Článek

Vraní úplněk v neklidné Panně: Střelcům hrozí konflikty, Štíry čeká velká změna

 
Přichází poslední zimní úplněk. Je ve znamení Panny, což je i symbolicky čas udělat si pořádek v životě a uspořádat věci, což právě Panny milují. Březnovému úplňku se říká Vraní, podle ptáka, kterého šamani označovali za magické zvíře zprostředkovávající kontakt se světem mrtvých. V minulosti se mu přezdívalo také Červí, protože v této době začínají žížaly už pomalu kypřit půdu. Co přinese Vraní neboli Červí úplněk, který nastane v úterý 7. března 2023 ve 13:40, jednotlivým znamením?
06.03.2023 17:25 |

podobné články

Podobné články

Vraní úplněk nastane 7. března ve 13 hodin a 40 minut. Bude spojen se zemským pořádkumilovným znamením Panny

 
Březnový úplněk se také nazývá úplňkem postním, jelikož nadchází v období půstu, které nastává každoročně před Velikonocemi. Říká se mu také husí, červí nebo vraní úplněk. Název červí úplněk je odvozen od toho, že dochází k měknutí a tání zmrzlé půdy a začínají se ukazovat první červi a žížaly.
06.03.2023 18:00 |

podobné články

Co přinese první úplněk v roce 2023? Proběhne ve znamení Raka a Indiány byl nazván vlčí úplněk

 
V lednu roku 2023 se na úplněk můžeme připravovat již z kraje měsíce. Lednový úplněk očekáváme už 7. ledna 2023, 7 minut po půlnoci. Tento úplněk byl nazván Indiány vlčí úplněk nebo také povánoční úplněk.
07.01.2023 02:30 |

podobné články

Březnový úplněk Panny neboli Červí úplněk

 
Každý měsíc nám úplněk přináší do života něco jedinečného, má svůj vlastní význam a jiným způsobem na nás působí. Březnový měsíc se nazývá červí úplněk. Víte proč a jak na vás bude působit letošní úplněk, který připadne na 18. března 2022?
16.03.2022 06:00 |

podobné články

Čím bude listopadový úplněk, přicházející ve znamení Býka, zvláštní?

 
Kdy můžeme očekávat úplněk v listopadu roku 2022? Bude to přesně 8. listopadu v 00:02 hodin. Úplněk bude tentokrát ovlivněn znamením Býka. Listopadový úplněk je také pojmenováván jako Bobří nebo Mrazivý úplněk.
06.11.2022 08:00 |

podobné články

Čím bude mrazivý prosincový úplněk, přicházející ve znamení Blížence, zvláštní?

 
Na prosincový úplněk a zároveň poslední úplněk roku 2022 se můžeme připravit už 8. prosince v 5 hodin a 7 minut ráno. Prosincový úplněk, tedy úplněk dlouhých nocí, se odehraje pod vlivem Blížence.
06.12.2022 02:30 |

podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Velký přehled pro rok 2019: Bude to rok ve znamení OSMIČKOVÝCH ÚPLŇKŮ

 
Každý úplněk vždy násobí energetické téma. Energie Luny je magická. Úplněk bývá jako stvořený pro seznamování, odpouštění i usmiřování. Hodně lidí má problémy se spánkem, sklony k depresím a sebelítosti. Měsíc má zkrátka vliv na náš každodenní život, a to pozitivně i negativně. Proto je dobré vědět, kdy nás úplněk čeká. Máme pro vás VELKÝ PŘEHLED pro rok 2019, díky kterému budete vědět, kdy vás který úplněk čeká a co si od něj můžete slibovat. Úplňky roku 2019 budou mít velkou moc a samy o sobě budou prožitky zintenzivňovat.
30.12.2018 07:00 |

podobné články

Blíží se silný vánoční úplněk! Noc pod vlivem Raka vás bude lákat k milostným hrám i orgiím

 
Už 22. prosince nás čeká silně transformační úplněk. Vánoční úplněk přichází s poselstvím změny do našich životů a bude vyvolávat sklony k sebelítosti a melancholii. Ve dnech, kdy je novoluní a úplněk ve znamení Raka jsme velmi citliví. Často brečíme, nebo máme zvláštní nálady, a proto je potřeba energii správným způsobem ventilovat. Co čekat od tohoto magického úplňku v Raku, jak moc ovlivní naše vztahy a podlehnete mu?
18.12.2018 20:05 |

podobné články

MAGICKÝ VÁNOČNÍ ÚPLNĚK: Měsíc v Raku přinese BOLEST a SMUTNÉ KONCE!

 
Už 22. prosince nás čeká silně transformační úplněk. Vánoční úplněk přichází s poselstvím změny do našich životů a bude vyvolávat sklony k sebelítosti a melancholii. Ve dnech, kdy je novoluní a úplněk ve znamení Raka jsme velmi citliví. Často brečíme, nebo máme zvláštní nálady, a proto je potřeba energii správným způsobem ventilovat. Co čekat od tohoto magického úplňku v Raku, jak moc ovlivní naše vztahy a podlehnete mu?
19.12.2018 09:45 |

podobné články

Potvrzeno: Nejšílenější kniha roku Vraní dívka je na pultech, očekávají se tvrdé protesty

 
I přes všechna varování a výhrůžky se dnes na pultech knihkupectví objevil první díl knižní trilogie Vraní dívka. Kontroverzní kniha je momentálně jednou z nejprodávanějších na světě, zároveň je ale jednou z historicky nejbrutálněji napsaných knih.
10.03.2014 14:55 |

podobné články

Erik Axl Sund: Vraní dívka je o brutalitě, která nás děsí

 
Rozhovor se švédskou dvojicí Erik Axl Sund, jejíž krvavý bestseller Vraní dívka vstoupil i na český knižní trh s nálepkou "Jen pro silné povahy". Většina brutalit je totiž páchána na malých dětech.
10.03.2014 15:45 |

podobné články

Erik Axl Sund: Vraní dívka je o brutalitě, která nás děsí

 
Rozhovor se švédskou dvojicí Erik Axl Sund, jejíž krvavý bestseller Vraní dívka vstoupil i na český knižní trh s nálepkou "Jen pro silné povahy". Většina brutalit je totiž páchána na malých dětech.
10.03.2014 15:45 |

podobné články

Češi šílí po nejbrutálnější knize roku. Odborníci před Vraní dívkou varují!

 
Jednoznačně nejbrutálněji napsaná kniha tohoto roku zažívá na českém trhu obrovský boom. V některých knihkupectvích je úplně vyprodaná, nakladatel musel narychlo tisknout "nová vydání":http://www.extra.cz/tema/vrani-divka.
31.03.2014 13:50 |

podobné články

Recenze: Mumifikované děti a psychologie - Vraní dívka šokuje potřetí a naposledy

 
Třetí díl trilogie Vraní dívka s názvem Pýthiiny rady konečně rozplétá drsný případ zmučených a mumifikovaných dětí cizinců, léta znásilňování a zneužívání a roli bohaté smetánky v tom všem. Kdo je viníkem, kdo je vrahem? Protože to není jeden a tentýž člověk!
15.01.2016 18:10 |

podobné články

Úplněk ve 12 znameních zvěrokruhu: O tom nadcházejícím čekejte čistku nejen ve vztazích! V čem je každý úplněk jiný a na co si dát pozor?

 
"Úplněk":http://www.extra.cz/tema/uplnek nastává, když se "Měsíc":http://www.extra.cz/tema/mesic nachází naproti "Slunci":http://www.extra.cz/tema/slunce, díky tomu je plně osvětlen, v kalendářích proto bývá vyznačen jako bílý kruh.
15.03.2014 20:00 |

podobné články

Velké změny, strach a bouřlivé emoce: To všechno s sebou přináší dnešní úplněk v Rybách

 
Dnes v ranních hodinách dosáhl zářijový úplněk své největší síly. Tento úplněk je důležitý hlavně pro lidi narozené ve znamení ryb. Pro ryby bývají dny před úplňkem velmi kritické. Takže pokud se vás to týká a zaznamenali jste nějaké negativní vlivy, tak už víte proč. Velmi to můžete pocítit na svých emocích a citech. Na druhou stranu je úplněk natolik silný, že se vám mohou vyplnit různá přání. Ale dávejte si pozor, negativní energie a tužby jsou nepřijatelné. Mohou se totiž obrátit proti vám.
06.09.2017 20:05 |

podobné články

Po ničivé vichřici přijde další běs! Úplněk všechno rozdělí a přinese pláč

 
Silný úplněk se opět blíží a s ním i energie, která je tu od minulých úplňků. Navíc nám začal nehezky podzim, a to se bude také hodně projevovat na našich životech. Temnota bude doslova na každém rohu! Každý si určitě pamatuje, jak mu minulý úplněk ve spojení se zatměním Měsíce zamával se životem. Následující úplněk v Beranu bude velice důležitý, protože si uděláme pořádek ve svém životě a navždy ho změníme! Už nikdy nebude nic tak, jak bývalo.
24.09.2018 14:50 |

podobné články

Přichází JAHODOVÝ ÚPLNĚK VE STŘELCI: Páteční noc bude plná euforie a narcismu

 
V pátek 5. června ve 21:12 hodin nastane úplněk ve Střelci, nazývaný též jako Jahodový. Červnový úplněk se podle starých indiánských tradic nazývá Jahodovým. Jahody dozrávají a Jahodový úplněk označuje začátek sklizně. Tento Měsíc směřuje k cestování, poznávání, ale i k upřímnosti a zahleděnosti do sebe samých. Jak tento mimořádný Měsíc zamává s osudy jednotlivých znamením. Co se stane? A na co bychom se měli připravit? To se dozvíte v našem ÚPLŇKOVÉM HOROSKOPU!
04.06.2020 07:00 |

podobné články

Blíží se kukuřičný úplněk v rybách: Obohatí vztahy, ale povede i k vyhroceným situacím

 
Ve středu 2. září v 7:21 hodin očekáváme magický úplněk v přecitlivělých Rybách. Tento úplněk rozvíjí intuici, vlastní tvorbu a umělecké cítění, ale především silně ovládá naše emoce. Za pomoci živlu vody budou prožitky velmi zásadní. Rozhodně nepočítejte s tím, že se budete pohybovat v klidných vodách. Jak vás úplněk ovlivní? A co můžete očekávat?
01.09.2020 15:10 |

podobné články