Článek

Všechno jede dál močálem kalným... Paroubek vynesl na světlo věci o lidech z ústecké ČSSD, své někdejší bašty

 
Expremiér Jiří Paroubek se ve svém komentáři pro server Vasevec.cz zamyslel nad tím, proč by ústečtí sociální demokraté měli mlčet. On sám z Ústecka prošel do Sněmovny, po sedm let (2006–2013) byl kraj jeho volebním. „ČSSD v tomto kraji v roce 2006 pod mým vedením získala ve sněmovních volbách téměř 36 % hlasů. A já jsem získal přes 31 tisíc preferenčních hlasů,“ uvedl.
16.07.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4159 článků)
Podobné články

Sexy Bára Mottlová nahoře bez: Kvůli fotkám se brodila močálem a na podpatcích běhala po lese

 
Takové focení zažila poprvé. Barbora Mottlová  (34) se opět pustila do práce před objektivem. Svůdné fotky tentokrát vznikaly v přírodě, sexy blondýnka předvedla, že rozhodně není z cukru. Kvůli snímkům se totiž prodírala roštím, brodila močálem a na podpatcích běhala po lese.
04.06.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (279 článků)

Paroubek opouští kanceláře ústecké ČSSD, strana přijde o peníze

 
Expředseda soc. dem. Jiří Paroubek dál uvolňuje své vazby ke straně, do které vstoupil krátce po listopadu 1989. Zrušil totiž pronájem poslanecké kanceláře v budově sídla ústecké krajské ČSSD ve Varšavské ulici v Ústí nad Labem. Peníze na nájemné za poslanecké kanceláře poskytuje zákonodárcům ze svého rozpočtu Sněmovna.
25.09.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4159 článků)

Pocheho asistent má řídit diplomacii? Budeme jak bezprávná kolonie. Podle Jaroslava Bašty se pak nesmíme divit, že si na nás otevírá pusu i ukrajinský velvyslanec

 
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři pro PrvníZprávy.cz rozepsal o pojmu cochcárna, pozapomenutému slovu, které vychází z věty: „Každý si dělá, co sám chce“. Jeho názorné příklady lze nalézt denně v českém tisku. A celé to podle Bašty začalo nominací europoslance Miroslava Pocheho na ministra zahraničních věcí a následným odmítnutím jej jmenovat ze strany prezidenta republiky. Nyní je ve hře Tomáš Petříček a i na něj si exvelysnalec ve svém komentáři posvítil. A pozornosti krom něho neunikla ani europoslankyně Michaela Šojdrová se syrskými sirotky, či nestandardní chování velvyslance Ukrajiny Jevhena Perebyjnise.
23.09.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (223 článků)

Ústecká ČSSD si pozvala Paroubka na kobereček

 
Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek ztrácí půdu pod nohama už i v ústecké krajské organizaci strany, své někdejší baště. Krajské vedení oranžových dokonce v pondělí rozhodlo, že si pozve Paroubka na kobereček. Expředseda totiž po pádu svého přítele Petra Bendy z čela ústecké soc. dem. nešetří silnými slovy na adresu nového vedení.
07.02.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4159 článků) , Petr Benda (225 článků)

Betlémské světlo dorazilo do Prahy. Lidé si mohou připálit své svíce

 
Betlémské světlo, novodobý symbol Vánoc, dnes přivezli skauti do katedrály sv. Víta. U jesliček ho převzal pražský arcibiskup Dominik Duka. Betlémské světlo přivezli skauti minulý víkend do Brna z Vídně. Nyní se přes ně a věřící šíří po českých a moravských chrámech i domácnostech. Také v Praze se z katedrály může šířit dál. V sobotu od poledne bude možné Betlémské světlo získat například na náměstí Míru. 
20.12.2013 18:12 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1108 článků)

Paroubek se pustil kvůli Brožové do vlastních poslanců

 
Šéf ČSSD Jiří Paroubek se pustil do ústeckých poslanců vlastní strany, kteří se vyjádřili kriticky k možné kandidatuře herečky Kateřiny Brožové do Sněmovny v předčasných volbách. Jeho asistent a šéf ústecké ČSSD Petr Benda pak kritizoval Jaroslava Foldynu a členku vedení ústecké soc. dem. Olgu Hrebičkovou.
29.04.2009 17:57 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (548 článků) , Jiří Paroubek (4159 článků) , Petr Benda (225 článků) , Jaroslav Foldyna (696 článků)

V chrámu svatého Víta zažehli betlémské světlo: Světlo z Betléma do katedrály přinesli skauti

 
Z rakouského Lince, přes České Budějovice až do Prahy. Tudy putovalo betlémské světlo, než se dostalo do hlavního města, kde si ho od nich převzal nový apoštolský nuncius Charles Daniel Balvo, který tam sloužil mši ke třetí adventní neděli a představil se tak českým věřícím. Po obřadu zažehl vatikánský velvyslanec svícen v transeptu katedrály, odkud si lidé mohou odnést betlémské světlo do svých domovů. Ale tam jeho cesta nekončí, čeští skauti ho dál budou šířit do ostatních českých měst.
16.12.2018 13:40 |

podobné články

Ústecká ČSSD posílá na Paroubka a Bendu stranickou kontrolu

 
Vedení ústecké krajské organizace ČSSD se v pondělí rozhodlo poslat stranické kontrolory na bývalého lídra oranžových Jiřího Paroubka a jeho přítele, expředsedu regionální ČSSD Petra Bendu. Špičkám ústecké ČSSD došla trpělivost s ostrými výroky, které na jejich adresu Paroubek s Bendou pronášejí.
12.09.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4159 článků) , Petr Benda (225 článků)

Vrba musí vysvětlit svou kauzu, jinak skončí ve vedení ústecké ČSSD

 
Předsednictvo soc. dem. se v pátek zabývalo kauzou místopředsedy stranické ústecké krajské organizace Karla Vrby. Ten byl v minulosti dvakrát odsouzen za úmyslné trestné činy. Zástupcům ústecké soc. dem. bylo uloženo, aby případ s Vrbou probrali. Pokud vše dostatečně nevysvětlí, doporučuje předsednictvo jeho odvolání z funkce místopředsedy krajské organizace.
11.12.2009 21:00 |

podobné články

Paroubek znovu jde po Benešové: Je to stará manipulátorka, bojím se, co všechno přikreje

 
Expremiér Jiří Paroubek (NS - LEV 21) v rozhovoru Parlamentních Listů.cz ostře zkritizoval členy vlády Jiřího Rusnoka. Nejvíc ale zpranýřoval ministryni spravedlnosti Marii Benešovou. Na její konto zopakoval, že byla jako členka stínové vlády líná, ovšem teď má obavy z toho, že bude "přikrývat" lumpárny svých politických přátel z ústecké ČSSD. „Je to stará manipulátorka,“ prozradil své mínění Paroubek.
30.07.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4159 článků) , Jiří Rusnok (1900 článků) , Jiří Rusnok (716 článků)

Paroubek znovu jde po Benešové: Je to stará manipulátorka, bojím se, co všechno přikryje

 
Expremiér Jiří Paroubek (NS - LEV 21) v rozhovoru Parlamentních Listů.cz ostře zkritizoval členy vlády Jiřího Rusnoka. Nejvíc ale zpranýřoval ministryni spravedlnosti Marii Benešovou. Na její konto zopakoval, že byla jako členka stínové vlády líná, ovšem teď má obavy z toho, že bude "přikrývat" lumpárny svých politických přátel z ústecké ČSSD. „Je to stará manipulátorka,“ prozradil své mínění Paroubek.
30.07.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4159 článků) , Jiří Rusnok (1900 článků) , Jiří Rusnok (716 článků)

Betlémské světlo už zamířilo do českých domovů

 
První zájemci o betlémské světlo si plamínek upomínající zrození Krista, mír a také symbol nadcházejících Vánoc odnesli v neděli z katedrály Petra a Pavla v Brně. Tam jej při bohoslužbě předali skauti, kteří světlo již tradičně přivezli o den dříve večer vlakem z Vídně. Příští víkend budou opět po železnici skauti rozvážet světlo na další místa v zemi.
13.12.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (807 článků)

Děti v „žárovkové“ školce trpí, hrozí psychická újma i insomnie. Experti: Je to krize

 
Umělé světlo nás provází celý den a noc. Doma, ve škole, v práci i dopravních prostředcích na nás svítí bílá žárovka nebo bílá zářivka. Člověk tak každý den dostává palbu světla, na které jeho organismus není zvyklý. To může podle expertů způsobovat nespavost, rozhozený metabolismus a i pomalejší kognitivní funkce. Podle lékařky Michaely Vančatové působí umělé světlo nepříznivě především na děti a jejich psychiku. Experti se pak v radách shodují: Dostaňte do místností denní přirozené světlo a omezte světlo v noci.
08.03.2020 06:10 |

podobné články

Zaprodanci. Šéf ústecké ČSSD Andrt haněl vedení strany

 
Šéf soc. dem. Jan Hamáček se s ústeckou krajskou ČSSD potýká dlouhodobě. Loni neuspěl v předsednictvu ČSSD s návrhem vyloučit Jaroslava Foldynu, hlasování o vyloučení tehdy ustál i předseda ústecké krajské ČSSD a kritik vlády Miroslav Andrt. Ten naštval Hamáčka už dřív, když žádal jeho rezignaci a odchod ČSSD z vlády. Teď se nově vedení ČSSD pře s ústeckou organizací o krajskou kandidátku.
28.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3252 článků) , Jaroslav Foldyna (696 článků)

Vzácnou srnu albína pokousali psi, pomohli jí v zoo

 
Do ústecké zoologické zahrady se v neděli dostala neobvykle zbarvená srna s bílou srstí a červenýma očima. Albína do zoo přivezli městští policisté, kteří ji odchytili u hřbitova v ústecké čtvrti Krásné Březno. Srnu zranili psi, nyní je již v pořádku. V pátek to uvedla mluvčí ústecké zoo Věra Vrabcová.
01.01.2010 23:50 |

podobné články

Krajská zdravotní otevřela laktační poradnu při ústecké Masarykově nemocnici

 
Novou službu maminkám s miminky nabízí ústecké novorozenecké oddělení při ústecké Masarykově nemocnici. Rodičky, které mají problémy s kojením, mohou zavítat do laktační poradny, kde se dozví spousty rad, jak potížím předejít, a jak je řešit. Slavnostní otevření poradny proběhlo 9. května v prostorách zrekonstruovaného dětského pavilonu.
12.05.2017 16:55 |

podobné články

Na slepák mi doporučili paralen: Skandální úmrtí vyhozeného pacienta v ústecké nemocnici má dohru

 
Případ úmrtí pacienta v ústecké Masarykově nemocnici šokoval Česko. Itala Maria Fava (†75), který si stěžoval na vážné zdravotní potíže, lékaři poslali dvakrát domů s tím, že mu nic není a ať si vezme paralen. Muž nakonec zemřel. Za poslední dobu jde už o několikátý skandál ústecké nemocnice a lidé na internetu nešetří na místní zdravotnické zařízení kritikou.
11.04.2018 05:35 |

podobné články

Vyšetřování bývalého důstojníka BIS Petržílka, který údajně vynesl odposlechy mezi Bémem a Janouškem, je ukončeno

 
Vyšetřování bývalého důstojníka BIS Jana Petržílka bylo po čtyřech letech kriminalisty ukončeno. Petržílek údajně na světlo světa vynesl velmi osobní odposlechy mezi exprimátorem Prahy Pavlem Bémem a podnikatelem Romanem Janouškem. Server iRozhlas.cz upřesnil, že Petržílek byl v roce 2013 policií obviněn za to, že odposlechy předal tehdejšímu šéfovi bezpečnostní agentury ABL a také expředsedovi strany Věci veřejné Vítu Bártovi, jenž je v kauze stíhán také.
05.01.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (851 článků) , Vít Bárta (2854 článků) , Pavel Roman (338 článků) , Jan Bárta (13 článků)

Šéf odnože al-Káidy vyzval k zesílení útoků na Asadovy bašty

 
Šéf radikální sunnitské fronty an-Nusra abú Muhammad Džulání vyzval povstalce k vystupňování útoků na bašty alávitské vládnoucí menšiny syrského prezidenta Bašára Asada. Podle Džuláního to má být odpověď na to, že Rusové v zemi bezhlavě zabíjí sunnity. Své poselství zveřejnil na serveru YouTube, uvedla v noci na dnešek agentura Reuters.
13.10.2015 03:10 |

podobné články