení proruskými aktivisty a vlivem Číny. „Nepochybuji o tom, že ovládnutí Česka patří k prioritám Čínské lidové republiky. Číňané prý dokonce vyhrožovali, že si nás najdou na mapě.“ A teroristický útok v Londýně? „Nedivil bych se, kdyby Evropský parlament podal na některém ze svých příštích jednání návrh na zákaz nošení klů kytovců. Osobně znám několik europoslanců, kteří by byli mentálně schopni takový návrh vypracovat.“
03.12.2019 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (838 článků) , Jan Novotný (81 článků) , Jan Novotný (81 článků) , Jan Novotný (37 článků)