Článek

Vrabela zítra do ČT promluvit nepustí. „Měli by,“ ozvalo se. Z nečekané strany

 
Česká televize odmítla žádost Ladislava Vrábela o desetiminutové vystoupení ve veřejnoprávním vysílání. Zatímco někteří se tím dobře baví, bankéř Radovan Vávra varuje, že tím jen potvrzují Vrábelovo vidění světa a stávají se „vrábelovci se zubama“.
16.11.2022 20:20 |

podobné články

Podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Drahý Lubomíre, oslovil Zaorálka ministr zahraničí Ukrajiny. Zítra promluví k poslancům

 
Již zítra by měli čeští poslanci začít projednávat asociační dohodu EU a Ukrajiny. Na setkání s novináři to dnes prohlásil ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Brífinku se zúčastnil také ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin, který se Zaorálkem přiletěl z Bruselu stejným letadlem. Zítra by měl před českými poslanci promluvit a přesvědčit je, aby hlasovali pro uzavření asociační dohody EU s Ukrajinou.
19.05.2015 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2842 článků)

„S tím jděte do prd*le.“ Dusno před demonstrací. Poučení, co se má udělat

 
Ve středu se odehraje další demonstrace proti vládě Petra Fialy na Václavském náměstí. Ovšem její organizátoři se zřejmě stihli rozkmotřit s hnutím SPD. Europoslanec Ivan David se opřel jak do organizátorů Vrábela a Havla, tak do předsedy strany PRO Jindřicha Rajchla. „SPD má organizaci, program, jasná stanoviska, zkušenost s prací v Parlamentu. Nepotřebujeme dvojici Havel–Vrábel. Jediné, co mohou, je puknout vzteky,“ pravil. Ovšem sociolog Petr Hampl tyto rozbroje odsoudil a režisér David Martínek je považuje za ukázku toho, že skutečná práce alternativní strany ještě čeká.
26.09.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4691 článků) , Ivan Ivan (2581 článků) , David David (1460 článků) , David David (1095 článků) , Ivan Ivan (159 článků)

Zeman je k lizu nepustí. Po volbách úplně jinak. Babiš vyhraje, a ostatním půjde o kůži, soudí Černocký

 
„Volit stranu podle toho, jak je nám její ‚frontman‘ sympatický, je nesmysl,“ míní publicista Pavel Černocký. Nabízí zamyšlení nad dnešní politickou scénou a podotýká: „Prezident Zeman určitě nepustí ty slepence k lizu.“ Rozebral, které strany volit, pokud chceme zůstat v EU, a které, pokud bychom chtěli vystoupit. Okomentoval většinu lídrů. „Filipovi bylo v roce 1968 třináct, ‚Sandokan‘ Ferjenčík a Babiš?...“ Na závěr se pak ptá: „Zvítězí zájem České republiky, anebo slepá servilita k Evropské unii?“
19.09.2021 07:30 |

podobné články

VIDEO: Pozor, Tigere, letí párek! Na Woodse zaútočili hot dogem

 
Americký golfista Tiger Woods se na turnaji Frys.com Open připravoval v závěrečném kole na putt na jamce čísle sedm, když se ozvalo hlasité zvolání: „Tigere!“ Woods už se chystal k úderu, když se znovu ozvalo: „Tigere!“ V tu chvíli už i kliďas Woods zvedl oči. A kolem něj proběhli chlapíci z ochranky vstříc k muži, který směrem k někdejší světové jedničce hodil... párek v rohlíku.
10.10.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

Tady Václav Klaus, můžu se u vás zastavit, ozvalo se občanovi v telefonu. A nebyl to vtip, podívejte se sami

 
Velké překvapení čekalo v neděli 88letého důchodce z Trutnova Miroslava Šafaříka. Když mu odpoledne zazvonil telefon, ve sluchátku se ozvalo: „Dobrý den, tady Václav Klaus! Můžu se u vás zastavit?“ Během několika desítek minut jej skutečně exprezident spolu s vnukem navštívil. Informoval o tom server Trutnovinky.cz, který celou jinak těžko uvěřitelnou příhodu dokumentuje několika fotografiemi Václava Klause, jeho vnuka, pana Šafaříka a dvou jeho známých.
17.08.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10841 článků)

Na hovno! ozvalo se z lidu na otázku prezidenta Zemana

 
Svou návštěvu Jihomoravského kraje zakončil prezident Miloš Zeman v Letovicích. Jako vždy se zeptal lidí na předčasné volby. Absolutní většina byla proti jejich konání. „Na hovno,“ ozvalo se dokonce z publika.
01.12.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27582 článků)

Obří podvod s osiřelými bratry: Teď zaměstnává policisty! Za den se jim ozvalo přes 100 napálených dárců

 
Tři telefonní linky nyní nepřetržitě vyzvánějí na pražské policii. Volají na ně lidé, kteří naletěli podvodníkům a poslali peníze na neexistující opuštěné sirotky. Během pondělí se jich policistům ozvalo přes 100, v úterý přibyly další desítky!
26.08.2020 06:00 |

podobné články

Výhra Němcové: Čůr*k a osina v ..., ozvalo se. Bude veselo

 
Výsledky senátních voleb na Praze 1 mají silné dozvuky. Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) v tomto obvodě silně dominovala a nechybělo málo a její soupeř senátor Václav Hampl (KDU-ČSL) by se ani nedočkal druhého kola voleb. Právě ten se posléze pro Deník N vyjádřil jak k poslankyni, tak i k samotné ODS a jeho slova mu příliš podpory nepřidala. „Čůr*k,“ ozvalo se na Hampla. To nebylo vše. Zazněla i slova o „osině v prd*li“.
04.10.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1721 článků)

Šéfredaktor protiislámského webu: Viděl jsem tajný záznam z islámského soudu v Londýně...

 
ROZHOVOR Podle šéfredaktora serveru IVČRN News Ladislava Vrábela v Česku tajně funguje praxe islámských soudů a náš stát selhává, když nechává existovat paralelní systém, kde neplatí pravidla stejná pro všechny. „Politici by tedy měli přijít s koncepcí, jak zabránit islamizaci České republiky, jinak to, na co jsme tady zvyklí, končí,“ říká Vrábel.
30.08.2016 20:30 |

podobné články

Roddicka nepustí na turnaj v Londýně zranění

 
Amerického tenistu Andyho Roddicka nepustí na turnaj nejlepších hráčů světa v Londýně zranění.
18.11.2009 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andy Roddick (61 článků)

Roztomilé mládě mandrila nepustí z ruky svého plyšového dvojníka

 
Roztomilé mládě mandrila (Mandrillus sphinx) nepustí z ruky svého plyšového dvojníka. Fotografie dokládají, jak malý sameček nedá ani krok bez své malé hračky. Patnáctidenní opičí mládě se tak trochu podobá plyšákovi, jehož stále objímá. Napsal o tom informační server Daily Mail.
21.08.2011 17:40 |

podobné články

Gruzie chce s Ázerbájdžánem pořádat ME 2020, Češi a Slováci se do boje zatím nepustí

 
Gruzínský prezident Michail Saakašvili oznámil, že jeho země má společně se sousedním Ázerbájdžánem zájem pořádat fotbalové ME v roce 2020. Češi se do společné kandidatury se Slováky zatím nepustí, což potvrdili zástupci FA ČR i SFZ.
08.03.2012 13:45 |

podobné články

I když soud neprokáže Bártovu vinu, Nečas ho do vlády nepustí

 
Premiér Petr Nečas by prý Vítu Bártovi přál, aby jeho soud dopadl dobře. Zároveň ale prohlásil, že i kdyby se před soudem očistil, do vlády ho nepustí. Až kdyby ho lidé ve volbách opět zvolili.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9393 článků) , Vít Bárta (2859 článků)

Nadal se odhlásil z US Open, na start ho nepustí zraněné koleno

 
Světová tenisová trojka, Španěl Rafael Nadal vynechá US Open, na start ho nepustí zraněné koleno.
15.08.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Nadal (559 článků)

Breiviku, nikam nepůjdeš. Na pohřeb matky masového vraha nepustí

 
Norská vězeňská správa nepustí usvědčeného extremistu Anderse Behringa Breivika na pohřeb matky. Wenche Behringová zemřela v pátek a Breivik, odsouzený za zabití 77 lidí, požádal o možnost zúčastnit se jejího pohřbu. 
26.03.2013 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (309 článků)

Noční vlci vyrazili na Berlín. Německo je tam ale možná nepustí

 
Z Moskvy dnes vyrazila dvacítka motorkářů v klubu Noční vlci, který plánuje 9. května dorazit do Berlína, aby připomněla vítězství sovětských vojsk ve druhé světové válce. Dosud však není jisté, kudy přesně pojedou, Polsko jim průjezd zakázalo, komplikace jim hrozí v Česku a Německo je možná také nepustí přes své hranice.
25.04.2015 18:31 |

podobné články

O občanství si zažádalo už 330 tisíc lidí, říká prezident Liberlandu Vít Jedlička

 
Přestože do jeho státu chorvatská policie nikoho nepustí nepustí, pokračuje prezident samozvané Svobodné republiky Liberland Vít Jedlička ve své recesistické akci naplno dál. Zakládá po světě ambasády, je možné objednat si víkendové i týdenní zájezdy do země a vznikly i speciální aerolinky AIR-Liberland. 
04.07.2015 12:26 |

podobné články

Strážníci z Brna v pohotovosti kvůli trhům: Na pěší zónu nepustí vůbec žádné auto

 
Velký důraz na bezpečí návštěvníků vánočních trhů kladou brněnští strážníci. Do pěších zón nepustí žádná auta, náměstí budou nepřetržitě monitorovat na kamerách a do ulic vyrazí přes tři stovky strážníků. To je o 60 víc než před rokem.
24.11.2017 12:45 |

podobné články