Vrátí se Plzeň na ligový trůn? Titul chce i pro nemocného Čišovského

O motivaci navíc budou míst fotbalisté Plzně při jarním boji o ligový titul. Viktoriáni, kteří přezimovali na prvním místě s jednobodovým náskokem před Spartou, jsou odhodlaní mistrovskou trofej vybojovat i pro vážně nemocného spoluhráče Mariána Čišovského.
19.02.2015 13:16 |

Osobnosti: Marián Čišovský (19 článků)

Šlágr jako hrom. Plzeň proti Jablonci neudržela vedení. Zase má jen bod

Fotbalová Gambrinus liga zažila souboj o první místo. Narazili na sebe dva favorité na titul – Plzeň a Jablonec. Plzeň sice po gólu Mariána Čišovského vedla, ale Vít Beneš zařídil gólem v závěru Jablonci remízu 1:1. Díky tomu se Severočeši udrželi v čele ligy. Plzeň šla na druhé místo před Spartu, ale jen o skóre.
20.10.2012 20:25 |

Osobnosti: Marián Čišovský (19 článků) , Vít Beneš (6 článků) , Vít Beneš (6 článků)

Damková: Je to kruté, ale vyloučení Čišovského bylo správné

Rakouský sudí Robert Schörgenhofer vyloučil plzeňského stopera Mariana Čišovského v prvním poločase úterního utkání fotbalové Ligy mistrů proti Barceloně za faul na Lionela Messiho správně a v souladu s pravidly. Podle šéfky komise rozhodčích Dagmar Damkové neměl hlavní arbitr jinou možnost, a pokud by slovenskému zadákovi udělil jen žlutou kartu, dopustil by se prý chyby.
02.11.2011 17:45 |

Osobnosti: Lionel Messi (394 článků) , Dagmar Damková (61 článků)

Zranění Čišovského z Plzně není vážné, možná stihne zápas s Olomoucí

Fotbalisté Plzně se nemusí bát toho, že by na delší dobu přišli o pilíř zadních řad Mariána Čišovského, který si ve středečním pohárovém zápase proti Mladé Boleslavi poranil koleno.
08.03.2012 14:45 |

Jestli chceme titul, musíme všechny zápasy vyhrát, říká plzeňský kouč Vrba

Fotbalisté Plzně mají po nedělní jednobrankové výhře nad Slováckem stále možnost obhájit ligový titul, podle svého trenéra Pavla Vrby ale musí všechny zbývající zápasy vyhrát. Zkušený kouč v bitvě o ligový primát šest kol před koncem favorizuje vedoucí Spartu a druhý Liberec.
08.04.2012 21:25 |

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Sparta porazila Teplice a slaví titul, Jablonec předstihl Ostravu

Fotbalisté pražské Sparty získali svůj 35. mistrovský titul a po dvouleté vládě Slavie se vrátili na český ligový trůn. V dnešním utkání posledního kola porazili doma Teplice 1:0 gólem kapitána Tomáše Řepky.
16.05.2010 15:45 |

Fotbalová Plzeň zbrojí i v obraně. Ulovila Slováka Čišovského

Fotbalová Viktoria Plzeň představila v úterý další posilu, posílil jednatřicetiletý slovenský obránce Marián Čišovský, který naposledy působil v rumunském Temešváru.
28.06.2011 17:50 |

Plzeň rupla s italským favoritem AC Milán 0:2: Zničil je Zlatan

Také mohla ta porážka přijít jinak... Plzeň prohrála svůj druhý duel ve skupině H fotbalové Ligy mistrů v Miláně s věhlasným AC 0:2, když ji skolila penalta za nastřelenou ruku obránce Čišovského. Škoda, slovenský bek ji moc daleko od těla neměl...
29.09.2011 12:00 |

Plzeň i v deseti zvládla vyrovnat v Teplicích, na víc ale neměla

Fotbalisté Viktorie Plzeň, kteří hráli od 13. minuty bez vyloučeného stopera Mariána Čišovského, remizovali v Teplicích 1:1. První ligovou porážku si připsala Jihlava, která schytala debakl 1:5 v Brně.
23.09.2012 19:30 |

Rozhodčí Jech se nebál: Plzeň v deseti!

Spekulace o tom, zda budou sudí pomáhat Západočechům i nadále, utnul v zápase Teplice – Plzeň (1:1) rozhodčí Jech. Už v 10. minutě bez pardonu vyloučil zadáka Viktorie Čišovského, jenž stáhl unikajícího Mahmutoviče.
24.09.2012 12:15 |

Plzeň otočila duel se Sarajevem, divoký zápas vyhrála 4:3

Fotbalová Plzeň přestřílela v úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů Željezničar Sarajevo 4:3, přičemž všech sedm branek padlo v druhé půli. Český šampion od 52. minuty prohrával, dvěma góly Daniela Koláře a jednou brankou Mariána Čišovského ale otočil skóre.
16.07.2013 19:35 |

Osobnosti: Daniel Kolář (42 článků) , Marián Čišovský (19 článků)

Prvorozená dcera Kate a Williama o trůn nepřijde, změnila se 300 let stará pravidla!

Během minulých tří dnů proběhl summit Commonwealthu, kde se rozhodlo, že se pozmění 300 let stará pravidla pro nástup na trůn. Pokud by vévodkyně z Camebridge Kate porodila první dceru a pak syna, stále by měla nárok na trůn prvorozená.
01.11.2011 20:05 |

Koukal se vrátil na squashový trůn, má jedenáctý český titul

Jan Koukal se vrátil na domácí squashový trůn. Nejlepší český hráč v neděli vyhrál osmnácté mistrovství republiky a na konto si připsal již jedenáctý titul.
25.04.2010 21:10 |

Čermák (ODS): Plzeň očima cizince

Jak vnímáte město Plzeň? Většina odpovědí bude znít dost podobně: „Plzeň je městem piva.“ „V Plzni hrajou dobrej fotbal.“ „V Plzni vaří skvělou dvanáctku.“ „Plzeň má dobrý hokejisty.“„Plzeň je vynikající…pivo“. „V Plzni vyrábí tramvaje, ne?“
23.04.2015 15:56 |

Plzeň má první mečbol, pokud porazí doma Ostravu, pozvedne ligový pohár

Pokud se podaří fotbalistům Viktorie Plzeň proměnit v sobotním utkání 29. kola první ligy mečbol a zajistí si mistrovský titul, mohou se těšit na okamžité dekorování před vlastními fanoušky.
19.05.2011 11:00 |

Mistři ligy? Plzeň už bude mít pohár na hřišti

Asi i svazoví bafuňáři tuší, že fotbalová Plzeň získá první ligový titul v historii právě v sobotu.
20.05.2011 12:05 |

KDO BUDE MISTREM LIGY? Liberec, Sparta, nebo Plzeň?

Situace na čele ligy dává všem fanouškům velkou naději, že boj o ligový titul bude napínavý až do posledního kola. Ve hře je vedoucí Liberec, druhá Sparta, která je na jaře katastrofální a ve hře je i Plzeň. Ta v dohrávce vyhrála v Ostravě a na čelo ztrácí šest bodů.
02.04.2012 19:40 |

Juventus chce, aby Inter přišel o ligový titul z roku 2006

Zástupci Juventusu Turín podal oficiální žádost, aby byl Interu Milán odebrán mistrovský titul z ročníku 2005/06 kvůli novým informacím ve vyšetřování korupce v italském fotbale. Právě Juventus o titul za toto období přišel kvůli korupci.
11.05.2010 11:30 |

Fotbalová Plzeň: TITUL nebo ZKLAMÁNÍ

Fotbalisté Plzně budou v jarní sezoně útočit na svůj premiérový ligový titul.
23.02.2011 18:30 |

Byt nemocného seniora byl plný výkalů: Muž sociálku z bytu vyháněl a pomoc odmítal

Otřesný případ zanedbání péče o nemocného seniora šokoval celé Česko. Nikdo nechápe, jak se něco takového může v moderní společnosti vůbec stát. Byt, do kterého nemocného dědu doprovodili policisté, byl plný výkalů. Sociálka, která ale o muže měla pečovat, má své vysvětlení.
29.03.2017 12:25 |