Článek

Vtípek se sexy Jindřiškou

 
Opravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná. Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl si oči vykroutit, jak si ji prohlížel. Když dokončil opravu a dostal zaplaceno, žena mu říká:"Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe.""Ovšem, madam.""No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je hodný a milý muž, ale ech, on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž..."
25.04.2014 06:05 |

podobné články

Podobné články

Na Václavském náměstí se chystá další demolice a výstavba

 
V památkově chráněné zóně Václavského náměstí v Praze vyroste další velký developerský projekt. Část domů ve vnitrobloku mezi Panskou a Jindřiškou ulicí a ulicí Na Příkopě nahradí nová výstavba. Historické budovy a čelní fasády by ale měly zůstat zachovány, řekl v rozhovoru s ČTK Stevan Tennant z irské společnosti Ballymore. Stavět se budou především kanceláře.
10.03.2013 19:25 |

podobné články

Nešťastný »Šimon Plánička« Pavel Kikinčuk: Přijde o divadlo! Nemá peníze!

 
Jindy hodně veselý herec Pavel Kikinčuk (53) je teď hodně smutný! Hrozí totiž, že se svou ženou Jindřiškou, jednou z drben z filmu Babovřesky, přijdou o své milované Divadlo Pluto v Plzni. Hrozí jim totiž zvýšení nájmu a oni nemají peníze!
14.04.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kikinčuk (33 článků)

Nešťastný »Šimon Plánička« Pavel Kikinčuk: Přijde o divadlo! Nemá peníze!

 
Jindy hodně veselý herec Pavel Kikinčuk (53) je teď hodně smutný! Hrozí totiž, že se svou ženou Jindřiškou, jednou z drben z filmu Babovřesky, přijdou o své milované Divadlo Pluto v Plzni. Hrozí jim totiž zvýšení nájmu a oni nemají peníze!
15.04.2013 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kikinčuk (33 článků)

Kritická revue ČT art odstartuje Zemanem a Nymfomankou

 
Na programu ČT art dnes večer odstartuje nový kritický týdeník Jasná řeč Josefa Chuchmy. Dlouholetý novinář a publicista v něm bude spolu se svými hosty pravidelně reflektovat kulturní události uplynulého týdne. V prvním vydání se spolu filmovými kritiky Jindřiškou Bláhovou a Antonínem Tesařem zaměří na film Nymfomanka. S Ladislavem Špačkem a herečkou a pedagožkou Noemi Zárubovou pak rozeberou téma vánočních prezidentských projevů.
06.01.2014 12:20 |

podobné články

Přes Jindřišskou v Praze nepojedou dva měsíce tramvaje

 
Od soboty až do 28. června bude kvůli opravě přerušen provoz mezi Jindřiškou a Lazarskou. Čtyři tramvajové linky, které v exponovaném uzlu běžně jezdí, budou odkloněny po objízdných trasách, informoval pražský dopravní podnik.
25.04.2014 13:50 |

podobné články

Magor! Exmilenci přítelkyně dupal na hlavu

 
Náhodou se na autobusovém nádraží v Holešově na Kroměřížsku setkal s bývalou přítelkyní Jindřiškou. Sedli si na lavičku a povídali si. V tu chvíli šel kolem současný Jindřiščin partner Roman R. (35) a začala mela.
20.01.2017 12:10 |

podobné články

Agáta se schovala u mámy, ale Jakub nesmutní: Večer strávil s Jindřiškou z Pelíšků!

 
Agáta zapírá, že by v manželství s Jakubem Prachařem docházelo ke krizím. Jenomže to vypadá na přesný opak. Jakub měl požádat o rozvod a nevydýchal Agátiny nevěry. Podle informací Blesku se sbalil a odjel ze společného domu.
21.03.2017 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1037 článků)

Miss Kratochvílová s Jindřiškou z Pelíšků se obarvily: Jak se vám světlejší vlasy líbí?

 
Nekončící léto zřejmě popudilo modelku a zprávařku Gabrielu Kratochvílovou Laškovou (27) a herečku Kristýnu Fuitovou Novákovou (34) k tomu, aby si zesvětlily vlasy. Pro známé tmavovlásky je to velká změna.
26.08.2017 16:35 |

podobné články

Setkání po 18 letech. Jindřiška z Pelíšků se potkala s maminkou

 
Slovenská herečka Emília Vášáryová (75) zažila na české předpremiéře nového filmu Čára malé překvapení. Potkala se se svou filmovou dcerou Jindřiškou z legendárních Pelíšků. I když se od té doby neviděly, kariéru Kristýny Novákové (34) prý sledovala.
19.10.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Emília Vášáryová (52 článků)

OSUDOVÉ SETKÁNÍ: Jindřiška z Pelíšků se po 18ti letech konečně setkala se svou filmovou maminkou!

 
Na slovenskou herečku Emíliu Vašáryovou (75) čekalo na premiéře nového filmu Čára malé překvapení. Setkala se tam totiž se svou filmovou dcerou Jindřiškou z Pelíšků. Neviděly se dlouhých 18 let a stejně se Vašáryová nechala slyšet, že kariéru Kateřiny Novákové (34) sledovala.
19.10.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Nováková (10 článků)

Senát podpořil vyšší a férovější úhradu služeb České pošty objednávaných státem

 
Senát ČR na svém jednání 15. 11. 2018 podpořil petiční požadavek zaměstnanců České pošty vedených předsedkyní PKOV Jindřiškou Budweiserovou na vyšší a férovější úhradu služeb, které si u ní stát objednává.
19.11.2018 11:25 |

podobné články

Monika Štiková ukázala maminku v mimořádné formě: Modlím se, abych vypadala jako ona

 
Den matek nezazdila ani Monika Štiková (47), která ho však se svojí maminkou Jindřiškou Mikluškovou (69) musela oslavit na dálku. Koronavirová opatření a zpřísněný režim na hranicích jim nedovolily se navštívit. Někdejší hvězdička mnohých reality show totiž žije s mladším snoubencem Petrem Biniasem (23) v Německu.
11.05.2020 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (86 článků)

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (828 článků) , Scarlett Johansson (307 článků) , Henry Cavill (85 článků) , Adam Levine (63 článků) , Robert Pattinson (393 článků) , Mila Kunis (234 článků) , Bradley Cooper (195 článků) , Justin Bieber (1540 článků)

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Flashový vtípek: O čem sní, pan kníže Schwarzenberg?

 
Exministr zahraničí a šéf nové strany TOP 9 Karel Schwarzenberg (71) usne doslova všude. Při volbě prezidenta, při rozhovoru s novinářem, a dokonce i při vlastním projevu. O čem asi sní, pan kníže? Podívejte se na nový flashový vtípek Blesku pro muže.
15.07.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3930 článků)

Květen 2011 (zábavné obrázky)

 
Novodobá modlitba Čechů, manželský vtípek, závěs do koupelny pro vraha a další,… Modlitba               Manželský vtípek: „Přece jen je manželství dobrá věc.   Vidím, kamaráde, že od té doby, co ses oženil, ti nechybí ani jeden knoflík.“ „Ano, manželka mě je naučila přišívat…“ Postel pro jednu polohu         [...]
09.05.2011 15:10 |

podobné články

Vtípek na účet Hanychové: Není důležité mít talent, ale slavnou mámu

 
Lidé se rádi pobaví na účet někoho jiného. Třeba Agáty Hanychové. Vtípek na její adresu se objevil na českém internetu. Modelka v poslední době nafotila především pro potěšení pánského publika vyzývavé akty, neznámý autor má však jasno - nikoli její profesní kvality a nebo obnažené poprsí, ale její matka Veronika Žilková je to, co z Agáty dělá celebritu.
30.12.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2789 článků)

Justinu Bieberovi se asi prodraží nepodařený vtípek

 
Nepodařený vtípek Justina Biebera  (18) pořádně znepříjemnil život dvěma Američanům z Texasu, napsal deník The Sun. Co jim zpěvák provedl? Na svém Twitteru, který sleduje 19 miliónů fanoušků, uveřejnil telefonní číslo, jemuž chyběla poslední cifra. A přidal výzvu: „Zavolejte mi právě teď“.
28.03.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1540 článků)

Drsný vtípek: Přesvědčili opilce, že byl 10 let v kómatu

 
Americký komik Tom Mabe připravil originální vtípek, navíc s dobrým úmyslem napravit svého kamaráda, jež je notorickým opilcem. Muže, který se opil do bezvědomí, převezl do místnosti vypadající jako nemocniční pokoj a po probuzení mu tvrdil, že vinou zranění utrpěného při autonehodě strávil posledních 10 let v kómatu. Kdo by čekal, že se muž pod tíhou tohoto tvrzení zhroutí, mýlil by se.
11.12.2013 17:30 |

podobné články