Článek

„Vrazi, máte málo?“ Volného ostrá demonstrace. Po policistech chtěl salutování

 
Covidová mafie tady povraždila přes 20 tisíc lidí. I to zaznělo dnes z úst poslance Lubomíra Volného na demonstraci v Písku. „Svobodu, svobodu,“ skandovali přítomní lidé. „Vrazi, ještě máte málo? Táhněte a nechte nás žít,“ bylo k vidění na transparentu.
07.03.2021 06:20 |

podobné články

Podobné články

Více peněz pro pozůstalé chtějí také HASIČI! Co na to vnitro?

 
Reportáž o rozdílné výši odškodného pro pozůstalé po policistech a po vojácích, vyvolala reakce i v jiných záchranných složkách. Stejně tak málo, kolik dostávají pozůstalí po policistech, dostávají od ministerstva vnitra i rodiny hasičů, kteří zahynou ve službě.
27.07.2014 21:20 |

podobné články

Rakouští hackeři zveřejnili soukromé údaje o policistech

 
Rakouská hackerská skupina AnonAustria dnes zveřejnila soukromé údaje o téměř 25.000 policistech, což vyvolalo obavy o jejich bezpečnost. Na webu se totiž ocitla jejich jména, adresy a data narození, napsala na svém webu BBC.
26.09.2011 19:45 |

podobné články

Lessy obvinil mluvčí: Zpronevěřila prý peníze pro sirotky po hasičích a policistech

 
Bývalý policejní prezident Petr Lessy po svém odvolání vyrukoval s trestním oznámením. Nařkl svou bývalou mluvčí Pavlu Kopeckou ze zpronevěry peněz nadace, které byly určeny sirotkům po policistech a hasičích.
31.10.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Ta ženská nedokáže posoudit můj stav, vzkázala Iveta po policistech Martucciho matce! Vše na videu!

 
Džambulka nemá velké mínění o své bývalé "tchyni". Když se Martucciho matka snažila Ivety dovolat jako pravá italská hysterka, nevylezla zpěvačka ani ven! Pouze po policistech vzkázala: „Ta ženská nedokáže posoudit můj stav!“
05.08.2013 19:25 |

podobné články

Roušky? Salutování na vojně, říká profesor. A druhý zaduněl šokující větou

 
Do Pro a proti Českého rozhlasu Plus zasedl místopředseda sněmovního zdravotního výboru Julius Špičák za ANO a senátor zvolený za ČSSD, Jan Žaloudík. Oba lékaři z profese však spolu v zásadě souhlasili, například v tom, že covidu se věnuje neúměrná pozornost. Oba také měli výhrady vůči rouškám a vůči nedostatku velice důležitých dat místního prostředí. „99 % úmrtí je na jiné věci než covid,“ připomenul Žaloudík a Špičák dodal, že Česko a další země na východ od Berlína jsou v pásmu „mírného covidu“. A Žaloudík si dovolil „špatnou větu“.
15.09.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Julius Julius (66 článků)

„Pojďte nás zabít! Vrazi! Vrazi! Vrazi!“ V Teplicích to po smrti Roma znovu vřelo. Obklopené policejní auto

 
Stovky lidí se dnes sešly na akci, kde si připomněly smrt Roma Stanislava Tomáše. Jeho úmrtí dávají za vinu policii. Stanislav Tomáš byl minulý týden v Teplicích zpacifikován policií a naložen do sanitky, ale tam zkolaboval. Premiér Andrej Babiš (ANO), ministr vnitra Jan Hamáček i policejní prezident Jan Švejdar se za zasahující policisty postavili, ale demonstranti dávají najevo, že policistům nevěří. Označují je za vrahy.
26.06.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22548 článků) , Jan Hamáček (3168 článků)

Zkuste se dívat na umírajícího a koukejte si nasadit roušku, sepsula Volného poslankyně

 
Jakub Michálek (Piráti) chtěl dnes vykázat nezařazené poslance Lubomíra Volného a Mariana Bojka na galerii pro veřejnost nad sněmovním jednacím sálem, protože odmítají nosit roušky. Poslankyně Věra Procházková (ANO) Volného vybídla, aby si místo ní sedl do sanitky podívat se  na to, jak na koronavirus umírají lidé, nasadil si roušku a nechal se otestovat tak, jako ostatní.
18.02.2021 13:35 |

podobné články

Experti: Volební kampaň je ostrá, ale málo nápaditá

 
Letošní volební kampaň politických stran je podle reklamních expertů ostrá, velice nákladná, profesionálnější než dříve, ale málo nápaditá. Nejvíce jim vadí osočování konkurentů.
10.05.2010 16:45 |

podobné články

Trávení volného času podle znamení: Kdo je král večírků a kdo pecivál?

 
Mít trochu volného času je v dnešní době vzácnost. Každý si ho užívá jinak a vliv na to má především znamení, ve kterém jste se narodili. Jsou tací, kteří nevytáhnou paty z domova a válení u televize si vyloženě užívají, někteří zase při troše volného času domov vůbec nevidí, protože navštěvují jednu party za druhou. A jak jste na tom vy?
14.05.2018 17:05 |

podobné články

Policie žádá o vydání poslance Lubomíra Volného k trestnímu stíhání

 
Policie žádá o vydání nezařazeného poslance Lubomíra Volného, původně zvoleného za SPD, k trestnímu stíhání. Důvodem je podezření ze šíření poplašné zprávy. Odeslání žádosti do Sněmovny potvrdila serveru Deníku N mluvčí policejního prezidia Kateřina Rendlová. Volný měl podle vyšetřovatelů šířit poplašnou zprávu během nouzového stavu. V příspěvku na svém facebookovém profilu tvrdil, že se chystá spiknutí, jehož cílem je diskreditace léku ivermektin, prostředkem k diskreditaci mělo být podle Volného zabití pacientů, píše Denik N.
23.05.2021 06:30 |

podobné články

Volného odvedla policie. Na Václaváku se to zvrtlo, tohle k tomu vedlo

 
Poslanec Lubomír Volný svolal do Prahy demonstraci proti vládě a jejím opatřením. A stálo to za to. Lidé utvořili živý řetěz, hrála státní hymna. Nepotěší to asi ministra Hamáčka. Od demonstrantů padla ostrá vyjádření. „Hamáčku, budeš pykat!“ nebo „policie jak gestapo“. Původní plán podle Volného byl prý protestující zbít a natočit, ale nevyšlo to. Vše skončilo prý úplně jinak. Zatčení?
07.03.2021 15:55 |

podobné články

„Ta vylitá troska je nepohyblivá… Dávejte pozor!“ Zeman si užívá dovolenou na vodě, mnozí mu ji nepřejí

 
Prezident Miloš Zeman se i v tomto roce rozhodl opět navštívit Vysočinu, které dává při svém volnu každoročně přednost, a došlo i na jeho tradiční žlutý člun Challenger, s nímž rád brázdí klidné vody u Nového Veselí. Odpočinek hlavy státu však mnozí internetoví diskutéři neunesli, pod fotografií prezidenta se strhla velmi ostrá debata, zdali je toto trávení volného času hodno prezidenta. Nechyběla ostrá slova.
24.07.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25767 článků)

„Mrázek a miliardy? Ani omylem, neměli na elektriku. Ministr Ruml? Strašný. Havel? Zažil jsem…“ Hovoří Miroslav Provod. Taky o Karlu Gottovi

 
ROZHOVOR Znal se s Františkem Mrázkem. Založil nadaci Interpo, jež pomáhala pozůstalým po policistech, kteří zahynuli při výkonu služby. „Havel byl sice čistou duší, to je ale pro úspěšné prezidentství příliš málo,“ říká pro ParlamentníListy.cz podnikatel Miroslav Provod.
27.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (157 článků)

Šéf Unie bezpečnostních složek rezignuje. Chce zjistit pravdu o „zakuklených policistech“ z demonstrace

 
Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek se rozhodl, že rezignuje na svou funkci. Chce totiž šetřit síly na vyřešení celé kauzy kolem střetu demonstrantů v Thunovské ulici při sobotních demonstracích. Média podle jeho názoru dělají chybu, když přebírají závěry levicových extremistů.
12.02.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (60 článků)

Žraloci loví stejně jako masoví vrazi

 
Velký bílý žralok na své oběti neútočí náhodně, ale dlouze je pozoruje, aniž by sám byl viděn. Stejně postupují lidé – masoví vrazi.
23.06.2009 06:20 |

podobné články

Dětští vrazi mohou být zavřeni i na doživotí v ústavech, plánuje Pospíšil

 
Dětští vrazi a násilníci mladší 15 let, kteří nejsou ze zákona trestně odpovědní za své činy, mohou skončit na mnoho let i do konce života v léčebných či detenčních ústavech.
16.02.2011 11:05 |

podobné články

Miloš Forman: Otec Mašínů byl hrdina. Oni vrazi, protože přežili

 
Režisér Miloš Forman, který žije v USA, se vyjádřil k tomu, zda jsou bratři Mašínové hrdinové, nebo vrazi. Komentoval i blížící se výročí útoků na newyorkská dvojčata.
07.09.2011 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Forman (501 článků)

Vrazi a kati, to prý byli naši legionáři. Rusové proti pomníku

 
Ruská společnost, některé odborníky nevyjímaje, se domnívají, že čeští legionáři, kteří se vraceli přes rozvrácenou ruskou říši domů, nebyly hrdinové, ale vrazi, kteří mimo jiné rozpoutali občanskou válku v zemi.
16.10.2011 08:30 |

podobné články

Vrazi vytopila u soudu

 
Vrazi vytopila u soudu
18.10.2012 12:00 |

podobné články