Článek

Vrkají jako dvě hrdličky: Zamilovaný Callta si s krásnou herečkou užívá v zahraničí

 
Tráví spolu každou volnou chvilku. Zpěvák Pavel Callta nedávno přiznal, že podlehl kouzlu herečky Sabiny Rojkové . Poté, co zamilovaný páreček přiznal nový vztah, začínají se svou láskou chlubit čím dál víc i veřejně.
06.02.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (34 článků) , Pavel Callta (21 článků)
Podobné články

Přátelství přerostlo v lásku, říká Callta o vztahu s hvězdou Ulice

 
Zpěvák Pavel Callta a herečka Sabina Rojková se už netají tím, že tvoří pár. Hudebník na Instagramu napsal přítelkyni vyznání. „Náš první trip, který vznikl spontánně den předem, a bylo to skvělý. Mám rád tuhle fotku a hlavně tuhle úžasnou holku,“ uvedl Pavel Callta.
26.11.2013 13:47 |

podobné články

Osobnosti: Harry Taylor (5 článků)

Mareš a Faltýnová? Zamilovaný pejsek Leoš dělá Petře poskoka!

 
Velký návrat! Leoš Mareš (38) a Petra Faltýnová (36) po rozchodu zase vrkají jako hrdličky. A moderátor se chová jako zamilovaný puberťák, poslouchá jako pejsek. Modelce dělá osobního nosiče, dveřníka, fotografa... Kdyby to šlo, snesl by jí snad i modré z nebe!
24.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3107 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Zpěvák Pavel Callta chodí s herečkou Sabinou Rojkovou. Pochlubili se fotkami v plavkách z dovolené

 
Dost bylo zapírání a mlžení. Zpěvák Pavel Callta a herečka Sabina Rojková tvoří nový pár. Již dříve se objevily spekulace, že k sobě ti dva mají blízko . Dnes se již ani jeden z nich vztahem netají.
21.01.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (34 článků) , Pavel Callta (21 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Ornella se zotavuje po kolapsu, Partyšová s Koktou na veřejnosti vrkají jako dvě hrdličky: To je ale líbačka!

 
Zatímco těhotná milenka Josefa Kokty Ornella Štiková  (19) se doma zotavuje po kolapsu a celý víkend kvůli vyčerpání prakticky prospala, Gábina Partyšová  (34) s manželem se tváří jako spokojená rodinka. Na nedělním běžeckém závodě vrkali jako dvě hrdličky.
15.10.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (900 článků) , Ornella Štiková (1075 článků)

Zpěvák Callta z Talentu vydělává v reklamě na herní konzole

 
Dvaadvacetiletý zpěvák Pavel Callta, který v Česko Slovensko má talent patřil k pěveckým favoritům Jaro Slávika i Lucie Bílé a dostal se až do finále, sklízí úspěch v reklamě. Nově si ho vybral výrobce herních konzolí. Další články k tématu: Češi a Slováci poslali do Vegas tanečníka z Kyrgyzstánu
12.02.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2416 článků) , Pavel Callta (21 článků)

Pavel Callta: Smrt rodičů tvorbu ovlivnila

 
Prošel si vyhledávací soutěží Česko-Slovensko má talent, jeho videoklipy mají na serveru YouTube několik miliónů zhlédnutí. Nyní mladý zpěvák Pavel Callta vydal svůj debut Momenty, na který shromažďoval materiál tři roky.
06.06.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Callta (21 článků)

Tušíte, jak jsou propojeni Pavel Callta a Justin Bieber?

 
Jeden z nejoblíbenějších objevů české hudební scény Pavel Callta na Evropě 2 vystřihl cover nejúspěšnějšího songu současnosti. Až tohle fanynky uslyší, půjdou do kolen.
22.04.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1521 článků) , Pavel Callta (21 článků)

Tušíte, jak jsou propojeni Pavel Callta a Justin Bieber?

 
Jeden z nejoblíbenějších objevů české hudební scény Pavel Callta na Evropě 2 vystřihl cover nejúspěšnějšího songu současnosti. Až tohle fanynky uslyší, půjdou do kolen.
22.04.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1521 článků) , Pavel Callta (21 článků)

Zpěvák Callta o vztazích: Proč je stále single!

 
Pavel Callta (27) o sobě tvrdí, že je stále »mladý kluk«, takže má na založení rodiny ještě čas. Čeká totiž na spřízněnou duši, se kterou bude chtít strávit zbytek života.
17.04.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Callta (21 článků)

Ztracený a Callta v ohrožení života: Řítí se na ně hurikán!

 
V mrazivém lednu sbalili kufry a odletěli za teplem na ostrov Mauricius v indickém oceánu. Zpěváci Pavel Callta (28) a Marek Ztracený (32), který vzal s sebou i rodinu, jsou nyní v nebezpečí kvůli blížícímu se cyklonu.
18.01.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (230 článků) , Pavel Callta (21 článků) , Pavel Marek (256 článků) , Pavel Marek (272 článků)

Zpěvák Pavel Callta: V noci píšu texty, ve dne skládám hudbu

 
Zpěvák Pavel Callta vydává své druhé album, které nazval Součást. Týden před jeho emisí ho avizoval klipem Nezapomeň, jenž během několika hodin stanul v čele Trendů na YouTubu. Nové album navazuje na debut Momenty z roku 2015.
26.11.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Callta (21 článků)

Nová alba: Pavel Callta, Eros Ramazzotti a Rita Ora

 
Dva muži a jedna žena, respektive tři alba, která vyšla v čase předvánočním v posledních několika dnech. S novými sériemi písní na nich přicházejí Rita Ora, Pavel Callta a Eros Ramazzotti.
28.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Eros Ramazzotti (47 článků) , Rita Ora (100 článků) , Pavel Callta (21 článků)

RECENZE: Pavel Callta dostižený štěstím

 
Loni v listopadu vydal zpěvák a skladatel Pavel Callta své druhé album Součást. Protože už měl na stejný měsíc roku následujícího naplánovaný velký koncert do pražského Fora Karlín, odložil křest kolekce na tu příležitost. A ve čtvrtek večer dostal na pódiu za novinku zlatou desku a za předešlý počin Momenty (2015) platinovou.
08.11.2019 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Callta (21 článků)

Zpěvák Callta sbalil expřítelkyni syna Žilkové a hvězdu Ulice: Nejdřív ji požádal o ruku!

 
Již dříve se objevily spekulace, že zpěvák Pavel Callta (30) a herečka Sabina Rojková (22) tvoří pár. Oba to dlouho popírali, až je prozradily společné fotky v bazénu a vzájemné vyznání na sociální síti.
21.01.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (34 článků) , Pavel Callta (21 článků)

Gondíková září vedle Langmajera štěstím: Culí se jako malá školačka!

 
Už se nemusí skrývat, a tak vrkají veřejně jako dvě hrdličky. Moderátorka a herečka Adéla Gondíková (41) a její partner, herec Jiří Langmajer (48) se drží za ruce jako náctiletí. Především na Adéle je vidět, jak si užívá přítomnosti svého přítele.
01.10.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (488 článků) , Adéla Gondíková (373 článků)

Partnerská krize? Ani náhodou! Zamilovaný Leoš Mareš předvedl žhavou líbačku s Petrou Faltýnovou

 
Leoš Mareš  (37) a Petra Faltýnová  (35) , kteří se koncem minulého roku měli rozejít, opět vrkají jako zamilované hrdličky.
06.03.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3107 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Šťastný to muž! Tahle jednadvacetiletá květinka je přítelkyní sporťáka Suchoně: Jak se vám líbí?

 
Moderátor Sportovních novin Petr Suchoň (28) má doma zatraceně přitažlivý protějšek. S krásnou studentkou Univerzity Tomáše Bati Terezou (21) chodí už víc jak rok a stále vrkají jako hrdličky.
05.11.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Suchoň (58 článků) , Petr Šťastný (18 článků)

Vrkají jako hrdličky: Syn Petra Rychlého zapózoval na zamilovaných snímcích s krásnou přítelkyní

 
Herec Ondřej Rychlý nafotil zamilované snímky se svou partnerkou Terezou, se kterou má ročního syna Tobiáše. Najít si čas na takové rodinné focení ale není v případě Ondřeje vůbec jednoduché. Nejenže stále natáčí nové díly seriálu Modrý kód, kde už tři roky ztvárňuje jednu z hlavních doktorských postav, mimo jiné od září nastoupil do divadelního angažmá a častokrát proto rovnou z placu míří na divadelní prkna. Nemůže se proto dočkat, až o svátcích trochu zvolní.
14.12.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (340 článků) , Ondřej Rychlý (26 článků)