Článek

Všechny zajímá víc moje tělo než herectví, stěžuje si Sydney Sweeney

 
Americká herečka Sydney Sweeney (26) má problém s tím, jak moc se veřejnost zajímá o její tělo. Nedávno si postěžovala, že názory diváků nedokáže nijak ovlivnit. Herečky popularitu podpořil v posledních měsících romantický film S tebou nikdy, kde si zahrála hlavní ženskou roli.
03.04.2024 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)
Podobné články

Božská Sydney Sweeney: Natáčení žhavých scén se nebojí, má nejkrásnější prsa v Hollywoodu

 
Kráska Sydney Sweeney je hvězdou seriálů na filmových platformách Netflix či HBO. Nebojí se ani nahých a odvážných scén, což předvedla hlavně v seriálu Euforie. Na premiéru vzala celou svou rodinu, a jak uvedl web People, reakce jejích prarodičů jí vyrazila dech.
30.07.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Já a sexidol? Ukazuji prsa, dokud ještě můžu, říká herečka Sydney Sweeney

 
Americká herečka Sydney Sweeney (26) se v posledních letech stala novým hollywoodským sexidolem. Blondýnka přiznává, že se v minulosti styděla za svá výrazná prsa. Dnes je z ní sebevědomá žena, která jde z role do role. Do hudebního videoklipu si ji nedávno vybrali i Rolling Stones.
24.01.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (120 článků)

Podle prarodičů mám nejhezčí prsa v Hollywoodu, říká Sweeney z Euforie

 
Čtyřiadvacetiletá Sydney Sweeney hraje v kritiky i diváky vysoce hodnocených seriálech současnosti, jako jsou Euforie nebo Bílý lotos. Mnoho fanoušků si mladá Američanka získala i díky intimním a odhaleným scénám, ve kterých beze studu předvádí své přednosti.
22.06.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1861 článků) , Jennifer Kim (3 články)

Herečka s nohama až do nebes: Sydney znáte z Netflixu i filmu od Tarantina

 
Herečka Sydney Sweeney (24) se proslavila účinkováním v seriálech z dílen Netflixu i HBO. Kdekoho překvapí, že se křehká blondýnka ve svém volném čase věnuje kromě modelingu třeba rýpání ve starých autech, která si s vášní tuní v garáži.
10.10.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Bludný Holanďan: Milan letěl do Sydney v Austrálii, skončil v Sydney v Kanadě

 
Velkým překvapením skončil pro mladíka z Nizozemska výlet do Sydney. Milan Schipper totiž kvůli nepozornosti při vybírání letenky nezamířil do Austrálie, ale do Sydney v kanadském Novém Skotsku.
01.04.2017 08:20 |

podobné články

8 brutálních fotek z mučení zajatců v proslulé irácké věznici: V Sydney zaútočili teroristé nejspíš kvůli tomu

 
Během dnešního rána se svět probudil do "teroristického útoku na nevinné lidi v kavárně v centru australského Sydney":http://www.extra.cz/teroriste-zautocili-na-kavarnu-v-sydney-drzi-rukojmi-a-chteji-odpalit-bombu a všichni si kladou otázku, "zda se jedná o odvetu bojovníků Islámského státu":http://www.extra.cz/nechutnost-nejvyssiho-kalibru-vrazi-americkeho-novinare-foleyho-chteji-prodat-jeho-telo-za-brutalni-sumu, a pokud ano, tak za co?
15.12.2014 15:56 |

podobné články

Hrozba pro Operu v Sydney! Budovu evakuovali

 
Australská policie evakuovala všechny osoby z budovy Opery v Sydney a v pobřežní čtvrti Manly. Operace se uskutečnila na základě „informací na sociálních sítích“, napsal zpravodajský server BBC News. Podle australského listu Sydney Morning Herald, jehož verzi zatím policie oficiálně nepotvrdila, mělo jít o hrozbu bombou na přívozu mezi čtvrtí Manly a částí sydneyského přístavu známou jako Circular Quay. Policie operaci ukončila zhruba po hodině, aniž cokoli našla.
14.01.2016 08:15 |

podobné články

Do prádla od Rihanny se svlékla i seriálová herečka (22), která se nahoty rozhodně nebojí

 
Herečka Sydney Sweeney se zase ukázala polonahá. Blonďatá kráska se svlékla do reklamy na spodní prádlo zpěvačky Rihanny.
18.07.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Miniaturnější plavky už se nevyrábí: Slavná zpěvačka nafotila žhavé snímky s herečkou, která se nebojí svléknout do naha

 
Už v loňském roce se tyhle dvě krásky spojily při natáčení videoklipu Graveyard, v němž bylo vidět, že mezi Halsey  (25) a herečkou Sydney Sweeney (23) je magické propojení.
18.09.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Jedna z nejobdařenějších mladých hereček se ukázala v bikinách: Takhle se muchlovala se svým přítelem

 
Kariéra herečky Sydney Sweeney (23) je na vzestupu a rozhodně v tom hraje i roli fakt, že se nebojí odhalit. Což ostatně předvedla v roli Cassie Howard v seriálu Euforie, kde se ukázala nahoře bez.
27.11.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků) , Sydney Howard (1 článek) , Howard Howard (25 článků)

Výrazně obdařená herečka ukázala své sexy křivky na pláži v bikinách

 
Herečka Sydney Sweeney  (23) rozhodně nepatří mezi ty stydlivé. Už ve své průlomové roli v seriálu Euforie ukázala, jak vypadají její vnady bez podprsenky.
30.11.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Chtěla být slavná, aby rodičům koupila dům. Sydney Sweeney je jedním z objevů roku

 
Upozornila na sebe seriály Bílý lotos a Euforie nebo erotickým filmem Voyeuři. Herecký sen si splnila, dát znovu dohromady rodiče ale nedokázala.
31.12.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Ukazovat prsa mě nenutili, říká o nahých scénách nový sexidol z Euforie

 
Sydney Sweeney (24) si v seriálu Euforie zahrála roli studentky Cassie Howardové. Na svůj výkon je velmi pyšná. Mrzí ji však, že většina diváků o ní mluví jen proto, že se v několika scénách objevila nahá. Dodává však, že ji k tomu naštěstí nikdo nenutil.
05.02.2022 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Sydney Sweeney (9 článků)

Tisíce naháčů se fotily u opery v Sydney

 
Nuda v Sydney? Ano i rozhdně ne. Přes pět tisíc naháčů se sešlo u australské opery v Sydney a zapuzovalo tu před objektivem amerického fotografa Spencera Tunicka.
01.03.2010 09:10 |

podobné články

Australské Sydney pokryl obrovský kouřový opar

 
Nad australským městem Sydney se v úterý vznášel obrovský oblak hustého kouře způsobený hořícími lesy v pohoří Blue Mountains. Naštěstí se však jednalo o jejich cílené vypalování. Přestože se protáhlý řetězec hor nachází asi 100 kilometrů západně od Sydney, dým pokryl celou centrální část města.
12.05.2010 15:20 |

podobné články

DRAMA SKONČILO! Útočníka v Sydney už ZLIKVIDOVALA POLICIE!

 
Australská policie vzala útokem právní kancelář v Sydney, kde v úterý dvaapadesátiletý muž držel jako rukojmí svou dceru, a únosce zatkla. Píše to webový portál deníku Sydney Morning Herald.
06.09.2011 07:35 |

podobné články

Australská policie ROZPUSTILA PROTEST Occupy Sydney! ZATKLA 40 lidí

 
Australská policie rozpustila protestní akci Occupy Sydney (Obsaďte Sydney), jejíž organizátoři si vzali za vzor americké hnutí Occupy Wall Street (Obsaďte Wall Street - OWS). Zatkla 40 lidí, informuje v neděli agentura Reuters.
23.10.2011 08:30 |

podobné články

Sydney prožívá teroristické drama a hyeny z řad čumilů si dělají selfie před kavárnou, kde umírali rukojmí

 
"Zatímco během celého dne prožívala Austrálie neuvěřitelné drama":http://www.extra.cz/teroriste-zautocili-na-kavarnu-v-sydney-drzi-rukojmi-a-chteji-odpalit-bombu, kdy v Sydney vzal islamistický radikál Haron Moris, který sám sebe nazývá léčitelem a už má na svědomí několik znásilnění, desítky rukojmích v kavárně v centru metropole, turisté a čumilové okolo měli o zábavu postaráno.
15.12.2014 17:51 |

podobné články

Velkolepý ohňostroj v Sydney nebude? Lidé i hasiči chtějí peníze radši na boj s požáry

 
Australské úřady zvažují, že zruší novoroční ohňostroj, což podpořil zejména šéf hasičů ze Sydney. Naopak premiér země Scott Morrison trvá na tom, že rachejtle budou odpáleny podle plánu. Austrálii už několik měsíců sužují rozsáhlé požáry a hasiči si neustále stěžují na nedostatek finančních prostředků. Ušetřené peníze z ohňostroje by radši investovali do hašení ohně, celá show například v Sydney vyjde na 89 milionů korun, uvedla stanice Sky News.
29.12.2019 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Scott Scott (60 článků)