Vražda Lindy a dětí v Hořovicích: Na místě tragédie vzniká pomníček ze svíček a plyšáků
V hořovické bytovce došlo k hrůzné události. V tamějším bytě měl Tomáš uškrtit svou partnerku Lindu a své dvě děti. Poté měl týden předstírat, že se nic neděje a setrvávat s nimi v bytě. Pachatele v sobotu nalezla policie na Břeclavsku bez známek života. Před panelovým domem se schází lidé, kteří přišli zapálit svíčku a uctít památku obětí. Na místo vyrazila i redakce eXtra.cz.
26.02.2024 05:10
|





