Článek

Vražda 5 dětí: Přeživší Marcel (11) napsal kamarádům mrazivou zprávu o mrtvých sourozencích

 
Německem otřásl hrůzný případ, který se odehrál minulý týden v Solingenu. Sedmadvacetiletá Christiane měla zavraždit svých pět dětí. Přežil jenom nejstarší Marcel (11), zřejmě ho zachránilo, že byl v době, kdy se hrůzy děly, ve škole. Důvodem, proč se Christiane uchýlila ke strašlivému činu, byly zřejmě problémy s partnerem, sama se pak pokusila o sebevraždu. Přeživší chlapec předtím poslal svému kamarádovi děsivou zprávu.
07.09.2020 15:40 |

podobné články

Podobné články

Dvojčata Nikolas a Naomi z Jablonecka se našla: Na policii je přivedl nevlastní otec!

 
Dobře dopadlo pátrání po dvojčatech pocházejících z okresu Jablonce nad Nisou. Po sourozencích bylo vyhlášeno pátrání poté, co jejich nevlastní otec, jemuž byli svěřeny do péče, nevyzvedl oznámení o umístění dětí do Dětského domova a nebyl k zastižení na trvalé adrese. Pátrání po sourozencích však skončilo poté, co právě jejich nevlastní otec je přivedl na policii na Pardubicku.
04.06.2020 22:05 |

podobné články

Policie pátrá po třech sourozencích: Viděli jste je?

 
Policie pátrá po sourozencích Goliszekových. Matka je nevrátila do dětského domova. Róza (6) a dva chlapci Andrzej (4) a Adam (8) byli naposledy viděni v Benešově.
04.04.2013 17:30 |

podobné články

Dcera se pokusila o sebevraždu: Přeživší vraždy v Doubici po týrání trpěla

 
Šokující informaci odhalila v soudní síni ve středu matka přeživší dívky. Po událostech otřesné noci se měla pokusit vzít si život. Podle našich informací spolykala prášky. Žena navíc popsala, jak vypadala přeživší oběť po útoku Martina Ch.
21.06.2018 05:05 |

podobné články

Z toho kouká průšvih jako vrata. ČT pustila reportáž o Lidicích, poslední přeživší se brání tomu, co zaznělo

 
Všichni dosud žijící přeživší vypálení Lidic bojují proti reportáži České televize, ve které byla maminka jedné z nich označena za udavačku, kvůli níž se celá tragédie odehrála. Přeživší v čele s osmdesátiletou Marií Šupíkovou, jejíž maminka byla za udavačku označena, to berou jako obrovskou zradu. Na protest vystoupili z organizace Ministerstva kultury památník Lidice, napsali stížnost na ČT a RRTV a poslali otevřený dopis ústavním činitelům.
28.10.2019 18:20 |

podobné články

Uplakaná Bučková pokořila Mongolsko: Přečkala mrazivou noc ve stanu a brodila se sněhem!

 
Za sebou už má expedici v Amazonii, teď Eliška Bučková (27) navštívila Mongolsko. Kvůli přítelovi Jakubovi Vágnerovi už jen nechytá ryby. Prožila mrazivou noc ve stanu, jezdila na koních a po horách se v šusťákách brodila ve sněhu.
08.09.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1127 článků) , Jakub Vágner (406 článků)

Žádost o ruku v přímém přenosu: O 10 let mladší Marcel i Lucie prokoukli a chystají svatbu

 
Pořad o 10 let mladší dnes proměnil život Lucii (32) a Marcelovi (49). Tito partneři už několik let takřka nepřetržitě pracují ve svém stánku, kde připravují rychlé občerstvení. Stres, v minulosti dluhy a závislost na cukru se na obou partnerech podepsaly. Marcel dokonce prodělal infarkt. Proměnu vzal obzvlášť Marcel hodně zodpovědně a nadšený z nové chrupu i vzhledu požádal Lucii o ruku přímo před kamerami.
11.12.2019 23:30 |

podobné články

Zabil jsem ženu, chtěla to tak, napsal v sms chlapec (17) kamarádům

 
Sedmnáctiletý chlapec se přiznal v sms kamarádům, že při své praxi v domově důchodců zabil stoletou ženu. Divil se, že s ním jeho kamarádi přestali mluvit. On svůj čin popisuje jako pomoc, jeho kamarádi mluví o vraždě.
19.07.2012 11:25 |

podobné články

Matka v Německu pozabíjela vlastní děti: Asi je nacpala prášky, přežil jen Marcel

 
Jedenáctiletý chlapec, podle německých médií Marcel, měl jediný přežít masakr v Solingenu, po kterém našla policie v jednom z bytů pět mrtvých dětí. Podle všeho je zabila vlastní matka (28), která se sama chtěla připravit o život skokem pod vlak.
04.09.2020 17:35 |

podobné články

„Kašlu na to, končím,“ napsal mladý otec a spáchal sebevraždu: Zradili ho přátelé?

 
Napsal mrazivou zprávu na sociální síť a spáchal sebevraždu. Dvacátník Will Evans z Birminghamu z neznámých důvodů ukončil svůj život a nechal po sobě dcerku, která ještě neoslavila ani druhé narozeniny...
16.11.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Evans Evans (172 článků)

Přeživší masakru v USA: Do lidí stříleli muslimové náhodně

 
Vánoční večírek se změnil v krvavý masakr. Čtrnáct mrtvých a sedmnáct zraněných zůstalo po střelbě v centru pro postižené v Kalifornii. Střelcem byl muslimský zdravotník Sajíd Farúk, v zabíjení mu pomáhala i manželka. Přeživší střelby popsali, jak brutálně si útočníci při masakru počínali.
03.12.2015 18:05 |

podobné články

Nejméně 27 mrtvých. Teroristé s granáty zaútočili na hotel plný cizinců

 
Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek přepadli hotel Radisson Blu v hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Rozjela se rozsáhlá záchranná akce, do které se zapojila maliská armáda za pomoci zahraničních jednotek. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek napadli hotel Radisson Blu v Bamaku, hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Vedle toho se rozjela rozsáhlá záchranná akce, armáda zabila podle posledních informací 5 teroristů. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Podle tamního ministra bezpečnosti už zásah skončil.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356638/nejmene-27-mrtvych-teroriste-zautocili-na-hotel-v-mali-se-spoustou-cizincu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Ozbrojenci napojení na al-Káidu v pátek napadli hotel Radisson Blu v Bamaku, hlavním městě Mali. Zajali 170 lidí. Propustili ty, kteří dokázali citovat z koránu. Vedle toho se rozjela rozsáhlá záchranná akce, armáda zabila podle posledních informací 5 teroristů. Agentura Reuters s odvoláním na příslušníky mírových sil OSN píše o 27 mrtvých. Podle tamního ministra bezpečnosti už zásah skončil.Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/356638/nejmene-27-mrtvych-teroriste-zautocili-na-hotel-v-mali-se-spoustou-cizincu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
20.11.2015 10:40 |

podobné články

Mráz nadále trápí Evropu, v Kosovu hledají přeživší po lavině

 
Evropa prožila další mrazivou noc. Záchranáři v Kosovu našli v mase sněhu po sobotní lavině ještě čtyři mrtvé, čímž se podle agentury DPA zvýšila bilance obětí neštěstí na sedm. Celkový počet obětí mrazů na starém kontinentu již překročil hranici 600 lidí.
12.02.2012 12:05 |

podobné články

Ženy a dětí první, to na Concordii neplatilo, říkají přeživší

 
Přeživší nehody italské výletní lodě, která v pátek ztroskotala u pobřeží Toskánska, vypovídají o panice a chaosu, které doprovázely evakuaci pasažérů. Mnozí muži na palubě například nedbali příkazu, že do záchranných člunů mají nejprve nastoupit ženy a děti, píše v neděli deník Daily Mail.
15.01.2012 19:40 |

podobné články

Končí Febiofest, vyhrál turecký snímek Děti z Diyarbakiru

 
V Praze končí mezinárodní filmový festival Febiofest. Dopoledne je na programu promítání vítězného snímku sekce Nová Evropa, kterým se stalo existenční drama o dvou kurdských sourozencích Děti z Diyarbakiru tureckého režiséra Miraze Bezara.
02.04.2010 10:40 |

podobné články

Američan má kvůli špatným zákonům 150 dětí

 
Ve většině zemí Evropy smí jeden dárce spermatu zplodit maximálně deset dětí. Limity existují proto, aby se příliš nešířily geny jednoho člověka a aby se minimalizovalo riziko, že se spolu potkají biologičtí sourozenci, kteří by mohli spáchat incest. V USA ale žádný početní limit pro donory nemají. A jedna Američanka, která využila darovaného spermatu, začala pátrat po sourozencích svého dítěte a zjistila, že jich je minimálně 150.
09.09.2011 09:30 |

podobné články

Kam zmizely dvě děti Veroniky Žilkové? Agáta promluvila o svých adoptivních sourozencích

 
Byly časy, kdy se herečka Veronika Žilková  (52) objevovala s opravdu velkou rodinou, se šesti dětmi. Kromě Agáty, Cyrila, Vincenta a Kordulky měla ještě dvě adoptované děti Markétu a Honzu. Ti ale ze života rodiny úplně zmizeli, jak nám prozradila její nejstarší dcera Agáta Prachařová  (29) .
02.10.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2861 článků)

Masová vražda v Kanadě: 9 mrtvých těl na třech místech, včetně dvou dětí!

 
Kanadským Edmontonem otřásla masová vražda. Policie na třech místech ve městě našla celkem devět mrtvých těl. Jedním z nich je pravděpodobně sám vrah. Mezi oběťmi jsou bohužel i dvě malé děti. Motivem hrůzného činu byly podle policie rodinné neshody a domácí násilí.
31.12.2014 08:36 |

podobné články

Jsme s vámi! Španělé věnovali titul mistrů Evropy zemřelým kamarádům

 
Fotbalisté Španělska věnovali titul mistrů Evropy svým spoluhráčům a kamarádům, kteří zemřeli v posledních letech. Šampioni po nedělní finálové výhře 4:0 nad Itálií v Kyjevě vzdali čest Mikimu Roquému, Antoniu Puertovi a Danimu Jarquemu.
02.07.2012 11:35 |

podobné články

Adam dlužil kamarádům, nenapadlo ho nic lepšího než vykrást benzinku

 
Dlužil peníze kamarádům, pak dostal pokutu za rychlou jízdu a tak se rozhodl, že 2,5 tisíce korun získá přepadením čerpací stanice. To je příběh studenta z Prahy. Adam přepadl obsluhu benzinky nožem, za to mu teď hrozí až 10 let za mřížemi.
15.05.2013 21:10 |

podobné články