Článek

Vražda expolicisty Róberta Remiáše (†25): Posun ve vyšetřování po 22 letech

 
Od vraždy expolicisty a pozdějšího podnikatele Róberta Remiáše (†25) uplynulo již dlouhých 22 let. Přesto nebylo vyšetřování stále uzavřeno. Překvapivě v něm však nyní došlo k posunu. Policie se dostala k novým informacím, který nyní prošetřuje.
26.10.2018 19:25 |

podobné články

Podobné články

Vražda expolicisty a šéfa gangu Tofla: Trkan a Sobotka dostali 19 let!

 
Vražda expolicisty Michala Tofla (†46) byla konečně potrestána. Recidivista Radek Sobotka (35), který ho v červnu 2010 v Brně-Žebětíně zastřelil 11 ranami ze samopalu, si odpyká 19 let vězení. Stejný trest dostal za účast na vraždě Tomáš Trkan (39).
16.10.2013 10:50 |

podobné články

Vrahům expolicisty Tofla napařili 38 let! Hlídali je zakuklenci se samopaly

 
Celkem 38 let v nejtvrdším žaláři si odpykají dva vrazi expolicisty Michala Tofla (†47), který údajně vedl tzv. Toflův gang. Ten však podle jiného soudce nikdy neexistoval. Přesto to u soudu vypadalo jak ve filmu: obžalované hlídali zakuklenci se samopaly!
21.10.2014 13:20 |

podobné články

Veřejnost by byla šokována, kdybych řekl pravdu. Vladimir Mečiar obsáhle promluvil

 
Státní orgány nemají nic společného s vraždou Róberta Remiáše, řekl v ostře sledované diskuzi Téma dne na TA3 někdejší premiér Vladimír Mečiar. Jeho odvěký politický rival Béla Bugár se jej zeptal, zda se neplánuje omluvit Remiášově matce Anně. „Za co?“ reagoval Mečiar.
08.03.2017 11:25 |

podobné články

Smrt expolicisty: Byla to nájemná vražda!

 
Byla to nájemná vražda! A objednavatel musel zabijákovi vysolit pořádný balík peněz. To tvrdí důvěryhodný zdroj o zastřelení bývalého kriminalisty Michala T. (†46), kterého zatím neznámý střelec popravil v pondělí večer dvěma ranami ze samopalu do hlavy.
18.06.2010 05:25 |

podobné články

Konečně posun u Kuciakovy vraždy: Odhalila policie stopy k vrahovi?

 
Při vyšetřování únorové vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové nastal dost výrazný posun, cílem útoku byl patrně pouze Kuciak a nikoliv Kušnírová, řekl ve středu novinářům slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár. Prokuratura a policie podle něj pochybily při vyšetřování několika kauz spojovaných s italskými podnikateli, o kterých Kuciak ve svém nedokončeném článku psal.
09.05.2018 14:30 |

podobné články

Igor Cibula: Vražda novinára Kuciaka bola atentátom na vládu Roberta Fica

 
Vražda novinára Jána Kuciaka nebola iba atentátom na slovenskú investigatívnu žurnalistiku, ale aj atentátom na vládu Roberta Fica, čo možno usudzovať z desmiie ministra kultúry Mareka Maďariča a očakávaného vyostrenia vzťahov vo vládnej koalícii, ako to naznačujú niektoré aktuálne stanoviská predstaviteľov strany Most-Híd.
01.03.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (887 článků)

Vražda expolicisty má politický podtext. Byl šedou eminencí

 
Samopalem zastřelený brněnský expolicista M. T. byl spojkou mezi politiky a bezpečnostním aparátem státu a také se pokoušel ovlivňovat novináře.
17.06.2010 07:50 |

podobné články

Vražda Kuciaka a jeho snoubenky: Zatčeno osm podezřelých, včetně expolicisty

 
Mezi zadrženými v souvislosti s vyšetřováním vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky je i bývalý policejní vyšetřovatel. Informovala o tom slovenská média. Policie ani prokuratura razii, při které bylo ve čtvrtek dle dosud nepotvrzených informací zadrženo osm podezřelých ze zmiňované dvojnásobné vraždy, zatím blíže nekomentovaly.
27.09.2018 08:10 |

podobné články

Úkladná vražda! Olomoucký policista se měl oběsit jen jako: Stálo ho to život

 
Úkladná vražda. Takový je šokující výsledek vyšetřování olomouckých policistů. V roce 2015 byl nalezen oběšený policista. Na první pohled to vypadalo na dobrovolný odchod ze světa. Jenomže téměř po třech letech vyšetřování přišli policisté se šokující pravdou.
20.11.2017 17:30 |

podobné články

Bije se za zastřeleného muže: Šéfem žádného gangu prý nebyl

 
Nad původně jednoznačně vnímaným úspěchem v boji s organizovaným zločinem se začínají vznášet otazníky. Jednak je podivné, že v případu tzv. Toflova gangu figurují jako svědci jen lidé s kriminální minulostí. Navíc zásah proti jeho údajným členům byl přísně utajován kvůli prorůstání skupiny k vysoce postaveným osobám. Ale pokud existují, dostaly nyní možnost zahlazovat případné stopy. A manželka zastřeleného expolicisty v týdeníku Reflex odmítá, že by její muž byl členem gangu, poukazuje přitom na podivnosti při vyšetřování vraždy.
18.08.2011 20:35 |

podobné články

Trumpův právník byl prý na tajné návštěvě Prahy. Jakkoli to zapíral

 
Právník prezidenta Donalda Trumpa Michael Cohen navštívil Prahu v roce 2016. Důkazy o tom má prý tým amerického zvláštního vyšetřovatele Roberta Muellera. Advokát přitom doposud tvrdil, že Česko nikdy nenavštívil, uvedla v noci na sobotu agentura Reuters. Podle amerických médií může jít o významný posun ve vyšetřování údajné tajné spolupráce Ruska s Trumpovou předvolební kampaní.
14.04.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Michael Cohen (17 článků)

Vražda v tramvaji č. 17: Policie našla svědka!

 
Zveřejnili jeho podobenku a to přineslo ovoce! Policie konečně našla svědka hledaného od loňského června v případu vraždy Danuše S., která byla zastřelena v pražské tramvaji linky 17. Jeho výslech ale posun ve vyšetřování nepřinesl.
25.11.2015 16:05 |

podobné články

Začíná vyšetřování ruského vlivu na vítězství Trumpa. Povede ho bývalý šéf FBI

 
Americké ministerstvo spravedlnosti pověřilo bývalého ředitele Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Roberta Muellera, aby vedl zvláštní vyšetřování možné spolupráce mezi Ruskem a zástupci předvolební kampaně nynějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa s cílem ovlivnit loňské prezidentské volby. Trump reagoval prohlášením, že doufá, že případ bude velmi rychle uzavřen a že se prokáže, že k žádné takové spolupráci nedošlo.
18.05.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků)

Noční dostaveníčko Nečase s odboráři posun nepřineslo

 
Jednání vlády s odbory o desetiprocentním snižování mezd ve státní a veřejné správě ve čtvrtek večer žádný posun nepřineslo. Obě strany trvají na svém a chtějí dále jednat. Vyplynulo to z vyjádření premiéra Petra Nečase (ODS) a předsedy Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslava Zavadila.
30.09.2010 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků)

ODS se v preferencích odrazila ode dna, ukázal průzkum STEM

 
Preference dvou největších politických stran se v průzkumu společnosti STEM změnily. ČSSD ztratila půl procenta oproti minulému měsíci. ODS se podpora vrátila k číslům, které měla v březnu nebo červnu. Komunisté jsou na tom stejně. Podle STEMu by se do parlamentu dostaly jen čtyři strany, vedle zmíněných ještě TOP 09, proto i malý posun v preferencích znamená velký posun.
24.10.2011 14:20 |

podobné články

Norah Jonesová signalizuje prvním singlem z nové desky posun zvuku

 
Americká zpěvačka Norah Jonesová zveřejnila na internetu první singl z desky Little Broken Hearts a signalizuje výrazný posun od zvuku svých slavných komorních alb Come Away With Me (2002) a Feels Like Home (2004).
29.02.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Norah Jones (32 článků)

Bursík odchází od zelených. Vadí mu jejich posun doleva

 
Bývalý předseda Strany zelených Martin Bursík opouští svou stranu. Uvedl, že mu vadí posun zelených doleva.
23.08.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (309 článků)

Zahradil (ODS): Vadí vám posun času? Nejezděte na dovolenou do Egypta...

 
Europoslanec komentuje kritiku letního času, který řadě lidem vadí, ale když jedou do cizích zemí na dovolenou, tak jim časový posun nevadí:
29.03.2015 20:36 |

podobné články

Jsou to plané naděje, nebo konečně posun? Bývalý ředitel Ferrari promluvil pozitivně o stavu Schumachera!

 
Tak jak to je? Jsou to jen plané naděje a slova, které mají uklidnit fanoušky a média, nebo konečně nějaký posun v uzdravování legendy F1?
04.11.2016 18:40 |

podobné články