Článek

Vražda pumpařky v Nelahozevsi: Davida učil krást už táta, Ivan obral i vlastní babičku, tvrdí známí

 
S přibývajícím časem se kolem dvou podezřelých z přepadení benzinky u Nelahozevsi objevuje stále více a více informací o jejich pokřivené minulosti. David Š. (32) a Ivan H. (26) jsou oba recidivisté s pestrým rejstříkem trestů – zejména v případě prvního jmenovaného. Toho měl učit zločinu od dětství už jeho otec.
21.01.2019 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)
Podobné články

KLID PŘED BOUŘÍ! Vzkaz na Facebooku po vraždě pumpařky je výsměchem

 
Ivan H. a David Š. jsou dva muži z Kralup nad Vltavou, které policie podezírá z vraždy osmapadesátileté pumpařky v Nelahozevsi. Redakce eXtra.cz oslovila jejich kamarády. Většina kamarádů se shoduje, že oba mladé muže změnily drogy.
16.01.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Přešlap vrahů pumpařky Jany (†58): Díky této horké stopě skončí brzy za katrem?!

 
Kriminalisté pokročili ve vyšetřování bestiální vraždy pumpařky Jany Š. (†58). Tu na benzínce mezi Veltrusy a Nelahozevsí minulé pondělí přepadla dvojice pachatelů, z nichž jeden ji hned po vtrhnutí do prodejny zastřelil. Na přilehlém poli se našla kukla, která by mohla s případem souviset, a nyní policisté získali další zásadní stopu!
11.12.2018 17:00 |

podobné články

CELÝ ZÁZNAM: Vrahy pumpařky Jany policie dobře znala! Detaily brutálního případu

 
Policie zadržela v noci z pondělí na úterý dva muže podezřelé z vraždy pumpařky Jany (†58) v Nelahozevsi. Bližší informace kriminalisté odmítli v úterý sdělit. Podrobnosti k případu poskytli až ve středu odpoledne na tiskové konferenci, která na Blesk.cz proběhla v přímém přenosu.
16.01.2019 13:05 |

podobné články

Smrt pumpařky (†58) v Nelahozevsi. Varování psychologa: Vraždil nebezpečný psychopat

 
Nebezpečný jedinec, pro něhož lidský život nemá cenu! Vraždí, jako když »zašlápne brouka«. Takový je podle odborníků zabiják, který v pondělí nad ránem na benzince u Nelahozevsi na Mělnicku popravil čerpadlářku Janu Š. (†58).
05.12.2018 05:20 |

podobné články

Vražda pumpařky: Věděla o krveprolití také střelcova těhotná přítelkyně?

 
Policie v noci z pondělí na úterý dopadla vrahy pumpařky Jany (†58). Ti nebohou ženu zavraždili pro 10 tisíc a 2 kartony cigaret. Ivan H. tvrdí, že na čerpací stanici střílel David Š. Ten zase uvedl, že na benzince vůbec nebyl. Mohla o vraždě vědět také Davidova těhotná přítelkyně?
18.01.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Výchova zloděje v supermarketu: Otec učil krást syna (10)

 
Výchovu syna (10) pojal po svém jeho otec (45) z Brna. Vydal se s ním do hypermarketu v Ivanovicích, kde ho učil krást. Synek byl zdatným žákem. Do tašky si toho naskládal víc než otec
20.11.2018 08:25 |

podobné články

To je on?! Tento muž měl sprovodit ze světa pumpařku Janu

 
Zdá se, že prosincová vražda pumpařky Jany bude brzy vyřešena. Policie v pondělí večer zadržela jednoho podezřelého muže v penzionu u jezera Vojkovice. Neznámí pachatelé čerpadlářku zavraždili pro 10 tisíc a 2 kartony cigaret. Vražda pumpařky Jany otřásla doslova celým Českem. Nyní unikl na veřejnost snímek s možným vrahem.
15.01.2019 16:25 |

podobné články

Údajný vrah pumpařky Ivan napráskal komplice Davida: Jeho odměna za smrt byla směšná

 
Policie zadržela v pondělí večer dva muže, kteří jsou podezřelí z vraždy osmapadesátileté pumpařky. V současné době se spekuluje o tom, že jeden možný vrah a lupič mohl udat svého komplice. Důvod je prostý. Druhý z vrahů měl dostat za vraždu a loupežné přepadení od svého komplice směšnou částku.
16.01.2019 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1153 článků)

Nové detaily o popravě pumpařky Jany (†58): Rozstříleli ji přes dveře, pak vykrvácela!

 
Když začátkem prosince vtrhli maskovaní lupiči na čerpací stanici v Nelahozevsi, pumpařka Jana Š. (†58) věděla, že jí jde o život. Viděla, že jeden z mužů drží zbraň, a snažila se schovat v místnosti za pokladnou. Jenže vrah matku a babičku rozstřílel přes dveře. Z nového svědectví děsivého případu běhá mráz po zádech!
09.01.2019 16:40 |

podobné články

Nenávist a křik u soudu: Podezřelí vrazi čerpadlářky Jany skončili ve vazbě

 
Podezřelí z přepadení a vraždy pumpařky Jany (†58) v Nelahozevsi ve čtvrtek dopoledne poprvé stanuli před soudem. Davida Š. (32), který podle vyšetřovatelů střílel, i Ivana H. (26) poslal soudce do vazby. Údajnému střelci hrozí až 25 let za mřížemi. Tvrdí však, že je nevinný. "Připadám si jak Kajínek, všechno si to vymyslel," křičel před soudní síní a na druhého obviněného vrhal nenávistné pohledy.
17.01.2019 09:55 |

podobné články

Kriminálník s bohatou minulostí a táta od rodiny: Podezřelí z vraždy pumpařky prosili o poslední šanci!

 
3. prosince v půl třetí ráno vtrhli na čerpací pumpu u Nelahozevsi dva ozbrojení muži. V tu chvíli osmapadesátiletá pumpařka Jana myla tankovací stojany. Když zmerčila lupiče v kuklách, snažila se utéct do skladu. Bohužel vrah pumpařku našel, prostřelil dveře a bez milosti ji zavraždil. Vrahové si z čerpací stanice nakonec odnesli zhruba deset tisíc korun a karton cigaret. V současné době policie zatkla dva podezřelé. O koho vlastně přesně jde?
16.01.2019 07:55 |

podobné články

Vražda čerpadlářky Jany v Nelahozevsi: Přepadli ji podruhé a stříleli skrz dveře!

 
V noci ze 2. na 3. prosince 2018 vnikli na čerpací stanici nedaleko Nelahozevsi dva lupiči s úmyslem brát, co nebylo jejich. Během zločinu zastřelili obsluhu pumpy, osmapadesátiletou Janu S. (†58). Nyní vyšlo najevo, jak k osudné tragédii vlastně došlo. Ubohá žena podle všeho vůbec nemusela zemřít!
09.01.2019 18:00 |

podobné články

David podezřelý z vraždy pumpařky Jany: Přepadl i mě! Tvrdí další žena

 
Měl toho na svědomí více? Před tragickým přepadením pumpy v Nelahozevsi mělo na Mělnicku dojít k velmi podobnému trestnému činu. Na čerpadlářku tu lupič vytáhl pistoli a pod pohrůžkou násilí jí vzal všechny peníze. Žena se nyní rozhodla promluvit a tvrdí, že pachatel nebyl nikdo jiný než David Š. (32)!
17.01.2019 21:35 |

podobné články

Smrt čerpadlářky v Nelahozevsi: Údajný střelec a lupič stanuli před soudem: Ten rozhoduje o vazbě

 
Okresní soud v Mělníku právě schvaluje vazbu pro Davida Š. (32) a Ivana H. (26) obviněné v souvislosti s útokum na čerpací stanici v Nelahozevsi, při kterém v noci na 3. ledna 2018 zemřela čerpadlářka Jana Š. (†58).
17.01.2019 08:55 |

podobné články

Nenapravitelný recidivista (28) kradl, co viděl: Obral i vlastní babičku

 
Třináctkrát už seděl za mřížemi, přesto ho to nenapravilo. Brněnští kriminalisté zadrželi recidivistu (28), kterému prokázali dalších 12 krádeží. Neštítil se přitom okrást i svou babičku, které se ho zželelo, když neměl kde přespat...
07.02.2018 10:00 |

podobné články

Vezl jsem vrahy pumpařky Jany! Vytáhli na mě pistoli, popsal mrazivé okamžiky taxikář

 
Českem otřásá hrůzný případ vraždy pumpařky Jany (­†58). Po pachatelích se sice slehla zem, ale když policie zveřejnila kamerové záznamy z přepadení čerpací stanice v Podhořanech u Veltrus, na světlo se začala rojit různá svědectví o jejich spatření. Jedno zvláštní přišlo i od taxikáře, který tvrdí, že podezřelé muže vezl. Podle jeho slov ho zaujala podivná chůze jednoho z nich. Navíc na něj při placení vytáhli pistoli!
11.12.2018 12:50 |

podobné články

Ivan Mládek předvedl spořádaný život, na křest vzal ženu, syna i vnučky

 
Muzikant Ivan Mládek, který letos slaví životní jubileum, pojal křest bilančního trojalba jako rodinnou sešlost. Dorazil v doprovodu manželky Evy, syna Štěpána i vnuček. Ukázal tak, že rodinný život vede spořádaně. Další články k tématu: Ivan Mládek oslaví sedmdesátiny. Vydá 3CD a dostane platinovou desku Ivan Mládek vystoupil v Rusku, Jožina, který se dotkl Putina, omluvil VIDEO: Ivan Mládek dobyl Polsko, Michal Hrůza má políčeno na Indii Ivan Mládek: Prezident Klaus v mé kapele hrát nechce
02.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (157 článků) , Michal Hrůza (256 článků)

Vraždu pumpařky Jany (†58) plánovali z pozorovatelny: Utajovaný scénář, podle kterého pachatelé útočili

 
Tohle byla promyšlená akce! Vrazi pumpařky z Podhořan si v šeru tmy počkali na svoji příležitost a pak vyrazili chladnokrevně vraždit. Spravedlnosti stále unikají.
07.12.2018 17:05 |

podobné články

Dojatá rodina zastřelené pumpařky Jany (†58): Chladnokrevný vrah semkl celou obec

 
Obec Vražkov vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc rodině zavražděné pumpařky Jany. Ta byla chladnokrevně zastřelena při přepadení benzinky na začátku prosince. Reaguje tak na vlnu solidarity, kterou rodině vyjadřují i zcela cizí lidé.
12.12.2018 10:40 |

podobné články