Článek

Vrať se do hrobu. Šteindler dostal banánem od mladé zelené aktivistky

 
V posledních měsících Čechy, Moravany a Slezany zahltila předvolební kampaň všech kandidujících politických stran. Ale nejen jejich. Byla spuštěna také kampaň nazvaná „Už nikdy fronty na banány“, která si klade za cíl po desítkách let konečně dostat ze Sněmovny komunisty. Jenže u mladých lidí Šteindler s Vávrou opravdu tvrdě narazili. V pražské kavárně vyvřel na povrch generační střet.
08.10.2021 10:10 |

podobné články

Podobné články

Šteindlerova komedie Vrať se do hrobu: Po natáčení záhadně zemřela herečka Věra Vlčková (†45)

 
Příliš mnoho dramatických událostí na jeden film! Nejdříve hledání herců, pak den co den bouřlivé mejdany a na konci smutný pohřeb…  Halina Pawlowská (58) a Milan Šteindler (56) při psaní scénáře k filmu Vrať se do hrobu ani netušili, co všechno se stane. „Chtěli generační výpověď, tak ji měli mít,“ prozradil Šteindler, který se ujal režisérské taktovky a posléze, byť o tom ze začátku nechtěl ani slyšet, i hlavní role.
12.08.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků) , Halina Pawlowská (538 článků)

Šteindler na place: když nevystoupí z role, je gay i v pauzách

 
Pětapadesátiletý Milan Šteindler se do role homosexuálního hospodáře seriálu Gympl na Nově ponořil naplno. Z role nevychází ani během přestávek, a tak je občas kolegům pro smích. Další články k tématu: Klip z Gymplu: Jandová jako Sněhurka a Šteindler jako Freddie Mercury VIDEO: Gipsy.cz natočili se Šteindlerem klip ve westernovém městečku Tohle nám nemůže projít, říká o znělce filmového Finále Šteindler. Podívejte se
27.09.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (291 článků) , Milan Šteindler (136 článků)

Šteindler v převlečení za ženu přiznal, že nikdy neměl orgasmus!

 
Známí vtipálci "Milan Šteindler":http://www.extra.cz/tema/milan-steindler (56) a Zdena Hadrbolcová si zase jednou zašpásovali v nováckém "sitcomu PanMáma":http://www.extra.cz/milan-steindler-v-prevleceni-za-zenu-opet-predvadel-cerny-humor-neprehnal-to-uz. Tentokrát to bylo na téma "orgasmus". Nebo "organismus"?
12.10.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Hadrbolcová (27 článků) , Milan Šteindler (136 článků)

Milan Šteindler šokuje: Mám sepsanou závěť!

 
Ještě nemá vyřízené ani majetkové vyrovnání s exmanželkou a už má v šuplíku vlastní závěť! Hvězda filmu Vrať se do hrobu Milan Šteindler (60) si dokonce naplánoval, co mu mají zahrát na pohřbu a vytesat na náhrobní kámen...
22.07.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků)

Milan Šteindler šokuje: Mám sepsanou závěť!

 
Ještě nemá vyřízené ani majetkové vyrovnání s exmanželkou a už má v šuplíku vlastní závěť! Hvězda filmu Vrať se do hrobu Milan Šteindler (60) si dokonce naplánoval, co mu mají zahrát na pohřbu a vytesat na náhrobní kámen...
24.07.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků)

Vrať se do hrobu? Rozhodně ne, takhle líbá nadsamec Milan Šteindler!

 
Herec a režisér Milan Šteindler (60) si před časem našel kočičku, po jejímž boku září štěstím. Užívá si její přítomnosti pokaždé, když jsou spolu. Teď je přistihli fotografové při pořádné líbačce!
16.08.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků)

Lásku nehledám, protějšek si vás najde sám, říká Milan Šteindler

 
Milan Šteindler (64) zavzpomínal na svůj film Vrať se do hrobu i oblíbený nekorektní humor mnoha scének legendárního pořadu Alles Gute. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvil herec, režisér a spoluzakladatel divadla Sklep také o tom, jak to má momentálně s navazováním vztahů se ženami.
17.12.2013 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (160 článků) , Maxwell (32 článků)

FOTOSERIÁL z maskérny: Takto se Milan Šteindler mění v ženu

 
Televize Nova chystá nový sitcom. Jmenuje se Pan Máma a hlavní postavou bude populární herec Milan Šteindler, který bude hrát ženu. Podívejte se, jak se Šteindler měnil v maskérně v matku pěti dětí.
20.08.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků)

Ten je nechutný: Milan Šteindler se převtělil do obézního režiséra hororů a vypadá hůř než on

 
Podívejte se pozorně na tvář mistra hororu Alfreda Hitchcocka. Připadá vám povědomá? V novém kalendáři Proměny 2015 autorů Petra Kurečky a Marka Škarpy se v legendárního tvůrce filmu Psycho proměnil český herec a režisér Milan Šteindler. A udělalo mu to opravdovou radost. Hitchcock je totiž jeho nejoblíbenějším režisérem. „Když mě oslovili z Nadace Archa Chantal s touto postavou, hned jsem si pustil svoje oblíbené Hitchcockovy filmy. Proměna v takovou režisérskou osobnost pro mě byla opravdová čest," míní Šteindler.
23.10.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Alfred Hitchcock (100 článků) , Milan Šteindler (136 článků) , Marek Škarpa (25 článků) , Petr Marek (189 článků)

Milan Šteindler: Kdo přemýšlí ve vaně, je schopen všeho

 
Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, to je název celovečerního dokumentárního filmu režisérky Olgy Dabrowské, který představí fenomén legendárního pražského Divadlo Sklep. Objeví se v něm jeho zakladatelé i další osobnosti, konkrétně David Vávra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, Jiří Fero Burda, Robert Nebřenský, Ondřej Trojan, Václav Marhoul, David Noll, František Váša, Jana Hanáková či Marta Marinová. Na otázky Práva odpověděl herec Milan Šteindler.
11.06.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Trojan (80 článků) , Tomáš Hanák (146 článků) , Václav Marhoul (75 článků) , Milan Šteindler (136 článků) , David Vávra (37 článků) , Robert Nebřenský (4 články)

VIDEO Zmrtvýchvstání Miloše Zemana. Píchněte mu něco. Umělec Šteindler paroduje prezidentův nedělní projev

 
Herec a scenárista Milan Šteindler k příležitosti svých včerejších třiašedesátých narozenin na svůj Facebook umístil děkovné video, v němž paroduje velikonoční projev prezidenta Miloše Zemana. „Padesát procent naší populace, což jak mnozí jistě vědí, je téměř polovina našich obyvatel, mi blahopřála k mému dnešnímu zmrtvýchvstání,“ pronese Šteindler při imitaci Zemana. Následoval i bonmot a přípitek.
13.04.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků) , Miloš Zeman (26403 článků)

Velké trápení Evy Málkové z Vrať se do hrobu: Klára Pollertová-Trojanová trpí depresemi

 
Hvězdička snímku Vrať se do hrobu Klára Pollertová-Trojanová to neměla v životě moc jednoduché a zřejmě stále nemá vyhráno. Manželka Ivana Trojana a čtyřnásobná matka se totiž už léta potýká s depresemi a ty stále neodeznívají. Manželství je to jediné, co jí přináší radost...
24.06.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (321 článků)

Vrať se do hrobu! po 30 letech: Takhle se (ne)změnila ústřední trojice

 
Film režiséra Milana Šteindlera, který si ve snímku Vrať se do hrobu! zahrál hlavní roli, měl premiéru v srpnu roku 1990. Snímek vypráví o třicátníkovi Víťovi, který pracuje jako sociolog. Během výzkumu postojů středoškolské mládeže se rozhodne stát jedním z nich. Dvojnásobný otec tak usedá zpátky do lavic…
31.12.2020 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (136 článků)

Smutná událost po dotočení filmu Vrať se do hrobu: Kolegy šokovala nečekaná smrt známé herečky

 
Jestli je vám třicet plus, máte rodinu a běžné každodenní starosti, nejspíš také s nostalgií vzpomínáte na léta malin nezralých, kdy jste si užívali svobody a mladické nevázanosti. Také hlavní hrdina filmu Vrať se do hrobu (1989), sociolog Víťa Jakoubek, se vrátí do časů, kdy studoval střední školu, a celý svět byl jeden velký mejdan.
06.05.2021 11:10 |

podobné články

Nahé aktivistky na Ukrajině někdo napadl a unesl! Tři jsou nezvěstné

 
Ukrajinské aktivistky, které jsou známe odhalováním prsou, se staly terčem násilných útoků. Incidenty vyvrcholily dnes, kdy v Kyjevě neznámé osoby zbily a unesly tři aktivistky Femen a jejich fotografa. Policie zatím žádné informace o unesených nemá.
27.07.2013 23:05 |

podobné články

Arnika: Běloruské aktivistky byly po týdnu propuštěny z vazby

 
Aktivistky z nevládní ekologické organizace EcoHome Maryna Dubina, Xenie Maljuková a Alena Dubovik byly po týdnu propuštěny z vězení. Policie je zatkla za účast na povolené demonstraci proti novému dekretu běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka, který má trestat příživnictví. Za mřížemi však stále zůstává řada lidí, zejména novináři – mezi nimi i Kristyna Čerňavskaja. Tu policie zadržela ve chvíli, kdy balila oblečení pro zadržené aktivistky.
04.04.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (220 článků)

Za protest proti sexuálnímu obtěžování skončily ruské aktivistky ve vazbě

 
Ruské aktivistky čelí obvinění z pořádání protizákonného protestu. Ženy byly zatčeny před Státní dumou, kde demonstrovaly proti sexuálnímu obtěžování. Konkrétně jim vadí kauza týkající se poslance Leonida Sluckého, kterého několik žen obvinilo z osahávání. Aktivistky požadují jeho odstoupení, na svých transparentech zesměšňovaly jeho prohlášení, že „ženy osahává jenom trošku“, napsal deník The Guardian.
12.04.2018 17:25 |

podobné články

Americký mladík loupil s banánem, důkaz snědl

 
S banánem schovaným pod tričkem se tento týden pokusil vyloupil internetovou kavárnu sedmnáctiletý mladík v Severní Karolíně.
17.05.2009 17:45 |

podobné články

Lupič v USA přepadl kavárnu s banánem v ruce, "zbraň" poté snědl

 
S banánem schovaným pod tričkem se tento týden pokusil vyloupit internetovou kavárnu sedmnáctiletý mladík v Severní Karolíně. Banánovou atrapu pistole, která měla být jedním z důkazů, ale stihl ještě před příjezdem policie sníst. S odvoláním na místní média o tom informuje agentura AP.
17.05.2009 19:50 |

podobné články