Článek

Vražda pod věžemi Temelína!

 
Byla to vražda? Za podezřelé úmrtí označila policie smrt mladé ženy v jedné z obcí v okolí Temelína na Českobudějovicku a zadržela jejího partnera (38).
17.07.2021 12:20 |

podobné články

Podobné články

JE Temelín: Pod temelínskými chladicími věžemi řádily děti

 
Na dva týdny se Infocentrum Jaderné elektrárny Temelín stalo základnou pro sedm desítek dětí ve věku od 3 do 12 let. Ty dvou týdenních turnusech letního příměstského tábora strávily pod chladicími věžemi pestrý program. Jejich rodiče měli naopak na týden vyřešeno prázdninové hlídání. I takový benefit připravila Skupina ČEZ pro zaměstnance Jaderné elektrárny Temelín.
31.07.2020 17:45 |

podobné články

Pravice si na otázce Temelína poměřuje síly, posteskl si oranžový Urban

 
Stínový ministr průmyslu a obchodu Milan Urban (ČSSD vyjadřuje lítost nad tím, že se pravicové strany přou nad otázkou o dostavbě Temelína. ČSSD jde podle Urbanova názoru především o to, aby se omezilo získávání energie z uhlí. Poslanec Aleš Rádl (ODS) je jednoznačně pro dostavbu Temelína, ačkoli připouští, že nelze příliš předvídat vývoj v oblasti energetiky v dalších padesáti letech. TOP 09 nad dostavbou vyjadřuje pochybnosti.
27.05.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Urban (174 článků) , Aleš Rádl (34 článků) , Aleš Rádl (33 článků)

Vražda u Temelína? Kriminalisté vyšetřují podezřelé úmrtí ženy, zadrželi jednoho muže

 
Kriminalisté z jižních Čech se zabývají podezřelým úmrtím mladé ženy. K tomu mělo dojít v jedné z obcí u Temelína. Zadržen byl jeden muž.
16.07.2021 09:35 |

podobné články

Podezřelá smrt ženy u Temelína byla vražda! Muž (37) ji měl zabít zvlášť trýznivým způsobem

 
Policie se od pátku zabývala podezřelým úmrtím mladé ženy nedaleko Temelína. Teď už mají vyšetřovatelé v případu jasno. Jedná se o vraždu, žena podle nich zemřela zvlášť trýznivým způsobem. Muž (37) byl obviněn a poslán do vazby.
19.07.2021 12:35 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

RECENZE: Suzi Quatro zpívala pod hvězdami o svobodném světě

 
Americká rockerka Suzi Quatro, která navštívila Prahu už v dobách železné opony, má v našich končinách téměř kultovní status. Trojici pozdně letních koncertních vystoupení v Čechách zahájila 29. srpna na pódiu, které stálo v přírodním amfiteátru pod věžemi zámku Konopiště. Ačkoliv během dne padaly z olověného nebe proudy deště, dorazily na koncert „holky z Detroit City“ dvě tisícovky převážně postarších fanoušků. Ale nebesa se nakonec ustrnula, protože večer nespadla ani kapka a nebeská klenba se rozzářila stovkami hvězd.
31.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Suzi Quatro (5 článků)

JE Temelín: Bazény pod věžemi čeká velké čištění

 
Za provozu je zaplněn přibližně 40 tisíci m3 vody. Od včerejška je ale prázdný. Bazén pod chladicí věží číslo tři čeká velké čištění.
04.07.2018 17:40 |

podobné články

Dnešní tisk: Topolánkův rozvod a dostavba Temelína

 
Sobotní noviny píší o Topolánkově rozvodu a o možné spolupráci USA a Ruska na dostavbě Temelína.
05.12.2009 07:20 |

podobné články

Exšéf Temelína vzbudil poplach radioaktivní taškou

 
Bývalý ředitel Temelína spustil atomový poplach, v tašce zapomněl část palivového článku.
19.08.2010 11:20 |

podobné články

Vítěz tendru na dostavbu Temelína bude vybrán až 2013

 
Vítěz zakázky na dostavbu jaderné elektrárny Temelín by měl být vybrán v roce 2013. Sdělil to v pondělí vládní zmocněnec pro dostavbu Temelína Václav Bartuška.
18.10.2010 16:15 |

podobné články

Cyril Svoboda varuje: Rusko má zájem na slabé Evropě

 
Do Prahy přiletěl již podruhé ruský prezident Dimitrij Medveděv. Přestože se zdrží pouhým 24 hodiny, návštěva může mít dalekosáhlé následky. V sázce je totiž tendr na dostavbu Temelína, o který má Rusko zájem spolu s Francií a USA. „Pokud by nebylo Temelína, je otázka, zda by Medveděv vůbec přiletěl,“ podotkl analytik Asociace pro mezinárodní otázky Karel Svoboda.
07.12.2011 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (621 článků) , Cyril Svoboda (407 článků)

O dostavbu Temelína se poperou Rusko a USA, připustil expert

 
Energetický expert Jiří Gavor tipuje, že o dostavbu Temelína bude soupeřit Rusko a USA. Francii příliš šancí nedává, už jen proto, že nemá dobré evropské reference. Přesto Gavor doufá, že nakonec zvítězí ten nejlepší a volbu neovlivní politika.
18.01.2012 21:30 |

podobné články

Ministr Kuba Kalouskovi: Vyšší daně pro živnostníky nepodpoříme

 
ROZHOVOR Ministr průmyslu Martin Kuba z ODS v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl, že je odpůrce snižování výdajových paušálů u OSVČ, tedy vyššího zdanění živnostníků, ale nebrání se debatě, že by se určil strop, do jaké výše obratu je možné paušály uplatňovat. V době ekonomické krize podporuje i vyšší zdanění vysokopříjmových skupin jako výraz solidarity a sociální koheze. Bude prosazovat, aby firmy, které se ucházejí o zakázku dostavbu Temelína, daly zakázky českým firmám jak při dostavbě Temelína, tak i ve svých jiných projektech.
28.02.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (486 článků)

Chcete bydlet vedle Temelína? Máte možnost! V jeho okolí vyrostou nové domy

 
V okolí temelínské jaderné elektrárny by měly vyrůst nové rodinné domy. Zájem o volné zasíťované parcely podle starosty Temelína Petra Macháčka roste a poptávka už nyní převyšuje nabídku.
21.03.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (38 článků) , Petr Macháček (36 článků)

Fukušimská tragédie u nás nehrozí, ubezpečuje ředitel Temelína

 
Ekologičtí aktivisté znovu protestovali proti dostavbě dvou bloků jaderné elektrárny Temelín. Proč nyní? Podle ředitele Temelína Miloše Štěpanovského, který aktivisty i pochválil, by totiž o dostavbě mohlo být rozhodnuto do konce roku. Ředitel také ujišťuje, že v Česku nehrozí opakování tragédie z Fukušimi, ani přílišná energetická závislost na Rusku.
22.06.2012 19:10 |

podobné články

Pozor, máme megaschopnost tunelovat, říká k Temelínu Bělobrádek

 
Plánovaná dostavba Temelína by měla podle ČEZ stát až 300 miliard korun. Přesná částka zatím není známá, už teď je ale jasné, že půjde o největší státní zakázku v dějinách. Dostavbě Temelína se věnoval i nedělní pořad Otázky Václava Moravce.
15.07.2012 15:40 |

podobné články

Diskuse na jihu Čech: za dostavbu Temelína levnější proud, silnice a byty

 
Nikdo z kandidátů na hejtmana jihočeského kraje není proti dostavbě Temelína, ale na tom, jestli by měl stát zvýšit kompenzace, již shoda ve čtvrteční diskusi na ČT nebyla. Lídr KDU-ČSL Zdeněk Dvořák by chtěl prosadit, aby Jihočeši za další dva bloky získali levnější proud. To ostatní politici považují za nereálné.
21.09.2012 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Dvořák (47 článků)

ČEZ nevěřil v dostavbu Temelína, stojí v tajné zprávě BIS

 
Podle informací deníku Insider elektrárenská firma ČEZ skutečně nevěřila v dostavbu Temelína. Již dříve na to upozornil britský ekonomický deník, tehdy ale společnost vše dementovala. Nyní ale o tom mluví i tajná zpráva BIS.
29.09.2012 21:15 |

podobné články

Politici litují vyřazení Arevy z tendru na dokončení Temelína

 
Podle českých politiků je škoda, že z tendru na dostavbu Temelína vypadla francouzská firma Areva. O vyřazení nabídky, která nesplňovala zákonné požadavky na veřejné zakázky, informovala v pátek společnost ČEZ.
05.10.2012 15:25 |

podobné články