Článek

Vosa na jídelním stole dekapitovala švába a pak s hlavou odletěla

 
V přírodě není o drastické výjevy nouze. Jeden takový natočil student Cyrill Fomm z německé Kostnice, na jehož jídelním stole se odehrával dramatický souboj mezi vosou a švábem. Vosa svého protivníka ovšem s lehkostí přemohla, dekapitovala ho a s hlavou odletěla, napsal server Daily Mail.
08.12.2018 18:05 |

podobné články

Podobné články

Host si v restauraci stěžoval na švába v jídle, servírka ho snědla

 
Šokován odcházel nedávno jeden Číňan z restaurace ve městě Čcheng-tu. V jídle tam našel švába a pokrm hned reklamoval. Očekával výměnu jídla nebo slevu, číšnice mu ale řekla, že to je normální a demonstrativně švába snědla.
19.07.2014 18:45 |

podobné články

Azalky v Česku jsou v ohrožení: Žere je »rostlinná vosa«!

 
Zahrádkáři v Česku jsou zoufalí, azalky jim okusuje nový nepřítel – pilatka. Keře, které právě teď nádherně kvetou, pak umírají. Kvůli příbuznosti s vosou se pilatce říká »rostlinná vosa«.
24.05.2013 12:10 |

podobné články

Poslanec okusil švába a zavřel restauraci

 
Restaurace izraelského parlamentu byla až do odvolání uzavřena, protože jeden poslanec nalezl v jídle švába.
24.06.2009 09:20 |

podobné články

Originální valentýnský dárek: Pojmenujte po svém milém švába

 
Milované osobě lze dnes koupit jméno hvězdy či pozemek na Měsíci. Nebo také jméno pro švába. Přesně s takovým nápadem přišla newyorská zoologická zahrada, která k Valentýnu hodlá prodávat za deset dolarů certifikát potvrzující, že jeden madagaskarský šváb chovaný v jejím insektáriu ponese zvolené jméno.
26.01.2012 13:15 |

podobné články

Jak si vzít úvěr a nezkrachovat? Ptali jste se právníka Martina Švába!

 
Potřebujete finanční injekci a uvažujete o úvěru? Budete mít na jeho splácení? Bojíte se, abyste se nedostali do finančích potíží? Na vše ohledně úvěrů jste se ptali na chatu v redakci Blesk.cz advokáta společnosti Provident Financial JUDr. Martina Švába.
04.03.2013 13:45 |

podobné články

Soud poslal do vazby místostarostu Rumburku Darka Švába

 
Soud dnes poslal do vazby místostarostu Rumburku Darka Švába (ČSDD), jak navrhovali policisté a státní zástupce. Kriminalisté navíc rozšířili Švábovo obvinění z útisku a podněcování k trestnému činu o vydírání. ČTK to řekl dozorující státní zástupce Lukáš Otipka.
19.12.2013 14:32 |

podobné články

Rozhovor vrahů Švába a "udavače" Dimitrova u soudu: Byl jsi jako brácha!

 
Brácho, jak jsi mi to mohl udělat? V takovém duchu se včera u soudu nesl rozhovor Michaela Švába (46) se spolupracujícím obžalovaným Danielem Dimitrovem.
15.07.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Šváb (3 články)

Švábův gang před odvolacím soudem. Síň střeží policejní ozbrojenci

 
Pražský vrchní soud ve středu začal projednávat odvolání v kauze údajného gangu Michaela Švába. Podle obžaloby má na svědomí vraždy a únosy českých podnikatelů v zahraničí. Pražský městský soud nepravomocně poslal Švába a jeho údajného komplice Libora Skopalíka na doživotí do vězení, zbylým pěti členům gangu uložil tresty od devíti do 30 let.
03.12.2014 11:46 |

podobné články

Kopačky? Nevadí! Adoptujte jménem své bývalé lásky švába!

 
On či ona vám zlomili srdce, a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.
27.01.2015 09:46 |

podobné články

Dostali jste kopačky? Adoptujte jménem své bývalé lásky švába

 
On či ona vám zlomili srdce a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.
27.01.2015 21:01 |

podobné články

Něco se mi uvnitř hýbe: Ženě vytáhli nosem z lebky živého švába!

 
Domácí ošetřovatelka Selvi si prošla peklem. Obrovské bolesti hlavy a pálení ji donutily navštívit lékaře. Ten po krátké prohlídce odhalil odpornou diagnózu. Indka měla v hlavě živého švába. Pokud by zůstal uvnitř, mohl by způsobit infekci mozku.
04.02.2017 10:00 |

podobné články

Profesor: Kdo nesouhlasí, je za xenofoba, fašistu, ruského švába či nepřítele Evropy. Neuznat výsledky voleb je pubertální. ČT a rozhlas jsou mi lhostejné

 
ROZHOVOR „Každá strana, která chce uspět, musí být populistická,“ uvádí v úvodu rozhovoru pro ParlamentníListy.cz světově uznávaný filozof, politolog, profesor Metropolitní univerzity v Praze Ivo Budil. Každý, kdo nesouhlasí, je establishmentem a mainstreamovými médii onálepkován za xenofoba, fašistu, ruského švába či nepřítele Evropy. V EU neexistuje morální autorita, v počtu souzených vrcholných politiků citelně pokulháváme za „baštami demokracie“, jako jsou Francie nebo Itálie. Nebereme si příklad z Finska, Irska, které se z chudoby a rozvratu pozvedly k nebývalé prosperitě.
31.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Budil (19 článků)

Zeptali jsme se za vás: Co dělat, když vás píchne vosa?

 
„Jak by tady bylo krásně, kdyby nebyly ty děsný vosy,“ říká Rudolf Hrušínský alias Franc v kultovním filmu Slavnosti sněženek. Ta samá věta by se dala použít i na letošní léto. Vosy číhají všude. Na koupalištích, na loukách, u stánků s občerstvením. Co dělat, když vám dá vosa žihadlo?
02.08.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (226 článků)

Ženu bodla VOSA DO JAZYKA! Málem ZEMŘELA! Zachránil ji vrtulník!

 
K prudké alergické reakci ženy, kterou bodla vosa, vzlétl ve čtvrtek odpoledne vrtulník záchranné služby na Semilsko. Na místě neměl kde přistát a záchranáři k ní ani nemohli slanit, řekla agentuře Mediafax mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Lenka Markovičová.
25.08.2011 17:25 |

podobné články

Neuvěřitelná tragédie: Ženu v Brně píchla vosa a... Umřela před dcerkou!

 
Nepopsatelnou hrůzu zažila holčička (10) z Brna-Maloměřic. Její maminku (†39) píchla vosa a udělalo se jí zle. Plačící dcerka vyběhla před dům, kde ji našel strážník. Ihned s dívenkou vběhl do domu, její mámu už ale našel mrtvou!
06.10.2011 12:10 |

podobné články

Víme první: Hana Maciuchová byla v nebezpečí. Píchla ji vosa a prodělala silnou alergickou reakci

 
Herečka Hana Maciuchová  (66) se dostala do hodně nebezpečné situace. Poté, co ji štípla vosa, dostala silnou alergickou reakci a musela přerušit natáčení populárního seriálu Ulice.
17.08.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (311 článků)

První píchání ve vile! Na Thomase zaútočila vosa! Zachraňovala ho „matka“ Romana

 
Hvězdný reportér Thomas Kruchina (26) se dnes proměnil v Šípkovou Růženku. Pořádné píchnutí ho překvapivě neuspalo ale probudilo z ranní letargie! Svým žihadlem na něj přes všechna očekávání nezaútočil Vladko (35), ale rozlícená vosa. Bolestivou ránu mu musela vysát "máma" Romana!
21.09.2013 22:00 |

podobné články

Řidič se bál, aby ho nepíchla vosa. Zdemoloval dvě auta

 
Do auta alergika vletěla vosa. Bál se, aby ho nepíchla a sledoval ji. Jeho nepozornost však měla fatální následky.
28.04.2015 18:36 |

podobné články

Vosa způsobila nehodu! Alergický řidič (21) autem prorazil sloupek a udělal salto

 
Žlutočerný bodavý hmyz, který vlétnul do kabiny osobního auta, pořádně vyděsil mladého řidiče (21). Muž, který je alergik, zazmatkoval, trefil elektrický ohradník a s vozem udělal kotrmelec. On i jeho spolujezdkyně (64) se zranili a skončili v nemocnici. Vosa uletěla.
17.05.2017 16:45 |

podobné články