Článek

Všímavý soused zachránil notebook: Nahlásil zloděje, který podezřele šmejdil kolem teréňáku

 
Doslova jepičí život měla adost zloděje (42), který se vloupal do zaparkovaného auta v Brně. Všiml si ho pozorný soused, který zalarmoval strážníky. Ti zasáhli tak rychle, že zločinec neměl šanci.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Podobné články

Nudil se v karanténě, tak šmejdil: Muž pod domem objevil tajemný tunel!

 
Angličan Jake Brown si v Plymouthu před nedávnem pořídil dům. Jelikož ale i jeho rodnou zemi postihla pandemie koronaviru, raději zůstal doma a karanténu dodržoval. Jenže se začal děsně nudit, a tak v domě šmejdil, jak se jen dalo. Jaké bylo překvapení, když pod svým obydlím našel 120 let starý tunel plný historických předmětů.
09.05.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jake Brown (1 článek)

TO JE HRDINA: Soused zachránil matku s dětmi z hořícího domu na Přerovsku

 
Všímavý soused dnes v Bochoři na Přerovsku zachránil ženu a dvě děti. Dům, ve kterém spaly, totiž začal nad ránem hořet. Muž je probudil a pomohl dostat z ničivých plamenů.
06.11.2013 18:20 |

podobné články

Zabiják iPadu? Notebook se dvěma displeji coby kniha

 
Japonská Toshiba představila první notebook na světě se dvěma displeji. Notebook může fungovat i jako otevřená kniha.
28.06.2010 11:30 |

podobné články

Odneste to, zakopejte to někam, zavelel šéf Senátu na zpívající notebook

 
O kulturní vložku se postaral dnes v Senátu notebook jednoho ze senátorů. Ten se totiž na začátku dnešní schůze senátorů rozezněl na stole přímo v jednacím sále písní připomínající skladbu ze známého filmu Kmotr. „Odpojte to, vyneste to ze sálu,“ reagoval na to se smíchem předseda Senátu Milan Štěch. Podle senátora Jaroslava Kubery má jít dokonce o novou znělku Senátu. Kancelář Senátu ale o tom nic neví, znějící notebook byl prý jen nedopatření.
25.04.2012 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1083 článků) , Milan Štěch (764 článků)

Tak vypadal první notebook: Vážil 11 kg!

 
Když dnes přenosný počítač neboli notebook váží přes dva kilogramy, většinou se žehrá, že je příliš těžký. Jenže podívejte se, jak před vypadal 30 lety vůbec první notebook Osborne 1. Ten vážil celých 11 kilogramů, tudíž bylo zcela nemyslitelné, položit si takového »macka« na stehna a v klidu pracovat...
17.11.2012 05:10 |

podobné články

Muž (29) žil 5 dní v cizím domě, a dokonce vyměnil zámky u dveří! Policii zavolal všímavý soused

 
Žena z Tachova opustila na delší dobu svůj dům, to ovšem netušila, že v něm bude mít nevítaného nájemníka. Její nepřítomnosti totiž využil devětadvacetiletý muž, který se do něj nastěhoval a ke spolubydlení si pozval dalších osm lidí! Toho, že dům není zcela prázdný, si všiml soused, který zavolal policii. Muž dokonce vyměnil zámky u vstupních dveří.
28.11.2018 23:25 |

podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Rodiče Pogodové běhají po zahradě nazí. Soused je prásknul úřadům: Nebyl na ně hezký pohled!

 
Před pěti lety se do čtvrti, kde bydlí rodiče herečky Sandry Pogodové (37), nastěhoval mladý soused. Kromě jiného mu vadilo, že se koupají v bazénu nazí a nahlásil to úřadům s tím, že se na ně nemůže dívat. Tak začal jejich boj s agresivním sousedem, který při osobním kontaktu neváhá použít ani pěsti.
25.02.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Pogodová (86 článků)

Jeden chytrý nákup jim všem zachránil práci!

 
Nechybělo mnoho a malá firma, zabývající se projekční činností, zkrachovala a všichni přišli o práci. Šéf totiž na dovolené u moře utopil notebook, ve kterém byly připravené projekty i účetnictví za pět let dozadu. Zaměstnanci naštěstí před půl rokem přiměli šéfa koupit datové úložiště, na které se každý den ukládá práce ze všech počítačů. A tak stačilo jen koupit nový notebook a data obnovit!
30.08.2012 11:05 |

podobné články

Všímavý řidič autobusu zachránil život mladé ženě. Bez jeho zásahu by skočila z mostu

 
Čína oslavuje hrdinného řidiče autobusu, který zachránil mladou ženu před jistou smrtí. Řidič si během jízdy všiml, jak se žena snaží přelézt zábradlí na mostu. Na nic nečekal, zastavil a vyskočil z autobusu, aby ji stáhl zpět.
28.10.2015 06:45 |

podobné články

Senior (75) zkolaboval za volantem: Všímavý policista mu zachránil život

 
Pomáhat a chránit. Ukázkově podle tohoto hesla se zachoval praporčík Petr Slivoně z obvodního oddělení v Plané na Tachovsku. Policista totiž zřejmě zachránil život seniorovi, který zkolaboval za volantem svého vozu. Díky všímavosti a rychlému zásahu praporčíka Slivoně se důchodce dostal včas do nemocnice.
21.11.2019 15:25 |

podobné články

Nepojištěný soused je pohroma: Jak postupovat při zjištění škody?

 
Máte pojištěný byt a myslíte si, že vás nic nemůže zaskočit? Chyba! Stačí, aby váš soused neměl pojistku. „Problém s odpovědností se pak stává poměrně složitým,“ vysvětluje Jolana Ackermannová z České asociace pojišťoven. Když se pak podle ní spojí taková situace s tím, že je soused neochotný a nekomunikativní, je to ještě větší oříšek. Jak tedy postupovat?
23.07.2016 10:15 |

podobné články

Sony předvádí minimalistický notebook. Kupodivu je levný

 
Japonská Sony představila snadno přenosný notebook, který pohánějí čipy AMD. Jeho cena se pohybuje kolem 12 000 korun.
21.03.2011 10:30 |

podobné články

Zloděje auta ve Špindlu zastavily závěje: Poláci z teréňáku utekli

 
Sníh se stal takříkajíc osudným partičce Poláků v terénním voze v Krkonoších. Narazili do stromu a uvízli v závěji. Aby vůz vyprostili, vloupali se do stanice lyžařského vleku, vůz ale nezachránili. A jako by to nestačilo – zjistilo se, že je vůz kradený…
04.01.2017 16:20 |

podobné články

To je vrchol! Postiženého Jirku okradl SOUSED!

 
Policie dopadla zloděje, který během epileptického záchvatu okradl tělesně postiženého Jiřího Krupičku z Varnsdorfu. Šokující je, že zlodějem byl jeho soused!
07.12.2011 15:35 |

podobné články

Z téhle powerbanky nabijete jakýkoliv notebook. Kromě USB totiž má i běžnou zásuvku

 
U většiny powerbank jsme zvyklí na tradiční konektory USB a výstupní výkon kolem 10-15 W. Ty větší, které jsou určeny například pro dobíjení Macbooku pomocí USB-C nabízí až 60 W. Společnost Ravpower však začala prodávat univerzální powerbanku, z níž lze nabít téměř libovolný notebook - vedle konektorů USB tady totiž najdeme i běžnou zásuvku.
08.08.2017 16:20 |

podobné články

Starší ženě se na zastávce udělalo špatně, strážníci ji odvezli domů k manželovi

 
Všímavý muž strážníkům v Pardubicích telefonicky nahlásil, že na konečné zastávce na Dukle sedí starší žena, která je evidentně vyčerpaná. Na místo byla operačním vyslána hlídka.
09.07.2014 12:35 |

podobné články

V Břevnově okradl muž seniorku (87). Uvěřila mu, že je to soused v tíživé situaci

 
V Praze 6 došlo k dalšímu případu starší ženy, které se nevyplatila důvěřivost. Neznámý muž k ní vešel pod smyšlenou historkou, že je soused v tíživé situaci. V nestřeženém okamžiku obyvatelku Břevnova připravil o peníze a z místa rychle utekl. Zloděje hledá policie.
27.09.2017 12:05 |

podobné články