Článek

Vražda Jána Kuciaka: Nový dokument přináší nikdy nezveřejněné záběry

 
Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) otřásla Slovenskem. Po medializované kauze dokonce padla třetí vláda Roberta Fica. Nyní vzniká dokument s názvem Kuciak: Vražda novináře, který mapuje celou tragickou událost. Do českých kin snímek vstoupí 23. března, jak prozradil webu eXtra.cz PR manažer Lukáš Vedral.
15.01.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (988 článků)
Podobné články

Vdova Ivana Gottová po premiéře dokumentu Karel: Ukázala další nezveřejněné záběry manžela s vnoučky!

 
Do kin ve čtvrtek oficiálně vešel dokument Karel o posledním roce života Karla Gotta (†80). Vdova po zpěvákovi Ivana (45) do světa poslala další nezveřejněné záběry a také prohlášení o tom, že chystá další slavnostní projekci.
09.10.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6761 článků)

Vražda novináře Kuciaka a jeho snoubenky (oba †27): Poslední záběry před POPRAVOU!

 
Jemu se porouchalo auto, ona pro něj jela. Na Slovensku zveřejnili poslední záběry novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové (oba †27) krátce před jejich vraždou.
15.05.2018 05:10 |

podobné články

Vražda Katky v arboretu: Žalobkyně vytáhla nezveřejněné důkazy!

 
Hlavní líčení s Radúzem Š. obžalovaným z obzvláště brutální vraždy studentky Katky O. je u konce. V úterý se mladý muž dočká rozsudku a můžeme se jen dohadovat, jaký bude. Nálada v soudní síni ale prozrazovala mnohé - obžaloba na světlo vytáhla zatím nezveřejněné důkazy, které obhajoba dokázala zpochybnit pouze chybějícími znaleckými posudky.
28.11.2016 11:50 |

podobné články

Ve Varech se představil dokument „Kuciak: Vražda novináře“, přijel Geoffrey Rush

 
V Karlových Varech měl dnes evropskou premiéru dánsko-americko-český koprodukční dokument Kuciak: Vražda novináře . Uvedení filmu se v karlovarském městském divadle zúčastnili i rodiče obou obětí, Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové. Poděkovali štábu, stejně jako režisér Matt Sarnecki poděkoval rodičům za pomoc, kterou jim při natáčení dokumentu poskytli.
05.07.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Matt Matt (32 článků) , Matt Matt (32 článků)

Igor Cibula: Vražda novinára Kuciaka bola atentátom na vládu Roberta Fica

 
Vražda novinára Jána Kuciaka nebola iba atentátom na slovenskú investigatívnu žurnalistiku, ale aj atentátom na vládu Roberta Fica, čo možno usudzovať z desmiie ministra kultúry Mareka Maďariča a očakávaného vyostrenia vzťahov vo vládnej koalícii, ako to naznačujú niektoré aktuálne stanoviská predstaviteľov strany Most-Híd.
01.03.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (988 článků)

Po vraždě Kuciaka promluvil novinář Hríb, který nadával českým plebejcům: Slovenští lidé stojí za novináři, oceňují naši práci

 
Slovenskem otřásla vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Po celý týden šlo o téma číslo jedna. Pozornost mu věnovala celá společnost. Ve městech po celém Slovensku se sešly desetitisíce lidí, aby uctily památku dvou mladých lidí, kteří se měli v květnu brát. Jejich vražda prý Slovensko mění. Myslí si to i šéfredaktor slovenského časopisu Týžden Štefan Hríb, který se nedávno kriticky vyjadřoval ke zvolení Andreje Babiše (ANO) a Miloše Zemana v Česku.
04.03.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25676 článků) , Miloš Zeman (27733 článků)

Vražda novináře Kuciaka má svou dohru: Robert Fico je připraven podat demisi, ale diktuje si podmínky

 
Vražda investigativního novináře Jána Kuciaka († 27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové († 27) má svoji dohru. Celé Slovensko čekalo na to, kdy premiér Robert Fico (53) konečně podá demisi. Jak se zdá, tak k tomuto kroku nakonec dojde. Demise premiéra podle ústavy znamená pád celé vlády. Fico se ale nechce jen tak vzdát. Požaduje totiž splnění hned tří podmínek.
14.03.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (988 článků)

Vražda Kuciaka a jeho snoubenky minutu po minutě. Takto to asi bylo

 
Jak vypadala vražda investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně minutu po minutě? To sepsala MF DNES na základě rozhodnutí o uvalení vazby na čtveřici obviněných, které má k dispozici. Konkrétně jde o střelce Tomáše Szabóa, jeho „řidiče“ Miroslava Marčeka, objednavatelku vraždy Alenu Zsuzsovou a podnikatele, který pro ni vrahy sehnal – Zoltána Andruskóa.
12.10.2018 08:45 |

podobné články

Slováky čekají volby, ovlivní je i vražda Kuciaka. Kdo obere o hlasy Ficův Smer?

 
Slovensko čeká politické zemětřesení. V sobotu 29. února se zde konají parlamentní volby, které výrazně ovlivní dva roky stará vražda Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (oba †27). Ta nakonec vedla k mohutným protivládním demonstracím a odstoupení premiéra Roberta Fica (Smer-SD). Preference tří vládních stran (Smer, nacionalistická SNS a maďarská Most-HÍD) dosahují před blížícími se volbami dohromady jen kolem 25 procent.
25.02.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (988 článků)

Vražda Kuciaka u soudu: Šokující záběry! Objednavatelka se smála a šklebila, rodiče se zhroutili

 
Den D nastal. V slovenském Pezinoku rozhodoval soud v kauze vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) o tom, zda obžaluje čtyři obviněné z jejich vraždy. Matka Zlatnica Kušnírová se poprvé podívala do očí lidem, kteří jí měli vzít milovanou holčičku a muže jejího života. Děsivý byl pohled na Alenu Zs., údajnou objednavatelku vraždy. V soudní síni byla k nepoznání, když ji přiváděli, v soudní síni se šklebila, smála a vyplazovala jazyk.
19.12.2019 10:15 |

podobné články

Poslední minuty před popravou Kuciaka a jeho snoubenky! Zveřejnili kamerové záběry

 
Vystoupili z auta a za pár desítek minut byli mrtví! Kamerové záběry z budovy nedaleko domu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové ukázaly poslední okamžiky před jejich smrtí. Vidět je už měla možnost i matka zavražděné ženy, kterou pochopitelně silně otřásly.
14.05.2018 10:50 |

podobné články

Princové William a Harry ukázali dosud nezveřejněné fotky a prozradili, proč litují posledního telefonátu před smrtí své matky!

 
Princové Harry a William jsou moderní a snaží se lidem přiblížit co nejvíce. Proto k sobě pozvali i filmaře, kteří natáčeli dokument o jejich matce s názvem Diana, naše matka: Její život a odkaz. Poprvé ukázali veřejnosti dosud nezveřejněné snímky a navíc otevřeně promluvili o posledním telefonátu, který s matkou měli.
23.07.2017 17:15 |

podobné články

Vražda Jána Kuciaka (†27) a jeho partnerky znovu u soudu: O Kočnerovi a Aleně Zs. rozhodne nový senát

 
V novém složení dnes soudní senát na Slovensku začal opět projednávat případ vraždy novináře Jána Kuciaka, při které byla zastřelena i jeho přítelkyně Martina Kušnírová. Před Specializovaným trestním soudem (STS) stanuli obžalovaní Marian Kočner a jeho známá Alena Zs., kteří byli tímto soudem v roce 2020 zproštěni obžaloby. Jeho verdikt ale loni zrušil slovenský nejvyšší soud.
14.04.2022 10:35 |

podobné články

VYSTŘIHLI ZÁBĚRY Z DOKUMENTU! Ivana Gottová svolila k jejich zveřejnění

 
Do kin ve čtvrtek oficiálně vešel dokument Karel o posledním roce života Karla Gotta (†80). Vdova po zpěvákovi Ivana (45) do světa poslala další nezveřejněné záběry a také prohlášení o tom, že chystá další slavnostní projekci.
09.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6761 článků)

Žádná mafie! S vraždou Kuciaka to bylo úplně jinak. Kiska to přehání a Fico ujel, překvapuje expert ze Slovenska

 
Slovenský novinář Milan Žitný v rozhovoru pro server Seznam Zprávy obsáhle promluvil k vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Prohlásil, že Kuciaka zavraždil spíš nějaký amatér, nikoli profesionální zabiják najatý mafií. Vedle toho velmi vyčinil slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi a zastal se často kritizovaného ministra vnitra Roberta Kaliňáka.
08.03.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (988 článků)

Den protestů kvůli vraždě Kuciaka. „Hrozí útoky na veřejné budovy, “ varuje Fico

 
Na Slovensku, ale i v zahraničí včetně Česka dnes odpoledne proběhnou protestní akce proti vládě současného premiéra země Roberta Fica. Lidé se také dovolávají spravedlivého vyšetření smrti investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny. Premiér a jeho strana Smer organizátory kritizují a spekulují o tom, že je financuje miliardář maďarského původu George Soros. Pořadatel pochodu Za slušné Slovensko se jasně vyjádřil, že tomu tak není. Podle premiéra Fica hrozí při demonstracích útoky na veřejné budovy. Situací se dokonce zabývala bezpečnostní rada státu. Prezident Andrej Kiska, šéf parlamentu Danko a premiér Fico nepodepsali deklaraci s cílem uklidnit situaci v zemi po vraždě novináře Kuciaka.
09.03.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků) , Robert Fico (988 článků)

Italský investigativní novinář Papaleo: Kuciaka se snoubenkou zabili hloupí Češi nebo Slováci

 
Chladnokrevnou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové řeší policie na Slovensku již měsíc. Ačkoliv zatím neznají vraha, na povrch vyplouvá mnoho nepříjemných skutečností, které doslova rozvrátily slovenskou vládu. Antonio Papaleo, italský investigativní novinář, v rozhovoru pro server Topky.sk tvrdí, že Kuciaka zabili na objednávku Češi či Slováci.
29.03.2018 05:10 |

podobné články

Nové zprávy kolem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Zvažovalo se zabití i těchto dvou vlivných lidí

 
Kromě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové měli být zavražděni také bývalý ministr vnitra Daniel Lipšic a elitní prokurátor. Podle všeho se na jejich vraždě měla domlouvat právě čtveřice obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové. Informaci přinesl server sme.sk.
27.10.2018 08:10 |

podobné články

Exšéf špionů sledoval Kuciaka

 
Býval žurnalistou, a přesto zorganizoval sledování novináře Jána Kuciaka (†27). Exšéf kontrarozvědky slovenské civilní tajné služby SIS Peter Tóth to přiznal u soudu, jenž řeší vraždu Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové (†27).
16.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (229 článků)