Článek

Vražda Přemysla (†72) a Marie (†52) kvůli vile v Bubenči. U soudu může padnout i doživotí!

 
Kauza vraždy dvou seniorů z pražské Bubenče - Přemysla H. (†57) a Marie D. (72) míří k soudu. Ten bude projednávat jednak vraždu, zároveň ale také pokus o podvod. Z vraždy je dle očekávání obviněn mladý fyzik Tomáš (24), jeho kumpán Jiří (24), který je studentem medicíny, se bude zodpovídat pouze z pokusu o podvod. Podle policistů za motivem únosu a vraždy seniorského páru mohla historická vila v Bubenči, jejíž cena se pohybuje v řádech desítek milionů korun.
07.07.2020 14:55 |

podobné články

Podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile v Bubenči: Policie nemá pochyb, oba studenty (24) žene před soud!

 
Od loňského června se policisté zabývají případem nenadálého zmizení manželského páru Marie D. (†72) a Přemysla H. (†57), kteří bydleli v lukrativní vile v Bubenči. Jejich těla byla později nalezena na dně vodní nádrže Švihov. Podle policistů už není pochyb o tom, kdo za otřesným případem stojí. Před soud žene Tomáše a Jiřího (oba 24), kteří byli s případem spojováni prakticky od počátku.
24.06.2020 11:35 |

podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile v Bubenči: Odvolací soud zrušil mladíkovi výjimečný trest!

 
Odvolací soud zrušil Tomáši F. (25) výjimečný třiadvacetiletý trest vězení, který dostal za dvojnásobnou vraždu motivovanou získáním vily v pražské Bubenči. Případ předal z Prahy do Hradce Králové, sdělil mluvčí pražského městského soudu Adam Wenig. V kauze zavražděného páru Přemysla (†57) a Marie (†72), jejichž těla nalezla policie ve vodní nádrži Švihov po několika měsících pátrání, čelí obžalobě také jeho přítel Jiří N. (26). Podle nepravomocného rozhodnutí si měl odpykat pět let za pokus o podvod a zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Mladíci vinu odmítají.
12.07.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Králová (17 článků) , Jiří Adam (47 článků) , Adam Adam (250 článků) , Adam Adam (250 článků)

Vražda Přemysla a Marie u soudu! Tomáš popsal, jak zabíjel. Co řekli znalci?

 
Případ vraždy páru, který šokoval celé Česko, začal rozplétat pražský městský soud. Těla Marie (†72) a Přemysla (†57), kteří byli od 6. června 2019 pohřešováni, našli policejní potápěči na dně vodní nádrže Švihov. Z vraždy je obžalován mladý fyzik Tomáš F., jenž chtěl podle obžaloby svým krutým činem zakrýt podvod, kterým chtěl pár připravit o jejich vilu v pražské Bubenči. U soudu předestřel svou verzi - nejprve prý Přemysl zabil při hádce Marii a následně Tomáš F. Přemysla poté, co ho muž napadl nožem. V úterý promluvili znalci z oboru psychologie a psychiatrie, co o obžalovaných řekli?
23.09.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (240 článků)

Krutá vražda páru kvůli vile v Bubenči: Marie ještě žila, když ji hodili do přehrady?!

 
Ve středu byl zahájen soudní proces se dvěma mladíky, kteří se podle obžaloby snažili podvodným způsobem získat vilu v pražském Bubenči od Marie D. (†72) a Přemysla H. (†57). Mladý fyzik Tomáš F. (25) je obžalovaný z vraždy páru a hrozí mu až dvacetileté vězení či výjimečný trest. U soudu popsal, jak měl spolu s Přemyslem zatížit a hodit tělo zabité Marie do vodní nádrže Švihov. Pitva ale nevyvrátila šokující zjištění! Nebohá žena mohla být naživu a utopit se.
24.09.2020 05:10 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Tomáš si odsedí 23 let! Jeho přítel pět

 
Kauza kruté vraždy Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72) kvůli honosné vile v Bubenči je u konce! Za jejich vraždu byl odsouzen bývalý student matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F., soud mu napařil výjimečný 23letý trest vězení. Státní zástupkyně Jana Murínová pro něj požadovala 30 let. Jeho přítel Jiří N. si za pokus o podvod odsedí pět let, má také zaplatit pět milionů korun jako peněžitý trest. Rozsudek není pravomocný, oba muži vinu odmítli.
08.01.2021 10:05 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla a Marie: Zabíjel jsem v sebeobraně! tvrdí student. Přiznal se až u soudu

 
Netrpí duševní chorobou ani nejednal pod vlivem návykových látek. Tak znalci zhodnotili osobnost Tomáše F. (24), který měl podle obžaloby kvůli vile v pražském Bubenči zabít Marii D.(†72) a Přemysla H. (†57). U soudu se k vraždě částečně přiznal, ovšem Marii D. podle něj zabil Přemysl H. Ten prý Tomáše F. napadl, student fyziky ho údajně zabil v sebeobraně.
30.09.2020 05:15 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla a Marie u soudu: Kamarádi obžalovaného studenta promluvili!

 
Zavraždil Přemysla a Marii z Prahy 6, aby tak zakryl podvod, kterým chtěl pár spolu se svým komplicem připravit o vilu za desítky milionů! Z toho viní obžaloba Tomáše F. (24), jeho přítel Jiří N. (25) čelí obvinění z podvodu. Případ už pátý den rozplétá pražský městský soud. Tomáš F. se přiznal k tomu, že Přemysla zabil v sebeobraně, Marie podle něj ale zemřela Přemyslovou rukou. U soudu promluvili znalci, ve čtvrtek soud vyslechl další svědky – kamarády údajného vraha - a začal přehrávat odposlechy hovorů mezi oběma obžalovanými.
01.10.2020 19:00 |

podobné články

Krutá vražda Přemysla a Marie: Velké trhliny v obhajobě, odhalil znalec! Co podle něj nesedí?

 
Přemysl a Marie skončili zavraždění na dně nádrže Švihov! Šokující případ v těchto dnech rozplétá pražský soud. Tomáš F. (25) je viněn z toho, že pár zavraždil kvůli tomu, aby zakryl podvod, kterým chtěli spolu s Jiřím N. (25) získat vilu v Bubenči v hodnotě desítek milionů. Druhého mladíka viní obžaloba z podvodu. Tomáš u soudu předestřel svou verzi příběhu – nejprve prý Přemysl zabil Marii a muži pak společně hodili její tělo do nádrže, pak Tomáš v sebeobraně zabil Přemysla. V jeho obhajobě ale soudní znalec našel velké trhliny!
30.09.2020 16:55 |

podobné články

Vražda Přemysla a Marie: Rozpory ve výpovědi obžalovaných a tajný dopis! Soud vyloučil elitního advokáta

 
Městský soud v Praze rozplétá vraždu partnerského páru Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72), jejichž těla loni našla policie na dně vodní nádrže Švihov. Z vraždy je obviněný mladík Tomáš F., jenž podle obžaloby chtěl vraždami zakrýt podvod, a spolu s dalším obžalovaným Jiřím N. získat vilu v Bubenči. U soudu ale v pátek nastaly komplikace.
07.11.2020 05:50 |

podobné články

Přemysla a Hanu měl zabít kvůli vile v Bubenči: Pro Tomáše Fialu chce žalobkyně 30 let vězení

 
Státní zástupkyně Jana Murínová dnes navrhla soudu, aby čtyřiadvacetiletému Tomáši Fialovi uložil třicetiletý trest vězení za dvojnásobnou vraždu. Mladík podle ní zabil partnerský pár z Prahy kvůli historické vile v Bubenči za několik desítek milionů korun, kterou chtěl spolu se svým vrstevníkem Jiřím Nehybou podvodem získat. Mladý muž obvinění odmítá. Pro Nehybu žádá žalobkyně pětileté vězení a peněžitý trest 10,5 milionu korun za pokus o podvod. Oba advokáti chtějí, aby soud jejich klienty osvobodil. Mladíci budou svá poslední slova pronášet v pátek. Soud pak pravděpodobně vynese i rozsudek.
07.01.2021 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fiala (193 článků) , Jan Fiala (135 článků) , Jan Fiala (135 článků) , Jiří Fiala (193 článků)

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) kvůli vile: Časová osa celého případu! Co a kdy se stalo?

 
Těla zavražděných Marie (†72) a Přemysla (†57) vytáhli koncem října z vodní nádrže Švihov. Partneři byli naposledy spatřeni začátkem června, posléze začali kriminalisté pracovat s verzí, že byli oba zavražděni kvůli tomu, že žili v lukrativní pražské vile. Policisté zadrželi dva údajné pachatele (oba 24), z nichž je jeden obviněný z vraždy, druhý z podvodu. Jak se ovšem zdá, vše má svůj počátek ještě mnohem dříve, než bylo vyhlášeno pátrání. Jak se celá kauza vyvíjela?
20.11.2019 22:10 |

podobné články

Matka Tomáše, který dostal 23 let za vraždu Přemysla a Marie: Slzy u soudu! Proč nesvědčila dřív?

 
Se slzami v očích sledovala nekompromisní rozsudek nad svým synem Tomášem F. (25) jeho matka Iveta. Toho v pátek pražský městský soud za krutou vraždu partnerského páru z Prahy, Přemysla (†59) a Marie (†72), nepravomocně odsoudil k 23 letům vězení. Tomáš je podle soudce zavraždil a jejich těla následně hodil do nádrže Švihov, snažil se tím zakrýt podvod, jímž chtěl se svým přítelem Jiřím N. Marii připravit o vilu v Bubenči v hodnotě desítek milionů. Jeho matka teprve ve čtvrtek, den před vyhlášením rozsudku, vypovídala u soudu. Proč nepromluvila dřív?
09.01.2021 05:15 |

podobné články

Našli těla pohřešovaných kvůli vile v Bubenči?! Zásah na Želivce, nedaleko je viděli naposled živé

 
Policisté spolu s potápěči prohledávají v těchto dnech vodní nádrž Švihov. Podle informací Blesk.cz pátrání souvisí s případem páru z Prahy, Přemysla H. a Marie D., kteří v červnu záhadně zmizeli. Policie pak v září zadržela dva hlavní podezřelé, kteří si dělali zálusk na jejich vilu v Bubenči. Jednoho z nich obvinila z vraždy, druhého šetří kvůli podvodu, těla zmizelé dvojice ale dosud nenašla...
31.10.2019 17:10 |

podobné články

Zvrat v případu vraždy Přemysla (†57) a Marie (†72): Obžalovaný změnil výpověď! „Neříkal jsem pravdu“

 
Všechno je jinak! Tvrdí to Tomáš F. (25) obžalovaný z vraždy páru z pražské Bubenče, Přemysla H. (†57) a Marie D. (†72). V září uvedl, že nejprve v hádce Přemysl zavraždil Marii a následně Tomáš F. zabil Přemysla v sebeobraně. Ve středu ale u soudu svou výpověď upravil - s vraždou ženy a muže prý nemá nic společného. Uvedl, že v době činu vůbec nebyl v domě na Velké Pasece, kde k němu došlo, a když se tam vrátil, viděl prý, jak dva muži vynášejí z domu tělo a přistavují vůz ke vchodu.
06.01.2021 15:00 |

podobné články

Dvě vraždy kvůli vile v pražské Bubenči. Soudce o vrahovi: Neprojevil žádnou lítost!

 
Kvůli vile v pražském Bubenči byli zavražděni majitelka Marie D.(†72) a Přemysl H. (†57). Podle soudu je zabil student Tomáš F. (25), který dostal 23 let vězení. Za podíl na podvodném převodu vily dostal pět let i jeho přítel Jiří N. (25).
09.01.2021 05:05 |

podobné články

Vražda Přemysla (†57) a Marie (†72) u soudu: Žalobkyně žádá pro mladíka 30 let vězení!

 
Kauza vraždy partnerské dvojice Marie D. (†72) a Přemysla H. (†57) se pomalu chýlí ke konci. Podle obžaloby má jejich smrt na svědomí Tomáš F. (25), který se pokoušel spolu se svým partnerem Jiřím N. (25), obviněným z podvodu, získat vilu zavražděné ženy. Tomáš F. ve středu u soudu zásadně změnil svou výpověď, ve čtvrtek pak vypovídali jeho rodiče. Podle informací Blesk.cz by už v pátek mohl padnou rozsudek. Státní zástupkyně navrhla potrestat Tomáše F. 30 lety vězení, obhájci obou obžalovaných naopak žádají zproštění obžaloby.
07.01.2021 12:45 |

podobné články

Smrt Přemysla a Marie: Záhada vražedného nástroje! Výpověď souzeného Tomáše nesedí, odhalil znalec

 
Student Tomáš F. (24) obžalovaný z červnové vraždy Marie D. (†72) a jejího přítele Přemysla H. (†57) se před soudem do svých výpovědí pořádně zamotal! Uvedl, že Marii zabil Přemysl, který pak Tomáše F. přesvědčil, aby spolu její tělo ukryli v přehradě. Znalec však v jeho výpovědi našel značné trhliny. Jedna z nich se týká vražedného nástroje, kterým měl Tomáš zabít Přemysla.
01.10.2020 05:20 |

podobné články

Krutá vražda páru kvůli vile v Bubenči: Chtěli ji 20krát levněji! Svědci popsali bouřlivý vztah

 
Koupit vilu v Praze-Bubenči jen za 2,5 milionu? To se zdá jako nákup snů. O to se snažili Tomáš F. (25) s přítelem Jiřím N. (25). Teď jsou souzeni za podvod, Tomáš F. i za vraždu majitelky a jejího partnera.
25.09.2020 05:15 |

podobné články

Vilu v Bubenči chtěli za pakatel: Podvod zakryla dvojnásobná vražda!

 
Historickou vilu za asi 50 milionů měla majitelka prodat za 2,5 milionu! Právě kvůli domu v pražském Bubenči byla Marie D. (†72) spolu s přítelem Přemyslem H. (†57) nakonec zavražděni. Z činu je obžalovaný bývalý student Matematicko-fyzikální fakulty Tomáš F. (24).
25.09.2020 05:10 |

podobné články