Článek

Volný by zasloužil flákanec. Radí lidem, jak obejít kontrolu policie

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný opět perlil. Tentokrát jako host v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima News šokoval tím, že nabádal lidi, aby obyčejné roušky pokládali za nanoroušky. V přímém pořadu tak kontroverzní politik poskytl návod, jak obcházet vládní nařízení. V Česku přitom jsou prakticky zaplněná lůžka na JIP pacienty s vážným průběhem koronaviru. Za to může i nedodržování či obcházení vládních nařízení.
23.02.2021 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (54 článků)
Podobné články

Pane poslanče, zakryjte si ústa... „Flákanec“ Volný předvedl další nezapomenutelný výstup

 
Během čtvrtečního jednání o prodloužení nouzového stavu se Sněmovna proměnila v téměř prázdnou místnost. Většina poslanců totiž utekla ze sálu poté, co k řečnickému pultu zamířili poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko bez nasazených roušek. „Všichni kolegové na znamení svého nesouhlasu s tím, že nemám nasazenou roušku, odešli z této místnosti. V pořádku, je to jejich právo. Ale jak to že tady dneska seděl pan premiér?“ uhodil poté Volný a ukázal na Babišovo „flagrantní papalášství“. Rány od něj schytali i další politici.
12.02.2021 06:55 |

podobné články

Dostaneš flákanec ve znakovém jazyce. Bitka ve Sněmovně baví internet

 
Čtvrteční potyčka mezi poslanci u řečnického pultíku v jednacím sále Poslanecké sněmovny vyvolala rozruch nejen v českých a světových médiích, ale stala se i terčem vtípků na sociálních sítích. Věta nezařazeného poslance Lubomíra Volného „Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ aspiruje na to, aby se stala všeobecně oblíbenou hláškou.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Senátor: Havel se zasloužil o smrt mnoha lidí. Dejte to do zákona

 
Vláda Petra Nečase připravuje zákon k poctě exprezidenta Václava Havla ve stylu, jako má první československý prezident Tomáš G. Masaryk nebo jeho nástupce Edvard Beneš. Zvažují se jen různé varianty: zasloužil se o stát, zasloužil se o svobodu, zasloužil se o republiku.
20.12.2011 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5958 článků) , Edvard Beneš (220 článků) , Petr Nečas (9351 článků) , Václav Masaryk (151 článků)

VIDEO Vem si mastný tričko, jdeš se bít jak Kličko. Poslanec Volný zesměšněn umělcem

 
Písničkář Pokáč složil písničku Flákanec Song/Pokáčova rychlovka. „Ten nejdrsnější bojový sport je být poslanec,“ zpívá mimo jiné Pokáč a vrací se tak k „bitce“ ve Sněmovně, kdy si došlápl nezařazený poslanec Lubomír Volný na řídicího schůze Tomáše Hanzela (ČSSD).
01.02.2021 13:00 |

podobné články

Poslanec Volný: Pokuta za ostudný „flákanec“. Má zaplatit 90 tisíc korun za potyčku

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor uložil nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému kvůli lednové potyčce přímo na plénu dolní komory pokutu ve výši měsíčního poslaneckého platu, tedy 90.800 korun. Jde o nejvyšší možný postih. Volný už avizoval, že se proti pokutě odvolá k celé Sněmovně.
16.02.2021 12:35 |

podobné články

Rvačka u pultíku se prodraží: Poslanec Volný za svůj flákanec vysolí měsíční výplatu

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor uložil v úterý nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému kvůli lednové potyčce přímo na plénu dolní komory pokutu ve výši měsíčního poslaneckého platu, tedy zhruba 90.800 korun. Novinářům to řekli předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM) a místopředseda Petr Gazdík (STAN). Jde o nejvyšší možný postih. Volný už avizoval, že se proti pokutě odvolá k celé Sněmovně. Stejný postup předpokládají i členové výboru.
16.02.2021 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (175 článků) , Petr Gazdík (1012 článků) , Petr Gazdík (1001 článků)

„Mengele byl kulturní člověk“. Ve sněmovně byl opět bordel. Řádil Volný, proti němu Zaorálek

 
Šéf resortu zdravotnictví doporučil poslancům, aby dnes schválili pandemický zákon s úpravami, které do zákona zapracoval Senát. Poté si vzal slovo řídící schůze Vojtěch Filip (KSČM), vyčetl nezařazeným poslancům Marianu Bojkovi a Lubomírovi Volnému, že opět nemají zakrytá ústa a nos a práskl slovním bičem. Jenže to byl teprve začátek. Pak si vzal slovo Václav Klaus mladší a odpálil slovní granát. A k dovršení všeho nakonec promluvil i poslanec Lubomír „flákanec“ Volný.
26.02.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10216 článků) , Vojtěch Filip (1445 článků) , Lubomír Zaorálek (2705 článků) , Václav Vojtěch (126 článků)

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

 
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
21.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5958 článků) , George Soros (254 článků) , Václav Svoboda (262 článků)

A došlo na násilí. Jaromír Soukup v TV čelil výhrůžce a měl co dělat

 
Do svých Kauz si ředitel TV Barrandov pozval hlavního protagonistu kauzy Flákanec, nezařazeného poslance Lubomíra Volného. A dostal více, než očekával. Volný si trval na tom, že fyzické násilí je možné použít, když je ohrožena svoboda a demokracie. Pokud mají občané pocit, že tyto jsou ohroženy, mají podle něho právo i na aktivní odpor. Soukup ho několikrát přerušil. „Tady je to skoro jak s tím Hanzelem. Ještě mi to nevypínáte, že ne?“ komentoval poslanec.
15.02.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (68 článků)

Babiš se čílí, má jisté jen 3 hejtmany z 10 vítězství: „Mají jasný příkaz obejít ANO“

 
Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš doufá ve spolupráci s novými hejtmany, i když většina bude z opozice. V rozhovoru pro Rádio Z dnes uvedl, že do koaličních jednání v krajích zasahuje příkaz opozičních centrál obejít ANO. „Údajně mají jasný příkaz obejít ANO, je to příprava na sněmovní volby,“ řekl a doplnil, že ho to mrzí, protože programově má ANO se stranami mnoho společného.
07.10.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20948 článků)

Martínek (Piráti): Poslanec Lubomír "Flákanec" Volný ve svém projevu uvedl i lehce vyvratitelné lži

 
Komentář poslance Tomáše Martínka k nedávnému incidentu v Poslanecké sněmovně a projevu pana poslance Volného
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Martínek (3 články)

»Flákanec« poslance Volného: Trest zatím nepadl!

 
Poslaneckou bitku z ledna řešil včera už potřetí sněmovní mandátový a imunitní výbor. Nezařazený člen dolní komory Lubomír Volný (47) tehdy fyzicky napadl kolegy, když mu předsedající sebral slovo. A vyhrožoval do mikrofonu »flákancem«.
03.02.2021 12:15 |

podobné články

90 800 Kč. Pokuta Volnému za ,,flákanec"

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor uložil dnes nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému kvůli lednové potyčce přímo na plénu dolní komory pokutu ve výši měsíčního poslaneckého platu, tedy zhruba 90.800 korun. Novinářům to řekli předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM) a místopředseda Petr Gazdík (STAN). Jde o nejvyšší možný postih. Volný už avizoval, že se proti pokutě odvolá k celé Sněmovně. Stejný postup předpokládají i členové výboru.
16.02.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (175 článků) , Petr Gazdík (1012 článků) , Petr Gazdík (1001 článků)

Flákanec a Řeporyjec v jednom studiu. Více raději nedodáváme, bylo to sprosté

 
V diskusi ke stále se zhoršující epidemiologické situaci se proti sobě v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS postavili řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS), jenž je kritikem těch, kteří nedodržují vládní nařízení, a nezařazený poslanec Lubomír Volný, který je naopak hlasitým kritikem protiepidemických opatření. V proudu neutichajících ostrých názorových střetů padala drsná slova. „Šašek, co potřebuje hlasy voličů, obchodník s lidskou bídou, co má na rukou krev, je mi z vás na blití,“ Novotný byl se svými slovními výpady vůči Volnému opět k nezastavení. Zároveň se však dobrovolně sám přihlásil k papalášství kvůli své účasti na fotbalovém zápase.
22.02.2021 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (54 článků) , Pavel Novotný (1081 článků)

FALEŠNÝ PENIS? Chtěl obejít dopingovou kontrolu, čeká ho trest

 
Vynalézavý italský vytrvalec Denis Licciardi má ostudu, průšvih a ještě ho čeká velký trest. Za to, že se snažil obejít dopingovou zkoušku použitím falešného penisu, navrhuje Italský antidopingový výbor trest zastavení činnosti na dva a půl roku!
14.10.2013 20:50 |

podobné články

Lidem se neříká pravda! Flákanec Kubka vládě, lékaři se bojí hrozné varianty

 
ROZHOVOR „Kombinace neschopné vlády a sobecké opozice je skutečně vražedný koktejl,“ říká prezident České lékařské komory Milan Kubek ke zvyšujícímu se počtu nakažených v Česku. Neschopnost politiků se dohodnout označuje za jejich selhání, které sledoval v němém úžasu. Kromě toho je přesvědčen, že vláda nesděluje reálná čísla, a tím ani skutečný stav nemocnic, protože nechce veřejnosti prozradit pravdu. Zdravotníci mají navíc pocit obětované jednotky. Jestliže se vůz řítí proti zdi, není podle Kubka možné ještě přidat plyn, jak tomu bude v případě otevření škol a obchodů.
19.02.2021 13:20 |

podobné články

Od Veselovského šel Volný jinam. Tam už ho netípli. Bohužel pro DVTV

 
Zákonodárce Lubomír Volný doufá, že bude opět pozván k Martinu Veselovskému na rozhovor. Moderátoři DVTV jsou dle Volného zvyklí na to, že si jde politik do jejich studia zvyšovat volitelnost. „Politik, když si jde zvyšovat volitelnost, tak ve většině případů lže, protože ty PR agentury radí, aby lhali. Nesmíte přiznat slabost, nesmíte přiznat nedostatky,“ pověděl Volný. On sám ovšem nemá nad sebou žádného šéfa a má tedy naprostou volnost.
17.02.2021 13:11 |

podobné články

ČSSD chce obejít Ústavní soud který zvýšil důchody lidem s vyššími příjmy

 
Sociální demokraté přišli s nápadem, jak obejít rozhodnutí Ústavního soudu, který v pátek řekl, že lidé s vyššími příjmy dostávají nespravedlivě nízké důchody. Píší o tom v pondělním vydání Hospodářské noviny.
19.04.2010 07:45 |

podobné články

Pozor na flákanec! Aneb 10 tipů, jak neuklouznout a neublížit si na ledovce

 
Středeční ráno se na řadě míst pyšní nepříjemnou ledovkou, která by měla přetrvávat až do oběda. Uklouznout je snadné – a pád může mít za následek leckdy i těžká zranění. Dávejte si tedy pozor a mrkněte na 10 tipů, jak předejít pádu, které pro vás připravila redakce eXtra.cz.
17.02.2021 08:00 |

podobné články